Visszajelzés A nagy bumm csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Nildia, témanyitás ideje: 29.12.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. sárgazanót

    sárgazanót Fórumelemző

    Sziasztok!
    A szilveszteri event nem nagy bumm! :mad: Már ami a nyereményeket illeti. Még felhő sincs. :cry:
     
  2. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Kata:) Én is erősen gondolkodóba estem hogy kirakjam-e. Hely az ugye nincs, 3 napot foglalna 1 pörgetés. A TP-je viszont nem rossz. :) No majd még megálmodom hogy mi legyen vele.
     
    -Mayacska85-, -W-595-, marcsi152 és 12 más kedveli ezt.
  3. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    A malacravalóból le lehet csípni akinek még nagy tervei vannak idénxD:

    Mega Tp nap
     
    betjoli, Gio, ada77201 és 12 más kedveli ezt.
  4. zebrina04

    zebrina04 Kivételes tehetség

    Túlesünk ezen is, mint egyszeri banya a seprűnyélen. :)
     
    kbukoci, -W-595-, marcsi152 és 17 más kedveli ezt.
  5. ursa11

    ursa11 Fórum félistene

    Ne ráncigáld, csak csipegesd, az is pont ugyanúgy fáj és még finom is! Tudod, a név kötelez!
    Köszi a minimálprogramot! Majd meglátom mire jutok. Én már annak is örülni tudok, ha az eventnövény 6 óránál hosszabb érésű. Egyenlőre ez tűnik a főörömködés, kicsit karcsú lett az event. Na, bumm! Ilyen lett!
     
    betjoli, Gio, ada77201 és 9 más kedveli ezt.
  6. szekulagábor

    szekulagábor Fórum bárója

    Ez tényleg nagy bumm! A 4. fejlesztés csak 200 TP-vel ad többet, mint a 3. (időarányosan). A 6 AB-ért viszont meg kell csinálni az utolsó hármat is.
     
    betjoli, Gio, ada77201 és 11 más kedveli ezt.
  7. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Nem "Na, Bumm", hanem NaGY bumm!!
    Egyébként valóban nem extra, év végére gazdagabb ajikat szoktak adni.
    Ugyan engem kevésbé inspirál az AB (kövezzetek meg, de megvan mindenem, csak tartalékra dolgozom), de megszoktam, h. minden eventet fejezzek be. Most is be fogom. Valószínűleg sokaknak azért az AB elég vonzó.
    Nem szeretem a hosszú érésűeket, pazarlás az aratóval és a csatnival is.
    A fejlesztők nem erőltették meg magukat sem a névvel, sem a grafikával (= tűzijátékvirág ~ virágtűzijáték). Igaz, én évek óta nem jegyzem meg sem a gaz, sem a felröpi neveket, minek. Tőlem lehetne eventgaz1 és eventgaz2...
    Újra felmerül bennem, hogy mi a bánatnak vetetik velünk az újabbnál újabb titkokat (FA-infúzión kívül), ha abszolút nincs rájuk szükség. A "hagyományosak"-ról ne is beszéljek. Se karácsonykor, se most nem kértek semmi pajtabélit :( Tendálunk vissza a csajmenedzser korszakába?? (Már a nevét sem tudom, aki férjhez ment Hollandiába, hála az égnek) Baromiszor rengeteg eventgaz, hasonló dózis felröpi és semmi izgi, semmi fejtörés. Rabszolgázás.
    Nem nagyon voltam a fórumon, így utólag is kellemes ünnepeket és előre pedig boldog, szerencsés új évet kívánok minden játékosnak és fejlesztőnek!
     
  8. Tomilan25

    Tomilan25 Törzsjátékos

    Beállok én is a "volt már ennél jobb; jobbra számítottam; csinálom, aztán jutok amíg jutok vagy éppen el sem kezdem; kicsemegézgetem belőle a lényeget; nem hoz lázba ez az event" sorába ... És azt hiszem ennyi :p
     
  9. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Én még ma reggel betettem a húsvétit és a cukkinist.Úgy alakítom,hogy holnap még 2 órakor hasson.Ma még azért vetegetek a csatnihoz valókból! majd estefelé rakom 1x1-be a 19 órás növényt .Holnap aratás után indítom a felhőt és a gyorsítókat:fehér ártatlanság és húsvéti süti. Még 0 percezek is egy kicsikét, de nem kimondottan a felröpik miatt,kifogyóban a hagymám .4-5 kör elég is lesz.A felröpik biztos megint ugrálnak a 8 órás növényekre,a miatt nem kellene.
     
    Netudki50, marcsi152, betjoli és 15 más kedveli ezt.
  10. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    csírácska63 írta:

    hogy én hogy szoktam csinálni én sehogy nem variálok semmit... mert nem sok értelmét látom:)

    Jön aztán csinálom mindegy mit ültetek felröpi állandóan megvan:)
     
    xlopakodox, ursa11, Netudki50 és 15 más kedveli ezt.
  11. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Igazabol nem rossz event az AB-nek orulok az mindig jol jon , a 8 oras noveny is jo , mert nem kell a gepnel ulni , de megint nincs felho hanem a kiteheto amit majd 72 orankent lehet aratni :mad: most ez lesz a divat, hogy nem kapunk felhot :music: annak nem orulnek :( En Tarnics es Tarlorepat fogok ultetni , most nem 20 oras fakkal ultetem be , kivancsi leszek mennyi felropit ad majd a novenyekre.
    Egy kicsit nagyobb Bumm -ra szamitottam az ev utolso eventjen :(
    [​IMG]
     
    -Mayacska85-, -W-595-, Netudki50 és 17 más kedveli ezt.
  12. Cyra65

    Cyra65 Fórum admirálisa

    Sziasztok :)

    Nem nagy bumm, hanem nagy badabumm xDxDxD
    Az a baj, hogy most rendeztem be ismét a farmomat a jól megszokott módon, olyan ez a játék már, mint amikor "Sziszifusz" görgeti azt a bizonyos követ a hegyre, de az mindig visszagurul és kezdheti előlről az egészet...mindegy, azért eventezzünk:p;)
     
    -Mayacska85-, -W-595-, Netudki50 és 28 más kedveli ezt.
  13. iboly54

    iboly54 Fórum elő legendája

    Szia!:)
    Én az előző eventet csipkebogyóval vártam és nagyon megvoltam elégedve, a főfarmon 58 db felröppenő jött, megjegyeztem mert ennyit még a fák sem adtak. Most tarlórépával fogom várni, remélem nem csalódok abban sem :)
     
    -Mayacska85-, -W-595-, Netudki50 és 20 más kedveli ezt.
  14. SzabadEurópa

    SzabadEurópa Fórum parancsnoka

    Sziasztok! Osztottam, szoroztam és úgy döntöttem, hogy ezt az eventet inkább kihagyom. Felhő sincs, a kitehető számomra röhejes, 20 db szupertáp nem mozgat meg, amikor 1.600 db se mindig szokott elég lenni baby boom idején. Inkább termelek a piacra, hogy visszahozzam a keverések okán bukott millióimat, meg betárazzak a következő eventekre, ha tudok egyáltalán...

    Ettől függetlenül sikerekben, egészségben, szeretetben gazdag boldog új évet kívánok minden kedves gazdatársamnak! :)
     
    -W-595-, nyuszika215, Netudki50 és 23 más kedveli ezt.
  15. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Koszonom iboly54 , ez jol hangzik , a fak is jol adtak arra sem volt panaszom , most gondoltam akkor novennyel varom az ugyis kell a gazdakoribe ;)
     
    -W-595-, Netudki50, betjoli és 13 más kedveli ezt.
  16. pietro52

    pietro52 Törzsjátékos

    Hááát!

    Én egy kicsit nagyobb bummra vártam, ha már Szilveszter, de nagyon gyérre sikeredett. Nem hoz lázba a 20 szupertáp, meg lehetett volna toldani és még munkások sincsenek.
    Hát mindegy, a banánok miatt csinálom aztán jutok ameddig jutok, de csak azért mert a bahán sok tp. kell a szintlépéshez.

    Aki végig csinálja annak drukkolok és minden kedves gazdatársamnak és a játék készítőinek, és a kedves Módiknak Boldog Újévet Kívánok, teljesüljön minden álmotok.:)
     
    taga1, Netudki50, betjoli és 16 más kedveli ezt.
  17. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Szevasztok!

    Ami az előző eventet illeti ez majdnem ugyan az. Az összeszedett eventismertető, most is jött! Az ugyanaz! Dánkésün!
    Fele cucc kell felröppenőből 60 %os területen. Ez pozitív.
    Sok gaz kell 60%os területen. Meggondolandó.
    Abszolút negatívum a két gaz. Teljesen feleslegesen kell kettő.

    Gyorsan le lehet zavarni, de én még nem döntöttem el, mi legyen. Egy pár dolog azért érdekel. Még gondúkodnom kő.
    Mindenki döntse el, hogy nagy bumm vagy kis plotty.

    Az kifejezetten érdekes, hogy annyi gyújtófáért tűzifát nem ad.xDxDxDxD
     
    yokas, kosagi, tandem6 és 30 más kedveli ezt.
  18. alpha58

    alpha58 Kivételes tehetség

    Sziasztok eventezők!

    Mindegy mi a neve az eventnek, meg fogom csinálni.
    Hoz majd nekem 167400 tp.-t, 56900 csp.-t, 60 supertrágyát, 60 KK, 90 zoknit, 20 supertápot és 6 AB, csillagok is fognak hullani. :p

    Olasz kölessel várom az eventet, a széleken pár 20 órás fák, a tölgyesen vegyesen van mindenféle.

    Mindenkinek sok gyújtófát! Hajrá!
     
    maszilva, -Mayacska85-, -W-595- és 24 más kedveli ezt.
  19. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Régen láttalak. Suli? Vizsgák? Mi a menü?
     
    Netudki50, Gio, ada77201 és 4 más kedveli ezt.
  20. mebajah

    mebajah Fórum császára

    Sziasztok!
    Nagyon egyetértek a 2 növénnyel kapcsolatban. Vagy-ha már 2-az egyik lenne rövid érésű, és mindegy lenne, melyikkel teljesítjük.
    Azokra gondolok, akik egyedül élnek,szobához kötöttek, ez az egyetlen szórakozásuk,......Jobban telne az idő. A hosszú meg jó Azoknak, akik elfoglaltak.
    Lehet elvarázsolt gondolat, de sok eventnél megfordult a fejemben.

    Természetesen csinálom, mert event, és van olyan nyeremény, amit szeretnék kivenni!

    Ritkán írok, így már most kívánom, hogy álmaitok váljanak valóra!
     
    nyuszika215, Netudki50, marcsi152 és 21 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.