Visszajelzés A Farmerama jégre lép - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 1.5.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. koskarz

    koskarz Utánpótlás-írogató

    én kihagyom elég az állandó ültetésből és a felhőből is elég
     
  2. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    Hát nem gondoltam volna, hogy egyszer azt mondom, hogy el sem kezdek egy eventet, de most úgy gondolom, hogy egy kis pihi jön!
    Elfáradtam. Kaptam az egyik "krokodilos" titkosból egy rózaszín elefántarénát, azt szeretném nézegetni, nem a csupaszra gyalult, eventnövénnyel beültetett területeket!
    Annak aki csinálja sok örömöt, s olyan ajándékokat, amit szeretne! :)
     
    meszimarsi, Lillapilla73, Fätum és 14 más kedveli ezt.
  3. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Azóta átszámoltam hogy miből tudnék lefaragni.:cry:A felhőt csak azért erőltetem, mert jön a szintemelés és igaz hogy 30 órás, de akkor is csurran-cseppen. A barkácscuccra már nagyon oda kellene figyelni, hogy pont akkor aktiválja az ember amikor kell, azzal nem sokat fogok érni. A bolttal még mindig az a bajom hogy limitálják. Ha már ennyit kell ültetni, akkor engedjék meg hogy mindenki azt vegyen ki és annyit amit szeretne. Mostanában már nem is a felreppenővel van a gond hanem a sok növény letermelésével. Átestek a ló túloldalára. Jó lenne valami középutat találni.
    Szia Melan.:) Nem húzom le a 2 kitehetőt, de ahhoz megint kellene több mint egy kört ültetni. Aki elkezdi, annak tényleg szelektálni kell hogy kinek mi kell jobban.
    Prof. Uram jól mondja. Ha 1-2 területet rászán valaki, akkor is ki lehet venni pár dolgot és mellette lehet pajtát tölteni.
     
  4. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Nem értem mi a bánat az a 30 óránkénti 30e TP, amikor egy 1x2es kitehető naponta ad 70ezret!
     
    meszimarsi, csopke1, Fatther és 10 más kedveli ezt.
  5. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Attól függ,milyen szerencsével dobjuk a korongot.Van akinek ennyi is elég lesz/szerencsésebb,ügyesebb/ van akinek több korong kell, ha nem kap elég érmét a felhőhöz és a kitehetőkhöz.Ez csak a játék folyamán dől el.Nem szoktam az eventeken rágódni előre, sem pedig tervezni.Meg kell csináljam,mert akarom.Menet közben alakulnak majd a játék.Eddig még sikerült.
     
    meszimarsi, csopke1, SzilvaG és 6 más kedveli ezt.
  6. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    A kitehetőkkel az a bajom hogy területet foglal, ezért szeretem inkább a felhőt, de egyre jobban meg is kell dolgozni érte ahogy látom. :D
     
  7. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Nem bánnám, hogy egy kicsit lefaragnának a hozzávalókból... Az előző hasonló eventekhez képest sokkal több kell mindenből és hosszabb is a két növény érési ideje.

    4. Mostani hokis event:

    1 játék: 700 Hokidendron (5 óra), 425 Sisakliliom (7:30 óra), 40 Korong

    3. >>Fociláz<< 2017. május
    1 játék: 350 db fehér labdarózsa (4 óra), 350 db fekete labdarózsa (6 óra) és 30 db gumilabdacsra (felröppenő)

    2. >>Fociláz - Döntő<< 2016. július
    1 játék: Egy labdáért 17500 csengőpengő értékű növényt kellett beadnunk.

    1. >>Fociláz<< 2016. június
    1. játék: 510 db fehér labdarózsa (4 óra), 260 db fekete labdarózsa (6 óra) és 30 db gumilabdacsra (felröppenő)
     
    meszimarsi, Domos52, Fätum és 16 más kedveli ezt.
  8. SzabadEurópa

    SzabadEurópa Fórum parancsnoka

    Láttam én már labdán pöttyöt...Mármint, én is amondó vagyok, hogy ez max. akkor kivitelezhető, ha nem kell még hosszúzni is, de a BP nem mindig logikusan gondolkodik...Egyelőre csak reménykedhetünk, hogy így lesz.

    Faragjanak, ha én is húzom rá a számat, aki pedig gépnél dolgozok és so-so meg tudnám oldani, hogy arassak, ha nagyon akarnám, akkor azok, akik egész nap gép nélkül dolgoznak, biztos kiakadnak majd. Nem értem ezt az óriási mennyiséget.

    Azért bánt, mert nekem a focis is a kedvenc eventjeim közé tartozott mindig, nagyon szerettem ezt a mechanikát, élvezetes volt számomra a minijáték, de így nem lesz az.

    Látod, kukori, nem is kell a boltot korlátozni: korlátozzuk mi saját magunkat, ha meglátjuk, mennyit kell dolgozni 9 érméért is...Most vagy a mennyiség legyen kevesebb, vagy felezzék el a bolti cikkekhez szükséges érméket, vagy valami megoldás legyen, mert ihajj-csuhajj!

    Pedig ez egy jó event szokik lenni. Hüpp :( Nem, akkor se veszem elő az ,,ezt is csak ezzel meg azzal lehet befejezni, a BP ráhajt a nemismondommire", mert ezzel továbbra sem értek egyet. Én simán arra gondolok, hogy ennek valaki nem számolt utána odafent, vagy félrement valami...

    Számolás ide vagy oda, de ha holnapig nem lesz módosítás, én inkább kihagyom ezt, évek óta először. Egerészek, macskázok, brummogok tovább, de erre nekem nincs kapacitásom :) Azért drukkolok mindenkinek, aki belevág!
     
    meszimarsi, Domos52, Fatther és 7 más kedveli ezt.
  9. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Tudom, jhogy tobb kor kell majd az extra kutyukhoz, de engem most a vegyes bolt nem erdekel. A ladak meglepoen jol adnak nalam szupertragyat, party porit, stb. ugyhogy ra tudok menni a kutyukre. Bonuszokkal egyutt nekem 70 ezer TP-t egy db, az eleg jo.

    Ki tudja, hatha csokkentenek meg a mennyisegen is a visszajelzesek hatasara, szerintem nem csak mi gondoljuk ugy, hogy tul sok noveny kell. Teny hogy az utobbi par event nagyon rament az eventgazra, es ez nem jo, mert eventgaz termeles mellett tenyleg nem lehet semmi mast csinalni. Ha felropi kell, akkor legalabb amivel termeljuk a felropit, novenyek, olak, stb az megmarad a pajtaban, de az eventgaz csak megy az eventezo fekete lyukba:oops:

    Pedig lehet igy terveztek sajnos. A felho kiszedheto, mert sok teruletunk van. Munkaidoben mehet a hosszabbik eventgaz, hetvegen letermelheto a rovidebb, legalabbis gondolom igy logikaztak. Viszont a felhon felul a vegyes boltra nem marad semmi. Lehet erre vannak kint az extra ajandekok a palyan. Ahogy Kata irta, mire valaki osszekorongozza a felhot, a palyan levo aprosagokbol osszejon ez meg az.
    De eddig ugy volt, hogy felho mellett jutott meg masra is vegyes boltbol egy viszonylag
    gazdabarat eventgaz mennyiseggel is.

    Egyebkent az is jo megoldas lehetne ha lejatszott palyak utan automatikusan megkapnank a felhot es a kutyuket, es akkor az ermek tenyleg mehetnenek a vegyes boltba.
     
    Utoljára szerkesztett: 1.5.18
    meszimarsi, Lillapilla73, Domos52 és 14 más kedveli ezt.
  10. SzabadEurópa

    SzabadEurópa Fórum parancsnoka

    Az ismertetőben ez van:
    6: Próbálkozási lehetőségek száma. Esetleges elvesztés esetén az odáig begyűjtött mini jutalmakat természetesen megkapjuk.

    Tamás pedig ezt írta:

    És azóta ezen kattogok, hogy mi ez a ,,pluszban". Először azt hittem, hogy van fix érmemennyiség is a teljesített pályák után, de nem találtam ilyet az ismertetőben. Akkor gondolom csak az marad, hogy minél többször szúrjuk el a próbálkozásokat, lehetőleg a pályák végén, mert akkor az addig begyűjtött érmék is megmaradnak és újrakezdve a pályát ki lehet maxolni. Ha 5 próbálkozás van (emlékeim szerint), akkor 4x el kéne szúrni és ötödjére végigvinni.

    Vagy valamit rosszul gondolok?

    Mondjuk nekem akkor se tetszik ez a verzió, csak legalább már értem...

    Srácok, komolyan...

    Ez van az ismertetőben:
    Termeljünk 2 fajta eventnövényt, és gyűjtsünk felröppenőt. Ezekből játszunk annyi mini játékot, amennyit csak szeretnénk. Mini játék jutalmaként kapunk különleges fizetőeszközt,

    A mini játék jutalmaként kapunk fizetőeszközt. Nem azt írja, hogy összegyűjthetünk a pályán fizetőeszközt, mint az összes többi ajit, hanem hogy az a jutalom.

    Biztos, hogy eredetileg nem úgy indult, hogy kapunk fix érméket is pályánként? Mert nekem elég gyanús. Csak az nincs benne az ismertetőben. Pedig mindjárt más lenne a leányzó fekvése...
     
    meszimarsi, Cyra65, -Fülemüle-70 és 5 más kedveli ezt.
  11. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    5 próbálkozási lehetőség van (mutatja a 6-os ábra jobb oldalon). Amit útközben megszerzel, azt megkapod. Ezért nem lehet senkire kiszámolni , mert nem tudni hogy ki, mit, hol ront el. Van aki nem fog elérni a kapuig, mert elfogyott az 5 élete, de az útközben megszerezett nyereményt megkapja. Vagy nem ezt kérdezted?
    Igen, nem mindegy hogy csak folyamatosan az eventest ültetjük, vagy lehet mást is ültetni és közben pajtát töltünk.
     
    Utoljára szerkesztett: 1.5.18
    meszimarsi, -Fülemüle-70, Melan és 4 más kedveli ezt.
  12. SzabadEurópa

    SzabadEurópa Fórum parancsnoka

    Nem ez volt a kérdés, de köszönöm szépen :) Hanem, hogy szándékosan is el kéne szúrni 4x, mert annyival több az érme. Ha több időt szánunk egy minijátékra, akkor sokkal több érme kiszedhető a rontások miatt. Ezzel csökkenthető a gaz és a röpi is. Csak a játékélmény is, szerény véleményem szerint...

    De ami jobban foglalkoztat, hogy nem volt-e esetleg eredetileg az a terv, hogy fix érmék is társulnak egy-egy pályához, mert akkor érteném az ismertetőt és Tamás által írt ,,pluszt".
     
    meszimarsi, -Fülemüle-70, Melan és 3 más kedveli ezt.
  13. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Az utóbbi ajánlatod, lehetőség nekem nagyon tetszene. Csak kérdés mennyi játék után járna. Nekem az olyasféle eventek bejöttek eddig. Viszont az is lehetne egy horribilis szám.
    Ha egyszer ezt találta ki a bp, nem fog engedni.

    Azt hiszem most is újratervezek. De nem a mellette érvvel, mert idővel nem bírnám, hanem másként.
    Szívem szerint kellene, vagy jó lenne felhővel együtt kb 500 érme, az, ha jól gondolom kb 5-6 teljes kör. S az nagyon sok növény, annyi nem fog menni.
    Szerintem a felhőről le fogok mondani. Pár dolgot kiszedek és azt hiszem elég is annyi. Még 1 féle növényből csak-csak ültetnék többet, de 2re figyelni nem szeretnék napokig.
    S talán az is hiú ábránd, hogy majd mindig pörgetek valami %os táblát.
    Legkorábban csak pénteken délután tudnék érdemben nekiállni az enövénynek, akkor meg már eléggé centizni kellene és a hétvégém menne rá teljesen.
    Egyelőre nagyon nem dúlom fel a farmot. Picit ezt azt kiszedek, aztán majd pénteken meglátjuk.
    Na majd lesz valahogy. De nem esek kétségbe, ha csak 1-2 száz érmét szedek csak össze. Majd okosan költök :)
     
    meszimarsi, Fatther, Maszatka47 és 4 más kedveli ezt.
  14. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Ha már ragaszkodunk a kétféle érési idejű növényekhez, akkor nekem legjobban a 8 órás + 4 órás párosítás jön be. Azokat tudom a legkényelmesebben termelni. Ha azt nézem, hogy az 5+6 órástól az 5+7,5 óráshoz jutottunk, akkor jó úton járunk a megfelelő párosítás felé. :)
    Az előző, páros eventek alatt jól kipihentem magam, így ennek, asszem, nekifogok.
     
    meszimarsi, ildiko44, Maszatka47 és 3 más kedveli ezt.
  15. Kisvöcsök

    Kisvöcsök Utánpótlás-írogató

    Szervusztok! Le tudnátok írni hogy az Erdei tisztásra hány 1x1-es kockát lehet kirakni? Régen az eventcsevegő nyitásánál a "Segítség az event teljesítéséhez" linkkel oda jutottam.
    Köszönöm.
     
  16. SzabadEurópa

    SzabadEurópa Fórum parancsnoka

    184 db 1*1 mező, de kb. 5 mp volt, amíg google-be beírtam: farmerama területek nagysága. És az első találat volt :)
     
    meszimarsi, Domos52, Maszatka47 és 5 más kedveli ezt.
  17. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Igen, a 9-es pályát direkt el lehet szúrni egy életvesztéssel, de a többin nem látom. Szerintem Tamás csak rosszul fogalmazott.
    Szia. Az erdeire 184 db helyezhető ki.
     
  18. SzabadEurópa

    SzabadEurópa Fórum parancsnoka

    Kukori, esküszöm, most velem van a baj, én vagyok a kekec a csevegőben, én ebbe beleállok, legyen. De akkor is. Azt írja az ismertető:
    ,,Próbálkozási lehetőségek száma. Esetleges elvesztés esetén az odáig begyűjtött mini jutalmakat természetesen megkapjuk."

    Akkor ez a többi pályára is igaz kéne legyen, hogy gyűjtögeted a mini jutalmakat, így akár az érméket is, majd a pályán később valahol meghalsz, mert ellenségbe ér a korong és akkor is megkaptad a már begyűjtött érméket. A többi pályán is van a pálya elején is érme, meg a kapuban is, a pálya elején lévőket meg lehetne ismételni 4 alkalommal és ötödjére fullosan végigvinni a pályát (de akkor már nagyon muszáj!).

    Nem jól gondolom? Tényleg, mondjátok meg őszintén, ha másik csatornát nézek, de én ezt szűrtem le...
     
    meszimarsi, ildiko44, Maszatka47 és 6 más kedveli ezt.
  19. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    :D 5 életed van. Értem hogy mit szeretnél, vagy legalábbis gondolom. A kezdő pozicióból szeretnél életvesztésekkel minél több érmét megszerezni és nem akarsz a kapuig elmenni. De ez nem fog menni csak a 9-s pályán, de ha nem jól gondolom, akkor én is elvesztettem a fonalat hogy mit szeretnél.:D
     
  20. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Hát mert az a jutalom. Az az öröm, élmény, szórakozás, hogy kicselezed az ellenfelet és gólt szerzel, ráadásul meg még jutalmat is kapsz érte, ami az érme. Ha eltalálod. (Ha nem találod el, mert kifogják a korongot a védők, akkor nem kapsz jutalmat. Csak örülsz a szép cseleknek. 8))
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.