Visszajelzés A lepkereptető - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 11.4.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Mert ilyenek ezek a gazdák. Két kör szénával kész az 1 milla. Nem nagy dolog. 50 perc az egész.
    Tegnap 880000ért vittek el 1000 kölest, egyben. 1000 köleshez csak 335 kiskocka kell. és egy óra.
     
    Swordfish, Gio, meszimarsi és 13 más kedveli ezt.
  2. hóóvirág

    hóóvirág Fórum félistene

    Sziasztok!

    Összesen 44 db kéklepkét, 18 db pompás királylepkét, 6 db fecskefarkú lepkét, 6 db zafírszárnyat és 2 db gót pillangót kellene beadni.
    Első esetben: tenyésztünk és eladjuk a piacra - szupertápot cserélünk csp-re,
    második esetben : tenyésztünk és beadjuk az eventbe - kapunk érte leginkább talányos tenyészeteket, de ez ugye, lutri, meg szupertápot is, de ez töredéke lesz a felhasználtnak, egy felhőt - ami adja a hóbortos állatok ládáját, ami meg adja az első szintű tenyészállatokat, ami nem mondom, hosszú távon megtakarít valamennyi szupertápot, de a kockázatos kihívás is adott ilyen ládát, a táp előállítása nem igényel túl sok mindent, de piacról is vehető, és a bájital...nos, igen, az jön mindenhonnan.
    Harmadik esetben: beszerzünk mindent csp-ből...ha lesz egyáltalán kínálat...
    Az, hogy mennyire szép egy dekor, az engem még sosem sarkallt vásárlásra, és itt sok-sok szupertápot kellene áldozni rá, annyi valóban pozitív, hogy a kúriába tehető...

    Csillámporom a limitem felett van kicsit, ha annyira felmegy az ára, akkor hajlandó vagyok eladni belőle, de amúgy féltve őrzöm ezeket a terményeimet, igen nehéz és hosszadalmas mindegyikből összeszedni egy bizonyos mennyiséget...
    Lepkét akkor már hamarabb adok el, de itt is az van, hogy aztán meg pótolhatom vissza xD és most a szarvasbogár, jak, hiúz mennyiségének növelése folyik épp nálam a tölgyesen, többek között :)
    Ha valami nagyon ütős felhő jött volna, egy percet sem gondolkodnék én sem, de azt hiszem, ha csak nem változtatnak a felhő tulajdonságain, most ezt nem csinálom, tartalékolom a tápot, meg gyűjtögetem szépen lassan egy olyan tenyésztősre, amire tényleg lehetetlen lesz nemet mondani...vagy legalább TP-t ad...

    Aki belekezd, annak sikeres ugrásokat kívánok!
     
    Utoljára szerkesztett: 11.4.18
    Swordfish, Ribiszke, taga1 és 18 más kedveli ezt.
  3. -gadget-

    -gadget- Fórumfelvigyázó

    Ezt értem és meg is értem, csak a mai megtermelt pillangómennyiség ezen gazdáknak és a termelőknek max. 500db pillangó felhasználasa esetén a teljes event befejezéséhez nem lesz elég "mindenkinek" aki be akarná fejezni az eventet. Nem az első titokállat ami tenyészthetővé vállt csak azóta jelentősen emelkedtek az árak és az 1-5db-os tételekből elég nehéz összeszedni vagy kipótolni a meglévőt annyit ami elég lehet a befejezéshez.

    Mondjuk a köles gondolom jól adta az efelröppenőt :p
     
    Ribiszke, Gio, meszimarsi és 8 más kedveli ezt.
  4. Szabi451

    Szabi451 Rutinos

    Sziasztok! Mivel a felhő nem ad TP-t sem BTP-t,igy számomra semmit nem ér! :(
    Nyugodt szivvel elengedem,inkább piacolok a pillangóval és a csillámporral....had szaporodjon a CSP-m :)

    És közben töltögetem a pajtát....egy kis pihi...:);)

    Útálom a nemesitést!!!! ....:mad:
     
    taga1, spagetti24, meszimarsi és 14 más kedveli ezt.
  5. icumicus

    icumicus Járnitanuló

    Őrületes mennyiségek,nem nekem való!!
     
    Swordfish, Gio, meszimarsi és 5 más kedveli ezt.
  6. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szia! Van mindenből, de nem adom egy ilyen felhőért.Persze majd egy keveset tenyésztek,de csak a lesz Bomm,ha nem végkiárúsítok a piacon!!!xD
     
    Swordfish, taga1, Gio és 17 más kedveli ezt.
  7. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Nálam a Pillangó 40 ezer, Csillámpor 88 ezer.
    Piacozni kell, nem eventezni :)

    Nem szeressem az olyan terményest, ami zabálja az alapállatot. Pedig szeretem a Pillangót a tavaszi-nyári réten :)
    Valami csoda egy teremtmények amíg repülnek. Hernyóként még nem szeretem őket :)
     
    taga1, Gio, meszimarsi és 8 más kedveli ezt.
  8. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    A köles arányaiban, érésidejéhez képest kitűnően adta a felröppenőt.
    De ha valaki termel napi 400 pillangót, akkor az event végéig hány pillangó?
    De, ha valaki eladja a pillangót átlag 30000ért az naponta hány csp?
    Az árak relatívak.
    Amikor 0,1 csp volt a búza, akkor kértek egy tyúkért 3 cspt. Szorozzál, osszál, és mi a drága?
     
    Ribiszke, Gio, meszimarsi és 8 más kedveli ezt.
  9. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Na végre alig várom!;)
    Múltkor felvásároltam a piacról az össze csillámport, most meg már 100 ezer fölött megy!:inlove:

    4x132 kört indítok az biztos!:)
    A kitehetők nagyon szépek lettek, gratulálok a készítőnek!:inlove:
    Felhőm igaz üres marad!;)
    Sok sikert kívánok mindenkinek és sok szép színes pillangót!
     
    Fuhur, Swordfish, Gio és 18 más kedveli ezt.
  10. mari5151

    mari5151 Járnitanuló

    Illatszertárat hol lehet venni?köszi előre a tájékoztatást.üdv.mari5151
     
    Swordfish, -Fülemüle-70 és Marika312 kedveli ezt.
  11. Lieber0414

    Lieber0414 Fórumszaki

    Sziasztok:)az egészséges csemege mit takar?nem találok infót róla.
     
  12. -gadget-

    -gadget- Fórumfelvigyázó

    Valójában azt próbáltam leírni, ha mindenki kölesezik senkinek nem lesz pillangója akkor hiába az 1milla csp akkor sincsen mit megvenni a piacon mert senki nem termelte meg. Így gyakorlatilag az event használhatatlan még akkor is ha nem ilyen a nyeremény, mert a nincsből nem lehet tenyészteni. Kivéve ha belenyúlnak a rendszerbe, de az ugye akkor nyilvánvalóvá válik és onnantól már nem lehet tagadni.
    Értem állatozni nem éri meg, ráfizetés de a tenyésztéshez nélkülözhetelen és a búzakölest nem lehet betenni a szerelemházba xD (bár lehet lesz rá nemesítés előbb-utóbb :p).
     
  13. kanzlerviki

    kanzlerviki Törzsjátékos

    Egészséges csemege
    Hatás: TP bónusz a tenyésztéskor
    Bónusz mértéke: 1000% (ezer %, azaz 10-szeres szorzó)
    Hatóidő: 06:00 óra
    Rekesz: arany

    Néhány tudnivaló:
    - Felhasználható a pajta Éléskamra polcáról, vagy közvetlenül az arany rekeszből.
    - Pinkie Pie sütije hat rá.
    - Az event után is játékban marad.
    - Napi ajándékként nem küldhető.
    - Mesterségek völgyében nem lehet előállítani.
    - Piacon sem eladni, sem venni nem lehet.


    Sziasztok! Most olvasom az ismertetőt, mit ne mondjak, nem hozott lázba. A sok talányos tenyészet egy lutri, nálam általában nem sikeresek, az előző eventből is kihagytam ezeket. Bájital folyik mindenhonnan, kerék, ládák... Egyedül a kitehetők tetszenek a grafikájuk miatt! A felhőt kicsit kiegészíthetnék valamivel még.
    A piacon nálunk jelenleg nincs mozgás a tegnapi naphoz képest, a pillangó 25-30 ezer között mozog. Vagy még nem látták a tenyészteni akarók az event kiírást, vagy látták, és nem nyűgözte le őket :D A csillámpor araszolgat felfelé, most már 100 ezer körül mozog, feltehetőleg azért, mert sokaknak nincs még illatszertáruk.
    Én a hét folyamán a megtermelt pillangókat eladtam (lehet korán?), 500 darab a vésztartalékom, azzal belekezdek a tenyésztésbe (majd boom-kor), csak a játék kedvéért, meglátjuk meddig jutok.
    Tudom nem megérős (ha kapálni kellene érte kihagynám), de van némi összespórolt szupitápom, amit be tudok fektetni nyugodt szívvel.
     
    Swordfish, Gio, inanna11 és 10 más kedveli ezt.
  14. kosagi

    kosagi Fórum mestere

    Tudom, ki is töröltem, még megijeszt valakit. Pillangóm nincs ennyi, de sztáp az igazi királynő jóvoltából van. Annyit tenyésztek többnyire, amennyit muszáj.
    A pávatenyésztésről maradt összesítésem, ha olyasmi ugrások lesznek, akkor úgy 300 sztáppal talán meg lehet úszni. Más kérdés, hogy a felhő ebben a formában nem éri meg.
    A kiírás után kidobtam 4x100 pillangót a piacra 54e fölött, kb. 2 percig volt kint.:D
     
    Swordfish, Ribiszke, meszimarsi és 5 más kedveli ezt.
  15. Lieber0414

    Lieber0414 Fórumszaki

    Köszönöm:)
     
  16. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Szia, szép délutánt !
    Az egészséges csemege a tenyésztésnél +1ezer %-kal több tp-t ad 6 órán keresztül (ha emlékeim nem csalnak, eventben lehetett szerezni belőle, nálam a Pékségben van egy a polcon).

    Szia !
    Jelenleg nem vásárolható és nem barkácsolható, javaslom holnap 14 óra után nézd meg a barkácsolható ólaknál (pillangó terményese), lehet engedik holnaptól barkácsolni.
     
    Swordfish, Gio, meszimarsi és 5 más kedveli ezt.
  17. Lieber0414

    Lieber0414 Fórumszaki

    Köszönöm:)
     
    Swordfish, -Fülemüle-70 és Marika312 kedveli ezt.
  18. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Sziasztok! Nagy csalódás! Nekem ez nem éri meg! Nem vagyok hajlandó ezért tenyészteni, beadni a pilléimet és a csillámport!
    Nyugodtan tudok aludni e felhősor nélkül is, többet vártam! Vagy piacolok, vagy marad a pajtakészletem, mindkettővel jobban járok, mintha csinálnám!
    Aki csinálja, annak sok sikert!
     
    Swordfish, taga1, meszimarsi és 17 más kedveli ezt.
  19. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóóó reggelt.:)
    Lehet hogy egyedül csak én fogom csinálni az eventet? :D:D:D Azért valaki szolidaritásból rakjon ki pár tenyésztett állatot hogy meg tudjam venni. :D A 6 "Bécs" talányosig biztos elmentem volna, onnan már csak egy ugrás a Sugár. :D A jobb-baloldalon nem fogok végigmenni, a Pengőket kiveszem, nekem annyit megér.
     
    Ribiszke, Kincső52, Gio és 19 más kedveli ezt.
  20. Bábicsek002

    Bábicsek002 Járnitanuló

    Üdv!
    Nagy okosan arra gondoltam, hogy hátha a tölgynél ki lehet már váltani legalább 1 gót pillangót a tenyészthetősége okán, de egyelőre nem :cry:. Nagyot álmodott a nyomor:D.
     
    Swordfish, Gio, inanna11 és 9 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.