Visszajelzés A nagy hajsza 6. - 2021. március - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 23.3.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. maszilva

    maszilva Aktív író

    Szia Kedves Wolf[Black]!

    Nagyon szépen köszönöm újra az önzetlen segítségedet, azt a rengeteg időt, munkát, amit belefektettél a kvíztárba! :inlove:

    Legyen szép heted!
    Áldott Húsvétot Kívánok!
     
    ZSUZSA21, Melan, renyke44 és 8 más kedveli ezt.
  2. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Sziasztok!
    [​IMG]
    Ennyire nem vagyok ügyes, viszont letermeltem hozzá az összes hozzávalót.
    A segítőmnek nagyon szépen köszönöm. Szerintem nagyon jól mutat.
     
    ZSUZSA21, zsona416, Fuhur és 26 más kedveli ezt.
  3. Mica67

    Mica67 Fórumelemző

    Sziasztok!

    118-as átlaggal 90 játék lejátszva. Egész jól belejöttem a keresgélésbe, a vége felé már simán hoztam 130 feletti pontokat, de volt hogy 3 másodperc maradt. Mivel sikerült túltermelnem a növényt így a maradékot is eljátszom.

    Gratulálok azoknak, akik sikeresen elérték céljukat! :)
     
    Éva0315, Wolf[Black], Melan és 12 más kedveli ezt.
  4. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    megtörtént a 70. beadásom...ez jó...;)
    a holnapi Rackó ajándékot nem lehetett volna, hétvégére berakni..
    .kedves rackó-mackó>:(
     
    Fuhur, Éva0315, Wolf[Black] és 12 más kedveli ezt.
  5. Mica67

    Mica67 Fórumelemző


    Nem, mert akkor sokan kitudták volna használni event növény termesztésre -.-
     
    Éva0315, inanna11, Nagyii58 és 11 más kedveli ezt.
  6. mya100

    mya100 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!

    Wolfnak Nagy köszönet a képekért, hasznos volt a begyakorláshoz.:)

    Eredetileg 90 játék volt a tervem, de a bónuszok miatt mindkét oldalt sikerült befejezni.
    Amúgy is kedvencem ez a minijáték. Kicsit rosszabb lett az átlagom mint szokott, de nem sokkal. Ez lehet miattam is alakult így.

    Sok sikert, jó játékot Mindenkinek!:)
     
    Fuhur, Éva0315, Wolf[Black] és 16 más kedveli ezt.
  7. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoo!
    Itt a vége, fuss el véle! :D
     
    Fuhur, Éva0315, zoldert és 10 más kedveli ezt.
  8. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    A bal oldalt nekem is sikerült befejezni de a másikon sajna nem. Elég nehéz volt megtalálni a hiányzó tárgyakat, az egér sokszor nem érzékelte hogy hol kell kattintani, valahogy a mostani event nem igazán volt sikeres, de sebaj, amit elképzeltem, annak sikerült a végére járni. Remélem, hogy legközelebb már ez is sikeres lesz. Legyen szép napotok és aki dolgozik még, annak sok sikert!!!!
     
    Kuzdern, Éva0315, szellorozsa és 6 más kedveli ezt.
  9. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Fuhur, Kuzdern, Éva0315 és 9 más kedveli ezt.
  10. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Sziasztok,

    Gratulalok aki befejezte, vagy csak a jobb oldalt, vagy mindkettot, nekik jar a kulon pacsi is, nem semmi teljesitmeny.

    En meg csak most fogom elkezdeni a jatekokat lejatszani, megyek tanulmanyozni Wolf segedleteit :)

    P.S Tofi pekseg elsore 135 pont, nem rossz kezdes, koszonhetoen Wolfnak :inlove: Grillmuri is 135 pont, erre meg nagyjabol emlekeztem is, a multkor is ezt a helyszint csinaltam. Akkor johet a fekete leves, az uj helyszin o_O

    Nezem ezt az uj helyszin, na azt nagyon megbuntetnem aki a gyufasdobozt, meg a mergezo almat megalmodta ott a polcon. Majd kernek egy cimet a modiktol, hogy a szemuvegem szamlajat hova kuldjem... hogy folyna ki a szeme pffff
     
    Utoljára szerkesztett: 30.3.21
  11. spagetti24

    spagetti24 Kivételes tehetség

    Sziasztok!
    Már tegnap eljátszottam a maradék játékot és ma a piccolokat is leszedtem.Pöttyös ernyőgomba,Pogó show és Jack lett belőlük.Örülök :)
     
    -Fülemüle-70, zsona416, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  12. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Sziasztok.
    Nagy nehezen, kb 6. belépésre sikerült kirakni a seprűt.
    Ez a minijáték most valami szörnyű volt, pedig szerettem többnyire. Bár a sötétebb képekkel mindig is meggyűlt a bajom. Ez már nem az én farmom...
    Nem tudom mi lesz, de ez a játék semmit nem változik az utóbbi 2 hónapban. Ugyanúgy nem megy flottul, ami 2 hónapja sem ment.
    Nagyon elment a kedvem az egésztől.
    Most ezt az eventet csak immel-ámmal csináltam, van hogy 2 napig csak a földeket szedem le nagy duzzogva. Tényleg nincs kedvem hozzá. Nagyon sok negatív hatás ér a játék kapcsán. Lassan lehet elköszönök, csak sajnálom a belefektetett időmet és az összeszedett farmcuccokat. S ez nem az én saram. Mert én játszanék, ha hagynának...és lenne értelme.
     
  13. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Drága kedves Cincogi felügyelő .
    Köszönöm neked , hogy segíthettem a rejtélyek feloldásában , és örülök , hogy itt voltál velünk .
    Hoztál kedvességet eme eventben , és adtál rengeteg ajándékot , amit köszönök szépen .
    Remélem legközelebb is eljössz .
     
    -Fülemüle-70, Mica67, PalMa és 2 más kedveli ezt.
  14. muksika

    muksika Fórumlakó

    A Baba Mau kunyhója tényleg szívás. Képtelen vagyok memorizálni ezeket a szörnyű elnevezéseket, meg a mikopi...nyi sötét kis tárgyakat. Na mindegy, még próbálkozom, van még idő az estéből...
     
    -Fülemüle-70 és mingo826 kedveli ezt.
  15. Flowers66

    Flowers66 Fórumprofi

    Így zárás előtt ideírom, hogy olyan képen, ahol minden sötét szín egybefolyik, plusz az alsó felirat( a 4 tárgy neve) kitakarja a megtalálandó képet,elég .....szóval necces megtalálni. Arról már nem is beszélek, hogy miután TUDOM, hogy az volt a megtalált tárgy, szétvertem már a touchpadom, de nem tűnt el....és telt az értékes idő. Én vagyok a .....e, hogy az én értékes időm erre pazaroltam. :sleepy::eek:
     
  16. Atali

    Atali Törzsjátékos

    Sziasztok!

    A végére sikerült megszereznem a gyöngytyúkólat. :) Sajnos kicsit többet kellett rááldoznom, mint szerettem volna, de a lényeg, hogy megvan végre. Most nem szerettem annyira ezt az játékot, szenvedősebb volt, mint eddig és az új helyszín is elég gáz. Sokszor csak találomra kattintgattam, mert a gyakorlópályáról tudtam, hogy ott kell lennie a tárgynak, de egy csomó minden nem is látszik (vagy csak én vagyok vaksi). Kitartást a még küzdőknek!
     
    -Fülemüle-70, GA-BI-O-Farm és Kuzdern kedveli ezt.
  17. mszidi7

    mszidi7 Fórum mestere

    Sziasztok hol lehet keregetni?
     
  18. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

  19. mszidi7

    mszidi7 Fórum mestere

    HéricsBáró kedveli ezt.
  20. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Nincs mit , szívesen máskor is , segítek , ha tudok . :inlove:
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.