Visszajelzés Őszi varázslat + TOP 5000 eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 24.11.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. szpiró61

    szpiró61 Törekvő

    Sziasztok! Én nem tudtam csak 13.150.640-et be adni, ráadásul elfelejtettem beváltani az érméket meg mindent.
    Ez az online tanulás az unokámmal elvette az eszem teljesen. Nem bánkódom mostanában nem sikerül véghez vinnem egyet se, de ez van az unoka az első!
    Mindenkinek további jó játékot kívánok.
     
    Sali~*.*, csio70, -kaktuszable- és 12 más kedveli ezt.
  2. vasaló57

    vasaló57 Utánpótlás-írogató

    Szép estét mindenkinek!A Farmaranyfa feltette az i-re a pontot.:D
     
  3. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Sziasztok!
    A bannert még a verseny ideje alatt lehetett igényelni FarmSámán kollégánktól; ez egy "intelligens" banner volt, mindig az épp aktuális helyezést és CSP értéket mutatta. Gondolom, még mindenki hagyja egy picit, aztán visszacseréli a megszokottra. (Csak addig lesz látható, amíg "él"az a webhely, ami az adatokat biztosítja a megjelenítéshez. Hacsak le nem mentjük magát a képet.)
    Az utolsó 10 percben nem célszerű apróságokat bedobálni. Ha ennyire pengeélen táncol valaki (élvezetből vagy kényszerűségből), érdemes egy-egy nagyobb (és előre kiszámolt értékű) tételt hagyni egy adott növényből/állatból/fatermésből/terményből/szerszámból stb., így azt egy-két kattintással be lehet adni.
     
    Utoljára szerkesztett: 2.12.20
    CsakJucinak12, Hahacska, zamenik és 11 más kedveli ezt.
  4. FarmSámán

    FarmSámán Junior szaki

    Sziasztok!

    Gratulálok minden résztvevőnek! :)

    Ha valaki még szeretné, itt átveheti utólag a saját bannerét. Annyit kérek mindenkitől, hogy mentse le valahova, hogy biztosan megmaradjon.
     
    Zuhi, CsakJucinak12, maszilva és 25 más kedveli ezt.
  5. mitnemertesz

    mitnemertesz Fórumelemző

    228/565, és tisztában vagyok ezekkel, köszi.

    Olyanra gondoltam, h. táblából veszi a növények adatai (pajtaérték, piaci alapár, stb...)
    Én beírom a min/max. szorzót meg az akt. piaci árat, és kiadja, hogy venni/eladni érdemes.
    Mind1, megcsinálom magam... :D

     
    szellorozsa, jófarmerlány, Fuhur és 2 más kedveli ezt.
  6. csernigy

    csernigy Aktív író

    Sziasztok! Először is gratulálok minden játékosnak, aki bekerült a TOP-listára! Kérdésem, mi van az Őszi varázslat felhősor-ral? Eltűnt a paszulyról! Egyáltalán ki kapja meg? Előre is köszi!
     
    szellorozsa, soresne és Ribiszke kedveli ezt.
  7. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Kikeltek az ajándékok. :) Kékszajkó most sem lett, de a fákból lett egy lepényfa! :D
    A Piccolo ládák:
    Virágos dallamok
    Multitaszking zseni
    A varázskalap
    Végtelen kincskeresés
    Pöttyös ernyőgomba
    Pocok légyfogó
    :inlove::inlove::D:D:inlove::D
     
    CsakJucinak12, Sali~*.*, maszilva és 15 más kedveli ezt.
  8. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Jól teszed. A piaci dolgok dinamikusak. A táblába csak a pajtaértéket érdemes betenni, és az aktuális piaci értékhez viszonyított arányt kell nézned. Nincs min. max.
    Figyelni kell még az alapárat, ami ugyancsak hétről hétre változik.
    A piacon nincsenek örök szabályok. Egy van: nem csak nyerni, de bukni is lehet.
     
  9. -vadocka70-

    -vadocka70- Fórum parancsnoka


    köszönjük :)
     
    Sali~*.*, szellorozsa, inanna11 és 6 más kedveli ezt.
  10. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Rékuci, szívből gratulálok!:inlove::inlove::inlove: Akik kirakták a HUNGARY-t, azoknak a játékostársaimnak megemelem a kalapom. Van, hogy libabőrös a karom!:) Ti tegnap elértétek!:inlove:S végül, de egyáltalán nem utolsósorban, mindenkinek gratulálok, aki benne volt a TOP 5000-ben! Büszke vagyok rátok, és örülök a sikereteknek!!!:inlove::):):)
     
    ljanika6, Sali~*.*, maszilva és 17 más kedveli ezt.
  11. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Köszönöm, átvettem. :)
     
    Sali~*.*, szellorozsa, csio70 és 7 más kedveli ezt.
  12. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Szia,
    köszönöm szépen, elmentettem a saját gépemre, majd onnan aláírásba tettem. Remélem így megmarad. (?)
     
    Utoljára szerkesztett: 2.12.20
    Sali~*.*, szellorozsa, csio70 és 9 más kedveli ezt.
  13. marcsi152

    marcsi152 Fórum bárója

    Szia !
    Köszönöm!!! Sikerült!!!
     
    Sali~*.*, szellorozsa, csio70 és 8 más kedveli ezt.
  14. soresne

    soresne Fórumgróf

    Sziasztok !
    Én most indultam először a Top-ba. 2052 helyen végeztem ,beadás :285 745 950 csp.
    Minden gazdatársnak hatalmas gratuláció a küzdésért és kitartásért.
    Kezdhetjük a pajta töltögetést,vissza kell zökkeni a "régi kerékvágásba " :inlove:
    Mindenki vigyázzon magára ezután is .
     
    Tej-Csárda, Sali~*.*, Hahacska és 14 más kedveli ezt.
  15. nuncsaku76

    nuncsaku76 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!!!A banneremet átvettem de nem tudom kezelni!!!! Mit tegyek?:oops::p:cry:

    Sikerült!!!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 2.12.20
  16. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Gratulálok minden indulónak, szép teljesítmény volt amit saját részről mutattunk. Picit sajnálom, hogy igazából senki nem vette fel a kesztyűt amit Rékuci dobott, de megmutatta, hogy így is lehet nyerni és nem csak "sunnyogva". Igen, az sem tilos, de így talán mégis szebb. :)
     
    Imi*, ZitaGAZDA03, Tej-Csárda és 42 más kedveli ezt.
  17. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia csernigy!
    Az Őszi varázslat felhősort az kapta meg, aki indult a TOP5000 eseményen, és annak zárásakor a helyezési sorszáma nem haladta meg a 3000-t.
    Ezt egyértelműen tartalmazza a vonatkozó eventkiírás.
     
    ljanika6, Marika312, Sali~*.* és 8 más kedveli ezt.
  18. csenzso

    csenzso Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Szia!
    Köszönöm a lehetőséget.

    Nem vagyok egy grafomán alkat, ezért itt ragadom meg a lehetőséget:
    Gratulálok minden indulónak - helyezéstől függetlenül.
    Köszönet a szurkolóknak.
    Jobbulást a betegeknek, gyors felépülést a lábadozóknak.

    végezetül: örök hálám a bannerért és a gyorsan böngészhető listáért (a véghajrában az utolsó órában kénytelen voltan kitúrni a "gyereket" a gépéről, mert az enyém behalt a frissítésekkor, beadáskor és majdnem kicsúsztam még az 5000-ből is)

    Légyszi Valaki:
    Kérlek segíts örök életűvé tenni a múló pillanatot:
    https://top5000.ml/banner/?u=f222ef19a1

    Köszönöm.
     
  19. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Így gondoltad?
    [​IMG]
     
  20. csenzso

    csenzso Utánpótlás-írogató

    Szia!
    Igen!
    Köszönöm.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.