Visszajelzés A nagy hajsza 4. - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 26.5.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. sárkány-ka

    sárkány-ka Fórumprofi

    Még egy fél nap és meg lett volna a második fám is.:cry:
     
  2. Beus85

    Beus85 Aktív író

    Kész az event, kicsit kicentiztem, mert az utolsó játékot most játszottam le, mivel 25 pont kellett még a 2. FA fáig és azért kértem az égieket hogy amit ültettem még adjon annyi felröppentőt. És igen meglett a 2 FA fám. Köszönöm még egyszer mindenkinek a sok segítséget :) :)
     
    vihence, juliannakoczkas, Zatini és 17 más kedveli ezt.
  3. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Kedves Játékosok!

    Az event lezárult.

    A csevegő még néhány óráig ( június 3. szerda 22:00 óra) nyitva marad.

    Szeretnénk lehetőséget adni a további tapasztalatok lejegyzésére.
    Hisz sokan már dolgoznak, így munka után lesz alkalmuk a saját eredményeikről számot adni.

    Köszönjük a sok-sok elismerő véleményt, a személyre szabott javaslatokat a tapasztalt gazdáktól.
    Büszkék vagyunk, hogy a magyar fórumozók sikereket értek el, erősítették a csapatszellemet, a közösséget!
     
    vihence, GA-BI-O-Farm, Kuzdern és 28 más kedveli ezt.
  4. Bubika1949

    Bubika1949 Haladó

    Sziasztok! éjjel nappal dolgoztam,de még a fákig sem jutottam el,nem,hogy az aranyfáig! Kemény volt,nem is reménykedtem! :(
     
    juliannakoczkas, tara100 és gazdagnő kedveli ezt.
  5. -Banya-Tanya-

    -Banya-Tanya- Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Nagyon szépen köszönöm mindenkinek az értékes hozzászólásokat, ötleteket, számításokat! ☺️
    Nektek köszönhetően fel tudtam készülni és végig megcsinálni az eventet!
    10 éve játszom, és végre nekem is lett farmaranyfám:inlove::inlove::inlove:
    További jó játékot kívánok mindenkinek!
    Üdv, Györgyi
     
    vihence, juliannakoczkas, Zatini és 17 más kedveli ezt.
  6. hanna8911

    hanna8911 Utánpótlás-írogató

    Biztos vagyok benne, hogy lesz olyan event ami Neked is tetszeni fog (nekem pl. a Karneválkirálynő volt valamikor a kedvencem), az is lehet, hogy a mostani sikere alapján még lesznek hasonló eventek.
    A parti pörgetést minden nap megnézem és ha van rajta olyan nyeremény ami ládát ad ÉS farmkupon akkor megpörgetem. Amúgy hagyom gyűlni. Így meg a néha fogcsikorgatva leadott szezontermékekből lesznek ládáim. Azokat a ládákat amik pörgetést, Kacsa Kata trágyát, szupertrágyát adnak nem nyitom ki (ez alól kivétel ha egy eventet e nélkül nem tudnék befejezni, de már nyakig benne vagyok). Nekem jó taktika volt ez eddig is és a mostani eventet biztosan nem tudtam volna végigcsinálni az így kapott bónuszok nélkül. Ezt alacsonyabb szinten lévő játékosok is meg tudják tenni. Mindenesetre remélem, Neked is lesz egyszer sikerélményed egy jó eventben :D
     
  7. gyemant13

    gyemant13 Fórum-zöldfülű

    Szervusztok!
    Rendszeresen olvasom a csevegőt, de úgy érzem most jött el a pillanat hogy én is megosszak néhány gondolatot Veletek.
    Habár 134-es szinten zártam az eventet és nem lett meg a FA-fám, mégis nagyon örülök a megszerzett nyereményeimnek.
    Hálásan köszönöm a rengeteg segítséget, olyan jó érzés látni hogy ilyen sok önzetlen ember van közöttünk aki nem sajnálja megosztani a taktikákat.
    Most pedig végre kiengedem a gőzt, mert a szemem már jojózik a 90 mp-es játékoktól. De legalább legközelebb már ezt se kell tanulgatnom:)
     
    vihence, juliannakoczkas, Zatini és 14 más kedveli ezt.
  8. Cyra65

    Cyra65 Fórum admirálisa

    Ami még kimaradt, hogy mindenkinek szívből gratulálok az event végigviteléhez, a Farmaranyfákhoz, modiknak a kitartásért, gazdatársaimnak a sok hasznos és humoros írásért, WOLF-nak pedig a kitűnő segítő munkájáért, ez az event szívemnek egyik rejtett zugában is helyet kapott és nem csak a FA-fák miatt, miattatok is :inlove::inlove::inlove:;)
     
    vihence, vmuki04, Beus85 és 24 más kedveli ezt.
  9. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    @blackcica és mindenki más, aki érintett a témában!

    Idézet az ÁSZF-ből, amely minden játékos számára előírja a szabályokat.
    részletek >>ITT<


    "9.3.2. A Felhasználó köteles minden nem nyilvános Fiók és hozzáférési adatot (bejelentkezési adatok, jelszavak, fiókazonosító stb.) harmadik fél előtt szigorúan bizalmasként kezelni. A titoktartási kötelezettség kiterjed barátokra, munkatársakra, rokonokra és más játékosokra is (például klántársak) illetve egyéb Szolgáltatások Felhasználóira is."

    Amikor erről a játék hivatalos felületén (fórum és support) esik szó, akkor ad1 kötelesek vagyunk törölni az írást, ad2 szigorú büntetést kell(ene) alkalmaznunk, nevezetesen az érintett farmok végleges zárását.

    Szóval a moderátornak visszavágott felháborodott válasz nem vezet jóra. Aki nem ismeri a szabályokat, először tájékozódjon és ne a moderátoron kérje számon, hogy "mit is merészelt tenni az ő írásával".

    Pontosan tudjuk mi is, hogy életszerű az egymásnak segítés, de a szabályok ezt tiltják. Ha tetszik ez, ha nem.
    Ezzel a szabállyal a BP a játékosokat védi. Aki picit elgondolkodik ezen, rájön, hogy miért.

    Mi senkinek nem akarunk rosszat, mi is játékosok vagyunk, akik sok mindent tudnak és ismernek a háttérről, de a provokálás és a szabályszegés nyílt formáját határozottan el- és visszautasítjuk.

    Kérem, hogy ezt egyszer s mindenkorra lássátok be és ne hozzátok se magatokat, se másokat és legfőképpen a moderátorokat ilyen helyzetbe!
     
    vihence, Cyra65, juliannakoczkas és 20 más kedveli ezt.
  10. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Húú nagyon néztem hogy mi van veled.o_OÖrülök . És gratula:)
     
    vihence, Beus85, juliannakoczkas és 7 más kedveli ezt.
  11. szilvakati

    szilvakati Haladó

    Sziasztok sajna nem jött össze,pedig ébresztőt húztam éjszakára.Gratula akinek sikerült,én maradok a peches csapatba. üdv
     
  12. -katalinjani-

    -katalinjani- Fórum bárója

    Sziasztok! sajnos farmaranyfát nem sikerült szereznem :(sem varázsfát igaz ebből 11-db van régről :D
    akinek sikerült gratulálok:inlove:szép napot mindenkinek:inlove:
     
  13. czcsgyöngy

    czcsgyöngy Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Hú, ez nem volt semmi munka. Meg szeretném köszönni az ajándékesőt, az elmúlt hét izgalmait és a sok-sok segítséget, amit a régiektől kaptunk. Legfőképpen -Banya-Tanya- Wolf[Black] segítségét. Az elejét nagyon elrontottam, ami bosszant, mert talán-talán meglehetett volna egy FA fa, de most már mindegy. Tanulság: jobban felkészülök, nem linkeskedem el az elejét (már tudom a képet, essünk neki...aztán pesze 100 alatti pontok jönnek), a felröppenőre koncentrálok jobban - sajnos jóval többet érhettem volna el, de nem volt elég felröppenőm, hogy az eventnövényből eszközt keverjek. Az is meglepő, hogy a 90 mp-es játék megy nekem. Mire viszont erre rájöttem, sok értékes pont elveszett az 1 percesen. :cry: Utána hiába ment majdnem minden játék 135 pontosra. Késő bánat. Mindenesetre nagyon élvesztem. 96. szinten vagyok és a jobb oldalon 101. szintet értem el 14 022 ponttal. ;) A varázsfának külön örülök. :inlove: Gratulálok mindenkinek, aki kihozta magából a maximumot, külön pedig azoknak, aki végigvitték ezt a szuper, de nehéz eventet. Reménykedem benne, hogy lesz még ilyen, és akkor magasabb szinten és felkészülten várom. 8)

    Szép napot!
    CzCsGyöngy
     
  14. gyemant13

    gyemant13 Fórum-zöldfülű

    Pacsit rá :) Dettó ugyanez nálam is :D Viszont ennek köszönhetem hogy egy csomó új dolgot megtanultam. Pl. nem tudtam hogy a krókusz a 2 felhő nélkül is nullázható meg azt sem hogy az 1x2 földek ugyanannyi felröpit adnak mint az 1x1. Nekem hosszútávra ez a 2 infó többet ér az FA-fánál is!
     
  15. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia Ez csak bizonyos helyzetben igaz. jellemzően szuper-trágya kímélés a célja.o_O
    1 22 H növénynél az 1*2 -es talaj nem fog több röpit adni mint az 1*1 egyszerűen azért mert 98-nál többet nem tud.:music:
    Azaz az eventeket pld a leghosszabb érésű növénnyel 1*1-ES talajon érdemes várni.o_O
    AZ igaz hogy a rózsás röpizésnél szuper-trágyával pannik és barkácsfelhők nélkül nem érdemes 1*1 esen , általában hanem az 1*2-es vagy 2*2 es talajt célszerű választani.o_O
    De semmi sem törvényszerű illetve minden az adott event kérdése mi éri meg.:music:
     
  16. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Kíváncsi vagyok , mit tartogat a következő , ha ezt is felül akarják múlni . :inlove:
     
    Cyra65, hanna8911, DevilMókus és 3 más kedveli ezt.
  17. gyemant13

    gyemant13 Fórum-zöldfülű

    Az eventkezdés az okés volt. Annyi eszem nem volt hogy utána a szupitrágyánál 1x2-es földet használjak (lövésem sincs miért gondoltam hogy több lesz a felröpim). Ha Toma nem említi meg az egyik hozzászólásban ezt a taktikát, akkor már 3 nappal ezelőtt lenulláztam volna a készleteimet. De most legalább van sok krókuszom, mehet a nemesítésük :)
     
  18. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Hát ha óriásólak lesznek akkor kihagyom.:music:A jelenlegieket se használom ki tudja mi óta.:music:
    Vagy egyszerű olyan kitehető ami gyorsítja fát vagy magasabb hozamot ad?o_O
    Bár ez nem valószínű mer akinek nincs meg minek kezdjen bele?:p
    Speciel nekem mamut még jöhetne, fejlesztés is de inkább alap az jobb.;)xD
     
    HéricsBáró, vihence, Zatini és 3 más kedveli ezt.
  19. tandem6

    tandem6 Fórumgróf

    Sziasztok! Már nagyon régen írtam, csak egy kicsit olvasni szoktam, sajnos mostanába elég kevés ídőm van.De olvasni is felületesen lányom Államvizsgázik így a valós kert is az enyém.Ezt az eventet ki akartam hagyni,de aztán vasárnap mégis megnéztem az ismertetőt, hát kikerekedett a szemem rendesen. Elkezdtem igaz csak egy fa lett meg, de annak nagyon örülök. Igaz nagyon elfáradtam.
     
    vihence, Fuhur, Rékuci1111 és 8 más kedveli ezt.
  20. Mica67

    Mica67 Fórumelemző

    Sziasztok!

    Ez volt vasárnap este..... Hétfőn azt mondtam magamnak, nekem akkor is kell az a 2FA fa.:p:inlove:
    Olvasgattalak benneteket, mi lenne a jobb, és próbálkoztam :) Indítottam 24 órás bónuszokat. Egyszer nehéz döntést is kellet hoznom, mikor elvetettem a komfortba az eventnövényt turbóztam, katáztam. Szóval megszórtam minden jóval és rájöttem a bónuszok le is járnak az érés előtt. Emiatt az egészet kidobtam úgy ahogy volt. :cry:Folytattam 1x1-ben , így több kör lement. Tegnap este nagyon sok keresést kellett megcsinálnom.Néha azon kaptam magam, hogy lebukik a fejem, nagyon fáradt voltam.:sleepy: Sikerült eljutnom az első FA fáig. :inlove:Aztán ma reggel újult erővel a másodikat is összehoztam.:inlove: Rengeteg melóm volt benne, de pénzt nem költöttem az eventre.

    Gratulálok mindenkinek az elért eredményéhez!:) Ez egy nagy kihívás volt, nagy nyereményekkel :D

    [​IMG]
     
    vihence, Fuhur, Rékuci1111 és 14 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.