Visszajelzés A művészkert - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 27.7.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Sziasztok!
    Nagyon köszönöm a számításokat és a kiváló ötletet, hogy Rackót ne arassuk le reggel.

    Én az utolsó pillanatban megveszem a Szuper betakarírási csomagot. Így közel nyolc órán
    át ki tudom használni a +3 termést. Pörgetek és indítok 2 db Jack-et. Azt szeretném elérni,
    hogy az 1x1-es kiskockákról legalább 14-15 növényt tudjak aratni.
    Használom a szokásos gyorsítókat. Víz, trágya, szupertrágya (ehhez fehér ártatlanság,
    karácsonyi süti és egy felhő) + 1-2 körben Kacsa Kata. Hogy a felszaporítást elkerüljem
    és minél kevesebbet pazaroljak a bónuszokból venni fogok egy Nagy kerttervezői kosarat.

    A kezdést Amaránttal és 16+1 Pannival várom a felröpik miatt. Ha kell nullpercezek.
    A növényeket (legalább 30-40.000 db) és a felhőig szükséges felröpiket még holnap
    igyekszem begyűjteni, de a játékot folytatni szeretném, hogy az összes nekem hasznos
    dolgot meg tudjam venni a Virágboltból.
    Virágzseton 80
    Szezonzseton 200
    Piccolo 580
    Bónuszláda 400
    Neon ólak ládája 580
    Szezon jutalompont 40
    A művészkert matrica 3

    Remélhetőleg sok-sok csillagos érmét lehet gyűjteni a játékból.

    A játék szépre sikerült.
    A felhő tetszik. Kár, hogy hetente csak egyszer lehet aratni.
    Vasárnap fogom indítani, mert így lesz szinkronban a többi
    hasonló felhővel.

    Sok sikert jó játékot, hasznos kertészkedést.
     
    Sali~*.*, ulmo12, fakír1020 és 12 más kedveli ezt.
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Zoli :)
    Beletetted a bogarat a fülembe a szuperbetakarítási csomaggal, de sajnos elrepült...
    Túl későn láttam meg amit írtál és mire átrágtam magamat a tudnivalókon addigra vége lett az akciónak :D No nem baj, elraktározom magamban a kövi hasonló eventhez :) ahol nagyobb a növényigénye az eventnek.
    A tervem nagyjából hasonló. mint a Tiéd, csak én én kihagyom a kari sütit és inkább két felhőt fogok indítani. ) az arany rekeszbe viszont berakok egy 100 %.os növénybónuszt, ha a keréken nem kapok eleget.
    Van egy-két raklap titkos fám amire sajnáltam a helyet kirakni, így most titkos facsemetékkel várom az eventet, ha nem felejtem el kirakni azokat időben. Kíváncsi leszek rá, hogy pannis támogatással mennyit fognak hozni a felröpiken. (általában nem csalódok bennük, jól adják a felröpit, sokkal jobban, mint a fák általában)), utána nullázni fogok amaránttal.
    A zsetonszükségleti terved is megegyezik az enyémmel, itt esetleg a neon ólakat fogom kihagyni (nem feltétlenül vágyom újabb kecskére, kacsára vagy birkára, lehetnének az ólak frissebbek is), ha szorul a hurok és kevés olyan dominót tudok letenni ami zsetont ad.
    Már alig várom, hogy elkezdhessem annyira szép a grafikája az eventnek és én annyira szeretem a dominózást :)
    Sok-sok csillagos érmét kívánok mindenkinek és persze Neked is :)
     
  3. farmeres53

    farmeres53 Fórum veteránja

    Remélem jól adja majd a röpiket mind 2 terület ne ezen bukjuk el a bahamán holnap kezdődő event is.
     
    Kuzdern, jutka190226 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  4. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Sziasztok!

    Hosszas mérlegelés után úgy döntöttem, majd csak holnap a délelőtti órákba kezdem igazán az eventet, gondolva a holnap 14 órakor kezdődő Bahás eventre is. ;)
    Ma csak Rackó +1 termését kihasználva és jópár sima pörit elhasználva ültetem az eventes gazt.
    Aztán majd holnap délelőtt kezdem el a hatékonyabb ültetgetést, úgy hogy a Bahás eventes gaz felszaporítása még beleleférjen.
    Teszem ezt azért is, mert a szombati nap teljesen kimarad, max. egy reggeli gyors aratás, hosszú gaz ültetését tervezem.
    A pecás eventhez tartozó zsetonok kiváltása már nem olyan fontos, ha 1-2 nappal később szerzem meg nem fogok aggódni;)
    Életemben először és talán utoljára szombaton a Forma1 Magyar nagydíjának időmérőjén leszek, harmadmagammal:):):)
    4-en 3 féle szurkolói molinóval érkezünk, érdekes leszxD:inlove:
    Hajnali 5-kor indulunk és nehezen tudom elképzelni, hogy napközbe eszembe fog jutni aratgatni:)
    Valószínű majd csak estére érünk haza, így az event érdemi része vasárnapra marad.;)
    Sikeres dominózgatást és zsetonszerzést kívánok mindenkinek;)
     
    ulmo12, fakír1020, DevilMókus és 25 más kedveli ezt.
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája


    óóóóó de jó hogy írod... akkor a felhők a zöldcseppre hatóak várnak holnapig;)
     
  6. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Kedves Játékosok!

    "A művészkert" event élő!

    Kérünk mindenkit, hogy 14:00 óra után lépjen ki a játékból, majd a visszatérést követően ellenőrizze az event játékba kerülését!

    Csak az előkészített aratások után kezdjétek a feladatok megoldását!

    Sok sikert kívánunk
    a Farmerama csapata
     
    DevilMókus, Nagyii58 és .dina1. kedveli ezt.
  7. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Az eventnövényt gond nélkül elvetettem, viszont többedik kísérletre sem tudok belépni, a Főfarm sarkába kihelyezett madár figurára kattintva, az esemény felületére. Úgy-ahogy betölt (egyszer volt valami felhő animáció is), azután felugró ablakban kiírja angolul, hogy az Unity ezt az egészet nem tudja kezelni és programozói nyelven is vannak ott mindenféle parancs jellegű izék leírva. Szerintem ez nem egyedi probléma lehet, így nem megyek vele hibatopikba, úgyis meggyógyul majd. Utánanézést vagy javítást sem kérek szépen, majd kialakul. Csak jeleztem.

    mandityalexandra ID: 56158614
     
    Kuzdern és jutka190226 kedveli ezt.
  8. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Sziasztok! Egyelőre még a szaporítás zajlik 4 pannival a hortenzia adott 317 felreppenőt és 171 lapátot. Azt gondolom menni fog ez. Kacérkodom a gondolattal, hogy lejátszom a kapott játékokat, de még kivárok, mert 10 játékból úgysem tudom befejezni a táblát. Ne felejtsétek el az esőerdőben a hosszút elültetni. Szép estét jó játékot kívánok.
     
    Amira09, Kuzdern, Pitemano és még 1 ember kedveli ezt.
  9. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Pontosítanék, ha elfogadod?

    A tengerparti nyaralás - hétvégi küldetéses event (másik csevegőhöz kötött) helyszíne péntektől még mindig a baha ültetvényén játszódik!

    Az event helyszíne: baha ültetvény

    Ott szükséges a felröppenő érdekében elsősorban a hosszú érésű növény ültetetése.
     
    Boccio71, DevilMókus, PZoli64 és 7 más kedveli ezt.
  10. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Elnézést kérek valóban tévedtem. Kicsit nehéz megjegyezni a szigetek neveit, mivel szerencsére ritkán van ott event.
     
    Amira09, GN12 és Kuzdern kedveli ezt.
  11. katicabogar43

    katicabogar43 Aktív író

    Ha valamit nem jól tudsz, először nézzél utána, azután írjál! A frászt hoztad rám az esőerdővel!
     
    jutka190226 kedveli ezt.
  12. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Szia Gabi :) nahát, de jó kis programod lesz szombaton, gratulálok. Amit mindenképp vigyél magaddal: az füldugó, víz és valami fejvédő. Iszonyú hangos lesz a motor zaj. Amikor mi voltunk, nem volt nálunk füldugó, azt hittem beszakad a dobhártyám. Életemben még ilyen hangos zúgást nem hallottam. Vizet és fejvédőt a pedig azért, mert ha nem fedett helyen lesztek, nem egészen fél óra múlva, totál úgy fogod érezni, hogy rögtön szénné égsz. A benzingőz miatt sokkal melegebbnek fogod érezni az amúgy is meleg napsütést, és a levegőt. De ha szereted a F1-et, akkor tetszeni fog az egész. Iszonyú jó hangulata van. Érezd nagyon jól magad :)

    ---
    Sziasztok eventezők :) Gyékénnyel vártam az eventet, és a két területről, 15 pannival 356 felröppenő lett, Az nem rossz szerintem. Az ingyeneseket én is elpörgettem, és lett 2db 6 órás +1 termésbónusz. Most érik a második kör szaporítás, aztán megy le 1x1. Az első 1x1 aratás előtt fogom aktiválni a Rackós bónuszt, azzal ma még tudok aratni 4 kört, és a 6 órásba is belefér a 4 kör.

    Én holnap nem tudok egész nap játszani, mert sajnos temetésre kell mennem. Nagyon szomorú ez, mert elvesztettük egy rokonunk, aki az egyik legjobb barátunk is volt egyben. Félek a holnapi naptól, jó lenne egy nappal idősebbnek lenni, vagy átugrani az időn.
     
    maszilva, inanna11, jutka190226 és 11 más kedveli ezt.
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    111 dominót raktam le:music: alakul;)

    Gyönyörűek ezek a virágok:inlove:
     
    inanna11, jutka190226, DevilMókus és 2 más kedveli ezt.
  14. .Macskusz.

    .Macskusz. Fórum ismerője

    Sziasztok!
    Próbálom lerakni a dominót, de nem marad ott, visszaugrik. Sokszor játszottam már ilyen eventtel, mondhatom egyik kedvencem, de eddig ilyet nem tapasztaltam. Mit csinálok rosszul?
     
    jutka190226, DevilMókus és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Azt az oldalát fogd meg egérrel a dominónak amit hozzá akarsz illeszteni a lerakotthoz;)
     
    jutka190226, varga1234 és alex0824 kedveli ezt.
  16. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Tudom javasolni, hogy tekintsd át a képes útmutatót, a "súgó" képsort az event működéséhez.
    Jól tagolt, a tanácsok használhatók onnan is. Ehhez a "?" ikon a segítség, azt kattintsd az event ablakában.

    Biztos vagyok benne, hogy menni fog, belejössz a mini-játék lejátszásába! :)
     
  17. Ani1975

    Ani1975 Utánpótlás-írogató

    Szia!
    Én is így jártam , aztán észrevettem, hogy nem a zöld bokornál kezdek, az volt a gond.
     
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Olyan szépek ezek a beültetett virág ágyások:inlove:
     
    jutka190226 és -Erbrow- kedveli ezt.
  19. hagnes534

    hagnes534 Fórumszaki

    Köszi, ezt már elfelejtettem,olyan rég volt utoljára.
     
  20. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Nem túl sok csillagom gyűlt össze a végére:311 db. Még csinálom tovább, hát ha tudok még gyűjtögetni hozzá,megint sok növényem maradt.Nem nagyon szoktam számolni,csak vetek és mindig kimarad.
    https://kepkuldes.com/image/UclOUN
     
    Utoljára szerkesztett: 28.7.22
    szellorozsa, Sali~*.*, soresne és 8 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.