Visszajelzés A nagy hajsza 7. - 2021. június - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 29.6.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok!Hát most csak részemről eventecske lerendezve:inlove::inlove::inlove:
    A felhő meg van a többi meg lehet azé akinek három fizetése van, azért nem írtam a hat anyját, mert az már túl
    elcsépelt
    :D:D:D:DxD
    Aki kész annak gratula, aki még csinálja sok sikert a befejezéshez:inlove::inlove::inlove:

    Szia! Kiszíneztem neked zöldre azt a részt, ami ha nem zöld, akkor törlendő lenne a teljes hozzászólásoddal együtt.
    Ha nem értesz vele egyet, vagy nem fogadod el, akkor kérlek töröld a hozzászólásodat.
    Havasi Gyopár.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 6.7.21
    Kuzdern, Sali~*.* és Anna051955 kedveli ezt.
  2. nemzsu

    nemzsu Fórum ezredese

    Sziasztok! (Itt is.)

    A tárgykeresős nekem továbbra is a nagy kedvencem.
    Való igaz, ez a mostani event nem volt olyan fene nagyon megérős. De nem is emiatt jöttem.

    Régebben nem tűnt fel, de ma nagyon. Nevezetesen az, hogy az egyes helyszínek milyen szerencsétlenül lettek párosítva.
    Aki - velem együtt - lejátszott jó sok 90másodpercest, talán érti miről beszélek. A századik, százötvenedik játék után, már szinte irányba mozdul az ember egere, ha meglát egy szót. Pl karácsonyfa az udvaron balra fent.

    Igen ám, de most egymás után következik a konyha és a romantikus vacsora helyszín.
    Számtalan közös tárgy van benne, de különböző irányban. A nagyon sokadik játéknál ez kifejezetten zavaró volt. Azt se tudtam időnként, hol vagyok. :oops:
    Banán, fejhallgató, focilabda, villa, gyertya, székpárna.

    Kérem a kedves moderátorokat, ha nem nagy nehézség, jelezzék vissza a központnak, ha már azonos tárgyakat tesznek különféle helyszínre, legalább ne tegyék őket egyszerre, ugyanarra a napra.
    Azt tudom, hogy a helyszíneken nem fogják a banánt lecserélni vízililiomra, de az talán megoldható, hogy a helyszíneket odafigyelve "párosítsák".
    Köszönöm szépen!

    Toma táblázatában megdöbbentő számok vannak. Ennek ellenére is szeretem ezt a mechanikát. És képes vagyok eldönteni, hogy végigcsinálom-e és szórakoztat-e a sok-sok mini játék. És nagyon becsülöm azokat, akik szintén képesek dönteni. Úgy is, hogy nem a teljes jobb oldal a cél.
    A sziget kivételével mindegyik helyszínt nagyon szeretem. Igen, még a vikinget és a boszi kertet is. :D
    (Azért az megérne egy kérdést a központ felé, hogy ezt a szigetes képet mégis kinek az alsó fiókjában találták. -.- Felháborító, hogy ez került játékba 2021. júniusában. Lásd röplabda és játékhajó.....)

    Általában összegyűjtögetek pár Piccolót és együtt bontom ki őket.
    16 db-ból az alábbiak lettek:
    3 levéltánc, 2 multitaszk, 2 pockos, 2 virágos dallamok, 3 tündér termálforrás, 1 ingrid, 1 virágcsokor
    1 fényfesztivál, 1 Jack,

    Soha rosszabbat!
    Utálatom tárgyai (pl pogó show, havermackó) nem lettek. :D
     
  3. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf


    Szia!

    Teljesen jó amit leírtál. Nekem az utálatom tárgya a pöttyös ernyő gomba, most szinte csak azt kaptam.xD
     
    Tigrislady kedveli ezt.
  4. Niki-Lak

    Niki-Lak Utánpótlás-írogató

    Sziasztok :) Sikerült nekem is a bal oldalt végig vinnem, a piccoló ládákból levéltánc és pogó show lett. Én igazából ennek is örülök, mert sok időt kihagytam és bár elértem nagy nehezen 200 szint fölé sok minden hiányzik a farmomról, így sok kicsi sokra megy :D
    Én szeretem ezt a fajta eventet bár most nekem is kicsit sok volt amit termelni kellett volna még a bal oldalhoz. A 90 mp-el szoktam játszani, nekem az megy a legjobban, kis gyakorlás után már simán megy a 135 pont. Sajnos bónuszt nem sikerült forgatnom, így egy 100 %-os növénybónuszt áldoztam fel, hogy tutira meglegyen az event. Ma még fél 10-kor aratok, a pár megmaradt játékot még lejátszom, jól fog jönni az a pár ajándék amit ki tudok venni a játékból. :)
     
  5. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Köszi szépen, így a helyes:))))))
     
  6. hóóvirág

    hóóvirág Fórum félistene

    Sziasztok!

    Kééész vagyok jobb oldallal és 1 játék híján a bal oldallal is, nemsokára kész van,ez durva volt, de valahogy végig akartam most vinni.
    Meglátjuk, mi lesz a Piccolóból.
    Továbbra is szeretem ezt a minijátékot :)
    Azért nem bánnám, ha lemínuszolnák picit a kért növénymennyiséget.
    Szép estét Mindenkinek! :)
     
  7. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Valamit nem jó szögből néztél, ugyanis a bal oldalhoz 90 minijáték kell, a jobb oldal végig-viteléhez jóval több, ezért nem maradhatott egy játékod a bal oldalon, ha a jobb készen van.
     
    Kuzdern, -ágianyu33- és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  8. hóóvirág

    hóóvirág Fórum félistene


    xD tényleg xD
    Bocsánat, a fáradt vagyok, elírtam. A lényeget azért lehet érteni ;)
    Akkor újra: mindkettővel kész vagyok, egyetlen egy játék választ el, egészen pontosan 17 pont, hogy befejezzem mindkét oldalt. És már nagyon várom xD
    A bal oldal kész, a jobb oldalon egy játék választ el a végétől.
     
  9. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Szia Zsu !

    Nekem is nagy kedvenc a tárgykeresős ;);)xDxD

    Tudod, kibicnek semmi se drága xDxD

     
  10. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Sziasztok!
    Én szeretem ezt a játékot, de sajnos az én játékommal a "Normál módú tárgykeresős játék"-kal
    a jobb oldal végigvitele már teljesen irreális lett. Amikor a farmaranyfa volt a nyeremény bepróbálkoztam
    az idő alapúval, de az nem megy. (Max 80-90 pontot értem el.)

    Az elsődleges célom a baloldal volt, ez a zöld cseppeknek, a Kacsa katának,
    a 3 db +100%-nak köszönhetöen viszonylag gyorsan sikerült.
    Ettől kezdve csak vízzel és trágyával termeltem.
    A következő célom a Quokka lett, de végül sikerült a Kígyászkeselyű.
    Összesen 205 játékot játszottam és 20.155 pontot értem el. (98,32 az átlag)

    Minden játékosnak gratulálok az elért eredményéhez.
     
  11. .hangyóca.

    .hangyóca. Fórum ismerője

  12. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Sziasztok. A tervem sikerült. A felhő után bezsebeltem a bónuszládákat is ami belefért az időmbe. 74 játék, 9760 pont, 131 es átlag. Ez most nem ment végig, de bónusz nélkül nem is számítottam rá. Sebaj, amikor még sokkal kisebb voltam a farmaranyfákat sikerült megszerezni, ezt meg nem sajnálom. A kígyász meg egyszer úgyis bejön az én utcámba is.
     
  13. Namiamano

    Namiamano Fórum nagymestere

    Sziasztok!

    Bal oldal kész, a jobb oldalt nem is néztem.

    Szeretem ezt az eventet, de sem időm, sem energiám nem volt rá. Legalább nem sajnálom a sok rádobott extrát.

    Üdv: Nami.
     
    PZoli64 kedveli ezt.
  14. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szervusztok kedves Játékostársak!
    upload_2021-7-6_22-22-56.png
    Cincogi felügyelő ideje lejárt, el is búcsúzott már tőlünk, de még bizonyára visszatér, ahogy eddig is tette.
    Volt aki örömmel fogadta, volt aki kevésbé, de aki segített neki a nyomozásban, jó kis ajándékokat zsebelhetett be az elvégzett munkájáért.
    Ismét volt több olyan gazda, aki jó tanácsokkal látta el a játékostársait, köszönet érte!

    A csevegő ajtaja bezárult, találkozunk a következő event csevegőjében!
    Sikeres játékot kívánunk mindenkinek!
     
    jófarmerlány kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.