Visszajelzés A kusza krimó event csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Swallow, témanyitás ideje: 11.5.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok eventezők :)
    Még reggel meglett a szükséges mennyiségű felröpim ez végét jelentette nálam az eventnek:

    [​IMG]
    Hasonló képet kívánok mindenkinek :)

    Szia!
    Hogy állsz a kupákkal? Használtál az aratáshoz Páncél Pannikat?
    Ajánlom a figyelmedbe ezt a nagyon hasznos linket (minden csevegő elején megtalálhatod:, talán, ha figyelmesen elolvasod rájöhetsz, hogy mit rontottál el :)
    https://board-hu.farmerama.com/threads/event-segédlet-avagy-mit-hogyan.15707/#post-877438
     
    Utoljára szerkesztett: 14.5.22
  2. Anya-Apa63

    Anya-Apa63 Utánpótlás-írogató

    menj a malomba, ott tudod "kikeverni" a 4 órás eventnövényt.
     
    jutka190226 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  3. soresne

    soresne Fórumgróf

    Köszi:a malomban van a szemfedő 9999,de hozzávaló kalózmaci nincs.Így nem is tudok "keverni ".
     
    jutka190226, fakír1020 és Kuzdern kedveli ezt.
  4. Sanyat

    Sanyat Fórumszaki

    Szia.
    A szemfedőt váltottad ki a 20 darab iránytűvel. A kalózmacit a rendszer adja 5 óránként 5 darabot. Valószínű bekeverted 8 órásnak, ha nem, akkor kérj segítséget a segítségkérő topicban.
     
  5. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Ma munkahelyen átgondoltam a dolgokat. De lehet, hogy tegnap, már magam sem tudom. :D Kicsit alakítottam az ültetvényen. ;)
    Úgy elvoltak gémberedve Pannik, azt hittem járókeret kell nekik, hogy kisétáljanak a szélekre. :D ;)
    Így legalább a hétvégén végzek. ...remélem
    [​IMG]
    Most már 100% biztos vagyok benne. ;)
     
    Utoljára szerkesztett: 14.5.22
    Mica67, stb_farmer, -kaktuszable- és 12 más kedveli ezt.
  6. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt. Ugye, hogy megy ez, ha akarjuk.:) Báááár, azért a szememet még bántja az a sok fa. :D 1x1-es kockába ültethetnél helyette növényt, főleg, ha van bónuszod. ;):) De azért gratulálok, elindultál a fejlődésben. :D
     
    Mica67, -kaktuszable-, jutka190226 és 4 más kedveli ezt.
  7. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Fákat már nem bántom. Holnap akarunk kompótot csinálni. :) Tízen x év után már ideje a fejlődés útjára lépnem. :D Remegett a kezem a törlésnél, de az egér ráharapott. :D
     
  8. Hrózsa

    Hrózsa Fórummogul

    Sziasztok!
    A második növény csak akkor termelhető, ha megvan a felhő? Ahhoz még elég sok felröppenő kell, nem sok lehetőséget látok a befejezésre.
     
  9. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Nagyon jól látod. :) A felhő után még kell 20 iránytű és akkor kapod meg a másik hozzávalót.
     
  10. Hrózsa

    Hrózsa Fórummogul

    Köszönöm szépen!
     
    Kuzdern, jutka190226, szellorozsa és 2 más kedveli ezt.
  11. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Erre szoktam azt mondani, hogy: aki sokat akar szenvedni, az szenvedjen. :D Én már lógatom a lábamat a tengerparton, de neked még előtte meg kell másznod a hegyet. :D
     
    Kuzdern, stb_farmer, -kaktuszable- és 4 más kedveli ezt.
  12. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Már csak 410 iránytű kell és indulok nyugatabbra. :D
     
    inanna11, jutka190226, Domos52 és 3 más kedveli ezt.
  13. PaySkin

    PaySkin Fórumprofi

    Jó reggelt!

    Most komolyan, ezek a felröppenők... nem tudom, kinél hogy mennek (láttam, van aki kész van már), de itt nálam szinte nulla!
    Saguaro-val vártam az eventet, közben is ültettem, vuduliliommal indítottam az eventet, ami meglett, 30/30 a kupák szintje, Panni nincs.
    Így tartok most 498 felröppenőnél, erre mondom: no comment! Ugye a záráshoz 810 kellene!
    Második 4 órás rész így felejtős lesz :(

    Múltkori eventeknél meg győztem termelni mellé, annyit adott!
     
    Utoljára szerkesztett: 15.5.22
    zotya280303 kedveli ezt.
  14. Zsuana55

    Zsuana55 Fórum hercege

    Szép jó reggelt!

    Ebből az eventből nem tudom mi lesz, a vuduliliom mind meg van, de a röpim összesen 540, szemben a 810-el. Hát ez a helyzet, így nehéz haladni.
     
    zotya280303 kedveli ezt.
  15. Csak1

    Csak1 Haladó

    Sziasztok!
    Pannik nélkül ahogy nézem ennek az eventnek semmi értelme! A felröpik olyan gyengén jönnek, hogy ma reggelig sikeresen elértem a 263 db-ot. Szóval értelmetlennek tűnik az egész! +erőforrást nem fogok áldozni és vásárolni sem fogok... Már csak azért sem , mert nem azért kezdtem a játékot, hogy ebbe öljem a pénzemet! Szórakozni szeretnék de lassan ezmár nem más mint egy időrablás! Az ilyen eventek teljesen elszomorítanak!
     
    jutka190226 és Lenczy kedveli ezt.
  16. milanzs

    milanzs Rutinos

    Gondoltam benézek, mert azt látom, hogy nem nagyon haladok az eventtel... elolvasom, Ti hogyan álltok. Nos, úgy látom, nem vagyok egyedül... pedig a 4 órással kezdtem.. gondoltam azzal haladósabb... nem igazán...a 314 felröppenő mennyiséggel. :(
     
    jutka190226 és inanna11 kedveli ezt.
  17. swarek

    swarek Törzsjátékos

    Nincs mindenkinek pannija, és most hagyjuk a cserenapot, mert mindenki nagyon jól tudja, hogy fél farmot kérnek érte, ami kb teljesíthetetlen kérés, miközben valaki tyúkólat adna egy új titokólért. A cserenapnak az utóbbi időben semmi értelme, alig van értelmes ajánlat. És már bocsánat, de én a mai napig nem merek és nem is fogok csak úgy ajándékozni valakinek nagy értékű ólat/fát/kitehetőt, hogy aztán ne kapjak cserébe semmit se, nemhogy pannit...
    A felröppenő tényleg gyalázatos, pedig én kapásból két napon keresztül csak hosszúérésű növényt (siskabab gyorsítva) ültettem. Most a 8 órást ültetem, de az meg alig ad felröpit. És ugyan jó lenne a felhő, mert ez tényleg jó dolgot ad, de nem fogok több ezer szupitrágyát meg pajtás bónuszt belerakni. Kerekkerék gyalázat, már nem is pörgetek, mert az első 50-ben pontosan nulla olyan bónusz jelenik meg, ami most kellene, ellenben a TP bónuszt ontja, bár azt sem sikerül kipörgetni jó ideje. Az ilyen eventeket vagy erőből letolod, ahogy te is teszed, meg itt a nagyobbak, vagy nem fogod tudni megcsinálni a felröppenők száma miatt. Az, hogy eltelt kb az event fele, de a felröppenőknek még a fele mennyisége sem jött össze, az azért jól mutatja, hogy nem igazán a játékos a béna... A múltkori ilyen eventnél érdekes módon ontotta a felröpit, amit itt jeleztek is páran, mert eléggé meglepő volt. Nem kell ám mindig mindent a játékosra tolni, mert nagyon nem fair.
    Még ma átgondolom, hogy mit akarok beáldozni a felhőért, aztán meglátjuk mi lesz belőle. Nekem ugyan lenne pár ezer szupitrágya hozzá, meg egyéb bónusz is, de nem mindenkinek van erre lehetősége. Pláne úgy, hogy a BP évek óta erősen hanyagolja a baha fejlesztést, de mégis irreális mennyiségeket kérnek egy bahás event alatt... Legalább lehetne nemesíteni az ottani növényeket is. De még addig sem jutottak el ott a BP-nél.

    Mindenkinek sok sikert, kitartást, és kívánom, hogy legalább a felhőt tudják megszerezni, ha már végig nem is tudják vinni teljesen.
     
    imcsa1982, jutka190226, guzmoka5 és 9 más kedveli ezt.
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Hát igen, ez is egy vélemény, és mert a Tied én tiszteletben tartom :)
    Két kisfarmomon még nem végeztem az eventtel, az egyik 155. szintű a másik pedig 220. nem olyan felszereltek mint a főfarm, de a felhő reményeim szerint meglesz :) /értsd ez alatt azt, hogy se panni, se szupertrágya nincsen se bónuszok se kerék pörgetés :)/
    Sok sikert a döntéshez.
     
    HéricsBáró és marcsi152 kedveli ezt.
  19. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szép napot mindenkinek! Helyzetjelentés: a felhő meg van és itt be van fejezve részemről.
     
    jutka190226, mamszi5107, inanna11 és 4 más kedveli ezt.
  20. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Sziasztok!
    Meglett a felhősorom, még nem aktiváltam, mert most éppen nincsenek learatható fáim, majd holnap reggel.
    Saguaróval vártam az eventet, a 8 órás növénnyel kezdtem, nem adta rosszul a felröpiket, de így is kellett egy kör habanero és egy kör egymagvú tök rövidítve. Így elértem a 810 röpit a felhősorért + 20 röpit, amiért megkaptam a szemkötőket. Mivel közben összegyűjtöttem 50 kalózmacit a malomban, a felszaporítás első körét megúsztam. Nem tudom meddig jutok a rövid növénnyel. Felhősor megvan, szezonpontokat kivettem, meglátjuk a végét. Szerintem nem fogok szomorkodni, ha nem lesz teljesen kész az event.
    Szép vasárnapot. :inlove:
     
    maszilva, jutka190226, mamszi5107 és 6 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.