Visszajelzés A nagy fogyatkozás

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 5.9.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. csöppség

    csöppség Utánpótlás-írogató

    Sziasztok moderátorok! Kérlek segítsetek abban hogy hol van a gazdakör 11. amit ma 14 ó-tól holnap 14- ó-ig kell leadni ? Eddig mindig ott volt a legelején, de most sehol nincs.Szeretném leadni, mert holnap elutazunk de nem találom.Köszönöm ha utána néztek. ID: 5056599
     
  2. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája


    Szia!
    Frissítetted a játékot egy ki és belépéssel?
    Esetleg elvégezted a feladatot és bekerült már az elvégzett gazdaköri feladatok közé?
    Ha továbbra sem találod, akkor légy szíves segítségkérő topikba hozni a kérdésed!
    Például ide:
    https://board-hu.farmerama.com/inde...láltál-topicot-Általános-témák-részleg.14196/
     
    genka53 és Fuhur kedveli ezt.
  3. -Xhexania-

    -Xhexania- Aktív író

    szerintem ha frissitesz egyet meg lesz
     
    Gio és mebajah kedveli ezt.
  4. -katalinjani-

    -katalinjani- Fórum bárója

    Sziasztok!
    A nagy fogyatkozás kész:cry:megyek és baltázok egy párat:D:cry::cry:
     
    genka53, Fuhur, mebajah és 2 más kedveli ezt.
  5. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Sziasztok.
    Ugye nincs több rész, a maival vége, elfogytunk :D
     
    rozecska és mebajah kedveli ezt.
  6. R.Daneel

    R.Daneel Junior szaki

    Sziasztok.
    A mai feladatok nagyrésze megoldható kis szinten is, az elő két részbe növény meg gyümölcs kell csak. Ujabb aranybanánokat zsebeltem be, és már 59 lettem a Bahamán.
    GRatulálok mindenkinek aki elérte a céljait az eventtel!
     
    genka53, Fuhur, Szivárványvölgy és 5 más kedveli ezt.
  7. DRAGON86

    DRAGON86 Fórum ismerője

    Sziasztok!

    Hála az égnek mind 11 napon keresztül sikerült 100%-osan megcsinálni az eventett a teljes napfogyatkozásra :)
    Utolsó napra már nem is kellett készülnöm minden volt :)
    Köszönöm a két értékes leírást szeva50-nek és -BombadilToma--nak. Hála nekik két lehetőségre is fel tudtam készülni :)

    De azért megjegyzem az ajándék tetszett. De azért ez a folyamatos eventezés már kérészit. Legalább az előzők érjenek végig mielőtt ujjak jönnek. Mert piheni se marad ideje az embernek :) Most jut 1-2 nap pihenő talán viking végéig. De elfáradtam. Nem munkahely ez hogy hajtani kell minket :) Ezt akkor is le kellett írnom :)

    Visszatérve gratulálok akik kitartóan végigcsinálták velem együtt és kitartás akik még küzdenek :)

    Üdv: DRAGON86

    U.I.: Megyek befejezem a vikinget és pihenek :)Persze vadon állati is levadásztam már :)
     
    milanzs, genka53, ulmo12 és 3 más kedveli ezt.
  8. csöppség

    csöppség Utánpótlás-írogató

  9. nevada007

    nevada007 Fórum hercege

    Szia genka53!
    Én nem is raktam ki az ólakat mivel nem szeretem hogy eltakar mindent a farmon,a tápot adtam el,és szinte mindig annak az árában vettem anakondát így még a helyet sem foglalta a farmon;):)
     
    Gio, genka53, Fuhur és 2 más kedveli ezt.
  10. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Sziasztok. Napmasinám fullra fejlesztve. Mind a 11 gazdakört maradéktalanul teljesítettem, és közben a Vikingest is befejeztem. Mindenkinek hasonló sikereket kívánok.
     
    kovacstne, Gio, genka53 és 4 más kedveli ezt.
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szóval akkor ma már nem lesz új gazdaköri?:eek:
    No ez hiányozni fog! Tetszett jöhet máskor is!:p
     
    kovacstne és HéricsBáró kedveli ezt.
  12. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szia! Ne már!!! Az előzővel is karácsonyra leszek kész!!!xDÉn is úgy vagyok mint sokan mások, nem szeretem a szürke felhőt a való világban sem!xD
     
  13. balfék2018-1

    balfék2018-1 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!

    Vért izzadva, de részben befejeztem. A fókásat és a moringásat sajnos nem tudtam. A végén sokat segített Ingrid az aranybanánjaival.
     
  14. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Kedves Játékosok!

    A nagy fogyatkozás event véget ért, így a csevegő is zárja kapuit.
    Köszönjük a segítő, támogató hozzászólásaitokat.
    Találkozunk a következő csevegőben.
     
    mebajah és HéricsBáró kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.