Visszajelzés A Csontkirálynő kincse - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 3.10.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. simi1955

    simi1955 Haladó

    Szia Leho !

    Tudod, hogy "soha ne mondd azt, hogy soha"....
    Azért a 4 egymással összefüggő event az epémet elöntötte.
    Könnyen tudtam dönteni: újra pihenni megyek.
    Kérlek, maradj itt, mert szükségem van a negatív hozzáállásodra! ;)

    Aki belecsap a lecsóba, nekik sok sikert kívánok!
     
  2. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Tegnap nem szórakoztam, hanem velem szórakoztak.:cry: Rettenetesen pipa vagyok még most is. Nem érdekel a kárpótlásuk sem, mert nem tudnak kárpótolni semmivel. Viszont eltört bennem valami, amit nem hittem volna, így aztán dughatnak az orrom alá akármilyen érmés megvehető kütyüt, nem érdekel, mint ahogy őket sem érdekli hogy az egyik legjobban várt eventben ekkora bakit csináljanak és elvegyék a játékosok kedvét. Úgyhogy nem érdekel se az érmés része az eventnek, se a Banyatanyájuk, se ez a rétestésztára nyújtott ismertetőjük. A felhőt megcsinálom és megyek pajtát tölteni, annak több haszna van. Ha a Teliholdban lesz még felhő azt megcsinálom ha megéri. A páfrányt se ültetem tovább. Be is fejeztem a témát, mert csak megint ideges leszek. :D
     
    Jucika, rudcsi24, Judy és 40 más kedveli ezt.
  3. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Szia!

    Jogos az észrevétel és köszönöm, hogy szóltál.
    Javítottam mindenhol!
     
    Fatther kedveli ezt.
  4. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Kedves Kukori80!

    Ha már téged is így felhúztak, akkor nagy a baj. Teljesen egyetértek veled, egyébként a fórum az utóbbi időben nagyon lapos. Régebben ha megjelent egy event ismertető akkor pillanatok alatt már 50-60 oldal teli volt írva, most a 4. oldalnál tartunk. Bravó Bp!:cry:
     
    rudcsi24, Domos52, brekkencs. és 14 más kedveli ezt.
  5. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Tudod, mondhatnám, hogy maguk alatt vágják a fát. De nem. Alattam már fű sincs.
     
    rudcsi24, Domos52, _Cygnus_ és 18 más kedveli ezt.
  6. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Szia Kukori,

    Ebben az eventben nincs is felho:music::D

    Remelem le nyugodnak make a kedelyek mindenkinel. En mar reg tul vagyok rajta, persze tegnap en is csalodott voltam, de mara mar nem erdekel, majd jon, vagy nem...Nekem ez meg tovabbra is jatek, ugyhogy nem tortent semmi.

    Nekem ez a csontkiralyno nem is event, csak plusz ajandek azert amit amugy is csinalnek, mert ugyis belepek, meg eventezem, nem kernek plusz termelest, csak van egy mini jatek, amit kapok az extra:D
     
    Zuhi, CzZsuzsóka, csio70 és 13 más kedveli ezt.
  7. jutka65

    jutka65 Fórumprofi

    sziasztok! lerágott csont(királynő)- egymásba kapcsolódó elnyújtott időrabló eventhalmozódások - fusztrált fórum- gyér piac -tp-hajhászás-taktikai harc - nulla szórakozás- egy majomkirálynőt lecserélni egy cserenapra- úgy, hogy már el is indult az event és rákészültél mindennel nagyon gyenge megoldás- kihívás ebben a monstre zagyvalékban? - nekem semmi - én hívom ki a bp-t arra, hogy próbáljon itt tartani a játékban - remélem sikerül nekik :)
     
    rudcsi24, Domos52, _Cygnus_ és 10 más kedveli ezt.
  8. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Melan.) Ne idegeljél már Te is::D Ez egy event, csak 4 fele lesz bontva és van benne most egy felhő, nahhh....azt fogom megcsinálni.
    Egyáltalán nem nyugodtam meg, csak ha visszakapom azt, amit a királynőre ráfordítottam :teljesen feleslegesen. Akkor megnyugszom, addig meg nem érdekel a kárpótlásuk.
     
    rudcsi24, Domos52, _Cygnus_ és 12 más kedveli ezt.
  9. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Ahogy mondtam, mas szemmel nezzuk:) En azt latom, lesz 4 event, amit varhatoan amugy is csinalnek, es azokban kapok egy kis extra cuccot, amit itt felhasznalok a plusz kutyukert, hogy mennyi jon ossze a vegen, majd kiderul, de nem aggodom rajta, vagy irom le az egeszet az elejen.

    A kiralyno mas teszta, az nagy baki volt, illendo lenne mindenkinek visszaadni amit beletett, csak nyilvan ez problemas is, mert a nullaperces novenyt is visszaveszik a pajtabol? Mely godrot astak maguknak az biztos
     
    SzilvaG, Domos52, brekkencs. és 14 más kedveli ezt.
  10. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szerintem nem, mert egymásra fognak épülni az eventek és így egy event lesz belőle. Gondolom a Teliholdasnál kérik majd a páfrányt is és akinek nincs, az ott meg is kell hogy álljon. Lehet hogy rosszul gondolom, de egyáltalán nem érdekel az egész. Mindenhonnan kiveszek valamit amit tudok, de most nincs idegem az egész eventet megcsinálni, mert nem érdekel. Nektek sok sikert. :)
     
    Domos52, _Cygnus_, brozsa és 9 más kedveli ezt.
  11. Melan

    Melan Fórum admirálisa


    Lehet igazad lesz, en jelenleg ugy ertelmezem, amit a kozlemenyben le is irtak, lesz a 4 db event, viszont oket csak ez a kincskereses kapcsolja ossze, vagyis az hogy a kincskereseshez kell az erme, viszont a napi belepesbol nem lehet osszeszedni az osszeset, hanem az eventekben is van elrejtve ossze vissza. Azokat felcsipegetjuk, mint a jo kakasok, lejatszuk, es megvannak a kutyuk. Nekem errol szol, aztan lehet nagyot tevedek.
     
    SzilvaG, taga1, mebajah és 12 más kedveli ezt.
  12. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    De ennek az eventnek lesz még 2 folytatása, a Teliholdas és a Hallowenes eventben. Lehet hogy olyat fognak ott kérni amit a mostani egyik eventből kellett kiváltani. A páfrányt se gondolom hogy csak úgy berakták, szerintem abból is fognak kérni valamennyit.
     
    Marika312, brekkencs., mebajah és 9 más kedveli ezt.
  13. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Egyszerűen túlbonyolított és sokk!

    Meg tudnám venni az érmét adó kitehetőt, de nem érdekel. A hajukra kenhetik a Banyatanyájukat is.

    A Tp vadászoknak naponta tegyenek be megvásárolható kütyüt, a többieket pedig hagyják nyugodtan játszani. Játszani akarunk, nem ámokfutni egy csapnivalóan gyenge szerveren. Nem bírja a szerverük a terhelést, ez okozza a sok hibát. Ja, nem akarnak pénzt áldozni a nagyobb szerverre? Hát akkor ne indítsanak 3 eventet és 2 miniakciót egyszerre, anélkül is agyonterhelték már a játékot.
     
    parasztfalva, zsani_apja, Domos52 és 19 más kedveli ezt.
  14. Cyra65

    Cyra65 Fórum admirálisa

    Sziasztok, mindjárt 22 óra, csak megjegyzem, hogy figyelek ám, és még mindig nincs Farmaranyfa a nyeremények között....kár, nagy kár...:music:

    Szia, még mindig itt vagyok, pedig már 23 óra múlt 2 perccel, de volt értelme fent maradnom.....neked van Farmaranyfád??? micsoda mázlista vagy ....tényleg miért nem adnak kárpótlásul mindenkinek Farmaranyfát???? nem költői kérdés volt....nekik nem kerül semmibe, csak egy virtuális tollvonás....nem is értem.....alig érdekel....talán majd ha lesz Farmaranyfám....és ha megkapom, abba is hagyom a játékot....tényleg...:music:
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 3.10.18
    OJani, _Cygnus_, Leho69 és 11 más kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó reggelt!

    Páfrányt? Bakker 11 van a pajtába:wuerg:
    Ha nagy mennyiséget kérnének belőle az szerintem már tudnánk...:p 100-500 közötti mennyiség meg majd ha valóban szükséges lesz a piacról is beszerezhető:music: lesz....8)
     
    spagetti24 és ildiko44 kedveli ezt.
  16. spagetti24

    spagetti24 Kivételes tehetség

    Sziasztok!

    Olvasok csak olvasok.A Tortás megértve és már itt is dereng valami :) Persze csinálom de nem hiszem,hogy 140 minijátékot össze tudok kaparni.Nem költök a játékra,így lesz,ami lesz.Ha esetleg elmegy menet közben a lendület,akkor gazadakörizek de persze nem ez a fő célom.
    Egy kérdésem lenne,hogy a kincskeresést szerintetek újra lehet indítani,mint a másiknál ?:p
     
    Gio és kovacstne kedveli ezt.
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Khm...
    Bocsánat, hogy beleszólok...:music: ez is csendesen teszem8)
    Ugye nem gondolod komolyan, hogy a fórum a BP miatt lapos...:wuerg:
    Változik a játék...- személy szerint az event törlést leszámítva nekem tetszik a változás iránya...8) de a fórumról annyi színes egyéniség lett elüldözve.... hogy az szörnyű:(
    Ha a hangadókat - legyen az pro vagy kontra.... kivesszük... akkor a csendes nézelődők maradnak csak...:wuerg: s bizony jól látod... Ők nem írnak 60 oldalt:music:
    Mostanság az újra indítás a divat;) remélem marad így
     
    lilithcica, nagymami2, Gio és még 1 ember kedveli ezt.
  18. egyprobatmeger

    egyprobatmeger Aktív író

    hogy ne legyek off..., azt hiszem én is csak csinálgatni fogom ezt az eventfolyamot, aztán jutok, amire jutok...
    Egyébként kifejezetten kíváncsi lennék/vagyok, hogy mi lehetett a karneválos eventnél a kritikus probléma, ami semmilyen tesztelés folyamán nem derült ki, de amikor élesben elindult a dolog, akkor gyakorlatilag kevesebb, mint egy eventnövény (megszórva minden jóval) aratásnyi idő alatt előjött..., tehát nagyon szó nem lehetett még malmozásról a feladatok teljesítéséhez, vagy minijáték indításról... csak nem túl sok kosárkát dobált a rendszer, és így túl sok ajándékot kaphattunk volna a minijátékokból?
    Ráadásul az event gyors megszakítása után a további reagálás a játék készítőinek/tulajdonosainak/üzemeltetőinek részéről igen lassan megy..., (és nem ez az első ilyen eset), nem mintha rögtön feldobná a hangulatot, de azt hiszem rendszeresebb, és konkrétabb tájékoztatást megérdemelnénk, és talán egy gyors amolyan elsősegély jellegű kompenzációs csomag összeállítása, és játékba integrálása nem igényelne több, mint 24 óra megfeszített programozói munkát, aztán agyalhatnának hosszasabban tovább az egyéb kompenzációkon..., bár ki tudja mennyire örül valaki egy vérnyomásmérőnek kompenzációként, ha épp defibrillátorra lenne szüksége
     
    nyuszi63, kovacstne, Sali~*.* és 7 más kedveli ezt.
  19. spagetti24

    spagetti24 Kivételes tehetség

    Köszönöm,én is ebben bíztam.
     
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Én minden eventnek így állok neki....:p aztán rendre befejezem őketxD
    Egyébként Minden féle hókusz pókusz nélkül -értsd úgy hogy Panni hadsereg nélkül lett 200 körüli kosárkám... :p
    Ez valóban sok:music: de... szerintem a felreppenő mennyiséget egy gombnyomással lehet szabályozni:p
    Nem kell ide deffibrillátor8) .. ide jókedv... móka és kacagás kell.... Ez itt kérem szépen játék... Nem múlik rajt semmi...
    Én ide játszani jövök...
    Most pl a Kicsi lányom:inlove: alszik a karomba... így van időm fórumozni:p Ja letehetném... de felébredne...:wuerg:
    Ez így mindkettőnknek jó8)
    Remélem a csontkirálynő csont nélkül indul majd:p Első körben megveszem a kitehetőt és az érméket... valamint a függönyöket... aztán nekiállok... majd kiderül hogy alakul:p
     
    Napsika, benedekbobe63, taga1 és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.