"A cseh rokon" event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Laboviti, témanyitás ideje: 13.4.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Hiányzik egy virág a felhőmről, rész Tp-ot meg nem ad a huncut.:D
    Hogy sok felröppenővel indítsa az eventet. Már én sem aratok, most mamuttal meg fákkal várom a kezdést.
    Ha már így sikerült, most nem is fogom bevetni.:) Valamikor 0 perces növény nélkül is befejeztem az eventeket. Persze ha szorít a cipő, akkor még bevethetem a végén
    Szép álmokat Mindenkinek!
     
    kekmaci75, Dyny, Ylyuszvölgye és 9 más kedveli ezt.
  2. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Akkor az egy huncut hucul xD Már itt se vagyok :)
     
  3. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia, egyrészt mert így több esélyt adok a felreppenőknek, mire délután hazajövök munkából és elkezdem az eventet, másrészt jól esik egy kicsit tovább ejtőzni event reggelén, mert bár én éjjel sosem keltem fel aratni, de megszoktam, hogy az első 2-3 napban este 11 és éjfél között lefekvés előtt is kell aratnom -vetnem, hogy utána meg már kényelmesen hátradőlve fejezhessem be, extra szuper trágyázás nélkül, csak csatnival és vízzel. Szeretem az eventnövényeket megtermelni amilyen hamar csak lehet, ezért aztán eventkor lerövidülnek az éjszakák, mert reggel munkába menet előtt is még egy gyors aratást - vetést csinálok, hogy haladjak. :)
     
  4. VividDarer

    VividDarer Fórumlakó

    Sziasztok!

    Nem értem, ez az event miért a nehéz kategória. Aki a Noé bárkáját megcsinálta, annak meg vannak az óljai az állatokhoz, még akkor is, ha a pajtában nincs éppen annyi.
    Egyedül a felröppenőn lehet elcsúszni, ha nem jön. Remélem, fog :)
     
    kekmaci75, _Cygnus_, długa és még 1 ember kedveli ezt.
  5. -))Szilvia-))

    -))Szilvia-)) Aktív író

    Jó reggelt!Sehol-senki?Látom kihasználjátok hogy ma nem kell aratni!!!!
    Jó eventvárást mindenkinek!
    [​IMG]
     
    kekmaci75, Ylyuszvölgye, _Cygnus_ és 9 más kedveli ezt.
  6. mamika57

    mamika57 Fórum admirálisa

    Köszi ! Jólesett ! Már kezdek ébredezni a kvédtól !:)
     
    _Cygnus_ és anami1980 kedveli ezt.
  7. edit5511

    edit5511 Fórum veteránja

    Jónak tűnik az event várom már.
     
    csopke1, kovacstne és _tHUNder_ kedveli ezt.
  8. anami1980

    anami1980 Fórumszaki

    Most ittam meg :) ( a sokadikat) a kezem az aratón volt de még időben kapcsoltam! már várom a kezdést!
     
    csopke1, Baby72, inanna11 és még 1 ember kedveli ezt.
  9. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szia! Na mondom az este magamnak, tegyél már ki disznóólakat, mert ugye kell.Mit látok, 1 db ólam van, annó vonatra dobtam őket, deszkám alig van, Na ezért lesz nehéz eventxDEz lesz a csakazértis megcsináljukxD
     
  10. VividDarer

    VividDarer Fórumlakó


    Nekem van vagy 40 darab disznóólam, a második kört arattam le éppen :) Szerencsére kecske- és tyúkólak is vannak. Alapból állatokból nem jól állok, mert ugyan a kupához a növényekkel már végeztem, de az állatokból még a 13. szintet kéne teljesítenem, és elég brutális :D És még van 15. feladat is :(
     
    _Cygnus_, csopke1, kovacstne és még 1 ember kedveli ezt.
  11. MamaMeseKertje

    MamaMeseKertje Fórum veteránja

    Jó lenne megcsinálni az eventet, de olyan beteg vagyok, hogy tegnap pl. nem is voltam képes gép elé ülni. Olvasom itt a véleményeket, de fel nem foghatom, agyam helyén betontömb, szemem előtt elmosódik a világ, a láztól fáj minden porcikám...
    Akkor most mi legyen? :(
     
  12. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Egy választásod van. Nagyon gyorsan meggyógyulni, ez parancs. Kamillateát belögybölni, jó sokat.:);) És 2-kor belevetni magad az eventbe. Jobbulást.
     
    _Cygnus_, Cyra65, Baby72 és 3 más kedveli ezt.
  13. mamika57

    mamika57 Fórum admirálisa

    Gyógyúlj meg ! Küldünk energiát !Ha összefog minden játékos és küld erőt, meg tudod csinálni. Rajtam nem múlik én máris küldöm !:)
     
  14. anami1980

    anami1980 Fórumszaki

    Gyorsan gyógyulj meg!sok-sok tea egy nagy alvás és kettőre hipp hopp varázsütésre meggyógyulni :) Energia küldve :)
     
  15. Pipike

    Pipike Utánpótlás-írogató

    Jó reggelt.
    Nem aratni! Más elfoglaltságot keresni gyorsan. [​IMG]
     
    kekmaci75, Ylyuszvölgye, _Cygnus_ és 6 más kedveli ezt.
  16. mária4702

    mária4702 Fórum ismerője

    Szia ! Én a kakukkal teljesen végigvittem a kupát (igaz elment jó pár CSP-m)de most legalább túl vagyok a röpcsinövelőn.
     
  17. iboly54

    iboly54 Fórum elő legendája

    Szia! Gyógyulj meg minél hamarabb! Ha kicsit már jobban leszel, akkor lájtosan eventezzél, hogy legalább a farkasokat megszerezd!:) Mielőbbi felépülést!:inlove:
     
  18. juliska70

    juliska70 Fórum nagymestere

    Szia!
    Annak idején én is megcsináltam a Noé bárkáját,csak akkor még törléskor véglegesen elveszítettük,és még CsP-őt is fizettünk a törlésért.
     
    mindennévfoglalt1280 és csopke1 kedveli ezt.
  19. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Válogasd ki a fontosabb feladatokat és csak annyinak kezdj neki, amit mindenképpen meg akarsz csinálni. Így kevesebb termelnivalód lesz és nem baj, ha kicsit később kezded, amikor már jobban vagy.;) Jobbulást kívánok!
     
  20. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Én is várom az eventet,egy kis krumplis pogácsával. Azt fogom rágcsálni amíg sokasodnak az event növények.Igaz,hogy nekem van elég farkasom ,elég sünim/23db már mint süni/ de akinek nincs,annak jól jön.Én legjobban a BTP-nek és a KK-nak s mellette a a turbónak örülök.Sok kell az új fáknak,ha azt akarom,hogy sokasodjanak is.Elég magasra emelték ezeknek is az érési idejét. Tehát hajrá, munkára fel ha kezdődik a feladat!Mindenkinek sok sikert!
     
    Gio, Ylyuszvölgye, kovacstne és 6 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.