Visszajelzés Őszi varázslat + TOP 5000 eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 24.11.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Szia
    Lehetek a 10. ? :D
     
    -kaktuszable-, ulmo12, Gio és 19 más kedveli ezt.
  2. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Erről nincs infónk.

    Mi számít amúgy indulásnak?
    Akár egy zsázsával is?
    Sokan csak azért dobnak be egy salátát vagy zsázsát, h lássák a nevüket akár csak egy percig is a listán...:D
     
    steve223, -kaktuszable-, kukori80 és 15 más kedveli ezt.
  3. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Egész jó :D

    [​IMG]
     
    z2856, kekmaci75, Kincső52 és 47 más kedveli ezt.
  4. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Szia, Othep,
    persze, akár egy zsázsával. :) Ahogy nézem, ott az egy vagy két zsázsás mezőnyben verseny van. És tulajdonképpen ahhoz, hogy meglegyen a kitehetőhöz a beadás és még egy zsázsa, már számolgatni kell.
    Én is beadogattam ahhoz, hogy legyen egy képem, ahogy az 1000-ben vagyok. :)
     
    -kaktuszable-, kukori80, Kuzdern és 14 más kedveli ezt.
  5. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    En is atoltoztem a Top idejere ;)
    Fantasztikus ennyi magyar jatekos van az elen, gratulalok nektek es mindenkinek a kulfoldi jatekosoknak is ! :inlove:
    Hajra magyarok! Csak ugyesen !!!!

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 28.11.20
    steve223, -kaktuszable-, kukori80 és 24 más kedveli ezt.
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Megvan a 12. játékos is ezzel a szerény kis szomszis listámon akikért külön is szurkolok :D
    Már vártalak, gratulálok, hogy végre elhatároztad magad :) :inlove:
    Már csak Melant várom, de még mindig nem jön :( :cry:
     
    steve223, -kaktuszable-, Gio és 18 más kedveli ezt.
  7. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Halihó!
    Persze, húzzál bele nagyon gyorsan !;) Én szurkolok Neked is ;)
    Óhh, látom Te is letetted a névjegyed, gratulálok! ;)
    Baj, hogy mostmár nagyon nehéz nézelődni a listán, nagyon lassan tölt be és nem is tudok lépkedni sajnos
     
    Utoljára szerkesztett: 28.11.20
    steve223, -kaktuszable-, kukori80 és 18 más kedveli ezt.
  8. Hanikó71

    Hanikó71 Aktív író

    Sziasztok!

    Micsoda szemet, szívet gyönyörködtető élboly :inlove:

    Sok sikert kívánok minden TOP - on indulónak!

    HAJRÁ MAGYAROK!




    [​IMG]
     
  9. fraudragon

    fraudragon Fórum hercege

    Melan! Miért nem tudok Neked üzenetet küldeni?Kiírja,nincs ilyen gazda...Szüntetem meg a farmjaim,érdekelne hanyas piacon vagy?0.10 csp.ért adok mindent
     
    steve223, -kaktuszable-, Kuzdern és 10 más kedveli ezt.
  10. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Mementori is megugrott!! Még egy ügyes hazai az élmezőnyben.Hajrá Magyarok!
     
    steve223, -kaktuszable-, genka53 és 18 más kedveli ezt.
  11. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Nem tudom van-e meg egy ilyen forum ahol ennyien es ennyit segitenek minden eventben 8) Szerintem nincs.


    Szerintem pont ellentetes lesz a hatas... visszamenoleg nem fogjak mar megvaltoztatni a hatast, tehat akinek van meg tudja hasznalni, viszont korlatozni fogjak a hozzaferest, vagy inkabb semmilyen hozzaferes nem lesz mar ujabbakhoz.

    Nem tudom, hogy a nemeteknel ki lehet majd a kesoi nagy beszallo, a nemet forumon Dreamcatchert emlegettek, de vele pont egy piacon vagyok, o folyamatosan pakolja ki a medvet, es amarantot nagy tetelben a piacra. Tavaly ugye az Mata Hari volt aki a vegen dobott ra. Remelem azert keszulsz hogy a vegen akar meg pakolni kell ra :)

    Je, es tenyleg van aki megkoszonte ott, most hogy szoltal visszamentem, es lattam, nem semmi, hogy valaki leirt ott ilyet.

    En is 700-800 korulre tippeltem volna az aljat, mivel most TOP 1000 van.

    Ez bizony igy van ahogy mondod, ahhoz hogy ekkora pajtaertek legyen onmagaban a kutyuk nem elegek, Beko topikjaban le vannak irva hogy ki mennyit keszult a nullazasokra.

    Hajra Rekuci, hajra Mementori, huzzon bele Baro Ur :D le van maradva xD, hajra Magyarok!!!
     
    steve223, -kaktuszable-, genka53 és 27 más kedveli ezt.
  12. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Egy picit toldozom , foldozom , de aránylag beállítottam . :inlove:
     
    steve223, -kaktuszable-, genka53 és 15 más kedveli ezt.
  13. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Szia Szomszi,

    Meg mindig az eventgazzal kuzdok, ma mar talan meg lesz az is, nem sietem el na xD

    Szia,

    Nem hiszem, hogy egy piacon vagyunk, 20-s vaganyon futok.
     
    steve223, -kaktuszable-, Kuzdern és 13 más kedveli ezt.
  14. PalMa

    PalMa Fórumlakó

    Sziasztok! Érdeklődéssel figyelem a találgatásokat, nagyon nehéz megjósolni mi lesz a vége, szeretném ha nem szállna el nagy magasságokba, akkor talán nekem is lenne esélyem bent maradni legalább a 3000-ben. :)
    Bárhogy alakul is a dolog, mindenkinek nagyon drukkolok, hogy sikerüljön amit szeretne elérni!! Szorítok minden Farmerama játékosnak nemzeti hovatartozás nélkül is, de főleg a saját honfitársaimnak!
    Hajrá Rékuci, hajrá Mementori, hajrá magyar játékosok!!!!
     
  15. csakierzsebet59

    csakierzsebet59 Junior szaki

    koszonom,ma letermeltem 1000000 szekfut de meg nem adok le semmit,varok meg,tavaly es tavalyelott sikerult bekerultem a bronz kategoriaba,sokat olvasom a forumot,nagyon sokat tanultam

    koszonom
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 28.11.20
  16. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Na, jó! Mi az a virágfestés?
     
    kekmaci75, kukori80, Fuhur és 7 más kedveli ezt.
  17. FarmSámán

    FarmSámán Junior szaki

    Köszi a felhívást! :)

    Hirtelen lettünk is jó néhányan, így egyelőre szüneteltetnem kell a jelentkezés lehetőségét. Aki eddig írt, fogok válaszolni mindenkinek.

    Este megpróbálom kitalálni, hogy hogyan tudnám nagyobb üzemben kiszolgálni az igényeket.

    Addig néhány megjegyzés:
    - A válaszlevélben kiküldök egy egyedi linket mindenkinek, ami alatt elérhető a saját bannere.
    - Bár a linknek nem .jpg a vége, attól az még egy kép, így beilleszthető az aláírásba képként.
    - Ezek a képek "dinamikusak", azaz mindig az aktuális állás eredménye látszik rajtuk. Ha valaki lementi a képet és feltölti egy képmegosztóra, akkor a letöltés pillanatában látható eredmények maradnak rajta, nem fog frissülni, csak akkor, ha az eredeti linket használja.
    - Az aláírását mindenki ezen a linken tudja szerkeszteni. Rá kell nyomni a kép ikonra (a szmájlitól jobbra található), és a kis ablakba beilleszteni a banner linkjét. A farmos levelezésből nehéz lehet a másolás, talán az a legegyszerűbb, ha pl. jegyzettömbbe begépeljük, és onnan kimásoljuk.
    - A képet középre igazítani a 9. ikonnal lehet (vonalak egymás alatt). Ehhez ki kell jelölni a képet (a szerkesztőben a kép melletti üres területre kattintani, és az egeret lenyomva tartva húzni a kép felé, amíg ki nem jelöli), majd a sorba rendezés ikonra kattintva a középre zárást kiválasztani.
    - A végén ne felejtsük el megnyomni a mentés gombot.
    - Ebben a hozzászólásban nagyon sokszor leírtam a kép szót. :)
     
  18. Sőrés_Róza_[Rózsika]

    Sőrés_Róza_[Rózsika] Fórumfelvigyázó

    Sziasztok! Szép napot Mindenkinek!
    Az idén úgy gondoltam, nem indulok. Aztán pörgettem némi bónuszt, és sikerült hamarabb befejeznem az eventet, mint terveztem. Na, gondoltam, gyorsan dobok be egy-két dolgot a kitehetőért, és mire feleszméltem, már 80 millát bedobtam. Hát akkor nincs mese, itt már nem állunk meg. xD
    Nincs nagy célom, bőven megelégszem azzal, ha a 3000-ben benne leszek. :inlove:
    Hajrá Magyarok! :inlove::inlove::inlove:
     
  19. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

  20. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Tavaszi népszokás. A tojásfestéshez hasonló. Csak ezt falra.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.