"A cseh rokon" event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Laboviti, témanyitás ideje: 13.4.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Piaclady

    Piaclady Fórum bárója

    Ami igaz az igaz ! A húsvéti event után ismét egy nagyon jó játék került be. Annyira felbuzdultam, szívem szerint már most belekezdenék, de sajna még egy napot kell várni. Gratulálok akik összehozták, remek munkát végeztek. Fentiekben olvastam, hogy javasolják a majoranna maradjon játékban. Csatlakozom az előttem javaslatot tevő játékostársakhoz, sőt a férjem is egyet ért ezzel.
    Kérjük szépen maradjon, nagyon jól sikerült a grafikája. Annak reményében, hogy megörvendeztetnek a fenti kérés teljesítésével, előre is köszönjük.
     
    Dyny, genka53, .Rozmaring. és 12 más kedveli ezt.
  2. _angela76_

    _angela76_ Rutinos

    Sziasztok!

    Megnéztem az eventkiírást, hát nem semmi. Megint pucolhatok le mindent a farmomról. :( Ezt az eventet még végig csinálom, a következőt viszont biztosan kihagyom, már a hócipőm tele van ezzel a folytonos pakolgatással. Azért azon a fél kondányi malacon kiakadtam.... :D melyik tervezőnek van ennyi feleslege???? :D :D :D Nem lehetne véletlenül egy olyan eventet csinálni, ami nem kéri a fél pajtámat, és nem kell hozzá leszedni a fél farmomat, és nem kell hozzá töménytelen mennyiségű szupertrágyát felhasználni? Szóval én nem "nehéz" eventre vágyom, hanem egy lazábbra..... Az ajándékok kétségtelenül hívogatóak, a farkaslak, a felhősor nagyon tetszik, úgyhogy egye fene, belevágok...... a függés az függés.... :( :D
     
    genka53, Kriszti, .barbi1. és 9 más kedveli ezt.
  3. Sacikofa

    Sacikofa Utánpótlás-írogató

    Elhiszem aki nem teheti meg, hogy többet töltsön a gépnél mert épp dolgozik vagy az iskola padot koptatja annak nehezebb teljesíteni, de olyan még nem volt amelyik event mindenkinek megfelelt. Ha a Te szemszöged szerint állították volna össze a játékot bizton állítom lenne olyan gazda akinek az nem tetszene. Valamit valamiért. Úgy vélem volt már olyan event, ahol sokkal többet kértek és az ajándékok közelébe sem jöhettek a mostaninak. Fel a fejjel majd csak sikerül végig játszani és örülhetsz a megszerzett nyereményeknek.
     
    anami1980, genka53, .Rozmaring. és 8 más kedveli ezt.
  4. iboly54

    iboly54 Fórum elő legendája

    Ha leírnám nekem mennyi van, elszorulna a torkod a sajnálattól. Semmilyen tápot nem veszek és így csak esténként rakom be a szupikat, de most még kevesebbet ad a malom mint eddig.... a 4 db-t reggelig megszokta keverni ( 12 óra) most ugyanaz a 4 db 17,5 óra:oops:
     
    anami1980, genka53, -orgona- és 8 más kedveli ezt.
  5. Szama

    Szama Fórum veteránja

    Nem tudom, hogy ki hogy van vele, de ez az event most nekem nagyon tetszik!! :)..végre lesz sünim is, meg farkasom is! :)..nagyon jó kis event, bár tény, hogy meg kell dolgozni a nyereményekért, de ezekért most hajlandó vagyok..a fa is nagyon tetszik...a felhő is hasznos, főleg, hogy majdnem hetente tudok szintet lépni a bahán, a sok ráható felhőnek köszönhetően...van vmennyi szupitrágyám, így megy majd pár kör 0 perces szegfű, hagyma még nemesítés alatt...Szóval Mindenkinek hajrá és sok-sok felröpit!
     
    anami1980, genka53, taga1 és 8 más kedveli ezt.
  6. iboly54

    iboly54 Fórum elő legendája

    Szia angela! Biztos lehet olyan eventet is összeállítani amilyent Te szeretnél.....de minek? Az eventeknek pont az a lényege, hogy megdolgoztassa az agyunkat, hogy szórakoztasson, hogy különböző kihívások elé állítson;) Nekem pont akkor jó egy event, ha van értelme a munkának és a mit-miért is nagyjából egyensúlyban van.:)Úgy, hogy csak csapj a lovak közé és hajráxD:inlove:
     
  7. tszabina6

    tszabina6 Fórum biztosa

    Sziasztok!
    Hát én ezzel az eventtel meg vagyok lőve... megint két event növény, ez megy az agyamra komolyan. Jutok ameddig jutok, legalább a matricáig eltotyorgok valahogy. :(
     
    .barbi1., sziszi1965, Marika312 és 3 más kedveli ezt.
  8. Cyra65

    Cyra65 Fórum admirálisa

    Sziasztok:)

    Végre valahára megjöttem én is. Elolvastam az event ismertetőjét, nagyon tetszik a 2 növény grafikája, de a komló biztos csuklani fog, mert már látom is, hogy sokat fogják emlegetni:
    -"Miért nem gyarapszik a komló, hiszen kedd délután óta csak azt ültetek!" vagy
    -"Rányomtan a komló beadása gombra és azt írja ki, hogy nem ültettem eleget, pedig van vagy 10.111 db belőle.Légyszi segítsen már valaki, mit csinálok rosszul?":cry:xD
    A biztonság kedvéért most is belinkeltem az aláírásomba az Eventismertetőt,csak rá kell kattintani és már lehet is olvasni, már aki élni fog vele;)!
    A héten végig délutános leszek, de akkor is csinálom, legfeljebb szemezgetek. Az biztos, hogy a fa kell, olyanom még nincs, de ha hozzám vándorol a farkas és a süni elférnek ők is a többi mellett.:)
    Sok kitartást kívánok mindenkinek, Moderátorokat is beleértve, tudjátok: "Om mani padme hum"!:D
     
    Dyny, nyuszika215, PocsékFarmer és 19 más kedveli ezt.
  9. mamika57

    mamika57 Fórum admirálisa

    Vagy a disznók közé !:) Azért event, hogy csináljuk , ki-ki amaddig tudja vagy akarja .
     
    genka53, -vadocka70-, sziszi1965 és 9 más kedveli ezt.
  10. _angela76_

    _angela76_ Rutinos

    Szia!

    Az én agyam elég rendesen dolgozik egész nap... :d :D :D És a mindennapjaimban épp elég kihívás találtatik....Néha bizony csak szórakozni szeretnék... :D Tudod ez olyan, hogy jó dolog klasszikusokat olvasni, és roppant tartalmas történeteket emésztgetni, de néha bizony elég egy Romana is... :d :D Ahogy nem eszünk pacalt sem minden nap, néha befigyel egy-két sali is. Persze eljutok addig, ameddig lehet, és majd hajtom is azt a ménest eszemet vesztve, mert ugyebár ha kihagynám, az nem én lennék.... :D :D :D De nem örülök ennek az állandó pakolgatásnak, alighogy kiraktam az ólakat, szedhetem be, és aztán kezdődik minden előröl.... :( Leginkább ez a bajom ezzel az eventtel, mert az ajándékok nagyon tetszenek.... :D :D Amúgy meg nem értem, hogy mért lett az event gazdaköri, és mért nem a régi kétoldalas, bedobálós? Olyan jó lett volna egy kis nosztalgia....
     
    Cyra65, kekmaci75, sziszi1965 és 5 más kedveli ezt.
  11. anami1980

    anami1980 Fórumszaki

    nyugi én is azt fogom enni :p majd dobok mellé malacsültet is :) vagy egy kis rántott csirkét ;) sörhöz meg letermelem a komlót mert anélkül nem sör a sör:)
     
    genka53, Cyra65, -vadocka70- és 7 más kedveli ezt.
  12. maci0325

    maci0325 Fórumprofi

    SZiasztok az lenne a kérdésem hogy a hársfa már bekerült a játékba vagy újdonság mert nem találom sehol ?? Köszönöm Lázárné
     
    anami1980 kedveli ezt.
  13. -dudoloteve-

    -dudoloteve- Törzsjátékos

    Farkasbarlang és hársfa... Felcsillant a szemem,főleg a farkas láttán.Óh,mióta vágytam egyre.:)))
     
    genka53, Gio, Cyra65 és 5 más kedveli ezt.
  14. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    Mivel az event jutalma, és az még nem kezdődött el, így hiába keresed jelenleg. Ha holnap elindul a cseh event és teljesíted, akkor jutsz hozzá.
     
    genka53, Cyra65, sziszi1965 és 4 más kedveli ezt.
  15. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Azért van tele a pajtám, mert nem indultam a TOP-on.:D Még piacozni sem tudtam, mert az előzőn nem volt érdemes, a mostaninál nem voltam gépközelben. Papagájtollam nincs sok (szégyellem is leírni:oops:), a terményeket egyesével kell levadászni nálam, ahhoz meg nincs türelmem.
    A 3 új fa kiváltásán már én is gondolkodtam, már csak azért is, mert hátha kell a korallhoz.:wuerg:

    Ááááá ilyen magasságban nem tudom mit csinálnak. Ott már sok pénz meg miegymás is játszik.
    A csillagok nekem is hiányoznak, elfértek fent a csíkon.
    Ha már említetted a komlót, ránéztem én is a piacra, 3 kattintásból vettem 27000-et.:D:D
    Nem veszek én sem tápot, csak ha nagyon olcsón vágják hozzám, de hát állatot sem tartok a farmon. Nagyon jó érzékkel, most tettem ki 3 farkasbarlangot, hogy ne árválkodjon a kivi magában.:D Mind a 3 rekeszbe tettem be 8-8 szupertápot, aztán a felhő csökkent rajta, ha akar, ha meg nem, az sem érdekel. Elkönyveltem kidobott pénznek a felhőre kiadottat, én biztos nem fogom órával a kezemben lesni, hogy mikor indíthatom a felhőt.
    Elnézést kérek! Nem is tudtam, hogy Te írtad.:) De ezzel nem fog kimerülni a panaszáradat, lesznek még itt miért ez? hozzászólások.:D
     
    Dyny, PocsékFarmer, genka53 és 12 más kedveli ezt.
  16. Változó vélemények!
    Szerintem is jó kis event lesz!
    Szinte minden meg van a raktárban
     
    _tHUNder_, _Cygnus_, genka53 és 5 más kedveli ezt.
  17. imike912

    imike912 Utánpótlás-írogató

    Szerintem azért is oly "nagylelkű" ajándékok tekintetében az event, mert a farkasos gazdaköriért korántsem lelkesedtek annyian, mint gondolták. Farkast tehát adnak, munkásokat sajna csak félig kiképzetteket, szupertápot meg semmit. De aki nem szokott titokólakat venni, annak mindenesetre jól jön a biztos titokól. Nekem is.
     
    _Cygnus_, -orgona-, Szama és még 1 ember kedveli ezt.
  18. -maya64-

    -maya64- Utánpótlás-írogató

    sziasztok részemröl a süni ami hiányzot a kivi után de majd az is meg lesz szépen lassan
     
    genka53, _Cygnus_ és -orgona- kedveli ezt.
  19. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Sziasztok..néztem egy-néhány dolgot a piacon mi mennyi ...és mindegyiknél egy gazda volt az eladó... ott_O WHERE user ID ='35:eek:
    gondoltam milyen név ezxD...és tovább lapoztam lefelé..ott iso_O...de rájöttem minden eladó gazdának ez:) gondolom jelezte más is..
    lehet off leszek itt nem lehet...
    Nekem is tetszik az event..most tanulmányozom jobban:)
     
    _tHUNder_, genka53, Cyra65 és 2 más kedveli ezt.
  20. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    A hivatalos bejelentés a hibáról itt olvasható:

    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/nincs-ilyen-felhasználó-hibaüzenet-és-elveszett-szomszédok.12423/
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.