Visszajelzés A nagy hajsza 4. - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 26.5.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. janos6750

    janos6750 Aktív író

    Köszi. Természetesen a másik rekeszbe megy a sztrágya gyórsító, a gesztenyés csak felszaporítás után indítva, -az is jelent 1-2 gyorsabb aratást.- szerencsére tudok kk is. A nagyobb gondom a mini játékra fordítandó idő, lehet csak kevés lehetőségem lesz a 60-as játékra, a 10 megkeresése gyorsabb, de ott 80-90 eredményt tudok csak elérni, így több gaz kell a végéhez.
     
    ursa11, vihence, Babuxx és 5 más kedveli ezt.
  2. marcsi152

    marcsi152 Fórum bárója

    Sziasztok!:inlove::inlove:
    Legelőször köszönöm Worfnak a fantasztikus segítségét!!!:inlove::p
    Vártam már az eventet, mert a pletyiseknél olvastam a FA fáról, amit alig akartam elhinni!;):p Anno sikerült 1db-ot szereznem és remélem, hogy most is mind a kettőt kitehetem a farmomra!:D:D....mindent bevetek a siker érdekében!!!;):D:music:
    Nálam a leghosszabb növény jobban adja, mint a fák, így mind 3 területre gyékényt ültetek!:p A keresgélésben megvárom a régebbi helyszíneket, mert a memóriámban azok jobban rögzültek!:DSajnos a 8 éves uncsim most nem tud segíteni, mert csak a kapuban beszélgetünk!:sleepy:
    Jó játékot mindenkinek!!!:inlove::inlove::inlove:
     
    Batkamanó, maszilva, Imi* és 16 más kedveli ezt.
  3. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Egyáltalán nem akarok szembemenni veled, mert tudom, hogy nagyobb és jobb stratéga vagy nálam. Sokszor vártam event-et fával, tapasztalatom szerint legalább 15-20 felröpivel kevesebbet ad, mint a leghosszabb érésű növény. Adott szinten.Nálam a fák még soha nem adták egy az egyben.
     
    genka53, Melan, Kukackukac és 3 más kedveli ezt.
  4. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Az alábbi nyomatékos kérésem elsősorban Jancsikának szól, mert úgy tűnik, hogy minden más érintett játékos megértette a korábbi kérésemet.
    Az ólas nullapercezés NEM eventcsevegőbe való. Se ebbe, se másba. Kérem, hogy egyszer s mindenkorra tartsd/tartsátok be! Nem kell sem utalgatni rá, sem konkrétan beszélni róla.
    Beko topikban beszélgethettek erről. Ahogy mások (itt is köszönöm nekik) ott teszik ezt.
    Miért?
    Azért, mert nagyon-nagyon keveseknek van erre lehetősége. És akiknek nincs, nem is tudják (valószínűleg) soha pótolni.
    Akiknek nincs, ők 3 nagy csoportba sorolhatók:
    - Nagyon rossz érzés nekik az, hogy másoknak olyan lehetőségeik vannak, ami nekik nincs. Mert vagy nem sikerült nekik, vagy nem tudtak róla. Érthető, hogy nekik keserű azt olvasni.
    - Azt sem tudják, hogy mi ez és erről kérdezősködnek , szétoffolva a csevegőt.
    - Vagy csak egyszerűen nem érdekli őket.
    Akármelyik csoportba is tartoznak, ők vannak többségben és ezt tessék tiszteletben tartani!

    Köszönöm szépen az együttműködést!
     
    Dana64, vazulneni8, muksika és 41 más kedveli ezt.
  5. mementori74

    mementori74 Fórum félistene

    Szia
    Köszi a számításokat,piszkosul megérős event,érdemes belevágni,ami még sokaknak segítség lehet az a party pöriben pár bonusz elcsípése,és ha van rá mód akkor szupertrágyázni a nővényt amig tartanak a bonuszok,persze befektetni is kell bőven,de mindenképp megérős hosszú távon.
     
    maszilva, ursa11, rozo52 és 19 más kedveli ezt.
  6. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    A helytár megnyitotta kapuit.

    Az összes eddigi helyszín megtalálható az új programban és alul feliratozva is (a javított láthatósági szinten).

    [​IMG]

    Tipp a gyakorláshoz:
    Az 1. oldalon lévő hozzászólásom legvégén található egy spoiler. Abban megtalálhatóak mindegyik helyszínnek az összes tárgya. Én kimásoltam egyesével őket, és beírtam a keresővel. Néztem öt másodpercig, és memorizáltam, hogy hol is van. Ezután, összeírtam magamnak 20 tárgyat, és próbáltam azonnal rávágni 1 másodpercen belül, hol is van. Nem ment nagyon, de a sok gyakorlásnak köszönhetően, már jól ment. Érdemes hát memorizálni. Én anélkül el sem kezdem majd a keresgélést. Az első 3 helyszínt 1 óráig fogom gyakorolni mielőtt elkezdek játszani a minijátékokkal. Ezzel is csökkentem a rontás lehetőségét.

    Sok sikert mindenkinek a használathoz!
    Remélem segítségetekre válik. :inlove:
     
    Zsu1982, gionvivien, Vadóc és 41 más kedveli ezt.
  7. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Nálam 2 terület amaránt van ültetve , a tölgyön vegyes , mamutok, raktárházak, remélem a pannikat nem felejtem el , mert mindig kimegy a fejemböl :) Nagyon várom az eventet ,anno nekem nem sikerült FA fát szereznem, most mindent megfogok tenni értük, hiszen mindig erröl ábrándoztunk, most itt a lehetöség tenni érte :p igaz a találkozóra mindenki kapott tőlem mézeskalcsból FA fát persze az nem ugyan az de mindenki nagyon örült :)
    Wolf(Black) köszi ismét a képeket és a táblázatot, hatalmas segitség, lehet gyakorolni :inlove:
    Sok sikert mindenkinek :inlove:
     
    maszilva, Tündégbogár, ursa11 és 16 más kedveli ezt.
  8. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Atlagos eventben abszolut egyetertunk, en sem szoktam fakkal varni az eventet, jobban bizom a novenyekben.

    Erre az eventre ertettem, hogy mivel sok-sok-sok felropi kell, remelhetoleg a 20 oras fak is megadjak kozel 1:1-ben a felropit kezdeskor, emiatt ha valaki nem akar nem biztos hogy biztos bontani kell.
     
    HéricsBáró, ursa11, missuzy_53 és 11 más kedveli ezt.
  9. Kukackukac

    Kukackukac Fórumfelvigyázó

    Hálás köszönet Neked a sok fáradozásért!:inlove: Az önzetlen segítségért! :inlove: Köszönet jár még részemről sokaknak..... Köztük Tomának és Melannak;):):inlove:
    Szeretnék FA fát, így küzdés van :D és lesz;):):inlove:
     
    maszilva, vihence, MamaMeseKertje és 19 más kedveli ezt.
  10. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Azért a felröpit mindig valahogy hozzáigazítják a szükségeshez. Ez is saját tapasztalat. :)
     
    Gio, JövendölőMáriusz, Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
  11. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Sziasztok!

    MIBŐL? növényekből, fákból, állatos és terményes ólakból (tenyésztésből nem)

    Kár, hogy tenyésztésből nem jön majd röpi, hisz a hó végére várjuk az 1 tápos tenyésztést is...

    Ami viszont jó, hogy hétfőn Pünkösd hétfő, így azt a napot még rá tudjuk szánni a játékra. Keddtől nálunk is indul a verkli....
     
    missuzy_53, Gio, Melan és 11 más kedveli ezt.
  12. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Farmaranyfák, varázsfák és mamutfa fejlesztések?:inlove:
    Ez a kép többet mond minden szónál...
    [​IMG]
    Valahogy így fogok teperni értük.xD
     
    vazulneni8, Vadóc, magdi06 és 32 más kedveli ezt.
  13. Imrus65

    Imrus65 Törekvő

    219-es szinten vagyok és nagyon érdekelne a farmaranyfa, viszont szeretek aludni és munkába is járok. A gyors memória játékok nem az én világom, így reálisan áttekintve a dolgokat nincs esélyem a játék teljes teljesítésére. Szóval szurkolok, hogy másoknak sikerüljön.
     
    gionvivien, tewo, missuzy_53 és 5 más kedveli ezt.
  14. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Köszönöm a tippet.
    Valóban jobb lesz földre váltani.
    Egyébként 16 Pannim van. "Ők" jól szokták hozni a röpit. :)
     
    Domos52, GA-BI-O-Farm, missuzy_53 és 7 más kedveli ezt.
  15. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Sajnos, nálam csak 1 kis kék kocka látszik, nem nyílik a gyakorló-tár :(

    Kérnék - bárkitől - egy kis súgást:
    gyémánt rekeszes 100% bónusszal 2x2-n KK-val hány növényt ad?
    Köszi!
     
    Melan és DevilMókus kedveli ezt.
  16. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Szia !
    Eventet, mindig nagy földdel (2x2)-vel kezdünk. Azt kel megszórni mindenféle jóval...:)
     
    missuzy_53, Melan és .barbi1. kedveli ezt.
  17. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Szia!
    Tudnál küldeni róla egy képernyőmentést?
    Köszönöm! :)
     
    lukimi kedveli ezt.
  18. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia : 10(5*2)+ 3 (kk) +azaz 13 db termés .o_O 44 kocka fér el . Azaz a hozam 44*(13-1)=528 mag /terület.
    Kifér még 6 db 1*2 es és 26 db 1*1 terület . Itt a hozam az 48 + 153 ha szintén kk- val számolom.
    Az össz nettó hozam 729/ aratás.:)
     
    Utoljára szerkesztett: 26.5.20
    Domos52, vihence, Melan és 3 más kedveli ezt.
  19. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Sziasztok.

    Bár már egy picit késő s lehet utólag okoskodásnak fog hatni, de
    amennyiben röpivel gondban lettem volna én bizony duplán aratam volna 20 órás fákat (event kezdés után 15 perc különbséggel),
    mindenki számára elérhető (prémium funkció mellett) s garantált 800-900 röpi indulásnak
    a tárgykeresősbe, s kb 500-600 nublon akku is lett volna s az event még akkor is tart.
    Most nem tudom linket hozni a működéséről leírás formájába de ha talán egy modinak egyszerűbb rákeresni, csak bátran :inlove:
     
    Utoljára szerkesztett: 26.5.20
  20. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Szia !
    Van Igazság abban amit írsz, de ehhez ki kell kapcsolni a fák automatikus aratását, ami viszont a farm más részein (szinte) életbevágó.... :)
     
    CsakJucinak12, Melan, Kukackukac és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.