Visszajelzés A firkász- eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 31.3.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia BelkaMimi!
    Igen, jól látod. Ez egy ilyen event. De addig el kell jutni. ;)
     
    osztrak12, maszilva, nolina1965 és 6 más kedveli ezt.
  2. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Ha már kapálunk , biztos nem gáncsolnak el minket . :cry::inlove:
     
    osztrak12, MamaMeseKertje, Gio és 7 más kedveli ezt.
  3. vazulneni8

    vazulneni8 Haladó

    Sziasztok!
    Tetszik az event,belevágok mint mindegyikbe.Az összes áprilisi tréfás event számomra jó móka volt.Remélem Mohó Menyét Alajos is előkerül,mert ő a kedvenc karakterem. Mindenkinek sok sikert és kellemes szórakozást!:)
     
    osztrak12, Gio, marcsi152 és 5 más kedveli ezt.
  4. incimami

    incimami Fórum bárója

    Sziasztok!
    Szerintem Április 1 lesz,
     
    osztrak12, ambrusne, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  5. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Sziasztok! Az az egy biztos, hogy én ebből semmit sem értek még! Csak remélni merem, h holnap megvilágosodem:)
     
    osztrak12, Samborg, incimami és 4 más kedveli ezt.
  6. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Szia!

    A dátumformátum nap . hónap . év .
    Az időformátum óra : perc : másodperc
     
    incimami kedveli ezt.
  7. parrahviki12

    parrahviki12 Rutinos

    Meg fogsz, hidd el! xDxDxD
    [​IMG]
     
    nagymami2, incimami, Gio és 6 más kedveli ezt.
  8. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Holnap Bolondok napja, majd minden kiderul :) nekem noveny lesz ultetve es majd ejfel utan minden kiderul . En mar varom a holnapi bolondsagokat , furcsasagokat a farmon ;)
     
    Utoljára szerkesztett: 31.3.20
    incimami, parrahviki12, -W-595- és 6 más kedveli ezt.
  9. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    a-a, gondolj amit szeretnél, de akkor ezt az eventet késve fogod kezdeni, mire elhiszed.... ;)
     
    osztrak12, nagymami2, parrahviki12 és 4 más kedveli ezt.
  10. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Szijja Szuzikám! :) Az event nem holnap 14.00-kor kezdődik, hanem 00.01-kor éjfél után 1 mp.-el...;)
     
    osztrak12, nagymami2, incimami és 5 más kedveli ezt.
  11. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    14 óra kimaradás elég soknak tűnik egy ilyen eventben... :eek:o_O
     
    osztrak12, parrahviki12, Gio és 5 más kedveli ezt.
  12. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Sziasztok!
    Az event ma éjfélkor vagy ha úgy tetszik, holnap nulla órakor kezdődik, így már akár reggel is többet lehet tudni, mint most. (Feltételezve, hogy nem mindenki izgul annyira, hogy nem tud aludni és fennmarad éjfélig. Én biztosan nem fogok.)

    Egyébiránt, ha korrektek a leírásban az érésidők (és nemcsak az áprilisi tréfa része), akkor - aki most ezt megteheti és van is kedve a farmmal vacakolni - napközben mindenképpen célszerűbb az 1 órás növénnyel dolgozni, mivel időarányosan 1,8-szerese a pajtaértéke, mint a 20 órásnak. (A 20 órás növény érésideje 20-szorosa az 1 órásnak, a pajtaértéke viszont csak 10,6-szerese.)

    A többieknek pedig rengeteg kitartást kívánok ebben a nehéz helyzetben - a farmon kívüli életben...
     
    osztrak12, inanna11, ljanika6 és 16 más kedveli ezt.
  13. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Koszi, hogy szoltatok! 8)
    Akkor majd reggel :p , ejfelkor en alszom ;)
     
    magdi06, incimami, MamaMeseKertje és 6 más kedveli ezt.
  14. moonubul

    moonubul Fórum parancsnoka

    Ez rendben van, de miért ilyenkorra időzítik, amikor amúgy is otthon ül majdnem mindenki??
     
    osztrak12 és incimami kedveli ezt.
  15. boszi52

    boszi52 Rutinos

    A 25 gyomot hol lehet megszerezni ?
     
    osztrak12 és incimami kedveli ezt.
  16. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Vicces, hogy ilyenkor is talalni valamit, amibe bele lehet kotni:oops:

    Az idozitesrol a velemenyem: modik mar leirtak valahol, az eventeket elore tervezik, hetekre, vagy inkabb honapokra, vagyis ezt az eventet nem a mult heten roffentettek ossze csak ugy poenbol. Amikor megterveztek varhatoan a COVID-19 meg csak valami tavoli dolog volt, esetleg csak egy ertelmetlen betuhalmaz, mert meg nem is tudtak rola.

    Az hogy mibe kerult volna, es mennyiben lett volna lehetseges a mostani korlumenyek kozott attervezni es programozni az egesz eventet mindenki dontse el sajat maga. En az adott helyzetben nem tartom realisnak.
     
    osztrak12, Atali, Cyra65 és 23 más kedveli ezt.
  17. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Gyomot?

    Hmm, az éledező természetben még megtalálhatóak a gazok, amíg ki nem kapálod őket.
     
    osztrak12, Lillapilla73, incimami és 7 más kedveli ezt.
  18. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    A tipikus sapka esete :)
     
    bendi1121, incimami, parrahviki12 és 7 más kedveli ezt.
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Belekötni még az élő fába is bele lehet.. Te ezen még csodálkozol? Sajnos én már túl vagyok a csodálkozás korszakán...
    Szia szomszika! Sziasztok :)
    Holnap április 1. lesz és akármi is történik a világban én nevetni szeretnék itt is és ott is :D
    Fent maradok éjfélig és ültetem a növényeket.
    Ha tudom keresem a mókát, nevetést, mert mindannyiunknak szüksége van a humorra, minden lazábbá és könnyebbé válik tőle :inlove::inlove: Remélem a holnapi naptól megkapjuk :)
    Sok sikert, sok nevetést, vidámságot, meglepetéseket kívánok mindenkinek aki nekiáll ennek az eventnek :D
     
    osztrak12, mbirinyi, Fuhur és 24 más kedveli ezt.
  20. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Bizony, szegeny keszitok alljanak a sarokba :D Probaltak osszerakni egy mokas, egyedi, es meg teljesitheto eventet, de felhaborito, hogy nem lattak elore az egesz vilagot megbenito virust...-.-:cry:

    Szia Szomszi,

    Csatlakozom en is. Ezekben az idokben minden kis vidamsag szamit, ugyhogy en is varom a bolondos meglepeteseket ejfeltol, meg hogy itt a forumon egyutt nyomozzunk Cincogi felugyelovel:D
     
    osztrak12, Cyra65, maszilva és 13 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.