Visszajelzés A nagy hajsza 5. - 2020. november - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 10.11.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Kicsit megnyugodtam. Nem volt egyszerű a kezdés. Megadta magát a gépen, konkrétan a TÁP. Vettem ventilátort, nagy szaktudással kicseréltem. Összeraktam és se kép, se hang. :D Szétkaptam hamar és láttam, hogy a vinyónál a kábel nem jó. Elmentem a garázsba, persze nem találtam olyan toldást. Más nem volt, levettem meghajtóról és így most üzemel. Szóval ma semmi extra aratásom nem volt és nem is eröltetem, majd holnap és hétvégén próbálom behozni magam.
    Annyit emlegetitek a FA fát, csak tudnám, hogy az hol terem... :D 8)
    Akkor ez elég húzós lesz. Főleg, hogy a PP akcióról is lemaradtam. De ahogy fater szokta mondani: -Mindig volt valahogy fiam, most is lesz majd valami. :D
    .., ha más nem Farmarany fa. többet nem emlegetem, megígérem :p
     
    -kaktuszable-, Sonche, z2856 és 10 más kedveli ezt.
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Okosat szólt az apukád :) Bár sajna neked rossz hírem van, FAfával csak reggel a kincsesen találkoztam amikor arattam :music::D:inlove:
    No megmutatom hová jutottam:

    Még egy kör érik és miután a kitűzött célomat elértem abbahagyom ezt az eventet.

    Ezt szerettem volna elérni és még a bal oldalról a szezonzsetonokat meg a szezonpontot kiemelni, ez úgy néz ki megvan, illetve meglesz.:

    [​IMG]

    Mindenkinek hasonló sikert kívánok, érjétek el azt a célt amit kitűztetek magatoknak. :D:D:D
     
    stellácska26, Sonche, marcsi152 és 20 más kedveli ezt.
  3. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Csak gratulálni tudok! Mind, ha magamat látnám, ha végeztem volna a felhőig. :D ;)
     
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Köszönöm :D
    Húzzál picit bele és meglesz az, még nagyon sok idő van vissza a végéig:inlove:.
     
  5. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Persze, holnap nekifekszek, van még 300 pörim, meglátom, mit tudok pörgetni Vágó Pistabánál. :D
     
  6. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Eddig terveztem mai nap a feladatot.[​IMG]
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 11.11.20
    juliannakoczkas, soresne, maszilva és 3 más kedveli ezt.
  7. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Magdi!
    Két böngészőben is próbáltam megnézni a képet, hogy meddig jutottál, de sajnos nem látom IMG jelenik meg a kép helyén.
    Ha Te elérted amit szerettél volna akkor gratulálok képtől függetlenül is :D
     
  8. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    "Értem én, hogy gőzgép, de mi hajtja??"
    Fantasztikus gyorsan jutottatok a felhőig. Gratulálok! :D
     
  9. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    A FELHŐT RAKTAM FEL, NEKEM MUTATJA,HA RÁKATTINTOK.Gratula neked,előtte már irtam, de csak a nevem maradt ott.Valami lehet a gépemmel?
     
  10. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Szia Magdi !
    Gratulálok !!
    Én is látom a képedet,a felhővel
     
    juliannakoczkas, Nagyii58, magdi06 és 2 más kedveli ezt.
  11. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Milyen előnyhöz juttatnám magam? Kivel, mivel szemben? Még sosem kérte a gyomrom a betűtésztát ÁBC sorrendben. Szerencséjére, mert nem is kapott volna. Tehát a sorrendiség nem kizáró. Főleg úgy, hogy nincs ellenség, nincs ellenfél, nincs semmi, csak valami kizárandózás.
    Bár az is egy érdekes művelet lehet, amivel sorrendiséget lehet alkotni. Sem nyelvileg, sem logikailag ezeket a sorokat nem tudom semmilyen rendbe beilleszteni.
    Nem teljesen biztos? Nem hiszem, hogy egy kezem kevés lenne arra, hogy megszámoljam a 204 játékból való teljesítőket. Pedig még hibázni is lehet, bár elég piciket. 204 hibamentes játékért ki lehet osztani egy olimpiai aranyérmet, meg a birkatürelem érdemrendjének nagykeresztjét. És az egér botlásmentességének nagydíját is.
     
  12. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    A múltkor, amikor a farmaranyfák volt a tét, belefértem a 204 játékba, kevesebb mint 5 hibapontom volt.
    Most az első hat játékban összeszedtem 16-ot, a 204 játékba 15 fér bele, úgyhogy biztos nem elég 204 játék, ha el akarok jutni 27525 pontig. Cseréltem egeret, attól javult a helyzet.... :p:)
     
    furmint111, Kata_rzis, z2856 és 5 más kedveli ezt.
  13. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Szia!

    A szabadon választható pálya mindenki számára előnyt jelentene a kevésbé ismert pályák ellenében.
    Ennyi erővel egyenként is adhatnák a pályákat és mindenki azon a napon játszhatna – annyit, amennyire képessége engedi –, amelyik pálya fekszik neki.
    Ha a szavak sorrendje zavaró, fogalmazhatok másként is. A pályák sorrendjén nem tudok változtatni.
     
  14. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Kifejezetten piros pont a központnak, hogy az új helyszínt nem azonnal hozzák be, az meg kifejezetten, hogy 3,5 napig még biztos nem is lesz. Így, aki gyorsan akarja teljesíteni az eventet, bizony nem kell aggódnia az új helyszínttől se.

    Az új pályához a gyakorlópálya megírva, a teszt fázison is túlment, így amint a játékban elérhető lesz az új terület, fogok írni új hozzászólást ide, ahol ismertetek mindent. Reményeim szerint vasárnap 14:00kor talán már elérhetővé válik, holnap kiderül.

    Gratulálok mindenkinek az eddig elért teljesítményéhez. Kitartást és sok sikert mindenkinek a továbbiakban is!
     
    furmint111, Kata_rzis, nyuszi63 és 20 más kedveli ezt.
  15. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Sziasztok!
    Köszönöm a matekot és köszönöm a régi feliratos képeket.
    Elég sok termény bónuszt sikerült pörgetnem, kosarat is vettem a gyorsabb haladás érdekében.
    Egyenlőre itt tartok:
    [​IMG]
    Mindenkinek sok sikert kívánok!
     
    furmint111, Kata_rzis, nyuszi63 és 19 más kedveli ezt.
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    A rejtvény megoldódott, kattintás után én is láttam, nem tudtam, hogy ez link :D, no a lényeg, hogy megvan a felhő ismételten gratulálok hozzá :)
    Ha folytatod kitartást és bő aratást hozzá. Számomra ez az event véget ért, a magam állított célomba beértem :)
    Mindenkinek jó éjszakát kívánok :)
     
  17. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Az egér a hibás. Ha nem javult a helyzet, akkor is.
    Én biztosan nem játszom 204et. Nemtom a felhőig mennyi kell, de most ebben a ködös, szmogos időben szíjesebben mennék a Napig.
    Ki mondta, hogy tudsz vagy ő tud?
    Én igazából azt nem értem, hogy Te miért gondolod, hogy a pályák sorrendjének van értelme, mikor már a többes számnak sem látom én értelmét. Ugyanis egy pálya is pontosan eggyel több annál, mint amennyit szeretnék. De, ha már mégis kell pályák, akkor biztosan okom lenne bármely pályát választani, másik ellenében. Amiről nem én tehetek, hanem akik kitalálták. Miért találták ki úgy, hogy legyen benne ehetetlen? Mert, ha a vendéglőben is menüsorrend lenne, akkor a flekken és a hortobágyi palacsinta közé előbb utóbb bekerülne a moslék. És ha kell a palacsinta, akkor előbb a moslék ugye. De egy kis vérszemet kapva a fogadós, hátrányos helyzetét leküzdendő, eleve moslékkal indítana, hogy csak utána flekken és palacsinta. Mert Nekem, mint vendégnek, ártana, ha csak finomat zabálok. Ha másért nem, elhíznék vagy mi. Megoldottam több tízmillió ember súlyproblémáját most, de nem hinném, hogy bárki is vevő lenne rá. Meg a fogadós problémája is megoldódna, hisz a flekken árába kerülne a moslék is, meg a palacsinta is. Nem lenne tele a placc, és a bevétel mégis több. És még hol maradt a borravaló?

    Bekonak csak annyit, hogy szeretem az agyjátékokat. De az agyam olyanokkal terhelni, aminek semmi értelme, ráadásul tárgyi tévedéseket memorizálni... Ezt a játékot nem tartom agyjátéknak. Amolyan Pavlov kutyája az egész. Bár az is igaz, hogy 100 bankigazgatóból 100 mondja meg a THM pontos definícióját álmában is, de egy sem fogja papír- ceruzával kiszámolni 10 perc alatt az ötéves költsönöm havi díját.

    Wolfnak csak annyit, hogy köszönöm én is, de nem élek vele. Azzal még több időm menne el a felhőig. Vagyis mire megtanulok egy pályát, addigra jön másik. Mint a trombiták a zakó alól. A mútkó, a két fájig elmentem. Most már csak 5 fájé mennék el ugyanaddig.
     
    Utoljára szerkesztett: 11.11.20
  18. ambrusne

    ambrusne Fórummogul

    A malomba mennyi Detektív eszköz-t kell készíteni????
     
  19. Olgi52

    Olgi52 Törekvő

    A csevegő első oldalán mindig megtalálod a számításokat. Érdemes megnézni. Egyébként: A felhőhöz 70 játék kell, de mivel egyet kapunk, 69 malomterméket kell keverni. Ehhez kell 11730 eventnövény és 1173 felröpi.
     
  20. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!

    Amit összehordasz a pályák sorrendjéről, az már túlzás. Még agymunkának sem mondható, hanem szándékos, erőltetett kötözködésnek. Fejezd be, kérlek! Senkinek semmiféle információt, segítséget nem ad. Az, hogy lovagolsz a szavakon, az csak a te bajod.

    Hogy a bankigazgató mit keres itt, azt csak te tudod. Én nem is szeretném tudni.
    Nem tárgyi tévedéseket kell memorizálni, hanem képekhez köthető szavakat. Ennyi erővel számozva is lehetnének.
    Biztos lehetnének jobb megfogalmazások is, de a játék is csak annyira tökéletes, amennyire te tökéletes vagy.

    Ez egy játék. Sokan kedvelik és szórakoztatja őket.

    A stílusod hol ilyen, hol olyan. Ennek biztosan alapos oka van. Mindenki élete a sajátja. Mindenki ott adja ki magából a feszültséget, a keserűséget, a sikertelenséget, a stresszt, ahol és ahogy tudja.
    Kérlek, hogy erre te is keress más felületet, ne a farm fórumát!

    Az állandó sértődöttség, fumigálás, fanyalgás hozzátartozik már a nevedhez. Pedig én még emlékszem arra, amikor ez másképp volt.

    Sokszor, sok helyen elmondjuk: a játékot sem kötelező játszani és a fórumra sem kell mindenáron írni.

    Az építő kritikának továbbra is van helye, de azokban az írásaidban, amiket ebben a csevegőben elkövettél, ennek nyoma sincs.

    Bízom benne, hogy megérted az írásom lényegét és annak megfelelően írsz, vagy nem írsz ide.
     
    furmint111, zoldert, erko63 és 21 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.