Visszajelzés A nagy örvény 2. - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 17.7.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. gréta201105

    gréta201105 Fórumszaki

    Sziasztok! nem tudom hogy vagytok vele, de szerintem a lapát begyűjtése nehezebb mint a cirkuszi zászló, a varázsfánál jól jönne egy váltás.
     
    Ribiszke, _Cygnus_, drunyi és 6 más kedveli ezt.
  2. -kidmama-

    -kidmama- Junior szaki

    Sziasztok!gratulálok azoknak a farmtársaknak akik elérték a 200-as szintet.
    Én is hamarosan csatlakozom hozzátok már nem sok 3 szint választ el a bűvös szinttől.
     
  3. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia kidmamama! :)
    Köszönet a gratulációért! Gyere, csak gyere, van itt hely bőven, minél többen vagyunk, annál jobb! :D:inlove::inlove:
    További sok sikert! :D:inlove::inlove:
     
    -kidmama-, rózsabimbó, bendi1121 és 6 más kedveli ezt.
  4. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Gratula és ceretetxDTermelek 1000-rel,majdcsak utolérlek!xD
     
    bindi5454, drunyi, bendi1121 és 7 más kedveli ezt.
  5. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Pirike drága:)!
    Szívbéli köszönet a gratuláért! :D:inlove:
    A ceretetet meg pláne meg kell becsülni és tovább táplálni, mert anélkül nem élet az élet! :D:inlove:
    Csinálunk neked is helyet, itt sokan elférünk, amúgy is azt mondják, sok jó ember kis helyen is elfér. Gyere! Gyertek! Várunk! :D:inlove:
    Addig is egy kis kapálás nem árt, mert az is kell a haladáshoz ;).
    Sikeres és örömteli játékot mindenkinek! :inlove::inlove::inlove:
     
    Marika312, apcimama, bendi1121 és 8 más kedveli ezt.
  6. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok! Szép estét kívánok mindenkinek!
    Szia Kidmama!;)
    Köszönöm szépen!:) Hajrá...hajrá...hajrá... már a célegyenesbe vagy! Gyere..gyere..gyere várunk szeretettel!;)
    A felhőm a délután folyamán beüzemelve. Már "csak" ezért hajtok::p
    [​IMG]
    Gratulálok azoknak akik végeztek az eventtel,:) drukkolok azoknak kik még vetnek-aratnak!
    Kívánok jó játékot, sok sikert és szerencsét, elegendőt mindenből!
     
    Marika312, lüszike69, -kidmama- és 10 más kedveli ezt.
  7. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Növényem megvan, de lapátra várnom kell,még mindig hiányzik 200 db.Van idő, röppenget az,csak lassan.Gratula annak aki készen van.Jó éjszakát.
     
    Utoljára szerkesztett: 19.7.18
    Marika312, lüszike69, csopke1 és 10 más kedveli ezt.
  8. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Nekem se hiányzik sok. A növény holnap meglesz, az evező is röpköd, bár jöhetne sűrűbben is. ;) Szándékosan nem nulláztam (még?) hiszen még csak csütörtök este van :), idő mint tenger, nem kell még pánikolni. ;):D:inlove:
    Jó éjt mindenkinek! :inlove:
     
    Imi*, kovacstne, _Cygnus_ és 7 más kedveli ezt.
  9. moonubul

    moonubul Fórum parancsnoka

    Reszkessetek 200-asok, mert a sarkatokra lépek!!! Rohamosan közeledek én is. Már a 121-nél járok :) :)
     
    Ribiszke, Marika312, DITKE44 és 16 más kedveli ezt.
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    haladok szépen lassan komótosan;)
     
    Ditti58, bendi1121, Marika312 és 3 más kedveli ezt.
  11. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia Sali! :)
    Gratulálok a felhődhöz! :D:inlove:
    Ahogy terveztem, az event növény meglett, most már csak evezőlapátokat gyűjtök :D. Úgyis rengeteg dolog kell a gazdakörbe is, hát most egyúttal oda is termelek egy kicsit. :):D:inlove:
    Ezt a dekort meg kell szerezni mindenkinek, mert szép is, jó is, ráadásul a Kúriába is kitehető. :D:D:D
    További sikeres és örömteli játékot kívánok mindenkinek! :D:inlove::inlove:
     
    Maszatka47, Imi*, Marika312 és 6 más kedveli ezt.
  12. kornoczi.moni

    kornoczi.moni Járnitanuló

    Sziaszok!

    Még 11.200 növényre van sükségem és kis se merem mondani milyen sok röpire ( 1.300 :eek:) ... 8)
    1x1 kockába, vízzel trágyával répás- almás csatnival plussz 2x pörgettem +1 bónuszt. Most már kezdem kapizsgálni a többség miért végez olyan gyorsan az eventekkel :D. A 0 perces hagyma egyenlőre csak "álom" - megvalósítás alatt :p.

    Sok röpit mindenkinek :inlove:
     
    Gio, aranyoska86, Marika312 és 5 más kedveli ezt.
  13. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia! :)
    Nem tudom hányas szinten vagy, melyik a leghosszabb érésidejű növényed, milyen szinten áll a Legendád, hogyan tudod az aratásokat és az idődet összehangolni? De alapvetően igazak ezek, mint alapszabályok: minél magasabb a Legenda, annál nagyobb a felreppenőkre az esély. Nappal eventnövény, éjjelre hosszú érésű növényt kell ültetni alkimista érésgyorsítókkal. Ha dolgozol, és a munkahelyen nem tudsz arra az 5 percre belépni a farmra (pl. okos telefonról), akkor arra az időre is hosszú érésűt kell ültetni, és hét végén megnyomni az eventnövényt. :)
    Ez csak 1-2 dolog, de minden eventcsevegő első lapján ott vannak a hivatkozások amelyek rengeteg segítséget adnak az eventek teljesítéséhez, és az ott leírtak alkalmazásával könnyíteni tudunk az eventezésünkön. ;):) Bár még majdnem 99 óra van most hátra az eventből, azért nem szabad lebecsülni a felreppenő igényt, viszont okos tervezéssel megoldható, hisz nem adnak ki olyan feladatot amit nem lehet megcsinálni. ;):):D
    Sok sikert! :inlove::inlove::inlove:
     
    rencsike982, Maszatka47, Gio és 8 más kedveli ezt.
  14. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Nagyon ügyesen állsz a dolgokhoz.Jó itt olvasgatni,én is itt tanultam meg,hogyan kell 0 percezni.Sokat lehet tanulni,mert sok gazda van aki megosztja tapasztalatait,ki kell próbálni.Én 0 perceztem az elején, mer tpont learattam a gesztenyés felhőt,így hát kihasználtam, de csak 10 kört csináltam,tudva, hogy idő az van bőven.A hagymám is fogyóban volt,így szaporítottam vele azt is.Már csak 24 felröpi hiányzik, de az már meg lesz.Sok sikert az eventhez.
     
    Maszatka47, Gio, aranyoska86 és 8 más kedveli ezt.
  15. Feri.Tigi

    Feri.Tigi Rutinos

    Gratulálok mindenkinek a 200 hoz!
     
    Maszatka47, Gio, magdi06 és 5 más kedveli ezt.
  16. csopke1

    csopke1 Fórum hercege

    Sziasztok! :)
    Gratulálok a 200-asoknak.Nekem addig még,már?hiányzik 19 szint :) Bár,ha ezt a cirkuszos eventet újra lehetne kezdeni,1 hét alatt simán elérném.:D;) Tudom!Ébredjek!xD:p
    Az eventtel is haladok,bár a lapát lassan vánszorog,ezért 0 perceztem párat.Úgyhogy még 520 felröpi és 3000 gaz hiányzik.
    Felhő beüzemelve,sok idő van még!
    Mindenkinek sikeres befejezést!
     
    Maszatka47, Gio, bendi1121 és 8 más kedveli ezt.
  17. -kidmama-

    -kidmama- Junior szaki

    Szia genka! Köszönöm a szíves invitálást,itt vagyok én és olvaslak benneteket
    és nagyon sokat tanultam tőletek.Ennek köszönhető a haladásom is.
     
    Maszatka47, Gio, bendi1121 és 5 más kedveli ezt.
  18. -kidmama-

    -kidmama- Junior szaki


    Szia Sali! nagyon kedvesek vagytok hogy biztattok,sokszor olvasom az írásaitokat.
    Majd jövök többször.

    Még négy beadásra vagyok az event végétől ma már éjszakára hosszút vetek és jönnek a lapátok.
     
    Maszatka47, csopke1, Gio és 4 más kedveli ezt.
  19. 19770308

    19770308 Fórum ismerője

    Sziasztok mi az a nullpercezés?
     
  20. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    csopke1, Gio, aranyoska86 és 9 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.