Visszajelzés A hiúz rejteke - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 3.1.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia, láttam.:( Azért is írtam hogy éjszaka nem fogom sz.tápozni, meg akkor sem ha nem tudom időben learatni, viszont akkor több csalánt kell ültetni. Felreppenő meg úgyis lesz. De az elején biztos hogy fogom a gyorsabb haladás miatt.
     
    bocsika67, ancika010199, genka53 és 17 más kedveli ezt.
  2. Pincsyyy

    Pincsyyy Fórumlakó

    Olvasgattam az ötleteket,és csak annyit javítanék rajta,hogy 2 területen lehet csalánt ültetni.A tölgyesbe,csak az ólakat .
     
    bocsika67 és szellorozsa kedveli ezt.
  3. bois68

    bois68 Fórum-zöldfülű

    picit olvass utána,, 3 területen lehet ültetni, csak a baha területeken nem
     
    ancika010199, heureca3, Fifike170 és 5 más kedveli ezt.
  4. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Sziasztok :) Szupi kis event lesz, és végre egy új ól, amiért nem kell FA :) Munkával a tiéd. Tetszik :) Én mindenképpen megcsinálom, lesz, amikor szupizok, lesz amikor nem. Köszi nektek a számolásokat, tippeket, tanácsokat, gondolkodtok helyettem, ez is tetszik :) Csak azért, mert mire ideérek, mindent kiszámolva, már minden le van írva, vagyis számolok, gondolkozom, csak lassabban, mint ti :D :p

    Na megyek keverek addig egy ki szupitápot még, estefelé átrendezem farmot (bahás területeket nem bántom értelemszerűen)

    na hajrá :)
     
    maszilva, ancika010199, genka53 és 20 más kedveli ezt.
  5. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Ezt nem tudom, hol olvastad, de ha hozol egy linket erről adok egy Pannit.
     
  6. -Zsebibaba1988-

    -Zsebibaba1988- Törzsjátékos

    Sziasztok!

    Hamar meglesz az event, nem hagynám ki, mert így szeretek új ólakhoz jutni, h nem lutri. Jó h most sem kell görcsölni a felröppenők miatt. Én is sztápozni fogom a hiúzokat, ha tudom h le is tudom időben aratni. Aztán meg mehet tovább a pajta töltögetése. Kicsit lelaposodott a hangulat, meg a lelkesedés, ha este 10kor arra riadok, h nem arattam, nyugodt szívvel teszem vissza a fejem a párnára, ráérnek a nyuszikák másnap reggel is xD Igaz így lassan telik a pajta is, meg a gazdakörik is csak halmozódnak, de szépen lassan azért remélem haladok :oops:
    Aki nem sztápozik, annak sok felröppenőt!
     
  7. Zolecs

    Zolecs Fórummogul

    Egyelőre nem kezdtem el túlzottan taktikázni, mit hogy, mikor, merre teszek. Majd alakul. Ami fix hogy mivel most fatermésekkel próbálom feltölteni a pajtát..pont kapóra jön a makk. Így tölgyessel várom a kezdést. Az event után gondolom még jó áron fog pörögni a hiúz egy darabig.
     
    ancika010199, genka53, meszimarsi és 7 más kedveli ezt.
  8. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Szép napot.
    Tessék mondani milyen iskolába kellett/kell járni ahhoz, ahol a h-betűvel kezdődő szavakat nem kell kiírni?!xD

    De ha csak szimplán a h-betűs szavak útálásáról van szó én kérek elnézést.xD
     
  9. -bobe55-

    -bobe55- Törekvő

    Tudjátok milyen állat kell a tenyésztéshez?
     
  10. Pincsyyy

    Pincsyyy Fórumlakó

    Bocsánat,de a felsorolásba a tölgyest és a bahát összeolvastam.Később értelmeztem,de a taktikázásba elfelejtettem.Nem volt szándékos.Köszi .
     
    ancika010199, heureca3, osztrak12 és 7 más kedveli ezt.
  11. szabokukac

    szabokukac Fórumlakó

    Én Pincsyyy-nél olvastam! Én is kapok Pannit? :))
     
    bocsika67, kiscicuka, genka53 és 20 más kedveli ezt.
  12. sosi19

    sosi19 Junior szaki

    Szia, elég 32 szupertáp is, ha az ember egyből a narancs ólért megy és a 2., 3. szinten az arany és gyémánt feladatokat csak ezt követően csinálja meg. :)
     
    ancika010199, genka53, meszimarsi és 12 más kedveli ezt.
  13. Piaclady

    Piaclady Fórum bárója

    Ez az event tetszik, nem bonyolult és végre ólhoz úgy is hozzá juthatunk, ha a játékot sikeresen végig játsszuk. Figyelem felkeltésként javasolnám a hosszú érésű növény vetését, egy két helyre ólat, szegélyekre fákat ültetni. Kikeres játékot kívánok.
     
    ancika010199, genka53, heureca3 és 12 más kedveli ezt.
  14. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Event ismertetőt sikeresen átnéztem már jöhet is az event! Az event növény érési ideje is igen jó, és a felhősor is tetszik örömmel teljesítem!
    Köszi a számolást! Azt hiszem a macska ebben a pár napban a gép közelébe sem jöhet mivel halmániás és a végén még magamnak kell új gépet vennem! Én is szeretem a halat mivel az a horoszkópom! :) (igaz ők ketten vannak)

    További Szép Napot!

     
  15. cathyp86

    cathyp86 Járnitanuló

    Jó lett volna ,ha a 4.feladat gyémántja megadja a narancs cukorkagyárat.
     
    heureca3, Samborg, Maszatka47 és 3 más kedveli ezt.
  16. Csibemama

    Csibemama Junior szaki

    Szia!
    Nem nyelvtanórán vagyunk, nekem például nem szúrja a szemem pedig anyukám középiskolában nyelvtan és irodalom tanárnő volt.Itt az eventtel kapcsolatban kell irogatni, nem egymást piszkálni....

    Ez egy mindenkinek elérhető, nagyon jó kis feladat lesz, végre :D
    Hajrá mindenki, sok sikert!!!!!
     
    Ágimamácska, heureca3, szöszi50 és 4 más kedveli ezt.
  17. icumicus

    icumicus Járnitanuló


    Sok sikert kívánok a diplomádhoz! Úgy gondolom, most ez a legfontosabb, az én gyermekem is most diplomázik majd GTK pénzügy számvitel.
     
    ancika010199, heureca3, brekkencs. és 5 más kedveli ezt.
  18. vénsárkány48

    vénsárkány48 Törzsjátékos

     
    marcsi152, majoranna65, Gio és 3 más kedveli ezt.
  19. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Szia!
    Szerintem jól számoltál,mert ez jött ki nekem is. Köszönjük!
     
  20. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Akkor itt egy színvak felér egy sükettel.

    Mivel Pincsyyy kell hozza a linket, ő kapja a pannit.
    De Te Pincsyyy-t hozod. Na, ha vinni is tudod majd Pincyyy-t, akkor értelem szerűen a Pannit is viszed.xD

     
    Cyra65, nagymami2, Szviki04 és 19 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.