Visszajelzés A nagy örvény 2. - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 17.7.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Sikka1

    Sikka1 Fórummogul

    Sziasztok!
    Ez az event is kész lett végre. A kúriába raktam ki én is a kitehetőt. Szép nagy:)) Ott bizti nem abajgatom egy darabig.
     
    Gio kedveli ezt.
  2. ginger.

    ginger. Fórumprofi

    Felhőt sikerült megszereznem. A "szörny a mélyből" kitehetőért még küzdők. Jó lenne azt is begyűjteni, mert tetszik. Hiányzik még hozzá elég sok lapát, de azért gyűjtőm, hátha sikerül.
     
    Gio, drunyi és kornoczi.moni kedveli ezt.
  3. vicuska1955

    vicuska1955 Fórumlakó

    Sziasztok! Mit kell a negyedik elemként felrakni a felhőre? Köszi előre is a választ.
     
  4. Hanikó71

    Hanikó71 Aktív író

    Szia! Egy tetszőleges 1x2-es dekor.
     
  5. vicuska1955

    vicuska1955 Fórumlakó

    Nem fogad el a dekorjaim közül egyet sem, azért kérdezem.
     
  6. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

  7. drunyi

    drunyi Fórumfelvigyázó

    Én is a szörnyes kitehetőért küzdök, lapátok megvannak,de még növény ezer körüli hiányzik. Az már összejön ma.
     
    Gio kedveli ezt.
  8. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    sziasztok
    eventecske lerendezve:inlove::inlove::inlove::inlove:
    köszi mindenkinek a sok lapátot:inlove::inlove:
    aki kész annak gratula,aki még gyűjti a röpködő lapátokat,annak sokat kívánok:p:p
    jó éjszakát mindenkinek:):):)
     
    Imi* kedveli ezt.
  9. DRAGON86

    DRAGON86 Fórum ismerője

    Sziasztok!

    Örvényből sikeresen megmenekülve :)
    Persze 0 percezés kellett hozzá :)
    Csak egy fájdalmam van hiába jutottam el végig az utolsó kitehetőt nem tehetem rá a felhőre,
    pedig úgy lenne a legszebb. :(
    Ez van sajnos.

    Gratulálok akik befejezték és kitartás akik még küzdenek.

    Üdv: DRAGON86
     
  10. spagetti24

    spagetti24 Kivételes tehetség

    Sziasztok!

    Tegnap befejeztem az eventet teljesen.Tetszett,még sok ilyet és aminek még nagyon örülök,hogy végre elértem a lekvárfőző 5.szintjét!:D Hurrá!Már csak a virágkötő van vissza de ott is már csak kb. 50 e pont hiányzik :)
    Sikeres befejezést mindenkinek!
     
    Sikka1 és mebajah kedveli ezt.
  11. petyula10

    petyula10 Utánpótlás-írogató

    Nekm sajna ismét nem sikerült,de a család összes farmja a felröppenőkőn úszott el megint.Mindenkinek 200-250 felröppenő hiányzik,sőt 3-an a cirkusz felröppenőjén is elúsztunk.:cry:
     
  12. boróka541

    boróka541 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Az adrenalin a plafonon,nagy az izgalom nálam, már csal 7-lapát kell,de ez remélem összejön!Pár perc múlva érik 4 fókám és 3 területen széna,szurkoljatok nekem!Legyen szép a napunk!
     
    Adrikaa1999 és marcsi1957 kedveli ezt.
  13. boróka541

    boróka541 Utánpótlás-írogató

    Ezt benéztem,megkevertem a másik farmmal,ide sokkal de sokkal több kellett volna!Most már nem kell izgulni,lazulás következik!Üdv.
     
  14. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája


    Kedves Játékosok!

    Köszönjük a segítő hozzászólásokat, az előzetes számolgatást.

    Az event ideje alatt megosztott ötleteiteket, tapasztalataitokat többen használták a sikeres teljesítéshez.


    „A nagy örvény 2. - 2018. július” event véget ért, a topic bezárta kapuját.

    Találkozunk a következő esemény csevegőjében.
     
    Imi* és HéricsBáró kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.