Visszajelzés A nagy örvény 2. - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 17.7.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. andrjusa

    andrjusa Járnitanuló

    Jó Napot!

    Újabb (sokadik) event amit kihagyok.
    Nem azért mert unnám ,vagy nem szeretném ezt a játékot,de megfogadtam,hogy az évek alatt felhalmozott erőforrásaimat csak olyan eventeken használom fel amelyekből pozitívan,de legalább "nullásan" szállok ki.

    Ezért a felhősorért és jutalmakért még a farmot sem éri meg átrendezni.

    Nem baj! Én türelmes vagyok! Lesz még itt olyan event amit megéri megcsinálni.
     
    ildiko44, Maryanne1 és Varázslat6869 kedveli ezt.
  2. pormacska1

    pormacska1 Fórumfelvigyázó

    Csak suttogva mondom ez az ellenség megtévesztése 8).
     
    -kaktuszable-, bendi1121, Sali~*.* és 2 más kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jaaaaa már értem:pxDxDxD
     
    bendi1121, -Fülemüle-70 és Maszatka47 kedveli ezt.
  4. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Ezek olyanok, mint a Medárd vagy Vince. De nagyon ritkán van az, hogy nem jön be.
     
    bendi1121, Sali~*.*, Ribiszke és 3 más kedveli ezt.
  5. .lacko1002

    .lacko1002 Fórumlakó

    Sziasztok!

    Ha valaki nem tudott bekészülni fókából, vagy egyéb más nagy pajtaértékű állatból, mert inkább a tenyésztés élményére szeretne hagyatkozni, akkor azoknak az embereknek itt egy tipp:

    Tenyésszetek pandát/tevét/elefántot/macskát/kutyát/hódot, mivel ezeknek magas a pajtaértékük. És a piacon -legalábbis az enyémen- már nagyobb szintű tenyészállat ezekből nincs is. Piacrobbanás várható ez állatok terén. Tehát, amíg nem késő: alapállat vételre fel! ;)
     
    linzenpolc, Sali~*.*, ljanika6 és 5 más kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Robbanjon az a piac:inlove:
     
    bendi1121, Maszatka47, ildiko44 és 5 más kedveli ezt.
  7. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Gazt vetünk és felröppenőt gyűjtünk kell ennél több?
    Kifejezetten az ilyen eventeket kedvelem!;)
    Végigviszem mert így szoktam!8)
    Sok sikert mindenkinek!

    Szia Andi!
    Valóban remek nagyon jóóóól néz ki!:inlove:
    Számomra is öröm ilyen kütyükért kapálni!
     
    Gio, bendi1121, Maszatka47 és 10 más kedveli ezt.
  8. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Szia Imi:)
    Így igaz, semmi rossz nincs ebbe az eventbe. :)
    Ó én kapáltam már rosszabb kütyüért is, felhőért is. :)
     
    Gio, bendi1121, Maszatka47 és 8 más kedveli ezt.
  9. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája


    Nem hogy sokallom, hanem sok is.Ez nem azt jelenti,hogy nem lehet letermelni 4 területen is.Egyenlőre csak a felhőre hajtok,utána meglátom, hogy megérős lesz-e tovább.Számítok +bónuszra is/ remélem lesz /Gyűjtöttem szuper pörgetést a csiga event alatt,nem is keveset.Simából is van mindig elég sok.A mitikus főnix 2,5 nap alatt termel nekem 54 db-ot,plusz a felhőről ami jön.Így hát bizakodom.Sok sikert az eventhez minden kedves gazdának.
     
    maszilva, Gio, genka53 és 3 más kedveli ezt.
  10. Szabi451

    Szabi451 Rutinos

    Sziasztok! Első gondolatom az eventről, mikor megláttam a felhőt,az volt hogy nem csinálom. Mert nekem még a 98-as szinten kell a TP és BTP.
    De mikor megláttam a kütyüket, mégis úgy gondoltam hogy elkezdem,és csinálom...legfeljebb nem rakom a felhősorra őket,lesz 1 fekete felhőm,ugyis van még kint 1-2 gyenge TP-t BTP-t adó kitehetőm,lecserélem...na meg volt már hogy megváltozott a felhő "adottsága" az event előtt,alatt! ;)
    A szokásos Saguaro-val ,fákkal, és szegfűvel ,és tárolókkal várom az eventkezdést, közben piacolok állatokkal...ugye, kell egy kis CSP is! :) A tenyésztőst, lehet kihagyom,bár... majd....meglátom!:)
    Kapára fel....irány az örvény széle...:D
     
    Gio, bendi1121, Maszatka47 és 8 más kedveli ezt.
  11. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Mivel csak egyik eventhez van eventnövény, de ültetésével mindkét felröppenőhöz hozzájutunk, így engem most nem zavar az egyszerre futó 2 event. Külön örömet okoz, hogy minden területen lehet ültetni, így 7 teljes aratásból meg is van az eventgaz. Ez 2-3 nap alatt simán megoldható, a maradék időben lehet felröppenőt vagy állatot gyártani.
     
    Ribiszke, -kaktuszable-, ildiko44 és 15 más kedveli ezt.
  12. -vadocka70-

    -vadocka70- Fórum parancsnoka

    hol láttok ti jó tp-s kitehetőket ?
    Én keresem de nem látom , az biztos hogy nálam a felhőn fog csücsülni , mert ott több hasznot hoz , mint a földön .
    Egyébként az event viszonylag jó , nem kell agyalni rajta , ez a nyári pihenős nyaralós időben is élvezhető . Pontosan ennyit ér a felhő , vagy akár a kitehetői .
     
    ildiko44, Maszatka47, Sali~*.* és 3 más kedveli ezt.
  13. taga1

    taga1 Fórum biztosa

    Szia!
    Én is pont ugyan erre a következtetésre jutottam. Nagyon megérősek a dekorok, biztos hogy nem a felhőn fogják végezni.
    Kicsit sok a növény, mivel csak 4 területen vetek, de majd megoldom. Ez nekem jobban bejön mint a tenyésztős, az valahogy nem fogott meg. Mindenkinek szorakoztató event teljesítést kívánok. Nagyon jó a BP grafikus csapata, minden alkalommal lenyűgöznek.
     
    ildiko44, Gio, bendi1121 és 8 más kedveli ezt.
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Beko:)
    Kérlek szépen segíts nekem , mert számomra nem egyértelmű, hogy a 2*2-es Szörny a mélyből [​IMG]dekor mindenhová kitehető lesz-e, tehát a Kúriába is? Nem látszik meg rendesen a táblázatban a szövegnek a vége és egy kicsit bizonytalan vagyok benne :) Az eventet emiatt a nagyon szép dekor miatt biztos, hogy meg fogom csinálni, mert hiányozna a kalózos gyűjteményemből, ha nem tenném meg :D
    Mindenkinek jó eventezést kívánok, sok felröpivel:)
     
    Ribiszke, Maszatka47, brekkencs. és 4 más kedveli ezt.
  15. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Szia vadócka70:)
    Ezért írtam azt hogy ha úgy gondolom leszedem a felhőkről a kütyüket és másra , más időben hasznosítani fogom.
    Azért ez a kütyü [​IMG] nem rossz TP ,BTP szempontjából sem és azért a többi sem rossz tulajdonságokkal bír.
    Ok 200. szint felett nem egy durranás,de több kicsi többre megy, én így vagyok vele. Napi szinten egy nagy aratást csinálok felhőkkel, tojásokkal össze egyeztetve, így előnybe részesítem a 23-24 órás itemeket , a kincsesen napi 2x aratok ha el nem alszom, de ott csak is kizárólag szintszorzós kütyük vannak.
    Mellesleg a kísértet kúriában is elfér:
    8000 +
    az első 10 aratás alkalmával 2 db szupertápot ad
    2x2 Felhőkre és minden területre. A Kísértetjárta kúriába is.









    Bocsánat, de csak így tudtam bemásolni. :( Próbálom javítani ami nem megy. :(Jaj, ez egyre rosszabb lett. :cry:
     
    Utoljára szerkesztett: 17.7.18
    Ribiszke, Gio, bendi1121 és 5 más kedveli ezt.
  16. -vadocka70-

    -vadocka70- Fórum parancsnoka


    de ez a kitehető nem is kell a felhőre , de az is lehet már csak vaksi vagyok :) ha rosszúl látom lécci javíts ki
     
    bendi1121, brekkencs. és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  17. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Milyen táblázatnak nem látszik a vége? o_O

    dekor.PNG

    Remélem, így már egyértelmű.
    Természetesen a teliholdas farmra és a gombaerdőbe nem lehet kitenni, de azt már le sem írom, hiszen a terület alapvető tulajdonsága, hogy oda dekor nem tehető ki . (Szürke a váza ikon azon a területen.)
     
    -kaktuszable-, szekulagábor, Gio és 7 más kedveli ezt.
  18. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Jól látod, nem kötelező eleme az eventes felhőnek. A maradék pamacsra bármilyen 2x2-es kitehető.
    Akár ez a dekor, akár más, aminek a mérete megfelel.
    Azért írtam, hogy felhőre is tehető, mert vannak olyan dekorok (főleg egyes bónuszt adók), amelyeket nem lehet semmiféle felhőre feltenni. Ezt igen. De nem muszáj.
     
    -kaktuszable-, szekulagábor, Gio és 8 más kedveli ezt.
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Köszönöm szépen a választ. Nem volt szándékomban aktív területre kirakni :D
    Biztos vagyok benne, hogy bennem van a hiba, de nálam az ismertetőben a dekor neve mellett lévő szöveget nem tudtam elolvasni hiányzik egy része...Látom hogy folytatódik és biztos elő lehet bűvölni valahogy a hiányzó részt is, csak nem tudom hogyan kell :D. :oops::music::D
    Ha valaki elmondja, hogy lehet előhozni azt a részt ami nálam nem látható, utána már megcsinálom, mert fejlődőképes vagyok :D
     
  20. -Encyberama-

    -Encyberama- Kivételes tehetség

    Szia Beko!

    A maradék pamacsra 1x2-es dekor kell a Szörny meg 2x2-es, nagyon össze kell préseljük szegényt, hogy ráférjen ;):)
     
    -kaktuszable-, BackOffice, Gio és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.