Visszajelzés A menyegzőnap - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 4.5.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Sziasztok! Ezzel is kész vagyok. Jöhet a fészekrakás. Kihasználom most a farmot sárgaborsóra megyek meg amiből hiány van.Jó, hogy most a sziget lesz befogva.
     
    juliannakoczkas, fiam62, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  2. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Jó bizony,főleg,hogy fát kell kirakni.Bekapcsolva a faaratás, legalább nem szedi le amig oda nem lépek!Kivárom,amig 2 aratást ad, csak akkor lépek be.
     
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Csak reggel pakoltam ki a fákat:music: a szigetre.. Az áram és net szünet miatt az esti tevékenységet eltolódtak:music:
    De azért szépen haladok... a növény mennyiség legkésőbb holnap meg lesz! a felreppenő meg majd csak alakul;)
     
    juliannakoczkas, szellorozsa és soresne kedveli ezt.
  4. Bubu49

    Bubu49 Járnitanuló

    Sziasztok! Eltűnt az eventóráról a Menyegzőnapi event és a farmról is a belépési ablak!! Tudtok róla valamit?
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  5. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Nekem is eltűnt...>:(:mad::oops: Kliensen is, unityn is. Az eventgaz aratható, ültethető, a malomtermék keverhető, de nincs hová beadni...Remek!-.-
     
    Kuzdern, szellorozsa és Dettibetti kedveli ezt.
  6. Ecóka2

    Ecóka2 Fórumprofi

    Nálam is eltűnt. Malmot tudok hozzá csinálni.
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  7. hakmak

    hakmak Utánpótlás-írogató

    Sziasztok, már azt hittem, hogy csak nálam van gond.... sehol az event!!!!
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  8. Ecóka1

    Ecóka1 Fórum ismerője

    Most léptem be újra és valami frissítést jelzett (piros szöveg a jobb felső részen) és megjelent az event mindenhol, órában és a farmon is. úgy látszik pillanatnyi kiesés csak, vagyis reménykedjünk. Eddig 12 aktivált tárgyam van és mostani aratással 14 lesz. kettőkkor kezdem a szigeti eventet.
     
    jutka190226 és szellorozsa kedveli ezt.
  9. kisjanos78

    kisjanos78 Fórumszaki

    sziaztok nállamis de még tart a káossz de maj kövi event job lesz .:)

    köszi hogy edig részt vehetem bene nem sikerült .
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 8.5.21
    Leho69 és Kuzdern kedveli ezt.
  10. Hrózsa

    Hrózsa Fórummogul

    Jajjjj nekem! Most arattam le mindenhol. Holnap délelőttre érik be a termés :cry:.Nem tudtam, hogy ott is lesz event. Tájékozódni jöttem, mert nem tudtam elkezdeni az eventet. Talán az újabb aratásra rendeződik a helyzet.
     
    jutka190226, -Erbrow- és szellorozsa kedveli ezt.
  11. nyuszi63

    nyuszi63 Rutinos

    Szia!
    Ne aggódj még tart az event,újra elérhető.Biztos javítottak rajt valamit,termelj nyugodtan lehet csinálni.
    Sok sikert a befejezéséhez!
     
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nálam megvan az eventablak;) Reméljük csak pillanatnyi üzemzavar volt:music:
    Már csak 7 malomtermékhez kell felreppenőt vadászni...:p de juszt sem fogok 0 percezni... ráérekxDxDxD
     
    szellorozsa és Samborg kedveli ezt.
  13. Ecóka1

    Ecóka1 Fórum ismerője

    Ne aggódj! Turbó trágyázva naponta 2x tudod aratni a 20 órás fákat. Biztos elkészült az eventtel.
     
    jutka190226 kedveli ezt.
  14. Szama

    Szama Fórum veteránja

    Ohh, az még semmi! Nálam az elültett eventgaz helyett sikerült búzát aratni!
    Tök jó, hogy buktam az elültetett eventgaz magot, és vártam 4 órát, hogy learathassam a búzát, ami kapott vizet+trágyát is. Igaz, hogy közben még léptem be a farmra, mert aratnom kellett másik területen, és akkor még sehol sem volt a búza a főfarmra ülteve, de időközben valamikor fogta magát a rendszer és búzát csinált az eventgazból...
    Nagyon boldog vagyok, mert buktam egy malomterméket, meg 4 órát. >:(>:(
    Természetesen az fog kijönni a hibajelentésemből, hogy én csesztem el, mert hát tutira búzát ültettem. Mondjuk nem is várok mást, hiszen tudjuk, hogy a BP sosem hibázik, csak a játékosok.
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Még 5 malomtermék.... kell a végjátékhoz;)
    Az eddigi tapasztalat az volt, hogy a titokfa bontásánál elég jó aranyban jön a felreppenő:music: ez most is bevált...8)
    De még gyűjtögetnem kell;)
     
    -Erbrow- kedveli ezt.
  16. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Bekevertem minden növényt és várom a menyasszonyi táncot. :D
    [​IMG]
     
    szellorozsa, jutka190226, Maffin71 és 3 más kedveli ezt.
  17. -Erbrow-

    -Erbrow- Fórumlakó

    Sziasztok, nekem még 7 malomtermék kell, a felreppenők megvannak:) most szerencsém volt, mert pörgettem egy 200%-os terménybónuszt!! A beadások kicsit nehézkesek, mindegyik után frissíteni kell, mert nem látszik, hogy beadtam, a magyar szöveg angolra vált, na de ennél nagyobb gubanc ne legyen. Halad a díszítés, ez a lényeg, hamarosan dobhatják el a csokrot:)
    Sikeres játékot, jókedvet kívánok mindenkinek!
     
    szellorozsa, jutka190226 és zsani_apja kedveli ezt.
  18. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sziasztok! Nálam is vége a lakodalomnak!xD
     
    szellorozsa, jutka190226, inanna11 és 5 más kedveli ezt.
  19. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia!
    Én még csak a menyecske táncnál tartokxD
     
  20. bocsinet

    bocsinet Fórum nagymestere

    Sziasztok. 2 farmon már tart a lakodalom, már jöhet újra a gazdaköri, a kicsi farmon még csak a násznép gyülekezik. Van még idő , nem volt bónusz , csak víz és néha trágya, de időben kész leszek ott is. A bahát meg csak akkor csinálom, ha elég felröpi összegyűlik. Külön nem fogok érte tenni semmit.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.