Visszajelzés A Csontkirálynő kincse - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 3.10.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. boszi52

    boszi52 Rutinos

    Hol vetted át az érmét ? Én keresem de nem találom
     
  2. kosagi

    kosagi Fórum mestere

    Szia!
    Az eventórából megnyitod az eventablakot, és alul közében tudod átvenni a 3 db érmét.
     
    Gio és Sali~*.* kedveli ezt.
  3. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Beko.:)
    Óóóó, egyáltalán nem kombinálok azóta, amióta tegnap írtál a másikban. Van 3 ezer páfrányom, ha kell az eventbe akkor beadom, ha nem kell, akkor megmarad. Mindig csak a nyereménytől függ hogy mit csinálok.
    Kérdezni nem megyek. ;)Majd Jancsika megkérdezi ha akarja. :D
    Mára már lenyugodtam, de picit megint átértékeltem a játékot. ;)
     
    rozo52, borcsa220, Gio és 5 más kedveli ezt.
  4. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    A kincskeresésnél a szokásos módi működik? Vagyis 2 próbálkozás után újra kezdhető?
     
  5. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Igen.
    Nekem is sokszor kellett kilépni, mire megadta másodszorra.
     
    ljanika6, Gio, Fatther és 2 más kedveli ezt.
  6. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Szia. Köszi.
     
    kukori80 kedveli ezt.
  7. egresinebobe1

    egresinebobe1 Kivételes tehetség

    Sziasztok játszótársak. Senkinek nincs családja? Munkahelye? Más sürgős dolga? egész nap nem lehet a gép előtt ülni. Megint 3 event megy egyszerre. Szeretem ezt a játékot, játszom már több mint 7 éve. De..... mindennek van határa. Nem lehetne egyszerre csak 1 event-tel foglalkozni. Már úgy érzem, hogy kényszerből ülök a gép elött, mert szeretném mindet megcsinálni. DE HOGYAN????????
     
    viziszirom, ronka, Lillapilla73 és 7 más kedveli ezt.
  8. Szabi451

    Szabi451 Rutinos

    Sziasztok!
    Nekem tetszenek ezek a változások,és nem érzem hogy tulbonyolitva lenne az egész eventsorozat. Nem egy megszokott ültetős-aratós eventek,más az egész,és ez tetszik :)
    Csak még azon izgulok , hogy oly ritkán adja az átkozott érmét,kiváltottam az átokvarangyot,ugyebár az adja,naponta rezedua doki ad 3-at 20 óránként,és az eventekben szerezhető meg egy pár...ugye nem hagytam ki semmit.
    Kérdezném hogy megszerezhető-e a teljes 140 db,és a feladatokban mindenkép rákell menni arra hogy megszerezzük az összes fellelhető darabot,vagy kihagyható itt-ott pár darab,könyedén megszerezhető a végén...:)
     
    ruglikata, bocsika67, ulmo12 és 4 más kedveli ezt.
  9. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Hosszabb az az event, mint a csonhirálynő. Mármint a jó keresése. Ha találtál valamit szólj!
     
    -vadocka70-, dagi18, Fatther és még 1 ember kedveli ezt.
  10. lili12467

    lili12467 Fórumprofi

    Szia! Melyik ad 3 naponta??
     
    Szabi451 kedveli ezt.
  11. Szabi451

    Szabi451 Rutinos

    20 óránként 3db átkozott érme rezedua doki adja! :)

    Bal oldal órára rákatt...2.dik az a szép kék szinü érmés ablak.,rákatt ,majd ha letelik a 20 óra katt az aratás gombra és van 3 átkozott érméd amit kincskeresésre eljátszhatsz
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 5.10.18
    viziszirom, Fatther és lili12467 kedveli ezt.
  12. lili12467

    lili12467 Fórumprofi

    Köszönöm, közben rájöttem. Nagyon kedves vagy!
     
    viziszirom és Szabi451 kedveli ezt.
  13. Szabi451

    Szabi451 Rutinos

    Szivesen! Meg ha megveszed az átokvarangyot az 2 naponta ad 1-et (ha jól emlékszem 48 óránként.....Persze az már FA-ba kerül!
     
    viziszirom kedveli ezt.
  14. lili12467

    lili12467 Fórumprofi

    Már megvettem!!
     
    Szabi451 kedveli ezt.
  15. -vadocka70-

    -vadocka70- Fórum parancsnoka

    szia :)
    Amit én jónak találok , te rossznak :)
     
  16. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Sziasztok!
    Számolgattam egy kicsit és talán nem olyan irreális teljesíteni a 140 elátkozott érmés játékot.
    (Ha nem gond, én elátkozott érmének hívnám, mert ha azt látom leírva pl., hogy "Srácok, mi adja az átkozott érméket?", az nekem nettó káromkodásnak tűnik, különösen annak fényében, hogy az utóbbi egy-két napban kicsit sokat kritizáltuk a játék üzemeltetőit xD.)
    Egyébként különösebben nem zavar az elnevezés, csak a mi nyelvhasználatunkban elbírja azt az igekötőt.

    Szóval, ha minden nap leszedjük nagyjából időben - 20 óránként - Rezeduánál a 3 érmét, az 28 nap alatt 84 érme. Ha a sötét sütisből kivesszük a 6 db-ot, az már 90 érme. Ha nem számítjuk a FA-ért vehető mennyiséget, akkor a következő 3 eventben 50 db elátkozott érmét kellene még gyűjtenünk. Így eventenként átlag 16-17 érmét kell még összegyűteni, kíváncsi vagyok, megadják-e ezt a lehetőséget, mert ezek a rémsütis tehenek kicsit szűken mérik jelenleg.
    45 FA-ért vehetünk még a hó végén 9 db érmét, illetve 70 FA-ért van a 48 óránként aratható kitehető, ami 28 nap alatt elvileg 14x learatható, de ez csak az elmélet, mondjuk szedjünk le róla 10-11 érmét. Akkor FA-ért még szerezhető kb. 20 érme. Aki ezt rászánja, annak csak 30 db elátkozott érmét kell szereznie a következő 3 eventből. Az eventenként már csak 10 db.
    Remélem, minél több összejön. Ha nem is mind a 16 db-ot, de jó pár új kitehetőt össze tudunk állítani.
     
    ruglikata, taga1, -Szemecske- és 7 más kedveli ezt.
  17. Judabeli

    Judabeli Törekvő

    Sziasztok!

    ...És a lejátszott mini játékokból kapott ládákban is lehet érme. Nekem négy darabot adott a hét játékból kapott 56 db. láda.

    Kitartást és jókedvet mindenkinek, üdv. J.
     
  18. Szabi451

    Szabi451 Rutinos

    Szia! Köszi hogy kiszámolgattad nekem...:) erre voltam kiváncsi,szeretnék végig menni ,megszerezni mind a 140-et,ha a vv nem szól bele! :D
     
    ruglikata, spagetti24 és ulmo12 kedveli ezt.
  19. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    3 átkozott érmét eljátszottam, a 24 találat ezt adta (érdekességként írom le azoknak (is) akik még nem keresték a kincset):

    2 fp, 2 sima pöri, 20! csillag, 1 ezüstláng füstölő, 1 szup.táp, 2 démoni, kk szuper 5, sz.trágya 3, 2 csatni, 21.360 tp, 17.020 csp, 1 átkozott érme, 1 titokfa.
    :):inlove::music:

    Lejátszottam az 3 játékból kapott 1 érmét is: 10 csillag, 1 kk turbó, 1 fp, 1 átkozott érme, 1 titokfa, 2 agyvelőlepény, 2 sz.táp.

    Lejátszottam itt is a + 1 érmét: 1 banyatanya fejlesztés, 10 csillag, 39.680 btp, 1 átkozott érme, 1 agyvelőlepény, 3 fp, 17.360 tp.

    Az utolsó + 1 érme eredményét már nem írom ide, nem untatlak benneteket, ezt még ezután játszom le és ha az is ad még egyet, reggelig írhatnám.xD:p
     
    Utoljára szerkesztett: 5.10.18
    brekkencs., taga1, Fatther és 11 más kedveli ezt.
  20. Forradalom

    Forradalom Aktív író

    Igen.
    Nem tudom, kinek a tulajdonában van most a játék, de nagyon gyorsan és nagyon szeretne meggazdagodni. Lehet, hogy bejön neki, de tönkrevágja ezt a méltán nagyhírű játékot, egészen a teljes megszűnésig. Már hiába is ajánlom az embereknek ( potenciális kezdőknek), azt válaszolják, hogy ez nekik túl bonyolult.
     
    Fatther, bundusz68, szili48 és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.