Visszajelzés A nagy bumm csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Nildia, témanyitás ideje: 29.12.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Palika17-

    -Palika17- Fórum admirálisa

    Üdvözlet!

    Egyetértek. Mint mondani szoktam: "Soha senkinek semmi nem jó."-.-
    Nem kötelező minden eventet teljesíteni.:music:

    Szerintem ismét egy jó kis eventecske lesz.:p
    Egy kis évvégi lazítás.8)
     
    -Fülemüle-70, alpha58, Gio és 13 más kedveli ezt.
  2. szoszimo92

    szoszimo92 Haladó

    Köszönöm :)
     
  3. Shirkán53

    Shirkán53 Fórum hercege

    Szia Kedves Holdfény!
    Én itt a sok siránkozóval teljesen egyetértek abban, hogy ez nem egy kihagyhatatlan event, vagyis a legkevésbé sem nagy bumm. Jöhet Szilveszter meg Újév, meg a kúrta farkú újévi kismalac, az eventet meg fogom csinálni. Ezért leginkább Veled értek egyet. És akkor is örömömet lelem benne, ha még húszan leírják, hogy mennyire nem kéne még csak belekezdeni sem. Én ezt a játékot az itt játszó kellemes emberek és türelmes modik miatt szerettem meg, és azért játszom mert élvezem. Egyáltalán nem azért mert megéri. Nekem az éri meg, ha kikapcsol, ha szórakoztat, ha jó társaságban lehetek. Kérlek a "savanyú a szőlő" gondolataitokkal mások örömét ne igyekezzetek elvenni! Különösen inkorrektnek és kifejezetten visszataszítónak tartom azokat akik másokat ezerrel igyekeznek lebeszélni az eventekről, holott folyamatosan azzal dicsekszenek, hogy évek óta minden eventet végig csináltak. Ezen gondolataimat a legkevésbé sem vitaindítónak, épp ellenkezőleg vitazárónak szánnám, ezért semmilyen vitába nem kívánok részt venni. Jogomban áll játszani, hiszen ez mégis csak egy játék. Aki meg akarja az meg nem játszik, engem az nem zavar, magánügy. Lehet egy játékot úgy is játszani, hogy nem játsszuk...
     
    taga1, Peszi2, -Fülemüle-70 és 35 más kedveli ezt.
  4. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Nem igen táncol a hóember!
     
  5. zoldliget

    zoldliget Törekvő

    Szép jó reggelt! Ne elégedetlenkedjetek. Jó lesz ez az event. Nem kell a géphez futkosni, hogy aratni és vetni kell. Sok sikert mindenkinek a teljesítéséhez. Kellemes kikapcsolódás, Boldog Új Évet kívánok minden "farmlakónak"!:music::music:;)
     
    Peszi2, -Fülemüle-70, alpha58 és 19 más kedveli ezt.
  6. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Szia!
    Abban máris egyetérthetünk, hogy sosem lesz egyetértés. De ez olyan, mint a férfi nő "konfliktus". Tudod? Mind a ketten mást akarnak.
    Az egyik a nőt, a másik a férfit.

    És boldog szülinapot -gyöngy-581 gazdatársunknak! Isten éltesse sokáig, járjon farmaranyban bokáig!
     
    taga1, Peszi2, -Fülemüle-70 és 22 más kedveli ezt.
  7. buborékhal

    buborékhal Junior szaki

    Kedves Shirkán!
    Kérlek olvasd vissza a 2 nappal ezelötti irásodat amit nekem irtál pont az ellenkezője ennek az irásnak.Én is azért játszom mert szeretem ezt a játékot és kikapcsol,mindegy hogy időt vagy pajtakészletet áldozunk fel a lényeg hogy jól érezzük magunkat.Új vagyok a fórumon nem igazán értettem az ironikus irásodat irányomba.Voltatok ti is kezdők.
    a nagy bummot megcsinálom mert jól jön a csillag meg a banán,sok sok felröpit mindenkinek :)
     
    -Fülemüle-70, Gio, _Cygnus_ és 4 más kedveli ezt.
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Kedves Shirkán ;)
    Ülök a reggeli kávémmal a kezemben és bólogatok ... Főleg az utolsó zöld mondatod után ...
    Játszunk mosolyogva .. jókedvűen ...
    Mindenki más célt tud találni ebben a játékban ... Pl Én rendszeresen kisebb célokat tűzök ki amik rövid távon számomra megvalósíthatóak ... Ezek a célok mások számára lehetnek bugyuták , irritálóak ... stb ... És akkor mi van ? Nekem így jó ... Viszont soha nem beszélek rá vagy le valakit semmiről ;) Én így szeretem ezt a játékot Én így játszom ...
    Hogy Értsd mire gondoltam ... Húsvétra szeretném elérni a 100 fúrót ... - persze minden lehetséges fejlesztés mellett ... Barkács vásárlás nélkül ;) Mire banán szükséges lesz a szentélyben addigra ott is jó lenne 150-nél járni ... Gazdakört folyamatosan karcsúsítgatom ... Csp számomra eszköz ... Nem cél .. Tp meg jön ha akarod ha nem ... No a rózsa kollekcióm terményes részét szeretném bővíteni ... Bár a teljességre vágynék ... de egyenlőre távoli cél ...
    Siránkozókról meg annyit ... aki gyakran olvas fórumot ... ismeri a nevüket ;)
    Remélem sok felreppenő jön majd ... s gyorsan lezavarjuk az eventet ... Az elején mehet a szuperkaka ... aztán meg csak komótosan a végéig ;)
     
    nagymami2, Peszi2, -Fülemüle-70 és 9 más kedveli ezt.
  9. Papírgyároslány

    Papírgyároslány Járnitanuló

    nagyon szép napot Mindenkinek :)

    köszönöm Baby72 az "újévi event ismertetőt", jó kedvre derítettél :)

    igazából, csak annyi hozzászólásom lenne az eventhez, hogy én grafikailag varázslatosabb kitehetőre számítottam, a tűzijáték ősi mestereitől :)

    Mindenkinek nagyon boldog, szerencsés és vidám Boldog Új Évet Kívánok! :D
     
    -Fülemüle-70, alpha58, Gio és 4 más kedveli ezt.
  10. mebajah

    mebajah Fórum császára

    "Én így szeretem ezt a játékot Én így játszom ..." -Holdfeny-től idéztem.

    Sziasztok!
    Piros pont!
    Ne feledjük el, hogy Nekik is ünnep az ünnep! Szoktam volt mondani: Tolerancia, Kedves Gazdatársak, tolerancia! Az élet sem mindig fenékig tejföl.Ne vegyétek, kérlek,okoskodásnak, csak éhgyomorra ez csapódott le bennem! Köszönöm!
    Meggondoltam: a kitehetőt is szeretném kivenni, ha másért nem, emléknek.
     
    Utoljára szerkesztett: 30.12.16
    -Fülemüle-70, alpha58, Gio és 3 más kedveli ezt.
  11. kelemeny

    kelemeny Fórum veteránja

    Szép napot Mindenkinek !
    Elolvasgattam nehány hozzászólást!
    Most menek, elolvasom az event ismertetőt is !
    Tudom , fordítva illene ! :D
     
    taga1, -Fülemüle-70, Gio és 7 más kedveli ezt.
  12. Shirkán53

    Shirkán53 Fórum hercege

    Szia buborékhal!
    Csak egyszer válaszoltam számodra. Akkor még nem lehetett sejteni, hogy fatermések nem olyan ízletesek az idegeneknek, hogy el sem fogadják...Arra válaszoltam, hogy be lehet-e majd adni állatot vagy terményt. Én nem találtam jó ötletnek ezek beadását, mert kicsi a pajtaértékük. Te hol látod az ellentmondást? Jó játékot!
     
    bindi5454 és pöttön kedveli ezt.
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Talán a papagájtoll ami megérős beadás szempontjából ... a többi nagyrészt felejtős :( Drága nublonék jönnek .. De legalább nem sírhatunk , amiatt hogy kidől a pajta oldala :pxDxDxD Ja most a kongás miatt lehet majd :wuerg::p Ohh itt semmi nem tud jó lenni ...
    No nem baj:music: .. MI azért élvezzük a játékot ... 8)
     
    Gio, _Cygnus_, bindi5454 és 5 más kedveli ezt.
  14. buborékhal

    buborékhal Junior szaki

    Szia Shirkán!
    Nem irtam hogy kétszer irtál a bejegyzésemre.Ezek a te szavaid:azért játszom ,mert élvezem,egyáltalán nem azért mert megéri.
    itt az ellentmondás,én se akarom állatokkal etetni a nublonokat,igazad van nem jó ötlet ez csak a b terv lett volna egy kis kiegészités,de igy hogy kiestek a fák már az sem.
    hogy ne legyek off kicsit hosszú érésűre sikeredett a tüzijátékos kitehetö.Neked is jó játékot
     
    Gio, _Cygnus_, Shirkán53 és 2 más kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Kedves Bubi :)
    Én is a fatermésekre számítottam .... de fránya válogatósak lettek ezek a nublonék ...
    Állat drága mulatság mostanság ... de ha a belé fektetett játékidőt nézzük ... növényestől tápkeverésestől ... akkor talán még mindig nem reális az áruk ...
    Az eventgaz majd meglátjuk mennyire lesz jó pajtaértékű .. de ha a szokásos vonal érvényesül majd akkor felejtős lesz :(
     
    Gio, _Cygnus_, Shirkán53 és 3 más kedveli ezt.
  16. Szama

    Szama Fórum veteránja

    Hát izé, az a helyzet áll fenn nálam, hogy totál kiment a fejemből, hogy ma event kezdődik, ennek megfelelően tegnap éjfélkor 4-5 órás növényeket ültettem, amiből nagyon kevés volt, nublonok miatt muszáj termelni. Most gyorsban learattam, aktiváltam egy életelixírt, így a rózsa és pipacs( ez azért, mert reggel van, és mellénéztem a rózsát :D ) lett ültetve 2*2-es földbe( annyi trágyám volt, 1*1-re nem lett volna elég). Maradt fent még pár ól, eventre készen lesznek, de majd csak 4-kor tudom kezdeni, mert a növények akkorra érnek be. Felröpi szempontból kezdésem igen gyenge lesz, de remélem, hogy nem erős visszaesés követi majd, hanem meglódulnak azok a röpik.
    Mindenkinek sok sikert, hozza ki ebből az eventből azt, amit szeretne, és sok-sok felröpit! Természetesen Boldog Új Évet kívánok Mindenkinek, és legyen még jobb az új éve, mint a (még) jelenlegi!
     
    -Fülemüle-70, Gio, _Cygnus_ és 7 más kedveli ezt.
  17. atyka88

    atyka88 Fórumprofi

    Szia! Én sem akarok elégedetlenkedni, de többet vártam az év utolsó eventjétől> de nah ez is elmegy
     
  18. buborékhal

    buborékhal Junior szaki

    Szia Holdfény!
    Igazatok van ezt egy percig se vitattam,az hogy megkérdeztem hogy esznek e állatot az nem azt jelenti hogy minden állatot bedobálnék,ezt szerettem volna Shirkánnal megértetni.De lehet ezentúl néma olvasó leszek :((
     
    _Cygnus_, mária4702, bindi5454 és 2 más kedveli ezt.
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nehogy el némuj már ... ejnye no .... irgum burgum ...
    Tudod Én is mi is írunk néha olyanokat amiket mi gondolunk jónak ... Olvastad az ötleteimet az ötletelősbe ? Még jó hogy csak tetszik gomb van .. s nincs duguljál el gomb ... No ott én az utóbbiból kapnék jópárat ... De jó szándékkal írom ... Pont mint Te is ;)
    Az hogy nem mindenki ért velünk egyet ... Na és ???? Szeretem olvasni az írásaid ... Pl a veled folytatott beszélgetés - háttérben - miatt átnéztem az összes állat pajtaértékét ... Jól el is szörnyülködtem rajtuk ... Köszönöm , hogy ráébresztettél .. még kevesebbet érnek mint gondoltam :oops: Szóval Bubikám tessék beszélni ! Bocsi a Bubiért ... de olyan cuki nevet választottál ;) Tetszik !
     
    Gio, _Cygnus_, Shirkán53 és 6 más kedveli ezt.
  20. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Szia!
    Ez egy játék fóruma. Ráadásul egy igen széles taktikai, stratégiai választékkal rendelkező játéké.
    Ahány játékos annyi taktika, annyi cél, annyi elképzelés. Nem egyformán játszunk. Ha ellentmondanak Neked a fórumon, nem feltétlenül rossz szándékkal teszik. Úgy kell felfogni, hogy mutatnak Neked mást is, mint amit Te mutatsz vagy látsz. A farmon nem szólnak bele amúgy sem mit mikor miért teszel. Nem is látják.
    Régi szokás, egyes játékosok mindenképpen be akarják bizonyítani az igazukat. Csakhogy az igazság egy mérhetetlenül relatív és szubjektív dolog. Nincs semmi egzakt benne. Reálisan csak a hazugság ellentéteként definiálható, de itt a fórumon szerencsére a hazugság nem jellemző. Amúgy sem életképes, ha véletlenül felütné a fejét.
    Tehát annyi variáció van, annyi lehetőség, és annyi lehetőség a fejlesztők kezében, hogy egyszerre nagyon sok játékosnak lehet igaza. Hosszú távon pedig még ennél is többnek. Mi a hosszútáv? Relatív. Bólyai szerint a párhuzamosok a végtelenben találkoznak. Hamarabb leszel egy véleményen másokkal, vagy ők hamarabb lesznek egy véleményen veled, mint azt gondolnátok.
    Bár a halacskák, nem túl bőbeszédűek, ennek ellenére sem látom okát, hogy némasági fogadalmat tegyél. Gyere nyugodtan, írogass. Mondd el amit gondolsz, vagy tudsz, hallgass meg másokat. Lesznek nagyon jó barátaid, kevésbé jók, és lesznek akiknek nem leszel szimpi. Mint a való életben. A fórum, ha nem is teljesen, de már majdnem olyan, mint a való élet. Itt ha leírsz valamit, annak lehetnek következményei. Ez már nem pusztán a játékos megjelenése, hanem egy közösség tagjáé.
    Nincs itt semmi gáz. Gyere nyugodtan. Megismersz sok sok gazdát, Téged is sokan megismernek, és rövid időn belül meg fogod találni azt a langyos vizet, amiben vígan lubickolhatsz.
    Sok sikert!
     
    taga1, zebraful, Fuhur és 17 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.