Visszajelzés A nagy hajsza 4. - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 26.5.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Norella404

    Norella404 Törekvő

    134-es átlag? ..két farmon ezt végigcsinálni? .. :eek:
    Minden elismerésem a Tied!
     
    lukimi, -W-595-, DevilMókus és 2 más kedveli ezt.
  2. betjoli

    betjoli Fórumprofi


    Köszönöm szépen!
    Igen, a tárgykeresést egyedül csináltam az aratásba és a null percezésbe kaptam segítséget, a lehetőség adott volt, sajnáltam volna egy farmot is kihagyni és azt még hozzá teszem egy forint ráfordítás nélkül.
     
    Utoljára szerkesztett: 3.6.20
    nevada007, imi010, lukimi és 8 más kedveli ezt.
  3. Andika40

    Andika40 Utánpótlás-írogató

    köszönöm
     
    -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  4. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    A szervermódosítással ezek az adatok kútfőbe kerültek.
    De a tegnap estit néztem, és akkor összesen 1,7 millió elérése volt az oldalnak (request, és szeretném megjegyezni, hogy ezeket semmilyen viewer oldallal nem lehet megnézni - csak mert jött rá utalás, hogy nem igazak a számok).

    (Fontos megjegyeznem, az elérés minden keresést számít, oldalmegtekintést, én pl. tuti generáltam 60 ezer requestet.)

    Mivel már akkor 283 ezret generált a weboldal, amikor elindult a tárhely de még az event nem, így általánosságban elmondható, hogy (1 nap ugye kimaradt a váltás miatt), hogy 5 nap alatt, 1.7 millió elérés, az nem kis dolog. Ha csak számolunk 500 játékossal, akkor mindegyik játékos 3.400 alkalomkor keresett, megnyitotta az oldalt, kattintott. De Facebookon és egyéb közösségi médián és egyéb portálokon is megjelent a weboldal linkje.

    És a külföldi fórumokon és átment a link a csevegőkbe, hogy a magyaroknak ilyen is van! ;) :D :inlove:


    Ebben a hónapban lesz kvízes event ismét, így nem marad távol az oldal se sokáig. :) ;)

    És hamarosan indul a közösségi oldal is, ha már hivatalos fan oldal.:inlove:
     
    Utoljára szerkesztett: 3.6.20
    Zatini, Rékuci1111, PalMa és 27 más kedveli ezt.
  5. margittka66

    margittka66 Junior szaki

    Sziasztok!Nagyon örülök sikerült mind a két Aranyfát megszerezni,nem volt egyszerű nem is terveztem csak az egyiket,de tegnap összejött a másik is,köszönet a segítő hozzászólásokért!Igazán segítőkészek vagytok!
     
    PalMa, czutika, Cyra65 és 14 más kedveli ezt.
  6. Cyra65

    Cyra65 Fórum admirálisa

    Sziasztok :)

    Megvan a 2 Farmaranyfa:inlove: Ennyit gürizni mapi 2 farmaranyért:cry:xDhová is tettem az agyamat:D
    dehát már évek óta kérdeztem, hogy mikor jön olyan event, ahol Farmaranyfa a nyeremény....most megkaptamxD
    ezek után óvatosabban nyafogok majd:music:...hmmm, talán Toronyóra lánccal még jól jönnexD
     
    Utoljára szerkesztett: 3.6.20
    jucus100, Imi*, katimami51 és 36 más kedveli ezt.
  7. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Amit elárulhatok levéltitok és minden következmény nélkül is,
    azt hiszem amikor beszéltünk már akkor tudható volt hogy az oldalad sikeres,
    s időtálló lesz . S talán halkan jegyzem meg kaptál egy újabb életérzést is a játéktól és
    hogy van még benne nagyon sok lehetőség hogy a mi "kis közösségünknek" valami régi de új dolgot létrehoz .

    Kívánom hogy legyen erőd,kitartásod s türelmed hogy sokáig tudd,akard ezt csinálni
    hasonló elánnal mint amit az elmúlt időszakba végig vittél/vitettek.(tudjuk kiről van szó).
     
    jucus100, Rékuci1111, PalMa és 18 más kedveli ezt.
  8. maszilva

    maszilva Aktív író

    Sziasztok!

    Tegnap sikerült teljesen végig csinálnom az eventet. Hihetetlen, hogy 2 farmaranyfám is van. :inlove:
    Köszönöm a segítségét Wolf{Black}-nek! A többieknek is, akik fantasztikus számolásokat végeztek, név szerint azért nem említek senkit sem, mert nem szeretnék senkit kihagyni!

    Köszönet a BP-nek is a lehetőségért! :inlove:
     
    Imi*, Zatini, Rékuci1111 és 15 más kedveli ezt.
  9. Theeme

    Theeme Törzsjátékos

    Hááát én csak kamillázok,hogy ti milyen ügyesen csináljátok.Én későn kezdtem az eventet péntek délután,a FA fa messze van tőlem ,de már esély sincs hogy megszerezzem.Sok kk és szupi táp elment,csak az a baj hogy a csevegőbe most néztem be.Sok jó dolgot leírtatok.
    Bár a nulla percezést nem tudom hogy megy,de talán előbb kellett volna idetévednem.Sok jó tanács cserél itt gazdát.
     
    ZSUZSA21, lukimi, Cyra65 és 10 más kedveli ezt.
  10. stucsilla

    stucsilla Járnitanuló

    Sikerült 1 fa fát szereznem nagy küzdés árán. Köszönöm a képmegosztásokat, tippeket mindent. És a tesórabszolgának a közreműködést. Lehet még meglenne a 2. is, ha vennék kormokat, de elég necces, így lehet megállok. Vagy mégsem:music: Beleőrültem a keresgélésbe :p Kevés a felrepim,***;)
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 3.6.20
    Cyra65, lukimi, -Banya-Tanya- és 4 más kedveli ezt.
  11. TNT25

    TNT25 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok;

    a hozzászólásokat olvasva mindenkinek csak gratulálni tudok, akiknek sikerült végigcsinálni és megszerezni mindkét farmaranyfát.
    Sajnos az én cca. 90 átlagom nem volt elég még egy Varázsfa megszerzéséhez sem, a farmaranyfa pedig elérhetetlen távolságban
    került, pedig nagyon vágytam rá.
    Sajnos sem a pörgetések, sem a növénynemesítés nem adott olyan plussz bónuszokat, amivel a termés mennyiségét, vagy idejét
    tudtam volna befolyásolni, a felröppenők hiányáról nem is beszélve.
    Egyszóval nem voltam egyáltalán szerencsés, így aztán mélységesen csalódott is vagyok.
    Még soha nem volt olyan event és vélhetően az elkövetkező években nem is lesz, ahol ezekhez a nagy értékű nyereményekhez hozzá lehet jutni.
    Pedig az alacsonyabb szinten lévő játékosoknak is jól jönnének.

    Üdv. mindenkinek
     
    Grétyen, Ribiszke, czutika és 6 más kedveli ezt.
  12. mitnemertesz

    mitnemertesz Fórumelemző

    Hát a jövőre nézve én nem lennék ilyen borúlátó... 8)

     
    -Banya-Tanya- és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  13. ArthurKyra

    ArthurKyra Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Sikerült! Megszereztem az első farmaranyfámat! :D Kicsit kicentiztem, igaz, de számomra ez is hatalmas siker. Most döbbentem rá, mennyire tapasztalatlan vagyok az összetettebb eventeket illetően... Nélkületek eddig nem jutottam volna! Nagyon-nagyon köszönöm a sok önzetlen segítséget és jótanácsot, amit a csevegőben kaptam Tőletek! Sokat tanultam, amit a jövőben kamatoztatni tudok. Köszönöm! :inlove:
     
    MamaMeseKertje, Rékuci1111, PalMa és 8 más kedveli ezt.
  14. vmuki04

    vmuki04 Aktív író

    Üdv Mindenkinek!
    Ritkán írok, de most......... EVENT PIPÁLVA!!!!!!!!!!!!
    Hálás köszönet minden segítő gazdatársnak, és természetesen a MODIKNAK!
    Nagyon hasznosak voltak a tanácsok, infók, képek, táblázatok, és legfőképpen a helytár a feliratozott helyszínekkel!
    Gratula Mindenkinek, aki belevágott!
    M
     
  15. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Nekem csak akkor fog a kedvem és a lelkesedésem elmenni, ha elveszik... ;) :inlove:
    Köszönöm Neked szavaidat! :inlove::inlove::inlove:

    Szeretném itt megköszönni Mindenkinek, aki használta, küldött hibajelentést és gyakorolt sokat-sokat vagy csak akár egyszer is megnézte a tárhely oldalát. Visszajelzésetek mindig nagy löketet ad számomra, hogy igen is van értelme csinálni. Remélem, ha úgy hozza a sors és az élet, a következő alkalomkor is találkozunk! :inlove::inlove::inlove:

    Szeretném megköszönni a Magyar moderátori csapatnak is a lehetőséget, @BackOffice pedig a sok-sok türelmet és a sok segítséget! :inlove:

    @-BombadilToma- nak pedig a nagyon sok segítséget, az adminisztrítv munkában, nélküle nem jött volna össze. :inlove::inlove:

    Én most pár napra elvonulok csinálni az új oldalt. ;):inlove:
    Facebookon megtalál mindenki, kérdés probléma esetén.
     
    Utoljára szerkesztett: 3.6.20
    lippi02, maszilva, kovacsniki84 és 29 más kedveli ezt.
  16. tyúkól1017

    tyúkól1017 Junior szaki

    Sziasztok!
    26.715 pontnál zárom az eventet. Egy vastagabb hajszállal maradok le a 2. fáról. De! két napja még száz alatt voltam és nagyon messzinek tűnt a 140 is. Kishitű voltam, s miután elértem egy kicsit vissza is fogtam, aztán tegnap este még átfutott az agyamon, hogy hátha.... Ilyenkor fáj a bénázás, az elvesztett pontok. 2-3 helyszínen 60-80 ponttal kezdtem, aztán belejöttem és végig 130 felett sikerült teljesíteni, még éjjel egy órakor felkelve is. Szerencsém is volt 3 x pörgettem 100 %-os terménybónuszt ( ilyen sem volt amióta játszom ), elhasználtam több mint 4ezer szupertrágyát, kb. ezer kacsakatát és pár órát az alvásidőmből. A keresgélés miatt órákat ültem, időnként már jojózott a szemem, remegett a kezem. Nyolc éve játszom, az első FA fa szerzés kimaradt az életemből ( akkor még nagyon kicsi voltam, nem voltak készleteim), szóval most nem lehetett kihagyni. Bár naponta csak egyet ad, az akkor is több a semminél. Vásárolni amióta nincsenek a kis csomagok nem szoktam.
    Köszönet a sok segítségért, okos ötletekért!
    Remélem a következő lehetőségre nem kell nyolc évet várni, ennyi idő alatt az újszülött már a második osztályba jár.....
    Gratulálok Mindenkinek! - bármit is ért el, akiknek nem sikerült ne keseredjenek el, tartsanak ki egy-két év alatt sok mindent össze lehet szedni.
     
    jucus100, Cyra65, MamaMeseKertje és 15 más kedveli ezt.
  17. Ecóka2

    Ecóka2 Fórumprofi

    20585 pontot értem el. A farmaranyfát nem sikerült megszerezni, de nem bánkódom, mert sok jó dolgot kaptam. Ami az igazság ez az event nem tartozik a kedvenceim közé. Eljutottam a 223-as szintre, volt sok-sok jó event, de ennél nagyon toppon kell lenni agyilag, pajtailag, hogy az értékes nyereményig eljussunk. Gratulálok annak, aki végigvitte.
     
    Zatini, MamaMeseKertje, Cyra65 és 6 más kedveli ezt.
  18. marcsi152

    marcsi152 Fórum bárója

    Sziasztok!!!:inlove:
    ....és meg van!!!!!!!!!!:music::music::music::music::music:Korábban írtam, hogy szerényen megelégszem és kitettem aranyoskáimat!!!
    Nagyon kétséges volt még tegnap,:eek: ezért babonából nem írtam a részletekről!!!;) Nagyon sokkkban van minden tekintetben!:wuerg:
    Mivel a bónuszok elkerültek, mindent lenulláztam,:sleepy: ......de nem költöttem rá semmit, csak a lehetőségeimet kihasználtam és a tanácsaitokat megfogadtam!:D
    Sokat olvastam, így sokat tanultam!:p Mindenkinek köszönöm a rengeteg segítséget!!!:inlove:
    3 kicsimen/219-218/ is a baloldal készen van, a jobb oldalon az első kék fáig jutottam, de nem is akartam erőltetni, mert eddig minden eventet megcsináltam és ennyi tartalék volt!:D...de elégedett vagyok a sok ajándékkal!!!

    Jó játékot mindenkinek!!!
    :inlove:
     
    vmuki04, Imi*, Zatini és 20 más kedveli ezt.
  19. Ecóka1

    Ecóka1 Fórum ismerője

    Az első farmarany fáig 17 db 95-ös játék kellet volna, sajnos. Nem búsulok, mert régebbről már van 1 farmaranyfám. Nálam a 10 db-os keresés volt a nyerő. Lehet, hogy a másik két formát a vége felé ki kellett volna próbálni. Kedvező volt, hogy a malom pillanat alatt legyártott. Jó lenne, ha máskor is megmaradna a gyorsasága!!! Gratula a nyerőknek!
     
    vihence, MamaMeseKertje, lukimi és 3 más kedveli ezt.
  20. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum


    Szia Jancsika!:)
    Csak nem statisztikát készítesz arról, hogy a csevegőben megszólalók közül hányan játszották az eventet, azokból hányan érték el a felhőt, az első Fa fát, illetve mennyien vitték végig, ezzel 2 FA -fával gyarapítva a farmjukat? És az indulók közül hányan játszották több farmon? ;) :D

    Tekintve, hogy már évek óta 3 farmon eventezek, most sem tettem kivételt köztük. ;)
    Ezért farmos eszközökkel sikeresen a végigvittem az eseményt mindhármon, szombat-vasárnap- hétfőn, napi 1-1 örömködéssel. :D:inlove::inlove:
    Gratulálok mindenkinek aki elindította, és ki-ki a farmja és saját maga lehetőségei szerint lejátszotta az eventet, valamint kellő és jó tervezéssel, taktikával kimaxolta azt.
    A megszerzett javak, ha eljutott valaki a végéig, ha nem, mindenképpen jó szolgálatot tesznek a farmunknak.
    Akinek meg sikerült megszerezniük a FA-fákat, azokkal együtt remélem, hogy minél tovább ékesítik azt a csillogó termésükkel. :):D:inlove:
     
    vihence, maszilva, Ribiszke és 26 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.