Visszajelzés A lékhorgászat bűvöletében - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 14.11.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Csak ügyesen, türelem nyársorrú halat terem ;)
     
  2. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    Sziasztok! Szép nagy halakat, kívánok mindenkinek!! Próba horgászatomon már túl vagyok, a kapott csalival lett 1 makrélám. Elsőre nem rossz, de remélem nagyon ritka vendég lesz.:D Most csak fák vannak kint 4 területen, a főfarmon fák a széleken és szaporítom az event növényt. Ha meg lesz a 3 területre való, akkor a növénnyel leállok és vetek hagymát komfortba. A horgok miatt, eleinte csak a luxus csalit fogom használni. Ha a felhő és a rávaló meg lesz, akkor 3 területen event növényt vetek. Nem tudni, hogy adja majd a felröpit, ezért még a tervem változhat. Sok sikert kívánok mindenkinek!!
     
    majoranna65, revaa, szekulagábor és 14 más kedveli ezt.
  3. Csigaa

    Csigaa Fórumfelvigyázó

    Elindult a kedvenc eventem :D Kezdésnek a farmos területekre csipkebogyi volt ültetve bahán fóka széleken meg sárgadinnye
    Én a sima csalikra szavazok, horog és tolll kell hozzá. Ebből lett 137 horog és 67 toll.Ebből azt látom, hogy majd az állatoknak kell több teret adni a továbbiakban.

    Ami kijött csalimennyiség abból 176 érmét szedtem össze . Ez 5 db 25érmés hal, 2 db 18érmés polip, 1 db 15 érmés halacska.
    A 3 területen elkezdtem a másik eventhez való gazt termelni.

    Jó horgászatot mindenkinek ;)
     
  4. .szederbokor.

    .szederbokor. Járnitanuló

    A kor pont kozepen kell legyen. Eszreveszed, ha ott van, mert zoldon fog vilagitani.
     
    Maszatka47, bindi5454, Puszpang és 2 más kedveli ezt.
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Minden rákészülés nélkül ... megvan az üres felhő....:music:
    Holnap meglesz a rávaló.... az összes többi csak ráadás lesz;)
     
    újfarm53, kovacstne, Maszatka47 és 11 más kedveli ezt.
  6. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    Szia! Az előbb horgásztam el, egy luxus csalit és a zöld közelében sem volt. De lett egy kardhalam, azaz 3x1 db, szerintem bárhol adhatja a jót és a kevésbé jót. Ez még nem mondható tapasztalatnak, csak az első véleménynek. Máskor is ez volt, kinek hol sikerült a jobb, arra esküdött. De törekedni kell a pontosságra! Sok sikert kívánok!!
     
  7. -Zsebibaba1988-

    -Zsebibaba1988- Törzsjátékos

    Sziasztok!
    Három terület csipkebogyóra és két terület 20 órás fára az eredmény: 247 horog és 126 fémlemez. Nem igazán tudok most odafigyelni a játékra, ráadásul jó összetett, remélem nem nézek be semmit :)
    Sok kardhalat kívánok mindenkinek!
     
    revaa, Maszatka47, Gio és 8 más kedveli ezt.
  8. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Sziasztok! Végre befutottam ide is...Fél 6-kor értem csak haza, learattam, kevertem belőle 5 alap és 11 luxus csalit, kiváltottam és aktiváltam a felhősort. Aztán elültettem az eventgazt, nemsokára leérik az első 90, este 8-kor már 1x1-be ültetem a 3 területen...:oops: Tehát máris 1 kör csúszásban vagyok, de különösebben nem izgat...holnap letolok hajnaltól estig 4 kört, a péntek meg még messze van.xD Most megnézem, mi van a toposokkal:music:
     
    revaa, Maszatka47, Gio és 7 más kedveli ezt.
  9. Bátyus

    Bátyus Fórumfelvigyázó

    Kevertem 5 luxus és 7 sima csalit
    a luxiból és a kapottból összeszedtem 99 érmét, az utolsó 7-ből 0 érme jött, bárhol állitottam meg, csak makréla gömbhal, meg ilyenek jöttek, sajna egy sor sem telet be.
    Azt hiszem nagyon megkinlódom a felhőt, titkosakra nem hajtok, nem kellenek, sztápot szeretnék még.
    0 után érik be az eventgaz, még akkor elszórom, folytatás holnap, remélem kard is akad majd a horgomra valamikor, ha nem most a kövi eventnél.
     
    Maszatka47, Gio, Puszpang és még 1 ember kedveli ezt.
  10. Csókos

    Csókos Fórum bárója

    Szép estét Gazda társak!
    Mindkét eventben megszereztem a 10-10 farmpengőt :D
    Ma nagy szerencsém volt, remélem így is marad később is. 5 prémium csali jött össze mára, és kb. 7 sima csalit is csináltam. Többször is ki tudtam csalogatni a vízből a nyársorrú halat. Jelenleg 105 érmém van. Holnap remélem összejön a felhősorra is.

    Mindenkinek jó eventet!! :)
     
    Beus85, almáspite48, *bálint* és 5 más kedveli ezt.
  11. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    Szia! A felhőhöz és a rávaló kitehetőhöz 400 érme kell, ezt megtudod kényelmesen szerezni. Ha a régi horgászos felhőid megvannak, akkor még lehet, sok is lesz azokhoz, amiket ki akarsz váltani " ÉRDEMES " szerinted! A belépéskor kapottból, lett egy makrélám. Kevertem egy luxust, gondoltam kipróbálom vele és lett egy kardhalam, vagyis 3x1db 75 érmém van most. Holnapra terveztem a horgász próbát, mert fák voltak kint és 4 területen még azok lesznek holnapi aratásig. Egy területen a Főfarmon, komfortban vetve az eventes növény. Nemsokára aratom és majd meglátom, hogy a horgot hogy adja, ha jól akkor azt vetem. Ha nem, akkor hagymázok egy pár kört, komfortban elég jól szokta adni, minden területre " kockára" ad. A luxussal való próbát, először azt hittem, hogy elrontottam, mert nem ott akartam megállítani. De kardhalat fogtam, ezért mondom, hogy sikerülni fog a felhő. Sok sikert Kívánok neked és minden horgásznak!!
     
    csio70, brekkencs., almáspite48 és 5 más kedveli ezt.
  12. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Szép estét!
    Ajándék csaliból jött egy csúnya polip!xD Keverni még nem tudtam mert az egyik malomban szuper táp kavarog a másikban pedig teve táp, annyira nem sietek, hogy megszakítsam a folyamatokat! :)
    Felhő tetszik és az új kitehető is!:inlove: Csak luxus csalikkal szeretnék horgászni mert megtehetem!:p Szóval a horog és a fémlemez kell nekem kedves szomszédaim vagyis csak a horog!
    Kívánok mindenkinek sok szép nyársorrú halat és társait!
     
    csio70, revaa, Maszatka47 és 3 más kedveli ezt.
  13. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Bedobtam 44 tenyésztést. Holnap reggel jövök , hogy mennyi feröpit kaptam érte :inlove:
     
    genka53, brekkencs., almáspite48 és 8 más kedveli ezt.
  14. szekulagábor

    szekulagábor Fórum bárója

    Nem vanik, hanem Vanek. Még egy Rejtő hős született.
     
    Ribiszke, genka53, csio70 és 4 más kedveli ezt.
  15. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Megérkeztem:D. Tegnap elolvastam az eventismertetőket, de most azt sem tudom, melyik rendezvényen vagyok.8)xD Vettem ebből a paplanos csodavesztésből - volt tarcsiban 19 Farmaranyam - ebből lett 17 rózsaszín, 5 kék, 4 paplan. Ennek úgy megörültem.. de látom, semmit nem ér.
    Na, akkor a maradék 1 farmaranyamat felajánlom kutatási célokra. Kutassuk ki, hol veszett el ennek a játéknak a bája:(. Mindenkinek további jó játékot és sok sikert a céljaihoz!
     
    Ribiszke, Swordfish, almáspite48 és 2 más kedveli ezt.
  16. BriGitta75

    BriGitta75 Fórummogul

    Éjszakai horgászat xD:cry:

    Kicsi vagyok, székre állok,
    Onnan egy nagyot kiáltok,
    Rengeteg nagy halat kívánok!

    Csali híján csak bambulok,
    Remélem jobb lesz a holnapom
    A horgomra eddig nem sok hal akadt,
    Hát hiányzik a tapasztalat...

    Igaz horgom sincsen, nem sok röppen,
    Vagyunk ezzel így többen (?)
    Olvastam itt sok nagy számot,
    Majdnem ki is estem a számon...

    A horgászathoz türelem kell,
    Csak nehogy rák vigye el...
    Mégis tele vagyok reménnyel,
    Tudnék mit kezdeni a sok nyereménnyel!
    :p;)xD:inlove:
     
    genka53, csio70, lovag01 és 11 más kedveli ezt.
  17. miniowl

    miniowl Fórum hercege

    Sziasztok!

    Megvan a felhőm, már csak ajándék a többi csillag. Megyek szemezgetek :)
     
    genka53, Maszatka47, csio70 és 3 más kedveli ezt.
  18. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Nem mintha annyira zavarna , de egyet se kaptam csalitollat :eek: Az igaz , hogy azt írja , hogy felröppenhet xD
     
    Ribiszke, genka53, Maszatka47 és 6 más kedveli ezt.
  19. cukipusi

    cukipusi Junior szaki

    hello. azt szeretnem kerdezni hogyha mar megvan a regi felho ki lehet valtani ujra, hogy 2 legyen vagy csak a ravalokat lehet kivaltani koszi
     
  20. ursa11

    ursa11 Fórum félistene

    Szia, csak 1× lehet kiváltani a felhőket, ha már megvan, akkor pirossal áthúzva "mind elfogyott".
    Éjszaka a Bahán cukornád pihengetett, legalább event növény lett volna. Na, mindegy. Haladgatok, 342 érmém van.
     
    Maszatka47, csio70, Swordfish és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.