Visszajelzés A fáraó gyógynövényei event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 29.9.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. BelkaMimi

    BelkaMimi Törzsjátékos

    16 és 19 piacra több száz tételt ki tudok tenni, ha valaki kéri
    (bár amit rakok 5x10 db-okat, hogy több gazdának is jusson, másodpercek alatt elviszik)
     
    Borzas.Kata kedveli ezt.
  2. tarkacica47

    tarkacica47 Haladó

    Köszönöm,nem tudom ki segített,de nagy örömöt szerzett.Kész lett az event!Egy kicsivel a nagy kapkodásban túlszaladtam,de azonnal eladtam,h másnak is sikerülhessen.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 6.10.20
  3. heureca3

    heureca3 Fórum biztosa

    Köszönöm szépen én is mindenkinek aki kiteszi a piacra a felesleges növényeit, csak így tudtam teljesen befejezni az eventet :) nagyon örülök és megegyszer köszönöm:inlove:
     
  4. takizsuzsi40

    takizsuzsi40 Fórum biztosa

    Sziasztok! 6 db vizibogyó hiányzik a felhőhöz. A piacon nincs, akinek esetleg van feleslege, tegye ki. köszönöm!
     
    mamszi5107 kedveli ezt.
  5. Borzas.Kata

    Borzas.Kata Fórum hercege

    Szia az öt tíz darab nem segítség. Ha annak tennéd ki aki kéri, ahhoz közös piac kell a vevőnek gyors gép és nagyon gyors kéz. Szóval ha van felesleged rakd ki legalább 50-es tételben. Ha valóban segíteni szeretnél, nem tudod megválogatni kinek.
    Köszönjük eprespanni gazdának a 720 völgyi rózsát.
     
  6. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Sziasztok! Kis farmon ma reggel 46 beadásnál tartottam. Már a felhőről is lemondtam a bahás röpi miatt. A piacnak hála végigvittem teljesen. Mindenkinek köszönöm, aki hozzájárult!:inlove:
     
  7. tercsi

    tercsi Aktív író

    Sziasztok. Most először sikerült végig vinnem ezt az eventet, mind a két oldal kész lett. Csak tegnap kezdtem a növénytermelést, addig csak a felröpiket gyűjtöttem a farm bőven adta, de a baha nagyon gyengén. Most fogom aratni a maradékot akit érdekel még érdemes benézni a 4,-11,-15-ös piacra. Sikeres befejezést kívánok mindenkinek.
     
  8. b-meg

    b-meg Junior szaki

    "4-es piacon vízibogyót keresek.

    24-es piac
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 6.10.20
  9. kedvenc62

    kedvenc62 Fórum hercege

    Köszönöm Minden gazdatársamnak,aki a piacra rakta a feleslegét,....tudom nagyon meg dolgozott érte,...és mégis "felajánlotta"!...Sikerült eljutnom a felhőig,....(éjjel-nappal dolgozom 14 órás műszakban,).....ezért nekem nehéz volt a "termelés"...még a piacozás is!.....Köszönet és hála,.....:)...Viszont ami nagyon zavart,...az egy-két db-os árajánlatok nagyon vissza fogtak! :(
    Legyen szép délutánotok,...Az event miatt....éjszakázás után én most fogok lepihenni,..nagyon fáradt vagyok,....de nem adtam fel! :)
     
  10. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Sziasztok kedves Játékostársak!

    Sajnos ismét egy event végére értünk és ezért búcsút intünk ennek a csevegőnek is.

    Érdekes volt az event-mechanika: felröppenők gyűjtése után malom, majd a kreatív szemléletünket kicsit megmozgató kirakós minijáték után
    a szokásos ültetés-aratás-beadás menetrendű event volt ez, amelyben a fáraó gyógynövényeit szaporíthattuk.

    Remélhetően minél többen eljutottak az event-ablak mindkét oszlopának a legvégére,
    amelynek útvonalán sok-sok olyan nyereményt szerezhettünk, amely a későbbi játékunk során is hasznos lesz.
    Köszönet a hasznos tanácsokért, útbaigazításokért amelyek a csevegőben az ott olvasók, kérdezők számára megkönnyítették az event teljesítését.

    Találkozunk a következő event csevegőjében!

    Sok sikert a további játékhoz!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.