Visszajelzés A lepkereptető - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 11.4.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Jo reggelt,
    Nagy tolongasra ne szamits:), ilyen ratyi felhot ritkan latni:sleepy: Meg ha legalabb 12 oras lenne, es napi 2x lehetne belole ladat szedni, lehet megfontolnam, mert aprankent ossze lehetne szedegetni a kisebb tenyeszallatokat, amik jol johetnek ha azokat kell beadni pajtaertekben, de igy...

    A takaritonot nem kellett volna odaengedni port torolgetni a billentyuzetrol, mert nagyon elnyomkodta a gombokatxD
     
    Swordfish, Kincső52, taga1 és 25 más kedveli ezt.
  2. emocy91

    emocy91 Fórum biztosa

    Sziasztok :)

    Reménykedve vártuk, a Tavaszhoz jól illő Pillangó tenyésztést ;)!!!
    Olvasom az ismertetőt o_O, és nem hiszem el :eek:, hogy létezhet "nyereményben" ennyire "üres", semmitmondó felhősor :D xD...???!!!

    Szinte a nullához hasonlíthatjuk az értékét :p...
    Beadni viszont sokat kellene a semmiért...:mad:.
    Ez az esemény, talán ma még megmozgatja a piacot 8), de holnap már ez sem biztos...xD...
    A játékkedvet inkább elveszi A lepkereptető -.- :p, nemhogy meghozza :oops:, a pillangók elrepítették, visszahozhatatlanul messzire ;)...

    De az is lehet, hogy a Tavasz kábító illatától megmámorosodott eseményünk kiötlője :D, és kifelejtett olyan fontos dolgokat a felhőről, mint: tapasztalatpont, csengőpengő etc...:p...!!!
    Mint tudjuk a tenyésztés Játékunk talán legdrágább élvezete ;), épp ezért érthetetlen, hogy miért kezelik mostoha gyerekként ,
    és most speciel nem csak erre az eventre gondolok, hanem úgy általában...:(...
    A tenyésztés "szerelmeseinek" hatalmas motiváció lenne/lehetne, ha számottevő ugrásokról számolhatnának be :), és ez, mint egy láncreakció :inlove:, meghozná másnak is a kedvét a tenyésztéshez 8).

    Mert az a legjobb "reklám", ha a játékosok kimagasló eredményeikről és nem kudarcaikról számolnak be :).
    Erre az "apróságra" ;), fogyasztói társadalmunkban jobban oda kellene figyelni!!!
    Mert biztos van olyan, aki csak megszokásból, az eventezés "kedvéért" minden eseményt bevállal :p, de ezek száma is idővel csökkenő tendenciát fog mutatni -.-.

    Összegezve: pillangóim elrepültek a piacra, új gazdit keresni :D xD...
    Mert, ez az esemény egyáltalán nem az, amit vártam/vártunk!!! :eek:
    De, majd a visszajelzéseket és a játékkedvet látva :D, bízom benne, hogy a következő tenyésztés felhősora sokkal de sokkal nagyvonalúbb lesz 8)!!!

    Aki belevág, annak irigységre méltóan ugrándozzanak az állatkái ;) :D!!!


    Örömteli és szórakoztató játékot kívánok :)!!!







    "A boldogság egy pillangó. Ha kergetjük, kisiklik a kezünk közül, de ha csendben leülünk, az is lehet, hogy leszáll ránk."


    /Nathaniel Hawthorne/
     
    Swordfish, taga1, Gio és 24 más kedveli ezt.
  3. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szia! Szerintem nyugdíjazták az öregasszonyt, ez itt a baj!!xDKomolyan nagyon vártam ezt a pillangós tenyésztést, még tápot is vettem a múltkor.xDNa nem pocsékolom ám elxD
     
    Swordfish, taga1, Gio és 13 más kedveli ezt.
  4. juliannakoczkas

    juliannakoczkas Fórum hercege

    Sziasztok!
    Gyerekek, ne adjátok fel! Él még a remény/hal, majd jön a hivatalos, hogy "Ajajj Gazdák, hát a fele kiírás le maradt, lesz itt minden, kánaán! Oszt lesz nagy durranás! Akkor majd nem győzzük kirakni a pilleólakat, meg keverni a tápját!:):):)
     
    Swordfish, Ribiszke, Kincső52 és 16 más kedveli ezt.
  5. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Melan. :) Nem tartom annnnyira rossznak a felhőt. Napi egyszer lehet aratni, nem csúszol vele időben. Nem álmaim felhője az tény, de utólag már módosítottak felhőt. Hátha.... Ettől függetlenül piacról meg lehet oldani. Miután új állat, szerintem fognak tenyészteni, függetlenül a felhőtől, úgyhogy türelemmel várom a piacon a tenyészállatokat. :D
    Szia. Majd holnap 14 óra után.
     
    libuskafarm, genka53, Gio és 10 más kedveli ezt.
  6. narancsvirag72

    narancsvirag72 Fórumszaki

    Sziasztok!
    Örömmel tudatom, hogy 8 év kitartó munkája meghozta a gyümölcsét. Az imént elértem a 100. szintet. Boldogság van:inlove:
     
    csillus35, Fuhur, Rebcsok és 71 más kedveli ezt.
  7. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Hozzak vissza nyugdijbol de surgosen:)

    Ezzel akartak meghozni a tenyesztesi kedvet? Persze ertem en, hogy teljesitheto a piacrol, nagy nyeremeny nem jar erte, na de akkor is.Mondjuk ki az aki kiteszi a paicra a tenyeszlepket bagoert azt nem tudom, de biztos lesznek. Ha mas nem majd szolnak a kozpontbol Ottonak:)
     
    Swordfish, taga1, genka53 és 20 más kedveli ezt.
  8. -Csiki-

    -Csiki- Törzsjátékos

    Szia narancsvirág72:)

    Gratulálok és üdv a klubban:D8)
     
    Swordfish, jófarmerlány, genka53 és 8 más kedveli ezt.
  9. mebajah

    mebajah Fórum császára

    Szia!
    Meg is érdemled az örömöt, nagy munka van Mögötted, gratulálok!
     
    Swordfish, hóóvirág, -W-595- és 5 más kedveli ezt.
  10. nyuszi63

    nyuszi63 Rutinos

    Sziasztok!

    Én biztos tenyésztek pár kört a pillangókból,de nem biztos hogy beadom a feladatba.még nem döntöttem el,az event ismertetőt elolvastam és kétségeim merültek fel,hogy érdemes-e bele vágni.Még számolgatok kicsit azt majd döntök.Jól láttam nem lesz hozzá gazdaköri vagy majd később kapunk,vagy nem ott jártam ahol ki van irva?A kitehetők azért jók lennének a felhő már nem biztos,de reménykedjünk hogy kapunk hozzá tp,csp.Mindenkinek sok nagy ugrást kívánok vagy jó piacozást.
     
    Swordfish, Gio, -Fülemüle-70 és 5 más kedveli ezt.
  11. mementori74

    mementori74 Fórum félistene

    Sziasztok
    Ez az event most talonos lesz,se pillangóm,se csillámporom,szupertápom is karcsú,a felhősor gyatra értéktelen,egy hajókirándulás kitehető ugyan azt tudja,ezért ebbe az eventbe nem éri meg egy fikarcnyi befektetés sem.
     
    Swordfish, taga1, genka53 és 13 más kedveli ezt.
  12. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Eddig mindig raktak ki olcsón, remélem ez most sem fog változni.;) Nem gondolkodunk egyformán, ez abból is látszik hogy van aki nem várja meg a boomot, csak tenyészt és elad, mert arra esküszik hogy boom nélkül jobban adja az állatokat. Jól van ez így. ;) A kecskének is tele lesz a hasa és a káposzta is szépen növekszik. :)
    Szia. Itt van a 2 állandó gazdaköri:
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/küldetések-a-gazdakörben.6870/page-7#post-853214
    Szia. A Hajókirándulás csak sima állatot ad, ez meg tenyésztett állatot, egyébként meg nincs nagy jelentősége, csak mondtam. ;)
     
    Utoljára szerkesztett: 11.4.18
    genka53, Gio, Sali~*.* és 8 más kedveli ezt.
  13. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Szia Kukori, szép estét és Mindenkinek !
    Nem leszel egyedül, én is tervezem csinálni az eventet, tenyészteni fogok, - miközben a piacot is figyelni fogom, amit lehet onnan megvásárolom.
    Meglátjuk, hogy a tenyésztési kedvünket mennyire hozza meg. "Bécs"-ig nekem is el kell mennem, legutóbb se lett vörösbegyem, ismét megadom az esélyt, hogy hozzám-repüljön. (VV-ban sok vörösbegy van a kertemben, etetem őket télen, rendszeresen visszajönnek).
     
    Swordfish, genka53, Gio és 12 más kedveli ezt.
  14. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    gratulálok!!!!
     
    Swordfish, narancsvirag72, -W-595- és 5 más kedveli ezt.
  15. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Marika. :) Végre van valaki akivel együtt megyünk. :) Ezt az eventet CSP-el meg lehet csinálni és a Vörösbegyhez is CSP-vel lehet hozzájutni.( Ha olyanokat tudunk venni a piacon amihez tovább kell tenyészteni, akkor kell sz.táp is, de nem olyan mennyiség hogy a hajunkat tépjük) Ezt nem fogom kihagyni, bár a múltkoriból én se kaptam, de az esélyt most is megadom. Mindennek megadom az esélyét amit CSP-ből meg lehet szerezni. Ami nem kell, azt felraktam most is a vonatra, nagyon kevés CSP-vel kellett kipótolnom, úgyhogy én mindenben látok valami hasznot, még akkor is, ha pont akkor úgy néz ki hogy nem éri meg.
     
    ildiko44, genka53, libuskafarm és 9 más kedveli ezt.
  16. Bábicsek002

    Bábicsek002 Járnitanuló

    Úgy is fel lehet fogni, hogy a felhő ad kb. 7000 CSP-t (500CSP/db bájital eladásával számolva a piacon) plusz kb. 1 szupertápot (a hóbortos állatláda miatt) 16 óra alatt. És akkor a pillangótápról még nem is beszéltem. Persze én is csak győzködöm magam, a végső döntést, hogy megcsinálom-e, úgyis csak akkor hozom meg, ha látom az ugrásokat. ;)
     
    Swordfish, libuskafarm, Gio és 6 más kedveli ezt.
  17. kanzlerviki

    kanzlerviki Törzsjátékos

    Én is veletek tartok, bár piacra nem fogok termelni szerintem, inkább vásárolni szeretnék, ha lesz ajánlat! Az a helyzet az titokólakkal, hogy nálam nagy arányban a vonatra valók fejlődnek ki. Igazad van, nézőpont kérdése, mert csp-t én sem költöttem ólakra a vonatozásnál. Én abban reménykedem, ha már a kínálat ennyire kevés, legalább az ugrásoknál feljebbtekerik a gombot, de holnap kiderül.
     
    Swordfish, Gio, -Fülemüle-70 és 5 más kedveli ezt.
  18. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Mindig vannak, akik tesznek ki, mindig is lesznek. Aki meg tudja oldani a piacrol, az jo. Lepke eladasbol bejon a ravalo, tehat csak a raforditott ido es kattogas a koltseg:D Gazdakorit nem neztem, nem tudom mit ad, csak azert mert nyilvan az olcson beszerzett tenyeszallatokat oda is be lehetne adni.

    A felhorol meg annyit, hogy hiaba nem csuszok vele, ha amit ad az kozelit a semmihez:) ennyi erovel csuszhatnek is:p
     
    Swordfish, taga1, genka53 és 8 más kedveli ezt.
  19. -gadget-

    -gadget- Fórumfelvigyázó

    El vagyunk olvadva, hogy piacról "is" teljesíthető, holott ez régen így volt nem voltak szerelemlakatok vagy jelvények vagy mitoménmiacsodák. Kimentél a piacra oszt' jól bevásároltál beadtad és ennyi, el vagyunk szok(tat)va ettől - mondjuk belépő állat így minden piacon alap kihelyezési ára van és ugyan sosem éri meg akkor kirakni mégis mindig kikerül CSAK mint már itt is többen írták nem kívánnak tenyészteni csak a piac így nagyságrendekkel emelkedik a vásárlók száma és nem fog hozzá alakulni nagyon a piac.

    Nagy versen lesz minden egyes tenyészpillangóért.
     
    rencsike982, genka53, Gio és 6 más kedveli ezt.
  20. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Neked kell eldöntened hogy mi kell a farmodnak. Vagy csak kiveszel nyereményeket, vagy eladsz, mert a CSP kell nagyon, vagy kell a felhő is.Mindig azt nézd hogy mi a legjobb a farmodnak és mivel tudsz a legjobban fejlődni.
    Látom még mindig morogsz. :D:D:D Vegyünk egy másik szempontot: naponta kapsz 14 bájitalt, az napi 3 és fél tenyésztésre elég. Naaa? Ugye hogy ugye? :D Nem kell kitenned a bájitalos fákat. :D
     
    genka53, Gio, -Fülemüle-70 és 6 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.