Visszajelzés A lékhorgászat bűvöletében - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 14.11.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. mebajah

    mebajah Fórum császára

    Sziasztok!
    Teljesen egyetértek. Ha minden nap úgy adta volna, mint ma, még a felhőm sem lenne meg, pedig kicsikét 100 fölött vagyok.
    A foltok sem adtak semmit, csak újabb foltokat, amit beadva újabb foltokat kaptam. Szórakoztató volt! De ilyennek is lenni kell.
     
    Gio és Swordfish kedveli ezt.
  2. Szutserika

    Szutserika Járnitanuló

    Sziasztok. A Frappé Olé! - eventrol hol tudok infot szerezni?
     
  3. Benefactor

    Benefactor Fórum hercege

    taga1 és Gio kedveli ezt.
  4. parrahviki12

    parrahviki12 Rutinos

    Sziasztok Farmertársak!
    Fémlemezekre vagy csalitollakra volna szükségem az eventhez.:)
    Akinek még van lehetősége, kérlek Benneteket, küldjetek!;)
    Előre is köszönöm!:inlove:
    És hogy ne legyek off...
    Elég kiszámíthatatlan a kardhal kihorgászásának a helye!
    Fogtam már szinte mindegyik zónában, de még a közepén is sikerült papagájhalat horgásznom. Pedig a virágos foltokra hajtanék, mert a másik kettőből van egy szakajtónyi, így tudnék paplanokat keverni a TOP-hoz...
    Na, de nem károgok, inkább horgászni megyek még a végéig!:music::music::music:
     
    Swordfish, Gio, meszimarsi és még 1 ember kedveli ezt.
  5. Margella

    Margella Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Néhány csalitollra volna szükségem, az egyik kitehetőt szeretném megszerezni ( 125 érmébe kerül és 117 már van hozzá)
    Előre is köszönöm!
    Margella
     
  6. Jesabelle2

    Jesabelle2 Fórum-zöldfülű

    Csalitollakat szeretnék kérni ha valaki tudna küldeni
    Köszönöm! Jesabelle2
     
  7. DRAGON86

    DRAGON86 Fórum ismerője

    Sziasztok!

    Hát akkor eljött a zárás ideje. Event nem lett teljesítve!
    Cél: felhősor + 1 kitehetője. Ebből: Felhő lett meg + 220 Érme és 250 kellett volna. Ez van :)
    De nem szomorkodom mert van egy jó szomszédom aki majd cserenapkor odaadja a kitehetőt így nem fog árválkodni a felhősor :)
    Igaz megjegyzem ezért utálom a dupla eventeket, mert ha egyikre van idő másik sínyli meg mindig. Mert mindig mindenre nem juthat idő. Főleg ha felröppenőkön múlik a dolog nem termelésben :) Eddig is mindig event végére jött kb össze felröppenők, de most még idő is kevés volt a horgászatra, lehetett volna a másikkal együtt időben a vége. Na ez a tanulság csak :)

    Gratulálok azoknak akik végig befejezték vagy célig és kitartás akik még csinálják. :)

    Üdv: DRAGON86

    Utóiratt: Remélem 728 horoggal boldogok lesznek készítők meg 5 fémlemezzel ami megmaradt :)
     
    Utoljára szerkesztett: 20.11.17
    _angela76_, Gio, csio70 és még 1 ember kedveli ezt.
  8. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    Szia! A házak felépítését azt nem fejeztem be, megálltam az 1000000-os tenyészállatot azt nem adtam be. A másikat se ahol csak növényeket kért, azt is csak a 2. feladatig csináltam. Dobtam be paplant, egy párat kb: 1500000-ig vagy egy kicsit felette, pontosan nem tudom. Kétszer kaptam arany ládát és ezüstöket is kaptam jó pár db-ot. Az első aranyból lett 3db titokzsiráfól, mondanom se kell, hogy mi lett belőle. A horgászboltban kiváltottaknál is ugyanez a helyzet. A titkosok nem vonzanak túlzottan, de volt érmém és a beváltásuk sem csábító. Csak ezért váltottam ki, a T- fákat és a T- ólakat. Az egész titkosság , egy nagy "NUDLI " úgy ahogy van. Venni nem szoktam, se fát és ólat sem, elég nekem a" NYEREMÉNY ", már az ilyen nyereményre gondoltam. A kettő együtt, az igencsak szórakoztató volt!! Ui: Sietni kell az érmék beváltásával, mert a bolt nemsokára bezár!!!!! A lék meg befagy, a nagy hőségben.:D
     
    Utoljára szerkesztett: 20.11.17
    taga1, Gio, bercy58 és 3 más kedveli ezt.
  9. Benefactor

    Benefactor Fórum hercege

    Sziasztok!

    Csak egy gyors jótanács a végére.
    Akinek sok csillagos érméje maradt és már nem tudja elkölteni mert már kiszedett mindent amit akart, az vegyen rajtuk a paplan gyártásához való színes foltokat! A paplanokat bedobálva a TOP-ba kapunk arany ill. ezüst ládákat amiből kis szerencsével egy csomó titokólat, titokfát kaphatunk. ;)
     
    Gio, -ágianyu33-, Swordfish és 2 más kedveli ezt.
  10. Benefactor

    Benefactor Fórum hercege

    Sziasztok!

    A lékhorgászat bűvöletében event véget ért, a topikot zárjuk.
    Köszönjük a véleményeteket, észrevételeiteket!
    Külön köszönjük a tapasztalataikat megosztó gazdák segítségét!
    Találkozunk a következő eseményen.
     
    *-ToFarmer-*, Gio és Swordfish kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.