Visszajelzés A göcsörtös fűz eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 10.10.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. TeamLaurel

    TeamLaurel Törekvő

    Na szia!

    Szerintem te nem értetted, amit én írtam, hisz épp melletted álltam ki, nem ellened. ;)
     
  2. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Tudod, Te írsz, ahogy gondolod. Más olvas, amit kiért a mondataidból.
    Néha nem ugyanaz az eredmény, mint ami elvárható. (akár oda-vissza is.)

    Az egyértelmű fogalmazás, pontos gondolati tartalom sokat segíthet ezen félreértéseken.

    Itt nem ez volt a gond, hogy ellenem vagy mellettem írtál. A sejtelmes utalás nem jött be. :)
     
    Gio, Imi*, GA-BI-O-Farm és 3 más kedveli ezt.
  3. evakarma

    evakarma Fórumszaki

    Sziasztok. Nekem tetszik ez az event. Jó a felhő is,és a grafikája is aranyos. Az eventnövényt elég hamar le lehet termelni,hisz nem hosszú érésű. Szilfám is van,kedvem is van hozzá. Szóval jöhet. :)
     
    emocy91, SzilvaG, Gio és 3 más kedveli ezt.
  4. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    15-20 nap múlva agyagedény hegyek kellenek.
     
    csio70, Gio, bendi1121 és 3 más kedveli ezt.
  5. *goldfarmer*

    *goldfarmer* Haladó

    Feltételezem nem egy piacon vagyunk, hisz van belőle jónéhány és ugye nem kevés eltérés is van közöttük :mad:
     
    bendi1121 és ulmo12 kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Laza termelős event lesz:music:
    A jobb és bal oldali sávot is megcsinálom.. kellékek a pajtában figyelnek:p
    A termelendő gaz nem kevés.. de simán letermelhető:p persze a végső döntést majd a VV hozza meg mint mindig8)
     
    Gio, Fuhur, -W-595- és még 1 ember kedveli ezt.
  7. KISHONŐR

    KISHONŐR Fórum ismerője

    Kedves! Nem kell semmit feltétezned, ettől szerettelek volna megkímélni. Azért írtam, hogy nálam. Csak tájékoztattam, mint az MTI...
     
    Gio, pacsimacsi, JósJónás és 8 más kedveli ezt.
  8. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Szia!
    Lesz ez még több is. :(
    Bele van kalkulálva, hogy forgatsz valami pluszt hozó táblát.
    A csoda vigye azt, aki ezeket a táblákat kitalálta :cry:

    Szia.
    S már lassan csőstől jönnek a tp%-ok. Pedig az nem hiányzik. Valami más, valami érdekesebb jobb lenne.

    Nekem sincs szilfám, ha tudok veszek, ha nem tudok nem veszek :D ennyire egyszerű. Most éppen üres a piaca nálam.
     
    imi010, -kaktuszable- és ideals2011 kedveli ezt.
  9. ideals2011

    ideals2011 Haladó

    Szia TeamLaurel - nem tudom, neked hogy jön ki a 200-300 pörgetés, nekem 99 lehetséges, de az is lehet, hogy valamit nagyon benézek.
    Nos, ha valamit kedvelek, azok a ládák. Imádom a halas ládákat, meg bármilyen röhejes, az áhítatos ládát mostantól, mert a héten kaptam tőle egy béka herceget. A csengőpengős ládából már volt, hogy 10 milla jött ki, csak még a rendszerét nem tudom összepakolni, mert nem a darabszám határozza meg, az biztos - volt már, hogy 7 ládára kaptam 1 milla fölött, 11 ládára 10 milla fölött, és volt, hogy 46 ládára kaptam 100 ezret... - szóval, nagyon csalóka, de majd egyszer rájövök a programjára... A pörgetésekben csak a sárga ólak zavarnak, mert teljesen feleslegesek, na meg az almalekvár, és az ilyen "apróságok" - persze, a party pörire hajtok - természetesen, és a munkásokra, meg a +bónuszokra. A főnyereményeknél azt vettem észre, hogy az újabbakhoz - mint a helikopter - rá van ragasztva valami plusz ajándék, a régieken nem látom, de lehet, csak nincs türelmem bogarászni.
    Szóval, kinek a pap, kinek a papné... - jöjjenek csak azok a ládák...- és ami a felhősorokat illeti, ott a "beszorzósokat" szeretem... - egy felhő aratáskor majdnem 2 millió pontot kapok naponta, és az már valami, a bahásban meg majdnem 3 milla jön. Hogyan adja, fogalmam sincs, de jön, és az a lényeg.

    Ne legyetek lehangolva Kedves Gazdatársak!
    Én az egyik vénasszony, teljes erőből hozom Nektek a gyönyörű őszi napsütést (reméljük, nem lesz böjtje), úgyhogy mindent bele!
    Jó munkát, jó eventezést Mindenkinek! :inlove::inlove::inlove:

    Kedves Nyuszi!
    A gyárfejlesztés emlegetésedről jut eszembe, észrevettétek-e, hogy milyen helyes kezd lenni. Mondhatnám egyre csinosabb!
    Ami a banyafejlesztést illeti, nem tudom, a macsek mit fog cselekedni a továbbiakban, de ha végignézitek a mostani tevékenységét, akkor bizony nagyon-nagyon aranyos. Ha az ember gyerekének van türelme a grafikákon kicsit elidőzni, "visszaszeret" a játékba, akármilyen dühös rá néha.. :D
    Ami a felröpizést illeti, én mindig hosszú érésűt ültetek eventkezdés előtt, és a világért le nem aratnám az event indulása előtt. Csakis így jönnek be a felröpik, ha nem így fogok hozzá, akkor csak kínlódás van belőle.
    Hajrá Gazdák! - kapára, kaszára fel! :D:D

    Dupla posztok egyazon gazdától egymást követően nem lehetnek! Szíveskedj figyelni a szabályokra!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 10.10.18
    lovag01, Gio, Fuhur és 13 más kedveli ezt.
  10. MamaMeseKertje

    MamaMeseKertje Fórum veteránja

    Nem tudom, jártatok-e már a Tisza-tónál. A tó természetvédelmi terület, itt őshonos a sulyom. Szinte az egész tavat beteríti a vizen ringatózó gyönyörű növény. Egyszer virágzás idején jártam ott, és valami csodás látvány volt a vízen ringatózó, halványzöld levelek között megbúvó milliónyi apró fehér virág. A neten található képek meg sem közelítik a valódi látványt. A sulyom védett növény, de az ott élők mesélték, hogy sokféleképp elkészíthető a termés, aminek enyhén dió íze van. Csendben megsúgták, hogy azért a helybéliek még mindig szedik titokban a termést.
    A sulyom azonban veszélyes is lehet, ha valaki belelép, számíthat csúnya, égető szúrt vagy vágott sérülésre. Tapasztalatból tudom, hogy nagyon nehezen gyógyul. Ez azonban nem riaszt vissza sulyomvirágzás idején a vízitúrától.

    Most tehát örömmel termelek tengernyi/tónyi sulymot, és közben nosztalgiázok! :inlove::music:
     
    csio70, Lillapilla73, Pulyka és 25 más kedveli ezt.
  11. drunyi

    drunyi Fórumfelvigyázó

    Nahát! Szilfa nekem sincs, szerintem alig valakinek! Elég durva ez így!!!
     
    kovacstne, bendi1121 és ulmo12 kedveli ezt.
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    dobálja a láda is;) az a hegy ha a szokásos méretű lesz akkor 365 db kell belőle;)
    Emlékszel mennyire kiakadtak/tunk a 300. szint tp mennyiségén? :p
    Elérhetővé kell tenni... lassan minden event tp bónuszt ad...:p
    Kértük:p kapjukxDxDxD
    A ládékból sok sok pörgetés nyitható;) érdemes óvatosan nyitni őket hogy 99 ne csorduljon túl... inkább elpörgetni és visszatérni a ládákhoz!
     
    Gio, Leho69, -W-595- és 3 más kedveli ezt.
  13. *goldfarmer*

    *goldfarmer* Haladó

    Nos sikerült összevadásznom pár óra alatt 62 db szilfa termést, még a végén ezekből fogok meggazdagodni xD
     
    Gio, R.Daneel, imi010 és 5 más kedveli ezt.
  14. boszi52

    boszi52 Rutinos

    A szilfát hol lehet beszerezni ?
     
  15. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Szia.
    Nagyon jól csinálod, grt :)

    Csak én már ott tartok, hogy azt sem tudom mim van, s minek kellene még lennie. Akár állat, akár fatermés. Igazából ezt a dömpinget én már nem tudom követni. Lehet nem is akarom? :D Sem időm, sem kedvem örökké lesni az újabb terményt. Ja és megjegyezni :D
    Ha kimarad nem baj, ha tudok venni majd veszek.
    Nem csapok patáliát a szilfa miatt. Mindig bedobnak valami ilyet, hogy ösztönzőleg hasson a vásárlásra. Gondolom. Hát rám nem hat :D Már jó ideje nem.
     
    lovag01, Gio, _Cygnus_ és 6 más kedveli ezt.
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Piacon beszerezhető;)
     
    Gio, ho-hoboy és ideals2011 kedveli ezt.
  17. TeamLaurel

    TeamLaurel Törekvő

    Akkor kevésbé lesz körülményes, ahogy írok, legalábbis megpróbálom... :)
     
    Gio, Fuhur, -kaktuszable- és még 1 ember kedveli ezt.
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Bizony bizony;) velük vonatozom én is;)
     
    GYuGYu1003, Gio, Fuhur és még 1 ember kedveli ezt.
  19. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Anno nemrég, titokcsemetéből. Állítólag valami bosziláda is adja.
    Javaslat: vegyél meg a piacon 40 db-ot mihamarabb (vadászni kell, az igaz), ha kell a gyárfejlesztés. Már most is szép ára an, később horror lesz. Ha nem fáj, akkor ne foglalkozz vele. Az event anélkül is teljesíthető.

    Sárga ólak:
    amelyik túl "olcsó" a vonathoz (kicsi értékű ott is), az egyébként is felesleges, mert nem rövidít annyit az érési időn, hogy értelme lenne használni. A "nagyobbak" némelyiként időnként fel lehet használni. De inkább a terményeseket, az ólak gyengék. Pl. nekem most jó volt a zsinórban kipörgetett 5 db sárga pehelytollas, de a 25. sárga kaméleonnal már nem tudtam mit kezdeni.
     
    MamaMeseKertje, Gio, R.Daneel és 2 más kedveli ezt.
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    valóban jól hoz a konyhára:p Nagyon jók ezek a piac támogató eventek;)
    Azon gondolkozom milyen ára lenne a szilfa termésnek ha a felhőhöz kellene?:eek:
     
    Gio kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.