"A cseh rokon" event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Laboviti, témanyitás ideje: 13.4.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

  2. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Amint olvashattad, a hiba kijavítása folyamatban van.
     
    sziszi1965 kedveli ezt.
  3. taga1

    taga1 Fórum biztosa

    Egyetértek veled, én is nagyon-nagyon régóta várom már a farkast. Nagyon jók mostanában az eventek, remélem Varun sokáig marad a BP-nél v. a BP remélem sokáig alkalmazza még Varunt.
     
    _tHUNder_, Gio és benedekbobe63 kedveli ezt.
  4. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    [​IMG] Az event tetszik, végigcsinálom mint mindig. A farkasra és a sünire mondanék valamit de nem teszem . Viszont ebből megint tanultam valamit és nem tudom minek kell nekünk megint egy új fa?? :p
     
    Dyny, Kukori.és.Kotkoda, genka53 és 5 más kedveli ezt.
  5. Ylyuszvölgye

    Ylyuszvölgye Fórum ismerője

    Sziasztok, kellemes estét mindenkinek :)
    Az event nekem is tetszik, megcsinálom, már csak azért is , hogy a családba ne legyen egy kilógó :D :D A farkasnak örülök, a süninek is. Mindenkinek jó készülődést a holnapra :)

    Szia Anyánk!

    Igen mint mindig megcsináljuk :) Az új fa meg azért kell, hogy legyen :D Ha nem kell add nekem :pxD
     
    kekmaci75, Dyny, inanna11 és 8 más kedveli ezt.
  6. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Dehogy adom xD véres verejtékkel megszerzem akkor nálam is marad xD
     
    kekmaci75, inanna11, genka53 és 6 más kedveli ezt.
  7. kicsikacsa1

    kicsikacsa1 Fórumszaki

    Sziasztok
    Nekem nincs fakrasom sün is csak egy van így a nyeremények jól jönnek.
     
    mamszi5107, genka53, Gio és 2 más kedveli ezt.
  8. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Én adok egy farkast a sünidért,így akkor legalább nem vesznek vele össze!! :D
     
    genka53 kedveli ezt.
  9. Ylyuszvölgye

    Ylyuszvölgye Fórum ismerője

    Irigy kakas vagy xD De sebaj, majd megdobállak egy kis komlóval meg ilyen gránáttal [​IMG] okés? ;)
     
    kekmaci75, Dyny, inanna11 és 4 más kedveli ezt.
  10. GyörfiRózsa

    GyörfiRózsa Haladó

    Sziasztok!
    Remélem holnapra a hibákat kijavítják mire indul az event! Ajándékot tudtam küldeni, de azt nem tudom nekem kik küldtek! Piacról szerencsére nem kell semmi!
     
    genka53, _Cygnus_, Ylyuszvölgye és 2 más kedveli ezt.
  11. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    A gránát jöhet ha gyémántból van.xD
     
  12. Ylyuszvölgye

    Ylyuszvölgye Fórum ismerője

    xDxDxD egyenesen indiából 8)
     
    -orgona-, _Cygnus_ és kukori80 kedveli ezt.
  13. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Értettem ám xD
    Holnap eventre fel, nem aktiváljuk a mogyorós felhőt csak event indulása után. Csatnit, karácsonyit, fehér ártatlanságot megenni. Akinek van virágos felhője azt is és hajrá!
     
    -orgona-, kekmaci75, Ylyuszvölgye és 3 más kedveli ezt.
  14. DRAGON86

    DRAGON86 Fórum ismerője

    Sziasztok

    Hát event ajándékok tetszenek, megéri majd dolgozni értük végre:) Munkáért jó jutalmat adnak:)
    Igaz egy valami megint kikészít, az hogy arató munkást adnak de vetőt nem. Kiakadok:)
    Remélem legalább jön a event kezdéssel a munkás vásárlási lehetőség is.

    De meglátjuk:) vonyításra fel:)
     
  15. Numiz

    Numiz Fórum veteránja

    Mint az ólom galamb,olyan lett a farkas ára egyből, ennek kapcsán...:music:
     
    -orgona-, PocsékFarmer, LBetti és 3 más kedveli ezt.
  16. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Gesztenyés az, de szokásomhoz híven nem jól időzítettem az aratását.:D
     
    -orgona-, kekmaci75, Dyny és 7 más kedveli ezt.
  17. Palacsintax

    Palacsintax Fórumszaki

    Gesztenyésnek a gesztenyés rövidíti az időt, de a virágos is ad az eventnövényhez +10% TP-t. [​IMG]
    Gyorsabb ugyan ettől nem lesz, de legalább több pontot hoz egy kicsivel. :)
     
    -orgona-, kekmaci75, Gio és még 1 ember kedveli ezt.
  18. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Sziasztok, lehet az a dereret katicabogarasa is, a vájtfülűek úgyis értik ;):)
    Végigolvastam én is a kiírást, hát, ha nem lennék ilyen függő, akkor nem is csinálnám meg xD . De hogy még csak csillag sincs?! A kisebbek hogyan szedik ki a tölgyből a rúnákat, ha nincs elegendő csillagjuk hozzá? :cry:
    Farkasom van és sünim van, ólakban is, pajtában is;), de, mondjuk hársfám az nincs, viszont ami valóban szuper-jó, megint lesz egy extra rúnás felhősor, ami 10 gyógyelixírt ad. Ezt jól eltalálták a BP-nél a nép kívánságlistájáról. Már sokan írták, hogy kellene ilyen is, és lám türelem elixírt terem. :D:inlove: Holnap el ne felejtsük, hogy reggel nem aratunk kávé mellett :). Én be sem kapcsolom a gépet szokásom ellenére munkába menet előtt, nehogy még véletlen learassak nagy buzgón, meghagyom a nagy belépőt délutánra. ;)
    További jó játékot mindenkinek :inlove:
     
    -orgona-, kekmaci75, Dyny és 8 más kedveli ezt.
  19. Belange333

    Belange333 Junior szaki

    Miért nem aratsz reggel?:)
     
  20. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    [​IMG] Miután jól kinevettem magamat- magamon , korrigálok nehogy holnap mindenki megkérdezze mi az a mogyorós felhőxD Természetesen gesztenyés felhőt akartam írni, de úgy látszik a mogyorót jobban szeretemxDxDNóci gratulálok, nem is Te lennél ha hiba nélkül kezdenéd az eventet xDxDCakát.)
     
    kekmaci75, Dyny, Ylyuszvölgye és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.