Visszajelzés A nagy hajsza 6. - 2021. március - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 23.3.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Igen, közben már rájöttem.
     
  2. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Gratulálok azoknak a gazdáknak, akik elérték céljukat!:)
    Most fejeztem be a bal oldalt, jobb oldallal úgy vagyok, hogy jutok, ameddig jutok. Kitehetőknek kellene egy újabb terület, mert a futtatóban már telt ház van. Bár nem tartozik a kedvenceim közé ez a keresgélős játék, de csináltam és csinálom tovább. Egy felhőnek jobban örültem volna, az nem foglalna helyet a futtatóban.
    Szép estét és további jó játékot kívánok! :)
     
  3. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szép Vasárnap estét mindenkinek!
    a bal oldal 52. beadásán vagyok túl...a jobb oldal siralmas...nem megy:sleepy:ez van:cry:
    a fejlesztéseket kiszedem és nekem ott lesz a vége...10 keverésre nincs röpim, azokat legyártom 0 perccelo_O
    nekem megint 1 kis pozitívum, hogy Kedd este zár ez az event...meló után rendet tudok tenni este 22 óráig;)
    további nyugis estét :D
    férfi társaimnak üzenem, lassan tessenek keresi a kölnitxD
     
  4. Ecóka2

    Ecóka2 Fórumprofi

    Helyreállító seprű varázslat 1-et kitettem a futtatóba, de a következő fejlesztését csak reggel rakom rá, ha learattam és leszedem, majd valahol összeállítom és visszateszem a TP növelés végett.
     
  5. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Nagyon jól haladok a bal oldalon.. a jobbik balon már kevésbé. Folyamatosan lefagy az egész farm, a játék így élvezhetetlen.. van amikor már csak 2 tárgyat kellett volna megtalálni, de hiába kattintok rájuk, megáll az /eg / ész..
    Erről ennyit.
    60. játékon vagyok túl.:wuerg:
     
    Melan, Kuzdern, -happy58- és 4 más kedveli ezt.
  6. Rizstej

    Rizstej Fórummogul

    Ma 10-ig annyi növényem lett, hogy 53 bigyót tudtam kikeverni. Számomra látszott az elején, hogy végigvinni esélytelen, (nem akartam extrákat beletenni) így most terményezek, ez fontosabb, és gazdaságosabb. Kicsit untam is, gyorsan ledaráltam a keresgélést, azt sem tudom meddig jutottam, jóvanazúgy :cry:
    R
     
    -Fülemüle-70, Nagyii58 és Éva0315 kedveli ezt.
  7. sosoump

    sosoump Fórum mestere

    Szívböl grautlálok a 70. hez és az új rágcsálóhoz is:inlove: bámultos teljesítmény. Erre felé másképp néz ki a helyzet.
    Péntek reggel befejez....... dehogy fejeztem bexD abba hagytam az eventet. Ès nem a BP vagy a rágcsáló miatt,
    hanem a tehetségtelenségem miatt. Az egé.... még leírni is nehezemre esik ...lesz a leges-leges-leges legutolsó beruházás.
    Irtózom minden rágcsálotol, gyerek korom-óta nincs olyan magasból lógó lámpa amire nem ugrok fel, ha egy rágcsáló van
    a közelben.:wuerg:
    PS csak azt tudnám milyért írok dölt betükkelxD már írtam párszor, hogy a tasztaturámon nincsenek hosszú
    ékezetek :cry: de ez valami ujdonság:wuerg: bocsánat:inlove:
     
    Utoljára szerkesztett: 28.3.21
    Melan, Kuzdern, -happy58- és 4 más kedveli ezt.
  8. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Nekem is csak a fejlesztésekre lesz elegendő az idő. A holnapi Racko ajándék +1 terméssel jutok el a 73 keverésig. Egy nap volt, hogy négyszer arattam, a többin csak háromszor. Még le is kell majd játszani ma vagy holnap délután.
     
    Kuzdern, jutka190226, Éva0315 és 2 más kedveli ezt.
  9. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Kedves BP!

    Ugye nem gondolod komolyan, hogy többszöri rákattintásra sem akarja levenni a tárgyat a rendszer a minijátékban?
    Csak azért kérdezem, mert jó lenne tudni, miért éppen ezt a minijátékot kell erőltetni, ha nem áll még a rendszer biztos alapokon?
    Ahogy olvasgatom a bejegyzéseket, mindenki örül, ha a bal oldalt végigviszi, 90 játékot végigszenved. Úgy gondolom, én sem teszek másként, mivel nincs értelme idegeskedni a működésképtelen minijátékon.
    Hogy mi mit veszítünk, tudjuk. A BP mit veszít, hogyan romlik az ázsiója napról napra, ha pontos visszajelzéseket kap a moderátoroktól, ő tudja. Szerencsés helyzetben van, mert látja a számokat.

    Lassan itt lesz április elseje. Könyörgöm, tréfáljon meg a BP egy lefagyásoktól mentes játéknappal, amikor minden működik. Iktassa be az esc és enter billentyűket is, hogy nosztalgiázhassunk.
    Csak egy napról lenne szó úgy tréfaként, de ha úgy maradna véletlenül, az sem lenne túl nagy baj.
     
  10. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Jó reggelt eventezők :)

    Hááááát.... tegnap este sikerült kivégeznem a bal oldalt. Gyakoroltam a helytárral és az elején ellőttem pár játékot 90 mp-el és a 10 tárgy kereséssel, de a különbség keresős ment a legjobban, ezért azzal játszottam végig. Wolf[Black] szeretném megköszönni a sok munkát, és energiát amit beletettél ebbe az eventbe, a helytár nélkül nem ment volna így. Köszönöm :)
    A piccoló nem okozott csalódást és nem halmozott el a vágyott itemmel...megint csak nem lett Jack-em. Lett Haver mackó, Virágcsokor és Multitaszking zseni.
    Még termelgetek az event végéig, és amit tudok kiszedek még a jobb oldalról. A 83. sornál tartok, és nincsenek illúzióim, nem valószínű, hogy elérem a 140.sorban a 4.piccolót.
    Gratulálok akiknek sikerült elérni a céljukat, akik pedig még játszanak nekik nagy-nagy hajrá :)
     
    Melan, juliannakoczkas, ljanika6 és 13 más kedveli ezt.
  11. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Tegnapi óraállítás kicsit bekevert, és nem 14 hanem 15 órakor cserélődött a helyszín. Az a döntés született, hogy most már így marad, azaz a továbbiakban 15:00 órakor cserélődik a helyszín.
     
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó reggelt!

    Bónuszként ki vettem a két bónusz ládát... s itt vége is az eventemnek;)
    Annak aki elérte a célját gratulálok.. aki még folytatja annak kitartás!
     
    Melan, juliannakoczkas, Kuzdern és 9 más kedveli ezt.
  13. makkanch

    makkanch Fórum nagymestere

    77 detektíveszközzel most kezdtem el, de csak mérgelődök: van olyan tárgy, amire többször (akár 4-5 alkalommal) kattintani kell, ez így élvezhetetlen. Végigszenvedem a 90-et, de többet nem, a jobb oldal nem érdekel, és legközelebb el sem kezdem, ha nem javítanak rajta.
     
  14. Bátyus

    Bátyus Fórumfelvigyázó

    Sziasztok! Megvan a 90 játékom, véget is ért számomra, piccoló ládából levéltánc jött, ami nem tudom micsoda
    esetleg valaki felvilágosítana, hogy ez mit ad? még nem volt ilyenem, mást szerettem volna, de az sosem jön össze
    fényfesztiválnak, vagy Jacknak örültem volna igazán, ha már ennyit rongáltam érte a szemem
    közben rátaláltam, hát nem nagy cucc
     
    Utoljára szerkesztett: 29.3.21
    ildiko44, -Fülemüle-70, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  15. Caccus

    Caccus Fórum bárója

    Nekem kimaradt 2 nap, így csak 35 játékot tudtam lejátszani eddig, mivel fontosabb volt a gyerekem és az unokám születésnapjára készülődnöm sütni-főzni és megünnepelni, így csak ma tudok egy kicsikét jobban odafigyelni az eventre, igaz most is itt van a kislány unokám, akivel már tanultam, és most fogok ebédet adni neki, és foglalkoznom is kell vele. Minden eventtel kész szoktam lenni, ez most nem fog menni, de igazából nem érdekel.
     
    ildiko44, -Fülemüle-70, Éva0315 és 3 más kedveli ezt.
  16. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Bal oldalt kész .

    [​IMG]


    A jobb oldalt meg ennyi lett .

    [​IMG]


    A piccolókat most nem teszem ki . :inlove:

    16,9 pont lett az átlagom :D
     
    Melan, -Fülemüle-70, sutimami57 és 10 más kedveli ezt.
  17. lenoxa

    lenoxa Aktív író

    Én is sokat mérgelődtem emiatt, de rájöttem, ha lejjebb kattintok, arra, ami eltakarja a xilofont, akkor elsőre simán eltűnik.
     
    -Fülemüle-70 és Éva0315 kedveli ezt.
  18. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Sziasztok! A 73.játékon vagyok túl nálunk is szülinap volt a fiam 18 lett a párom meg 55 tegnap. A növény már megvan a hiányzó 7 játékhoz most a krókuszra várok, már nem 0 percezek hisz van még idő. A jobb oldal nem izgat ilyen sötét helyszínekkel leginkább csak a 70 pont jött. A régebbieknél sem jutottam többre 95 volt a legtöbb. De a bal oldal volt a cél az sikerülni fog további jó játékot kívánok mindenkinek.
     
  19. klaramagyar

    klaramagyar Kivételes tehetség

    Érési idő: 20:00 óra
    Szükséges szint:
    3.
    Amit ad: 5000 TP/BTP és 250% TP/BTP bónusz 10 órán át
    Kihelyezhető: a teliholdas területeket kivéve minden területre, beleértve a házikedvencek futtatóját is.
    A bónuszt adó dekort a "normál" arató nem szedi le.
    Learatható: 10-szer

    [​IMG]
     
  20. tercsi

    tercsi Aktív író

    Sziasztok.
    Nagy bajban vagyok, reggel vettem észre, hogy nagyon lassan reagál a kattintásokra. Délután alig tudtam belépni és azzal fogadott, hogy bekaptam egy veszélyes trójait, amit eltávolittattam a vírusirtóval, de a helyzet nem lett jobb. Nem csak itt a játéknál lassú hanem máshol is. Olyanokat csinál amit máskor nem szokott, pl. állandóan felugró ablakok, tiszta zizi lett az egész rendszer. A gyakorló pályát sem engedi használni, a játék indítására majdnem 1 percet kell várnom, pedig 70- et kellene lejátszani. Az írásomon nem javítok, mert már harmadszor kezdem újra mert törölte.
    Azon gondolkodom, hogy ha sikerülne rendszer visszaállítást végrehajtanom, akkor vajon megjavulna-e???
    A művelet vajon a trójait is visszahozza, vagy nem???
    Azért ide írok, mert itt most többen megfordulnak, és talán olyan játékos is aki segíteni tud. Mintha az egér is fordítva működne.
    S.O.S.
     
    Melan és Éva0315 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.