Visszajelzés A nagy hajsza 4. - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 26.5.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia ! Akkor használd amikor biztosan a legnagyobb % -ban tudod kihasználni. o_O
    Azaz teljes növénymenyiségben minimális aratási veszteséggel( Ha pinkiezed este mindenképp lesz benne.:music:)
    Ara is figyelj hogy komforton éri meg használni, viszont ha arany kategóriás akkor a kieső karácsonyit érdemes az egyik 5% felhővel ( szülinapi vagy gesztenyés pótolni):)
     
    CsakJucinak12, Kuzdern, nolina1965 és 3 más kedveli ezt.
  2. eviii_mee

    eviii_mee Fórumszaki

    Az egesz teruleten at a fofarmot ertettem.
     
    DevilMókus és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  3. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ha bármelyik nap nullpercezel mondjuk 100 szupertrágyával , és 5 terméssel számolsz , akkor kapsz 500 termést
    De ha nublonoknál nullpercezel 100 szupertrágyával , és visszakapod a felét , akkor 100 - 50 - 25 - 12 - 6 - 3 =196 szupertrágya
    Ami 980 termés .
    Akárhogyan számolom 500 termésnek a duplája az 1000 , vagyis a 980 terméssel visszakapom a szupertrágyát , amit belefektettem .
     
    zsu34a, Melan, eviii_mee és 2 más kedveli ezt.
  4. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Baro Ur tudja jol, hogy csipem a burajat:) de most szepen kerem hogy ebben az eventcsevegoben ne kezdjuk mar el elvinni az embereket az erdobe.

    Ebben az eventben nem az a lenyeg, hogy a 100 szupertragyaval 500 hajdinat lenullazok, vagy 50 szupertragyaval nullazom le az 500 hajdinat, mert a nublonoktol visszakapom a 100 szupertragya felet.

    Ha az a celom, hogy minel kevesebb szupertragyaval allitsak elo minel tobb hajdinat, akkor igen a nublonok alatt erdemes.

    DE a hajdinaval ebben az eventben NEM TUDOK MIT KEZDENI. Itt az lenne a lenyeg, hogy az adott felropit es novenymennyiseget mivel tudom elerni. Azt mondani, hogy szaladjunk nullazni, mert itt vannak a nublonok, es az nekunk megeri, ez MOST EBBEN AZ EVENTBEN NEM IGAZ.

    A Baro urat sokan olvassak, most kivetelesen ne irjunk olyanokat, ami az adott eventben akar karos is lehet.
     
    Fatther, maszilva, Imi* és 28 más kedveli ezt.
  5. jozseflzr

    jozseflzr Fórum ezredese

    Azért 1 területröl ekkora mennyiségű növényt kérni tulzás. ez az event csak sok pénzzel teljesithető véleményem szerint. szerintem ez nem sportszerű.
     
    mini76mini, tara100, -szida- és 5 más kedveli ezt.
  6. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Oké , ha Ebben az eventben nem érdemes nullázni , akkor nem írom le többször . :inlove:
     
    Fatther, Gio, -BombadilToma- és 7 más kedveli ezt.
  7. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    SZiasztok:)

    Nekem ez kb lehetetlen küldetés hogy sikerüljön..
     
    mini76mini, Gio és Kuzdern kedveli ezt.
  8. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    De akinek nincs mamutfája,sok szupertrágyája az ne nullpercezzen csak a nublonok miatt. Itt ez a lényeg amire figyelmeztet Melan és WolfBlack.
    Szia Szomszéd,
    Teljesen egyet értek veled nem szabad a nublonok miatt 0 percezni.
     
    Utoljára szerkesztett: 26.5.20
    Imi*, Kuzdern, Kukackukac és 6 más kedveli ezt.
  9. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia A növénymenyiséged megnőveled , de nem lesz több szuper-trágyád.:music:Ez itt a lényeg.o_O
    Teljesen megéri az űrlények miatt 0- ni aki tud ez egyértelmű.o_O
    De ennek az eventnek a felröpin túl ( ami 3 területről jöhet azaz nem igényelhet feltétlenül 0-ast )a növénymennyiség a nehéz pontja és aki elszorja szuper-trágyát és nincs több tizezer annak hiányozhat az eventbe.:music:
     
    HéricsBáró, Gio, fabatka és 11 más kedveli ezt.
  10. -vadocka70-

    -vadocka70- Fórum parancsnoka

    pontosan megragadtad a lényegét :)

    Aki a nullázás miatt elszórja az elején a szupertrágyát a végén , ha megszorul nem marad az eventnövényre . E miatt is veszélyes sok gazdát /rábeszélni / a nullázásra .
    Minden fórumon az olvasom , hogy "adj uram teremtőm azonnal mindenki nullázzon " sajnos jön a felébredés , hogy nem azt kaptam , amit szerettem volna , de akkor már késő lesz .

    Természetesen más az a játékos , hála égnek van belőlük bőven , aki tudja mit miért tesz .

    Mindenkinek sok sikert kívánok :))
     
    Gio, CsakJucinak12, Kuzdern és 14 más kedveli ezt.
  11. eviii_mee

    eviii_mee Fórumszaki

    Nekem ez az event soha nem ad sikerelmenyt, mert soha nem tudom vegig vinni akarmennyire is szeretnem, most is probalkozni fogok es remelem mivel itthonrol dolgozom es tobb idot tudok a jatekra forditani most sikerulni fog anelkul, hogy valos penzt fektetnek bele.
     
    Gio, CsakJucinak12, Melan és 4 más kedveli ezt.
  12. mamóka1cc

    mamóka1cc Fórumgróf

    Okosoktól kérdezem:
    Ha csak a FA fa kell nekem, akkor a baloldalon nem kell dolgoznom?
     
    missuzy_53, -Fülemüle-70 és Ribiszke kedveli ezt.
  13. eviii_mee

    eviii_mee Fórumszaki

    Mindket oldalon egyszerre dolgozol. A bal oldalon azt szamolja mennyit jatszottal eddig le, a jobb oldalon pedig mennyi pontot szereztel eddig.
     
    HéricsBáró, Gio, Melan és 4 más kedveli ezt.
  14. tevehajcsár

    tevehajcsár Fórum mestere

    Kell a pénz nekik sajnos ez ilyen. Aki fizet annak sima ügy aki nem az is eljut a felhőig az sima ügy. FA fa sima usereknek esélytelen
     
    tara100, -szida- és eviii_mee kedveli ezt.
  15. simi1955

    simi1955 Haladó

    Igen kell a pénz nekik. (is)
    Csak 1 user vagyok és FA fát nagyon szeretnék.
    Kérlek ne rondíts már bele ebbe a 8-9 éve várt jutalomba.
    Ha beszólogatás helyett olvasgatnál itt a fórumon, talán még a sikerülne neked is kikaparni ezt a fát.

    Köszönöm mindenkinek a tervezést és a sok segítséget !
     
    bogisaci60, Fatther, gagi01 és 21 más kedveli ezt.
  16. Szama

    Szama Fórum veteránja

    Sziasztok!
    Még megrágom párszor, hogy megéri e nekem beáldozni mindent is ezért az eventért.
    Kicsit kiszúrásnak érzem azt, hogy 1 területen lehet ültetni a növényt. Finom fogalmazva nagyon nem fair a játékosokkal szemben. Én értem azt, hogy aki fizet a játékért az kapjon többet, de azért ven egy határ, amit jó lenne, ha a BP nem feszítene túl.
    Kosarat biztosan nem veszek, mert az az egy bevételi bónusz nem éri meg.
    Van pár ezer szupitrágya gyűjtve, most éppen tenyésztek, mert még a levesmesterből tudok kivenni 3500 szupitrágyát, ami mindenképpen jól jön, akkor is ha teljesen megcsinálom az event, és akkor is, ha csak egy részéig.
    Jack is van még, sajnos csak 1, mert ennyit tudtam venni, azóta pedig nem jött többet a játékba, ami szintén nem fair, de most ezt hagyjuk is. Van 1 növénybevételi bónuszom 24 órás, tudok party pörit pörgetni, mert azzal is jó ideje tartalékolok, és még marad is, ha csak 200-at pörgetek el. A kérdés számomra inkább az, hogy hogyan tudok egy területen minél több növényt letermelni a meglévő lehetőségeimmel. Ehhez viszont ma kénytelen leszek átolvasni minden event kisokost, hátha sikerül kidolgoznom a nekem megfelelő stratégiát. Az biztos, hogy a leghosszabb érésű növénnyel várom az eventet. A felhőket megkeresem, amik hatnak a szupitrágya hatékonyságára, és akkor fogom beüzemelni őket, amikor biztosan tudom, hogy tudok növényt termelni pontos aratással.
    Mindenkinek sok sikert, és sok felröpit kívánok!
     
    Gio, Kuzdern, juliannakoczkas és 7 más kedveli ezt.
  17. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Azért azt vegye figyelembe mindenki, hogy amikor a csemetéből fejlődött ki a FA fa, ennél sokkal többet kellett rá költeni. ;)
     
    maszilva, Fuhur, Cyra65 és 14 más kedveli ezt.
  18. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Sziasztok !

    Annak idején a FA fát a keréken (is)lehetett megszerezni.
    Most dolgozni kell érte. Sokat.
    Tudni való volt, hogy nem adják ingyen !
    Lehet fanyalogni, szűkölni, de ez VAN !
    Részemről rendben. Csinálom...:)
     
    Utoljára szerkesztett: 26.5.20
    vihence, missuzy_53, Babuxx és 13 más kedveli ezt.
  19. eviii_mee

    eviii_mee Fórumszaki

    Egy ismerosom anno 5 fat vett csak es az egyik Farmaranyfa lett. Szerintem az akkor a szerencsen is mulott, mert nekem 30-bol egy sem lett...
     
    fabatka, Kukackukac, Melan és még 1 ember kedveli ezt.
  20. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Szeretek olvasgatni itt, mert hasznos és néha vicces is. Valamiért mégis megtelt a hócipőm az idétlenkedéseiddel. Elnézést kérek mindenkitől az írásomért, azt gondolom nem vagyok egyedül a véleményemmel.
    Más: Jó kis nyeremények, de tényleg komoly felkészülést, tervezést, készletet igényel. S persze sok időt. Ha vannak,(pörgetéssel lesznek is bónuszok), ami számomra a legnagyobb kihívás, az a mini játékok lejátszása. A hozzávalók meg vannak, lesznek, de a türelem, a koncentráció és az idő ami nagyon fontos. Mindenkinek sok sikert kívánok,érjétek el a kitűzött célt! Csak okosan, ügyesen és szerencsésen!
     
    Utoljára szerkesztett: 26.5.20
    HéricsBáró, maszilva, fabatka és 22 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.