Visszajelzés A nagy hajsza 3. - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 10.7.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. betonkocka

    betonkocka Junior szaki

    Szervusztok!

    77 játék 9328 pont - siralmas eredmény a játék szempontjából, tegnap éjfél körül érkeztem vissza a szabadságról (~1 hét). Ahogy nézem az elmúlt hetet vissza, több eventről is le kellett maradni, nem csak erről. Ha az ember csak 1-2 napra tűnik el, még nincs probléma, minden behozható. Ebből a szempontból a
    jelenlegi horgászós event a legkedvezőbb, azzal majdnem megvagyok, és még több mint egy hét van hátra. Azt gondolom, hogy ilyen jellegű probléma felvetése indokolt lehet, mert hát játszunk, és mi az, hogy nincs meg a 354 - 357. felhősor??? :)

    Üdvözlettel.
     
    Gio, jófarmerlány és Leho69 kedveli ezt.
  2. vm68

    vm68 Kivételes tehetség

    Kész vagyok ettől az eventtől pedig a kedvencem ....
    Teljes lakásfelújítás és még min. 80 játékot kell lejátszani.
    Már szédülök, fogalmam nincs mit nyerek, mennyit játszottam.
    15 percenként pakolok valamit, lazulásnak aztán hajsza :D
     
    spagetti24, Gio, -W-595- és még 1 ember kedveli ezt.
  3. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Feladom.

    De inkább elnézést kérek az eventezőktől, és leírom. De nem nagyon, mert az eventeknél ez már fontos (általában).
    Történt, hogy sokáig nyürrögtek az eventezők (leginkább), hogy a bónuszt adó kitehetők rengeteg hasznos helyet foglalnak. Merthogy általában csak 1 db/1 területben maximálták a kihelyezhetőségüket. Nekem is volt egy javaslatom, a raktárházak megjelenését követő pár hétben, hogy csináljanak már dekor raktárházakat is. Ehelyett a központban a futtató mellett döntöttek. Így a futtató kifejezetten tojásokra és egyéb spéci dekorok (nem mezeikre) tárolására született. Vagyis a futtató nem véletlenül a házi kedvenceké. Legalább annyira spéci, mint a Malalás terület, vagy a paszuly.
    Ha, teszem azt, kiírnák egy dekorra, hogy kivéve a HKF, akkor többszörös lenne a félreértés és a kérdésfeltevés, mert rengetegen hagynák le a "kivéve" szót, és a vágyaikat olvasnák el mindössze. A másik fele a dolognak, hogy, immár egy évre, rengeteg dekorhoz kellene visszamenőleg a leírásába odabiggyeszteni a kivéve szót. És utoljára, de nem utolsó sorban, már így is rengeteg az eventleírásokban, egyebekben a több bekezdéses kivéve kitérő, hogy ilyen süti, olyan süti, hogyan is hat (démoni bokréta, bónuszok, paradicsomi koszorú stb. stb.)
     
    Gio, genka53, -ágianyu33- és még 1 ember kedveli ezt.
  4. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Kedves Eventezők!

    Az eventidő hamarosan lecseng!

    Kérjük, akik még kutatnak, keresnek a játék felületén, kalkuláljanak okosan, figyeljék a számítógép jobb alsó sarkában az idő kijelzőjét!
    Ne az időhiány legyen a legnagyobb gond!

    A végső hajrához sok sikert kívánunk!
     
    Gio, GA-BI-O-Farm, jófarmerlány és 5 más kedveli ezt.
  5. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    sziasztok
    naggyon szomorú vagyok , egyetlen egy detektíveszköz kellett volna az utolsó farmaranyos teljesítéshez:cry::cry::cry:
    az eszközt megvásároltam volna,de nem engedi a maestro kártyával,pedig mindent ezzel szoktam venni,de ez most
    kivétel, ami erősíti a szabályt: miszerint nem dobáljuk ki a pénzecskénket az ablakon8)8)8)
    akkor inkább veszek simán farmaranyat,ha kellene:inlove::inlove::inlove:
    aki kész annak gratula, aki még küzd annak sok sikert:p
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  6. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája


    Kedves Eventezők, Játékosok!

    A " Nagy hajsza 3." event véget ért!


    Köszönjük az ötleteket, a segítő posztokat, a tanácsokat az event teljesítéséhez!


    Találkozunk a következő események csevegőiben!

    A topic bezárt!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.