Visszajelzés A kalózkirály kincse - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 8.5.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    "100 felett nincs olyan hogy majd lesz valahogy,"

    Pedig úgy még sose volt, hogy valahogy ne lett volna. :)
     
    Swordfish, .barbi1., Maszatka47 és 4 más kedveli ezt.
  2. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Igen, tudom. :) Viszont akinek állandóan felrepi problémája van 100 felett, az valamit nem csinál jól. Ha beismeri, ha nem. Ezen próbálunk segíteni, ha engedi akkor sikerülni fog, ha nem engedi akkor itt fog görcsölni vele még 1 év múlva is.;)
     
    Ribiszke, szekulagábor, ildiko44 és 11 más kedveli ezt.
  3. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia, gazdakörit nem számoltam ki, cseréltem, remélem nem a jót javítottam ki ;)
     
    kisjanos78, Maszatka47, genka53 és 3 más kedveli ezt.
  4. Forradalom

    Forradalom Aktív író

    Esetleg komfort talajon termelve? Nagy nap a mai: most írta ki 5 ezredszerre a program, hogy a 60. szinttől használhatom a komfort termőtalajt. Ilyenkor kicsit le is fagy a gép... -.- de legalább nem felejtem el. ( 108-as szinten vagyok. )
     
  5. marcsi152

    marcsi152 Fórum bárója

    Sziasztok!:inlove:

    Csatlakozom a támogató gazdakörit megvárókhoz, 24órás ültetve, majd holnap majamaszkot bevetve zöldségezek, ami az időmbe belefér, azt vetem! Csütörtökön kiváltom a bogyókat és hajrá!!!:D Mivel a végén van a felhő, így végig kell játszani a játékot!:music:Végre lesz orrszarvúm;):inlove: Köszönet a számolóknak!:inlove: A vv kertemre is lesz időm, na és kapálás közben szorítok az unokámnak, aki holnap történelemből írásbelizik!:wuerg:;)


    Köszönöm a próbálkozási útvonalat mindkettőtöknek!!!

    Időközben kiderült, hogy nincs szükség a kockás papírra!!

    Mindenkinek elegendő faág röppenést!!!:inlove::inlove::inlove:
     
    Swordfish, hóóvirág, ildiko44 és 13 más kedveli ezt.
  6. jucus100

    jucus100 Rutinos

    ÉRDEKLŐDNI SZERETNÉK ! Párperce írtam egy hozzá szólást de nem találom . Szerintem nem írtam semmi olyat ami sértő vagy bántó lett volna-
     
    -kidmama- kedveli ezt.
  7. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Pontosan, ha lenne benne farmaranyfa. ( De Te is kölcsönözhetnél egy másik tollat. Van Neked elég.)
     
  8. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    A tollaimat nem adom akárkinek. :D Azért erre az eventre + 5 pontot adnék,naaa ;)
     
    szekulagábor, Gio, .barbi1. és 7 más kedveli ezt.
  9. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Ki tart vissza?
     
    taga1, Swordfish, szekulagábor és 7 más kedveli ezt.
  10. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Már csak az kéne,hogy mindenki statisztikát csináljon. :p
     
    taga1, Swordfish, kisjanos78 és 5 más kedveli ezt.
  11. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Valaki csinált statisztikát?xD
     
    Swordfish, szekulagábor, ursa11 és 7 más kedveli ezt.
  12. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Húúú de morcos lett. :D Engem egyébként nem zavar, mert csak nevetek rajta, úgyhogy morcoskodjon tovább.:D
     
    szekulagábor, Gio, bendi1121 és 4 más kedveli ezt.
  13. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Te. Nemde? :p
     
    .barbi1. és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  14. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Én biztos nem csináltam statisztikát. Csak pontokat adok az egyes eventeknek. Igaz nem mindig adok, van amikor elveszek pontokat. Abban semmi statisztika nincs.
    Nem vagyok én morcos. Csak kérdeztem valamit. Csak a rendőröknek kell morcosnak lenni, ha kérdeznek.xD
    Nyugodtan adhatsz 5 pontot, ha akarsz. Jogod van hozzá.xD
    Én nem fogok egy csillagos cspládára öt pontot adni. Meg egy kicsit túlterhelt ez az event gazilag is és röpileg is. Máskülönben, ha nem lenne a támogató gazdakör lazán -5 körül lenne.xD
     
    taga1, Swordfish, szekulagábor és 10 más kedveli ezt.
  15. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Akkor értékelés, így megfelel? :)
     
    Swordfish, szekulagábor, ursa11 és 2 más kedveli ezt.
  16. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Abban egyetértek hogy megint túllőttek a gaz termelésével, viszont most sokkal jobb nyereményeket kapunk mint a hokisnál és nem annyira idegőrlő hogy várjunk pár másodperceket amíg el tudjuk lőni a labdát. Nekem az kimondottan idegesítő volt.
     
    szekulagábor, ildiko44, kovacstne és 8 más kedveli ezt.
  17. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    De lényegesen jobb besorolást kapott, mint a hokis. És ne feledd, a jutalmak rosszabbak, mint a hokisnál a kért mennyiségekhez képest. A pontokat a minijáték és a gazdakör hozza. Gazdakör nélkül nagyon gyatra lenne.
    A röpi meg kiakasztó lesz. Főleg azoknak, akiknek hiányosak a területeik.

    Olyasféle.:D
     
    Ribiszke, genka53, Ninett79 és 7 más kedveli ezt.
  18. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    A jutalmakról csak annyit hogy akinek nincs még orrszarvúja, vagy vörösbegye, azt nem is fogja érdekelni a felhő, mert először ezeket szeretné megszerezni. Ha utána marad még ideje akkor rá fog menni a felhőre is, de most borítékolom hogy első lesz a gazdaköri. Nahhh, cakát mindenkinek, holnap is lesz egy nap. ;)
     
    almáspite48, nagymami2, Ribiszke és 14 más kedveli ezt.
  19. Rebcsok

    Rebcsok Rutinos

    Szép estét! Csak tippelek: remélem nem. A 3. szintnél kiemeli, hogy bahama állatokat kér. :oops:
     
  20. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    De jó, hogy mondtad! Máris spóroltam 1600 gazt és 100 felröpit, mert a homártavacska nem érdekel. Az 5 sztáp veszteség, meg belefér. Így csak 19100 gaz kell és 1195 felröpi.
     
    Ditti58, genka53, szekulagábor és 7 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.