Visszajelzés A nagy hajsza 6. - 2021. március - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 23.3.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szép estét!
    A bal oldal 82. beadása megtörtént:)1 piccolo láda így meglett...Ingrid tanítványa lett a jutalmam
    xD
     
  2. cirmi54

    cirmi54 Fórum mestere

    Most végeztem a jobb oldallal is! Nem volt egyszerű,a jutalmak igazából nem vonzottak, csak szeretem ezt a játékot! :DxD
    Üdv. és jó éjszakát mindenkinek! :)
     
  3. anyucigazda

    anyucigazda Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!Bal oldalt kivégeztem még tegnap ma igyekeztem,hogy be tudjam fejezni a jobb oldalt is,de nem megy így feladom,eljutottam mostanra az írótollkészítőig plussz még meglesz a 7 FA meg az 1,17 m TP is,de nincs tovább.Az event így is iszonyat mennyiségű ráfordítást igényelt és túl messze a vége.A pályákon hiába tanultam meg a tárgyakat 135 pontra sajna nincs annyi idő már meg ugye ráfordítanivaló sem,hogy végig meglegyen.Gondoltam az elkövetkező eventeket nem veszem majd ennyire komolyan.3 piccoloból lett egy élőholt kincs,virágos dallamok és egy fényfesztivál.
     
    -Fülemüle-70 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  4. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Ó és a padlólénnyel, meg a moly-al találkoztál? ;) Mondjuk bármennyire is vicces én jól elvoltam az új pályával is, persze kellett hozzá a gyakorlópálya, így ezeket a fura elnevezésű tárgyakat hamar megjegyezte az ember:) Mondjuk a sárkánytojást nem bírtam sose megtalálni, valószínű nem akart megmaradni bennem, mert olyan snassz;)
    Összesen 96 játékot játszottam, a jobb oldalt a 81 sorig sikerült eljutni, de csak a 10 tárgykeresőssel játszottam végig , nem zavart mennyi pontot szedek össze, csak szórakoztam kicsit, mert szerettem ezt a minijátékot;)
    Utána ültetgettem az új gazomat, marokkói mentát ,már vagy 6 bónusz megvan a nemesítésnél;)
    Hátvégén meg terményes ólakkal foglalatoskodtam, jó volt ez így:)
     
  5. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Nagyon sajnálom, de a következőket sem fogom csinálni ha ilyen ... a mindenható.
    Sokszor lefagy, nem lehet semmit csinálni. Ez a játék vége..
    Majdnem elértem a végére.
     
    -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  6. marcsi152

    marcsi152 Fórum bárója

    Sziasztok!:inlove:
    Kivégeztem a balost,:music: de a jobbost ......na majd legközelebb!:wuerg:Wolf nélkül nem sikerült volna!!! Köszönöm!!!:inlove::D
    A jutalmam pedig 1 Farmaranyfa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!:inlove: Most egy szavam sem lehet!!!;):D Levéltánc és virágfestés ....ráadásként!!!:p
    Jó játékot mindenkinek!!!:inlove:
     
    Kuzdern, -Fülemüle-70, inanna11 és 5 más kedveli ezt.
  7. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok!!!
    Eventecske lerendezve:inlove::p:p
    A baloldal sikerült még pár nappal ezelőtt,de a jobb nem :15 722 pont lettxD
    nagyon kevés röpcsi jött a hosszúkból is pannik mellett,de ez van8)
    aki kész gratula, remélem legalább a bal oldalt sikerült sokunknak kivégezni:p:inlove::inlove::inlove:
    aki még küzd sok sikert a célig:inlove::inlove::inlove:
     
  8. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    A gyakorlo palya utan ment ez is, elsore meg nem sikerult a 135 pont, de utana mar lehetett hozni azt is.

    Viszont ezt a gyakorlo palyaval, meg Wolf segedleteivel. Az egy dolog hogy nekunk itt van o, de masok hogy a banatba csinaltak vajon ezt a palyat? Borzaszto volt, ja es a pillangos uvegre nem tudom hanyszor kellett kattintani mire vegre elfogadta.
     
    Kuzdern, -Fülemüle-70, marcsi152 és 2 más kedveli ezt.
  9. Ecóka1

    Ecóka1 Fórum ismerője

    Bal oldali kész, jobb oldali részben. Piccoló ládák reggel lepnek meg valamivel. Mindenkinek jó éjszakát!!
     
    -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  10. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Kedves Játékosok!

    A nagy hajsza "nyomozós-keresős" játék véget ért!

    A csevegő fórumrész így bezárja kapuját!

    Köszönjük a segítségeket, a hasznos tanácsokat, az értékelő szavaitokat!

    Találkozunk a következő eventek tapasztalatmegosztó topicjaiban!


     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.