Visszajelzés A göcsörtös fűz eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 10.10.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. edit5511

    edit5511 Fórum veteránja

    Nekem sincs szil fám a piac is üres de ha jól látom utolsónak kell beadni ha addig tudok veszek ha nem anélkül csinálom az eventet njncs más választásom
     
    Gio, bendi1121, ulmo12 és még 1 ember kedveli ezt.
  2. -katalinjani-

    -katalinjani- Fórum bárója

    Szia! nem szilvafáról van szó hanem szilfa termésről:)
     
    Gio és szekulagábor kedveli ezt.
  3. bendi1121

    bendi1121 Fórumszaki

    Zölddel írta
     
    Gio, denisadina, -kaktuszable- és 3 más kedveli ezt.
  4. -katalinjani-

    -katalinjani- Fórum bárója

    Sziasztok!
    Állatok és a fatermések a pajtában:D:cry::cry:
    jöhet az event :pa fölösleget majd holnap eladom;)
    most megyek dolgozni:(szép napot mindenkinek:inlove:
     
    Gio és ulmo12 kedveli ezt.
  5. szekulagábor

    szekulagábor Fórum bárója

    Kedves katalinjani! Nem kellene néha egy kis Rejtőt olvasnod? De jó a Hofi is. :D :D :D
     
    Gio, JUCUS, KISHONŐR és 2 más kedveli ezt.
  6. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    "Alig vártam, olyan mérföldkőnek számított. Ma már olyan, mint a sok event között 1. Olyan, mint a többi.
    Mára már szétrombolták azt az álmot."

    Idézet libuskafarm hozzászólásából.
    Valóban így van, ahogy megfogalmazta. Én átléptem a 200-at, de nem volt túl felemelő érzés, mivel letört a nimbusza a szintnek.
    Nem mérföldkő, még csak nem is prímszám.
    Igaz, a 300 sem az és elérhetetlennek látszik.
    Hogy hova fog fejlődni a játék, nem lehet tudni.
    Elképzelem, hogy egy bizonyos idő után – 100-150 év – mindenki a 300-as szinten lesz és versenyez, ki fogja előbb teljesíteni, de a befutó előtt a BP megemeli 301-re a szintek számát, amit a darts-ban dupla kiszállóval kell teljesíteni.
     
    szekulagábor, Gio, _Cygnus_ és 5 más kedveli ezt.
  7. Lenczy

    Lenczy Fórumfelvigyázó

    Sikerült fát vennem!!!:)
     
    Lillapilla73, Gio, ulmo12 és 2 más kedveli ezt.
  8. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Na szóval, szilfa :) még mindig. :D

    A másik farmunk piacán már 100 ezer felett van, ezen a farmon 40 ezerért vettem. Érdekes. A termését :D :D

    Na ablakpuceválás folyt köv :)

    Jó szilfaterméskeresést! :D

    Ha elérhetővé teszik tp-s cuccokkal, akkor becst..........., mint gondolnám.
    Fentebb olvastuk, hány év kell hozzá a mai szinten.
    Na most akkor? Lett értelme? Hamargyorsan hoztak egy döntést, találomra leírták a számokat, oszt ennyi.
    Becsületesebb lenne bevallani, hogy bakker, elszámoltuk magunkat. Ez van, ezért hoztunk 1 olyan döntést, hogy nyomatjuk a tp-t milliószám. Sokkal jobban becsülném érte őket.
    Na mind1, ez nem az a hely.

    Hajrá! Eventre fel, hisz olyan rég volt az utolsó :D :D
     
    Utoljára szerkesztett: 10.10.18
    Gio, bendi1121 és §Böbe13§ kedveli ezt.
  9. Katafarmer53

    Katafarmer53 Aktív író

    Majdnem egész nap lestem a piacot és semmi nem volt fent.Szoval az a rész kimarad a többit megcsinálom.
     
    Gio, bendi1121 és achmed1122 kedveli ezt.
  10. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    Katámszia:D te még jáccó?:D
     
    Goldros és bendi1121 kedveli ezt.
  11. TeamLaurel

    TeamLaurel Törekvő

    Szia!

    Úgy, hogy elég ritkán pögetek, mert nagyon lassú, én el tudnék képzelni egy gyorspörgetés-funkciót, ahol X darabot egyszerre lehetne lepörgetni. A két-háromszáz darab meg úgy jön össze, hogy hisztizik a rendszer, hogy nem tudok többet gyűjteni, mert elértem a 99-t. Aztán nekiállok a ládákat bontogatni, és azokból még több részletben, de összejön a többi 100-200. Amit ugye 99-nél kénytelen vagyok lepörgetni... (A ládákat is csak időnként botogatom.) Party-m is van még bent vagy 470... És sosem vettem. Amikor új nyeremény van, akkor azért annyit el szoktam belőle lőni, hogy egy legyen, aztán megállok vele.

    A felhőkből nagyon-nagyon sok (B)TP jön össze naponta, ez igaz. A keréken meg számomra sajnos szinte csak tűzifa található, így nem erőltetem. A legutóbbi vonatot élveztem, mert sok tűzifaóltól sikerült megszabadulnom, amiket pörgettem, és nincs rájuk szükség. De legalább lett az új állatból.
     
  12. mementori74

    mementori74 Fórum félistene

    Sziasztok
    Mit mondhatnék,soha rosszabb eventet,amennyire ritkán eventeztem most megfordult,így tovább.
     
    taga1, rencsike982, Gio és 5 más kedveli ezt.
  13. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene


    Nem feltétlen:) :D
     
  14. KISHONŐR

    KISHONŐR Fórum ismerője

    Oszt melyik elit faiskolában vette kigyelmed?o_O
     
    szekulagábor, lbs76, Gio és 5 más kedveli ezt.
  15. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene


    Milyen fátvegyek?:D oh hatalmas farmerama segíts:D
     
    cass0129, KISHONŐR és bendi1121 kedveli ezt.
  16. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Sziasztok :) Én most örültem a szilfának :) Végre egy alkalom, ahol pénzileg megtömhettem a kasszámat. Kb. 3 perc alatt 15 milla :) Pont annyi maradt, amit majd beadok, de ahogy terem folyamatosan rakom majd ki a termést, hogy más is beszerezhesse. Fogalmam sincs hányas piacon vagyok. De szerintem időm se lesz szólni, mert lecsapnak rá.
    Az event jónak tűnik, növény termelést kacsa és bónuszok nélkül nem ússzuk meg az tuti, röpire ott a 0 perc, vagy a félórázás.
    Jó eventezést mindenkinek.
     
    Gio, ulmo12, Fuhur és 3 más kedveli ezt.
  17. Lenczy

    Lenczy Fórumfelvigyázó

    Beültem a piacra és lestem, kb fél órát, fillérekért 23E volt 20 db!!!!!!! Tedd ezt te is. A szisztémám, beírom szilfa, majd belépek a növényekhez, aztán a fákhoz. Nekem most bejött, sikerülni fog neked is!!!!!;)
     
    Gio, ulmo12, -kaktuszable- és 2 más kedveli ezt.
  18. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    Nálam jelenleg 99 ezer:) melyik tiitokfából fejlödik ez a szilfa?:D kérlek segíts óhatalmas..:D
     
    ulmo12, cass0129 és KISHONŐR kedveli ezt.
  19. KISHONŐR

    KISHONŐR Fórum ismerője

    Aki sváb - mint én - az vehet szilvát is. Svábosan szilfa;) Mindenre van megoldás!
    És akkor így hangzik: Aaaki sfáááb asz feeehet sziiilfafaxD
     
    szekulagábor, ulmo12, Fuhur és 6 más kedveli ezt.
  20. Lenczy

    Lenczy Fórumfelvigyázó

    Kacsa????? Pontosítanál?
     
    gabianyus kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.