Visszajelzés A mocsári boszorka event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 1.3.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia Démoni bokrétával ültetve a 12 órás növény is rövidíthető... s kicsit több felreppenőt ad;)
     
  2. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Már 519 felröpinél tartok . :inlove:
     
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    Gratulálok!
    nálam még csak 109 felesleges felreppenő van:music: egyenlőre event növény érésére várok... minden gyorsítás nélkül..8)
    Csak ráérősen....:music: Utána állatozni kellene...
     
    juliannakoczkas, cirmi54 és ho-hoboy kedveli ezt.
  4. ho-hoboy

    ho-hoboy Fórum bárója

    Sziasztok! Látom nagyon le vagyok maradva, de előbb-utóbb a célnál remélem utolérlek Titeket!:DxD
     
  5. cirmi54

    cirmi54 Fórum mestere

    Felhőn a kitehetők, végeztem! xD
    Üdv. Gazdatársak! :)
     
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Még sok idő van;) Remélem meg lesz minden ami a sikeres eventhez szükséges a farmodon;)
     
    juliannakoczkas és ho-hoboy kedveli ezt.
  7. nagymami2

    nagymami2 Törekvő

    Itt válaszolok. mert nem sikerült privátban elküldenem.
    A békakirály c. Grimm-mese modern, 2009-es animációs feldolgozása A hercegnő és a béka címmel, sok-sok amerikai részlettel megspékelve. (Pl. a hercegnő néger, énekes-táncos betétek, amerikai mocsárvidék stb...) . Innen való a mocsári boszorkány dizájnja, a krokodil és a lápi ház is.
    (
    Azt hiszem, a mese nekem jobban teszett, mint a kisunokának!)
    Hogy ne legyek off: még csak most kezdtem a derengő mocsári gaz felszaporítását.
     
    Baby72, juliannakoczkas, Fuhur és 3 más kedveli ezt.
  8. Szomszika

    Szomszika Rutinos

    144 felesleges felröppenőm van eddig, bár ma nem sokat foglalkoztam a farmmal. VV fahasogatás event van, kb 6 erdei köböt hasogattunk fel. A nyereményes ládából zombirkanyíró bújt elő.
     
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Köszönöm szépen;) Ezt lesz az esti mese ma a gyerekeknek!
    Trutyitócsa.... nagyon örültem neki....:music:
    Én fa vágás helyett Tiroli rétest csináltam;)
     
    juliannakoczkas és nagymami2 kedveli ezt.
  10. Szomszika

    Szomszika Rutinos

    A deriválásról jutott eszembe egy vicc.
    Buliznak a függvények. Megy a nagy duma, hogy ki hogy tart a nullához a végtelenben.
    Egyszer csak beront valaki:
    - Meneküljetek, mert jön a Deriválás!
    Mindenki hanyatt-homlok rohan ki a hátsó bejáraton, csak az Exponenciális függvény marad a bárpultnál.
    A Deriválás tényleg benyit az ajtón, körbenéz, majd megszólal:
    - Hé, te nem félsz tőlem?...
    - Én? Á, dehogy, én az e^x függvény vagyok.
    - Hmmm... - esik gondolkodóba a Deriválás. Majd felcsillan a szeme:
    - És ki mondta, hogy x szerint deriválok?
     
    Domos52, -kaktuszable-, makkanch és 5 más kedveli ezt.
  11. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Még fél óra és 10 röpi kell a végéhez.
    Mondjátok már meg a FŐnökségnek, hogy tisztességtelen hátrány éri folyamatosan a horror-kertet!
    - nem lehet hozzáférni az elhasználódókhoz. Emiatt mindig át kell mászni valahová, ha pl.Démonit akarok kajálni.
    - nem lehet még megnézni sem, hogy mim van, ehhez is át kell mászni másik területre.
    - nem lehet komfortozni, ami pedig igen jó lenne a rövid érések miatt.
    - és amivel most szembesültem: Emiatt NEM LEHET Pannizni sem!!! Pedig itt nincs igazán hosszú érésű cucc, tehát még fontosabb lenne, mint bárhol máshol, hogy a felröpi gyűjtést meg lehessen támogatni.
    És ha már panasznap: Legalább, amikor nyitva van a kert, akkor működjön a VIP a fákra! Ha zárástól nyitásig nem, legalább közben tegyék működővé. Nem azért fizetjük, hogy csak részleges hatását élvezzük - és ami kell, az rövid érésű.
    Amíg morogtam, eltelt 10 perc, szóval 20 perc múlva meglesz a felhősor és az V.láda is. Kíváncsi vagyok...
     
  12. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Én hozzáférek az elhasználódókhoz ha a gyémánt, az arany vagy az ezüstcsillagra kattintok a bónuszrekeszeknél. Megjelennek amelyek az adott rekeszhez használhatók és kép alapján fel kell ismerni. Ritkán használom, általában én is átmegyek másik területre és ott név szerint szedem elő. A Pannik és a komfort hiánya sajnos valós, de ettől érdekes. Az eventes területen még enél is szűkösebbek a lehetőségek.
     
    juliannakoczkas és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  13. PaySkin

    PaySkin Fórumprofi

    Jó reggelt!

    Felröppenő ügyben nem értem ezeket a beállításokat. Sok esetben én is szenvedek miattuk, DE! most nem ez a helyzet!
    Terror t.növény volt kezdésre, a taktikám pedig ez volt: első nap a 8 órás megszerzése, hogy éjszakánként az mehessen, napközben a 4 és 5 órás ültetése. Még 3 területnyi 8 órás szükséges az event befejezéséhez és most van majdnem 800 felröppenőm, ami a kezdést leszámítva csak event növényekből jött össze (ez a szám még emelkedni fog a befejezésig).
    Tényleg furcsa, hogy ennyire nagy különbségek vannak a farmok között felröppenő tekintetében.
     
    Baby72, ho-hoboy és -Böbe60- kedveli ezt.
  14. ho-hoboy

    ho-hoboy Fórum bárója

    Bizony furcsa, mert nálam nincs ilyen sok röpi, sőt még nagyon sok hiányom van. Remélem a végére azért összejön!
     
    Baby72, juliannakoczkas és Evita-55 kedveli ezt.
  15. Tavirózsa

    Tavirózsa Fórumőrült

    Jó reggelt mindenkinek.
    Event kész, már csak felröpikre vártam. A nyereményládából vendigó ólat nyitottam, így most szerencsésnek érzem magam:) Ui: és végre az egyik Piccolo ládából FA fát nyitottam:D Mondjuk 13 év játék után már igazán rám fért 1 db még ha nem is sokat hoz a konyhára.
     
    Utoljára szerkesztett: 7.3.23
  16. agi770

    agi770 Törekvő

    A felröpik nekem szépen jöttek. Mire letermeltem az eventnövényt, még többletem is lett belőle. Az event kész, vendigó ólat kaptam a ládából. :)
     
    maszilva, PZoli64, erzsike511 és 3 más kedveli ezt.
  17. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Event letudva...
    [​IMG] további szép Vasárnapot ;)
     
  18. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Én is ilyen rémbirkanyírót kaptam. nem voltam elájulva - van elég enélkül is.
    Kérdésem, hogy csak én nem látom, hogy a megmaradt eventgazokat mennyiért váltják vissza, vagy mi lesz velük? Esetleg megmaradnak állandónak?
     
    inanna11, erzsike511 és Kuzdern kedveli ezt.
  19. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Szia!

    Vuduliliom
    [​IMG]


    Visszaváltási érték: (8 TP + 5 CSP) /db


    Mocsári mágiatankönyv*

    [​IMG]


    Visszaváltási érték: (10 TP + 7 CSP) /db


    Derengő mocsári gaz*

    [​IMG]


    Visszaváltási érték: (6 TP + 4 CSP) /db


    Felröppenő

    Vudutű(k)
    [​IMG]

    Visszaváltási érték: (29 TP + 20 CSP) /db
     
  20. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Eventecske lerendezve:inlove::inlove::inlove:
    Egy kicsit túltoltam a végét,de nem baj majd beváltjákxD
    Felhő holnaptól indul, ládából zombijuh lett/ tudom ajándék ló....../8)
    Aki kész annak gratula,aki még csinálja sok sikert a befejezéshez:inlove::inlove::inlove:
     
    maszilva, Hagymácska55, PZoli64 és 5 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.