A nagy bumm - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: -East17-, témanyitás ideje: 29.12.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Event kipipálva ;) A titok nyeremények még egy darabig elférnek a menübe ... Mert elfelejtettem őket kitenni ...
    Majd gyűjtök hozzájuk aztán egybe kikelnek ... Hátha addigra körülnéznek a menübe ... miből van kevés xDxDxD
     
    méhike79, mamszi5107, Arwen1969 és 5 más kedveli ezt.
  2. Pitemano

    Pitemano Járnitanuló

    Boldog Új Évet mindenkinek!
    Szeretném megköszönni a decemberi kalendáriumot, és az eventeket a készítőknek, minden igazi karácsony-váró volt. Könnyedén lehetett a készülődés és az ünneplés mellett haladni, és én minden ajándéknak örültem, akkor is, ha már van belőle. Mindenkinek köszönöm, aki lehetővé tette nekünk ezt a szép hónapot itt a játékban!
    Pitemano
     
  3. Eső-Cseppke

    Eső-Cseppke Junior szaki

    Sziasztok! Event letudva! Jöhet a következő! Aki még csinálja,annak kitartást!
     
    mamszi5107, elefánika001, Gio és 5 más kedveli ezt.
  4. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Sziasztok!
    Letermeltem még egy kör tűzijátékvirágot, hogy a maradék hengerekből darálhassak virágtűzijátékot. Talán így jobban megéri majd a beváltás.
    Kiforgattam egy 100%-os termény bónuszt partyból. Juhéééjjjj!!! xDxD
     
    mamszi5107, dalmata10, Gio és 5 más kedveli ezt.
  5. Peszi2

    Peszi2 Fórumprofi

    Sziasztok!
    Sikeresen végeztem én is. A fákból semmi új nem lett: alma XXL, körte XXL, mandulafenyő XL, ujjas XL, fenyő XL. Az ólak: narancs ló, narancs strucc, mosómaci, kakas, kivi. A kivinek mindig örülök csak ne lenne olyan messze még a babér. :-( Addig sajnos pihennek a pajtába. Mindenkinek sikeres befejezést kívánok. :)
     
    stellácska26, mamszi5107, Gio és 3 más kedveli ezt.
  6. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    vedd meg a kajáját a piacon.
     
  7. Peszi2

    Peszi2 Fórumprofi

    Na igen, ez is egy megoldás, de majdnem annyiba kerülne mint maga az állat. Ezért ahova kell megveszem és majd ha elérem a szintet akkor meg keverem neki én az ételt. :)
     
    mamszi5107, barna030303 és Gio kedveli ezt.
  8. barna030303

    barna030303 Fórum bárója

    Sziasztok!
    Már tegnap befejeztem a játékot csak ma raktam ki az ólakat és fákat. Ólak semmi jó fák 1 kerti berkenye ami jobb:p
     
  9. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    Aki tudja termelni, annak is ugyan annyiba kerül táp, hiszen ha nem etetné meg, eladhatná... Annyi a különbség, hogy neked ki kell adnod érte x csengőpengőt, hozzá meg nem folyik be.
     
  10. kelemeny

    kelemeny Fórum veteránja

    Lehet, hogy én is ilyesmiben reménykedek, és azért nem raktam ki őket?? :D :D :D
     
    mamszi5107, Lindus1226 és csopke1 kedveli ezt.
  11. elefánika001

    elefánika001 Járnitanuló

    gratulalni tudok a szorgos farmereknek.lehet en is befejezem ma.ket napig nemmukodott a gepem,minden begazosodott,de remelem meglesz a hianyzo 1 000 noveny.
     
    bindi5454, Lindus1226 és Gio kedveli ezt.
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nálam működni szokott :p
     
  13. bazsge

    bazsge Haladó

    Sziasztok!
    Tudja valaki, milyen állat(ok) kell majd a neon tenyésztési eventhez?
     
  14. padamak

    padamak Fórum nagymestere

    bindi5454, Gio, Peszi2 és még 1 ember kedveli ezt.
  15. bazsge

    bazsge Haladó

    bindi5454, Peszi2, mamszi5107 és 2 más kedveli ezt.
  16. mebajah

    mebajah Fórum császára

    kacsa,tehén,juh
     
  17. padamak

    padamak Fórum nagymestere

    Az egyik leghasznosabb topic ebben a játékban. A másik meg a férje ;)
    Ja, és a Hivatalos közlemények - azt mindig figyeld! Sok (ellesett) sikert! 8)
     
    bindi5454, Peszi2, Gio és még 1 ember kedveli ezt.
  18. demeter02

    demeter02 Fórum-zöldfülű

    Más is járt már úgy, hogy a tűzijáték elem kihelyezéséhez kicsit elpakolt, és a következő pillanatban már minden megint az előző volt... feleslegesen pakolgattam fél órát......Most nincs időm újra megcsinálni, és kicsit haragos vagyok, mert mindjárt itt az event vége, s emiatt nem tudok haladni.... Kösz, hogy végezhettem felesleges munkát...... de ez már valószínűleg máskor is lehetett, hiszen idő előtti gazosodásom már nagyon sok esetben volt mostanában is.......
     
    bindi5454 kedveli ezt.
  19. Bettina7676

    Bettina7676 Fórum biztosa

    Sziasztok! Végre kész vagyok! Nálam is előfordult ma,hogy nem tudtam kipakolni de egy ki-be lépés segített! Sok sikert a befejezéshez!
     
  20. -Mayacska85-

    -Mayacska85- Fórum bárója

    Sziasztok! Tegnap este én is befejeztem :) Jó kis nyugis event volt, nem kellett az uramat se arrébb lökdösni a gép elől... xD:p
     
    mamika57, bindi5454 és Peszi2 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.