Visszajelzés A lepkereptető - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 11.4.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Döbi65

    Döbi65 Fórummogul

    Az Illatszertárban (barkácsolt ól) tudod letermelni.
     
  2. vekony1

    vekony1 Haladó

    Bébi Boomról valakinek van tudomása??
     
    Swordfish, Gio, Ivibaba54 és 2 más kedveli ezt.
  3. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Igen, megyek Veled. Holnap meg is rakom az örömházat, -bár szerintem csak pénteken lesz boom- akár meg is várhatom, nem sürgős a befejezés amióta nem foglalják az értékes földterületeket a tenyésztelepek. Egyetértek - a Csp pótolható, ezért azt kell "forgatni". A felhőről annyit = 1X kopp, máskor hopp. De sok kicsi sokra megy, elfér a 230 között ez is, ezzel is növekszik a napi mennyiség. A vonatozásnál tyúk, ill. nyúl ólakat vettem pótlásnak, de közben termeltem a tyúkot, eladtam, s a ráköltött többszörösen visszajött.
    4 éve minden eventet megcsinálok, ez sem maradhat ki, hiszen a Pillangók szépek, s a remény a sikeres tenyésztés.

    Remélem hétvégére berendelik a Takarítónőt, s szorgalmasan törölgeti majd a klaviatúrát.
    Tenyésztésre fel, s közben ne feledkezzünk meg a piac sűrű látogatásától se.
     
    Swordfish, -Csiki-, Gio és 10 más kedveli ezt.
  4. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Tegnap valaki látta a Margit körúton. Azóta nincs hír róla. A hivatalos szervek is keresik, mert egy két bummot a mai nap folyamán Neki tulajdonítanak. Az újságírók komoly összeget fizetnének, ha valaki megmondaná a tuti tartózkodási helyét.
     
    vihence, megirn, Kincső52 és 21 más kedveli ezt.
  5. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Senkit nem akarok rábeszélni semmire, mert nyilván mindenki a saját erőforrásaiból gazdálkodik, de ide tényleg nem kell semmi csak CSP. Lehet fújjolni a felhőre: de a kérdés csak az hogy megér-e a felhő x CSP-t. Ezt meg mindenki döntse el.
     
    genka53, Gio, CoraQueen és 7 más kedveli ezt.
  6. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Meg jó pár óra a piacon. Meg kell önmegtartóztatás. Cölibátus is, hidd el.
    És ne is beszélj rá senkit, még véletlenül se, mert Te leszel a hibás. De attól függetlenül is. Neked már mindegy.


    Történt valami? Milyen esemény? Még piros betűs ünnep sem közeleg a naptárban.
     
    Utoljára szerkesztett: 11.4.18
    taga1, Maszatka47, Gio és 9 más kedveli ezt.
  7. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Óóó, de jóóó hogy megtisztelt a válaszával Prof. Uram. :D:D
    Nem, nem. Senkit nem akarok irányítani. Mindenki azt csinál amit akar. Csak elmondom hogy én hogy csinálom és ennyi.:)
     
    Maszatka47, Gio, Sali~*.* és 7 más kedveli ezt.
  8. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    De mi azt úgy sem hisszük el. Magának csak TPje van, CSPje nincs, mert a Királyi kincs nem ad sokat.xD
     
    Maszatka47, Gio, bendi1121 és 9 más kedveli ezt.
  9. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    A királyok adakozóak. :D Na meg a helikopteres pilóták is. :D
     
    Maszatka47, Gio, bendi1121 és 10 más kedveli ezt.
  10. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    A írások egy részét olvastam itt a csevegőben. Csak részben vagyok képben az írásaitokkal. Elnézést!
    Jöttem jelezni, hogy a játékosok véleménye az eventről/ajándékokról más országban is hasonló.
    A nemzetközi beszélgetésekben többed magammal megírtuk, hogy milyen visszajelzések vannak a játékosainktól.

    Hogy erre lesz-e bármilyen központi reakció, még nem tudhatjuk.
    ----------------
    Igazából én nem gondolkodtam, hogy csinálom-e az eventet. Naná, hogy csinálom! Azért, mert itt van.
    Akinek van oka spórolni a pillangóival, vagy eladni a csillámporait, tegyen úgy. Én eventezni fogok. Hogyan? Még nem tudom. Tenyészteni biztosan fogok. Ha tudok, vásárolni is.

    Értelemszerűen én nem fogok kereskedni sem a pillangóimmal, sem a csillámporaimmal. Nem is lenne tisztességes. Szóval nekem a csp gyűjtés nem pálya most. Marad az eventezés.

    A pille "ólak" nagyon tetszenek és a tenyészállatok is igazán szépekre sikerültek. A pillangókert régóta kedvencem, most tobzódom a színekben is.
     
  11. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Itt a Pillangó event mehanikája :pA végén milyen szép lesz a terület :inlove:

     
    Swordfish, Ribiszke, Pitemano és 10 más kedveli ezt.
  12. szeva50

    szeva50 Fórum nagymestere

    Én kifejezetten örülök ennek az eventnek is. A vikinget megcsináltam, de a gyümölcspiacot és pillangózást kihagyhatom. Mindig erre vágytunk, hogy ne kelljen hetente több eventtel versenyt futni. A gyümölcsöket nem eszik, hanem zabálják a tápok és a gazdaköri feladatok. Lesz még olyan event, hogy jobban kell a gyümölcs a befejezéshez. Ha közzé teszik a baby boomot, akkor tenyésztek pillangót, de nem hagyom elszállni.
     
    Swordfish, Ribiszke, rencsike982 és 3 más kedveli ezt.
  13. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Biztos hogy lesz péntek este 6-tól. Addig simogasd a lepkéidet hogy sok csillámport adjanak. ;)
     
    Ribiszke, GA-BI-O-Farm, Maszatka47 és 7 más kedveli ezt.
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Jancsika :)
    A grafika tényleg nagyon szép, gratulálok a grafikusoknak hozzá és neked köszönöm, hogy megmutattad. Alszom rá egyet kettőt, de nem lett nagyobb kedvem, mint délelőtt volt amikor elolvastam az ismertetőt. :) Tenyészteni természetesen biztos, hogy fogok a többit majd meglátom :)
    Most jó éjszakát kívánok neked és mindenkinek.
     
  15. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Az ismertetőt nem ártana elolvasni újra .........:music:(Bagoly)
     
    Swordfish, Maszatka47, genka53 és 4 más kedveli ezt.
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Már olvastam a német hivatalos oldalon. Köszönöm, hogy szóltál róla, tudok a változásokról :)
     
    Swordfish, Maszatka47, Gio és 3 más kedveli ezt.
  17. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Más is van a bagolyban . :p
     
    Maszatka47, Imi*, -Palika17- és még 1 ember kedveli ezt.
  18. -Palika17-

    -Palika17- Fórum admirálisa

    Swordfish, Ribiszke, -Csiki- és 12 más kedveli ezt.
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Otthon még nem voltam:D, csak kószáltam a nagyvilágban:D
     
    Swordfish, Maszatka47, Gio és 3 más kedveli ezt.
  20. -csincsike-

    -csincsike- Fórumszaki

    rencsike982 és Maszatka47 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.