Visszajelzés A nagy örvény - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 28.2.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Szőkebácsi

    Szőkebácsi Fórum ismerője

    ÉSakkó a Zeventrű néhány gondolat :p
    Szedje le a kánya a farmot - minek??? Hogy utána fél napig pakolgassam vissza? Ezzel idegesítsem magamat komolyan...? Be van állítva a földek-fák-ólak aránya ideálisra, amin eddig minden event elkészült. Jó, bevallom, nem 3 nap alatt, de kész lett nyugodtan - még a legutóbbi is 28 órával a vége előtt.
    Én szépen ültetek valami 20 órásat, hátradőlök, és kávézgatok :D :p
    ps: Utoljára a margarétás eventnél szedtem le mindent, de ugye ott 50.000 növény kellett....
     
    taga1, Melan, bendi1121 és 15 más kedveli ezt.
  2. -kertilányka-

    -kertilányka- Járnitanuló

    Szerintem, én is így csinálom.
     
    Utoljára szerkesztett: 1.3.18
  3. -gadget-

    -gadget- Fórumfelvigyázó

    A szakadozott net estén bizony ha éppen akkor adod be az eventes gazdakörbe a dolgokat megesik mert a gombok úgy helyezkednek el.
    Aki laptopon arat mobilnettel annak nem lesz ilyen szivacs mert mióta mobil helyet megosztom a netet a notebook-al nem volt volt szívás sőt még adatfelhasználásban is hasonló.
    Az ország wifi lefedettsége pl. telenor esetén nincsen így szerintem az országban nincsen kiváló lefedettség csak pl a TelekomFon-nak ami megint fizetős és nem is kicsit külsős hozzáférés esetén.


    De mint írtam saját tapasztalat viszont csak ajánlani valamit aminek hátránya is van annak megemlítése nélkül nem teljesen korrekt dolog. Legfőképpen olyanoknak akiknek a browser neve után a play letöltés telepítés is lehet probléma.

    ui.: és nagy tévedés, hogy az egyetlen amivel mobilon farmozni lehet - az viszont igaz benne van a használhatók körébe de itt sem az egyetlen.
     
    Utoljára szerkesztett: 28.2.18
    Melan, Fatther, beocs és 6 más kedveli ezt.
  4. emocy91

    emocy91 Fórum biztosa

    Sziasztok :)

    Örvénnyel a vízben nem szeretnék találkozni, de itt igen 8)!!!
    Egyszerű és kedves eseménynek nézünk elébe, amit én teljesíteni szeretnék ;)...
    Mivel az utóbbi időben a felröpik nem egyszer okoztak sokunknak fejtörést :p, ezért Hortenziával várom majd az event kezdését.
    Azon fanatikus játékosok közé tartozom :D, akik 50.000 event növényt is termesztettek egy eseményen belül xD, úgyhogy hat területen termesztve 22.200 Vászonliliom, nem jelenthet kihívást...:D...

    Reménykedjünk, hogy ezúttal lesz amivel Eveznünk ;) :p, ugyanis nem csekély szám az a 2030 darab Evező felröpi -.-!!!
    Igaz hogy a felhősor csak naponta egyszer aratható 8), viszont tetszik, hogy a farmos és a trópusi tapasztalat pont mellett csengőpengővel is megörvendeztet :inlove:!!!
    Dúskálunk az eseményekben, és talán így van ez rendjén :inlove:, nem hagynak unatkozni bennünket :D xD...


    Az örvénylő víz mellé sok Evezőt is kívánok az eventezőknek, hogy sikerüljön felszínen maradni és teljesíteni ezt a bulit is 8)!!!




    Örömteli és szórakoztató játékot kívánok :)!!!







    "Te vagy az éjjel és az örvény,

    a kárhozat és a mennyország,
    mostan lesujtasz, porba lökvén,
    majd felemelsz újból tehozzád."/Kosztolányi Dezső/
     
  5. pisti243

    pisti243 Haladó

    Sikerült :) Köszönöm!!! Még 1 kérdés ezt ha használom mennyi adatforgalomnak minösül? Van mobilnetem de annyira nem vagyok jártas ebben.
     
    Gio, genka53, Swordfish és még 1 ember kedveli ezt.
  6. Szőkebácsi

    Szőkebácsi Fórum ismerője

    Szia
    Ezt csak akkor tudod meg, ha semmi más netes dolgot nem használsz, csak ezt, és nézed a mobilod net számlálóját.
    Amúgy ha csak aratásra lépsz be, akkor nem vészes - ezt mutatják a tapasztalatok ;)
     
    emocy91, ljanika6, rózsabimbó és 10 más kedveli ezt.
  7. pisti243

    pisti243 Haladó

    Köszike a segítséget! :)
     
  8. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Oszt minek? Hogy legyen néhány ++ papagájjal több?
     
    gyuluska, Ribiszke, hóóvirág és 17 más kedveli ezt.
  9. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!
    Event ismertető elolvasva, megértve.
    Tetszik az event egyszerűsége.
    Nagyon jó hogy minden területen lehet majd event növényt ültetni.
    Napközben fogok tudni telóról is aratni és ültetni.
    Olasz kölessel a széleken fákkal a bahán az esőerdőben a zuhatagok szigetén sárgadinnyével várom majd az event kezdést.
    Sok felröpit jó játékot kívánok Mindenkinek.
    :);):)
     
    gyuluska, Melan, marcsi152 és 8 más kedveli ezt.
  10. soramay72

    soramay72 Fórum hercege

    nem mondom ez aztán a mennyiség, növényből és felrepiből is :D
     
    mebajah, Maszatka47, Gio és 7 más kedveli ezt.
  11. heureca3

    heureca3 Fórum biztosa

    Elvették a szív alakú fagyal sövényemet :cry::cry::cry: vagyis átváltották:sleepy:
    Event most kimarad sztrájkolok:D... nem nem azért csak ki akarom végre szedni a gazdaköriből a rózsaszín medve ólat és már nem olyan sok krumpli meg tök kell. Lehet a Bahán azért kavarok egy kis örvényest majd még holnap eldöntöm.
    Szép jó éjt Mindenkinek!:)
     
    emocy91, Melan, hóóvirág és 9 más kedveli ezt.
  12. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Sziasztok mindenki!
    Szia bogisaci60!
    Most végeztem én is az event ismertetővel és megrémültem,mikor Beko számolását ismibe olvastam. Nem akartam hinni szememnek,hogy röpik miatt,hány napja csak monotom Pajtatöltögetés volt event gaz után alig 1 nappal és mégsem jött össze röpi.:eek:43/45 lett a csíkom.:p
    Erre most megint 1 hasonló,csak 1300 röpi helyett több mint 2.000 db?:mad:Tudom,hogy Farm, Baha, Esőerdő és Zuhatag is játszik,de ez meg is látszik a kért Egaz mennyiségen elég szépen,hisz 22 ezer feletti db az is.
    Annyi gazt és növényt,sőt sokkal többet mostani 2 event alatt is lenyomattam és még sem sikerült.:sleepy:
    Most nagyon kivagyok ábrándulva,mert Bahás időkorlátos felhő ugyan meglett,de Joci elhagyott.:(:(
    Nem tudom,de most ennyi sok Egaz és röpi mellé
    (még ha gaz 5 és nem 6 órás is),hogy ily savanyú szájízzel neki álljak-e vagy hagyjam a csudába?:mad:Most Tönköly,Póré, Málna-Szegfű 1x1-be Farmon és Sárgadinnye 1x1-be szintén Bahán és másik 2 területen ültetve.
    Holnap lesz is röpi biztos,mert kezdőnap és a Beetetés.:eek: Utána csökkentik röpit terültenként akár pár darabosra,de Nagy Nullára is képesek.>:(Most légy okos,Domonkos!---mormogom itt magamba !:wuerg::p:sleepy:
     
    Ribiszke, Melan, szekulagábor és 8 más kedveli ezt.
  13. szikszai73

    szikszai73 Fórum-zöldfülű

    Lejárt az aratóm, hagyom a szénát.
     
    -Fülemüle-70, Melan, heureca3 és 5 más kedveli ezt.
  14. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia heureca3! :)
    Ne mérgelődj, elvették, mert az új verzióban zavaró tényező lett volna. Ezek szerint már teljes krafttal dolgozik a fejlesztő gárda a Flash mentes verzión. Amúgy is csak béreljük a farmot a BP-től ;). Mi vagyunk az online bér-földmunkások xDxDxD.
    Én senkit nem akarok sem rá-, sem lebeszélni az event teljesítésére, de egyet feltétlen tudomásul kell venni mindenkinek: pajtát tölteni és gazdakörizni bármikor lehet, eventezni meg csak event idején. ;):):D.
    A mennyiséggel kapcsolatban: semmivel sem kell több, mint amikor 3 földrészen kell 10-11 ezer eventnövény, meg ~ 1000 felröpi, mint utóbb jó néhány eventnél. ;)
    A farmon sok mindent nem változtattam eventre való készülődés ürügyén, csak a szédült szántón és a farm 2/3 -án
    ültettem hógolyót meg krókuszt, (a többi területen raktárházak vannak), a Bahán szintén az ott vannak a raktárházak, azok mellé meg keserű gyömbért raktam le, mert abból rengeteg kell amúgy is mindig a fóka táphoz. Esőerdőben fókák tanyáznak, azokat két napra majd száműzöm, a zuhatagos vagy marad vagy nem, még megálmodom, mert ott az újabb fák és ólak vannak, a tölgyesen meg mamutok vertek gyökeret. A sárgadinnye azért nem játszik nálam a 16 órás alap érésidő ellenére, mert sehova nem hasznosítható, sőt még a pajtaértéke is csak 78 CSP a keserű gyömbéré meg 195 CSP, a piaci értékéről nem is beszélve ;), és a másfél órával hosszabb érésidő ellenére nem ad arányában annyival több röpit a tapasztalataim szerint. Ezért preferálom én jobban a keserű gyömbért a sárgadinnyével szemben.
    Meghagyva a raktárházakat, 8 forduló alatt megoldható az eventnövény, a röpi meg éjjelente és utána is megoldható nemesített, hosszú érésidejű növényekkel, alkimista éréscsökkentőkkel, + a virágos és a madárijesztős felhők -10%-ról se feledkezzünk meg. Rengeteg eszközünk van szerencsére, ha ügyesen használjuk, nem foghat ki rajtunk egy ilyen event. ;):)
    Sikeres eventezést kívánok mindenkinek! :D:inlove:

     
    taga1, brekkencs., Gio és 17 más kedveli ezt.
  15. mimre1

    mimre1 Utánpótlás-írogató

    A felszaporítás utáni csatnis 1x1-et most el kell tolni péntekre...akkor indul a telihold, így oda is besegít.
     
  16. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia szikszai 73! :)
    Beadhatod újításnak: a világ leghosszabb érésidejű szénája lesz a tiedé. ;):)xD:D
    Kíváncsi lennék, mennyi röpit ad ? Van némi sejtésem róla :D.
    [​IMG]
     
    brekkencs., Gio, asdfghjkl7373 és 13 más kedveli ezt.
  17. Maszatka47

    Maszatka47 Fórum nagymestere

    Sziasztok!Jó kis nyugis ,pajtatöltögetős eventecske megint!Raktárházak kivételével mindent tarolok és fát rakok minden területre.Nem sokkal többet ad mind a leghosszabb érésű növényem,a szegfű,de jó alkalom a fatermés gyarapodásra.Lenyomom az eventnövényt ,utána meg vissza rendezkedek és gyűl majd a felröpi. Örömteli játékot mindenkinek!:)
     
    Ribiszke, brekkencs., Gio és 16 más kedveli ezt.
  18. fabatka

    fabatka Fórum hercege

    Nem csinálok nagy csodát az előkészületekkel, a felröpi mennyisége miatt elenyésző, amit nyerhetek a rendezgetéssel.
    Hosszú érésű ólak vannak jobbára, kell a hiúz, doboz, nyalóka meg mifene az Édes levelezéshez.
    Nagyon szeretnék már csiguszt is meg oroszlánt is ! Oldalvizeken lassacskán összecsorog a beadandó.
    Az erdő a mamutoké, a szabad földeken meg a tárnics nyitogatja majd szirmait.
    Ahogy a felszaporítás halad, úgy kerül ki majd szép lassan minden a területekről, és az erdőt kivéve mehet a gaz ezerrel.
    A vadaskertek és a manufaktúrák maradnak azért, nehogy hiányérzetem legyen a tápkeverésnél.
    Most lehet pótolni majd a megcsappant készleteket!:D
    Szép napot, meleg szobát (nálunk-18!), röpi áradatot, és sikeres eventet kívánok mindenkinek!
     
    Ribiszke, brekkencs., Gio és 17 más kedveli ezt.
  19. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Arattam. Valami nagy örvény lehet, vagy izé, front, vagy más, mert klikk a bölcs tölgyre, hogy megkacsakatázzam.
    Nem hagyta magát.
     
    gyuluska, HéricsBáró, Ribiszke és 21 más kedveli ezt.
  20. fabatka

    fabatka Fórum hercege

    Lehet, hogy "Ő" is lefagyott!!!
    :DxD:D
     
    gyuluska, brekkencs., Gio és 11 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.