Visszajelzés A nagy hajsza 7. - 2021. június - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 29.6.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. swarek

    swarek Törzsjátékos


    Khmm... nem fagy az, csak te érzed úgy. ;)
    Takarítani kell, meg rendet tartani, és meg lesz oldva a probléma, ha nem, akkor is....
     
    jófarmerlány, JUCUS, fankostepsi és 4 más kedveli ezt.
  2. zsoxxya

    zsoxxya Törzsjátékos

    Lenne 1 kerdesem a moderatorokhoz!
    Sokunknak lefagy a jatek, nem mukodik megfeleloen! A valasz a szokasos, jol mukodik a jetek a te gepeddel van problema, tedd rendbe a gepedet! Azt gondolom hogy ilyen sok jatekosnal mikor jelentkezik a problema, akkor nem a jatekosoknal van a hiba! Foleg ugy, hogy minden mas jatek ugyanazon a gepen hibatlanul mukodik! Miert csak a farmeramanal vannak geptakaritasi problemak? Megerett ez a jatek arra, hogy abbahagyjam a jatekot 11 ev utan! Ennyi problema ami ennel a jateknal van semmilyen masik jateknal nem fordul elo! Az eventek ujabban ugy vannak megcsinalva hogy csak valos penz raforditasaval lehessen befejezni az eventet. Arrol nem is beszelve, hogy sokszor valos penzt is hiaba fordotok ra! Honapokkal ezelott vettem 200 partyporgetest, volt meg 30 es a 230-bol 1x sem mutatta sem a 100%-os bonuszt, sem a 200%-osat! Mikor reklamaltam es megneztek az volt a valasz hogy akcio ideje alatt ritkabban adja be a bonuszt! De meg csak nem is mutatta, igy nem volt mit beadnia! Szoval nagyon ugy latom, hogy ez mar messze nem az a jatek mint amibe belekezdtem 11 eve!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 3.7.21
  3. Namiamano

    Namiamano Fórum nagymestere

    Szia!

    Az event ismertetője alapján 7 helyszín van (A-G), így az utolsó napra visszajön az "A" helyszín.

    Szerda 14:00-tól Csüt 14-ig: A; B; C
    Csüt 14:00-tól Pént 14-ig: B; C; D
    Pént 14:00-tól Szomb 14-ig: C; D; E
    Szomb 14:00-tól Vas 14-ig: D; E; F
    Vas 14:00-tól Hétf 14-ig: E; F; G
    Hétf 14:00-tól Kedd 14-ig: F; G; A

    Ha jól emlékszem, a Pajta volt az első helyszín, tehát az lesz a konyha után.

    Üdv: Nami.
     
    Utoljára szerkesztett: 4.7.21
    jófarmerlány és swarek kedveli ezt.
  4. imifiu

    imifiu Junior szaki

    Abban teljesen igazad van ,hogy a takarításra fogják, nekem is fagy, frissen rakott géppel játszottam ma-.-

    Viszont 95 %ban androidról játszom, mobilabb, tudom tartani a lépést;)
    Megint csak az a piszkos anyagiak:D
    Utóbbi nélkül is el lehet jutni a felhőig, azon felül a nyeremény szerintem nem ér sok sok zöld cseppeket :)
     
    Csoki2020 és peter1022 kedveli ezt.
  5. peter1022

    peter1022 Fórumprofi

    90 játék meglett nekem is. A másik oldalra nincs most időm. Én alapból a termelek, beadom eventeket szeretem, mert nem szögeznek a gép elé. Kivéve ez az event, mert szeretek keresgélni. Na meg persze a pókeres :D Kitartás azoknak, akik még küzdenek, és azoknak is, akik a jobb oldalt is végig szántják. Két picoloból levéltánc, és tündérforrás lett. Én viszem mindig a szemetet ezekből :D :D :D Remélem ti sokkal szerencsésebbek lesztek ;);)
     
  6. Caccus

    Caccus Fórum bárója

    Sziasztok. Én is takarítottam, és mióta bejött szédültre az event 4-dik része nekem is fagy nagyon szépen, állandóan frissítek.
     
  7. swarek

    swarek Törzsjátékos


    Jó reggelt!
    Nagyon szépen köszönöm! Akkor viszont várok, mert a pajta eléggé kedvenc helyszín, és azt alig kell begyakorolni is.
    Meg hát úgy alakult, hogy még felröpi sincs meg mind, de ennél nagyon sokat fog segíteni az, hogy a kicsi farmon is meglett a krókusz nemesítés, tegnap este 11 után megadta, és valami hihetetlen módon itt nem kellett hozzá több tízezernyi növény. Ha jól emlékszem max 15ezer körüli mennyiségből meg is adta a két szükséges bónuszt. Első nemesítésre adta meg az egyiket, aztán tegnap a másikat, és még adott pár másikat is. Bezzeg a nagyon kb 1 évig tartott a dolog, és nagyon sok krókuszba fájt.
    Mivel még termelem a másik eventgazt is, ahova szintén kell bőségesen felröpi, ezért, ott fogok nullázni a krókusszal, hogy egyszerre a kettőt letudjam.

    Szép napot, és köszönöm még egyszer a segítséget.
     
  8. vilimacsa

    vilimacsa Járnitanuló

    szellorozsa és Othep kedveli ezt.
  9. csillagom78

    csillagom78 Fórum-zöldfülű

    Szia!Természetesen Wolfnak szól a hálás köszönet! Neked a figyelem felhívás köszönöm!
     
    szellorozsa és Kuzdern kedveli ezt.
  10. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia, mami!
    Itt már nem dominál a takarítás. Nem beszélek senki ellen, csak ezt tapasztalom. ;)
     
  11. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Sziasztok!

    Minijátékozáshoz szoktuk javasolni a grafikai minőség Magasra állítását és a néhány menet utáni rendszeres takarítást.

    Kihangsúlyoznám, hogy nem a negatív vélemények megfogalmazása tiltott, hanem arról van szó, hogy ez itt egy olyan Csevegő, amely az event teljesítésére szolgáló taktikák kibeszélésére szolgál.

    Kérem, maradjunk a témánál!

    Minden másra ott van a Mastercard helyett a Panaszkönyv, a Unitys csevegő, vagy a Segítségkérő topikok.

    Köszönöm! :)
     
  12. briguka

    briguka Fórummogul

    Szép napot! Megpróbálkozom a lehetetlennel: végigvinni a bal oldali sávot! Tudom sokan kész vannak vele - mikor két nap után, na attól eldurran az agyam, - de nekem most 3x sikerült 100%-os bónuszt pörgetni, úgyhogy gyerekek bevonva és aratás kiadva nekikmig én dolgozom, igy első alkalommal végzek ezzel a tipusú eventtel, legalább is egyik oldalával. Másik oldal pfff... csak a különbségkeresőssel játszom, a többi nekem nagyon memóriaigényes. Jó a megmóriám általában, de ez nem az én műfajom. Hajrá mindenkinek aki még vet-arat, a készeknek jó pihenést!
     
  13. Caccus

    Caccus Fórum bárója

    Szia.Én sem vagyok kész a bal oldallal, csak a felhőig vagyok kész, a jobb oldaliról nem is beszélve.Más dolgom is van, nem a gépnél lenni, és azt nézni, hogy pontosan tudjak aratni. Így sokszor, hogy 1, vagy 1,5 órával később aratok, mikor haza érek.Fiamnál építkezés van, és fontosabb az, mint ez az event, ami hegyén- hátán van már szünet nélkül.
     
    briguka, csillus35, inanna11 és még 1 ember kedveli ezt.
  14. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Sziasztok. A cél teljesítve, a felhő estére meglett. Csinálom még egy kicsit a bónuszládát még meg akarom szerezni. Azután elég lesz .Holnap már nem érek rá. 50/72 az állás, 130 as átlag, nekem nem rossz. Bónusz egy szál se, . A teliholdon nem haladtam, mást kellett ültetnem, hogy az állatok ne éhezzenek.
     
    szellorozsa, Kuzdern, PZoli64 és 2 más kedveli ezt.
  15. jutka190226

    jutka190226 Fórum hercege

    Sziasztok! A memóriám ugyan még jó, de nem vagyok olyan gyors amilyennek lenni kéne a jobb oldalhoz. Lemondtam róla kapom amit kapok 83-as az átlagom. Van ami jobban megy van ami kevésbé. A legtöbb pontom 95 volt. Mivel a való világ irányít a múlt héten később tudtam csak kezdeni kimaradt legalább 6 aratás. A kerék ismét csak nem kedvezett ezért bevetettem pár növénybeviteli bónuszt így a baloldal ma meglesz. A további csak plusz, de nem erőltetem.135-ös átlagot nem lehet megcsinálni szerintem hiszen az is idő amíg kattintgatunk. De abból is min. 204 játék kellene a jobb oldalhoz amit ilyen hosszú érésű növénynél lehetetlen letermelni. Nos ennyit nem ér számomra az biztos. Nagyon nincs képben aki ilyen irracionális mennyiséget kitalál. Továbbra is szeretem a játékot, mert kikapcsolódásnak tartom, de inkább kihagyom az eventeket, mert csak dühös leszek a képtelen mennyiségek elvárása miatt. Sok sikert mindenkinek aki még szeret játszani.
     
  16. bocsinet

    bocsinet Fórum nagymestere

    Sziasztok. A baloldal kész, és én is kész vagyok. még egy kör növényt ültettem figyelmetlen voltam, azután nem érdekel tovább. Szeretem ezt a játékot, de nagyon fárasztó volt.
     
  17. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Tegnap óta gondolkodtam, hogy megéri-e még itt az eventhez hozzátenni az én véleményem is. Na, de ez mégis csak 1 fórum, ahol nyilváníthatunk!? nem csak pozitív (kirakat) véleményt, hanem olyat is, amely kissé lehangoló (vagy továbbra is megdorgálnak majd :). Hisz a játék is némiképp az lett annak, aki továbbra is a bp irányvonalát akarja csinálni valós pénz ráfordítása nélkül.
    Sok értelme nincs, talán némileg vigasztaló annak, aki a jobb oldalon szintén képtelen végigérni most.
    Nem szeretem ezt a játékot, ezt már írtam. De gondoltam nekiállok, aztán majd meglátjuk. A felhő igazából kellett, bár nem vagyok gyűjtő, hisz még azt sem tudom mennyinek kell lenni :D Ha jól számoltam 487 sorom van.
    Forgattam szépen bónuszokat, 2x 100%is, aprót is, Jacket, szezonosat(nem mintha sokra mentem volna ezzel, szerintem a szezonos is csak egy nyelőgép, nem is csinálom már), néhány ezer szuptrágyát, némi kacsát is bevetettem, és lám mégsem sikerült befejezni a jobb oldalt. Valami változott, belepiszkáltak? , nem tudom. Még 1 kör gaz érik, aztán ültetek mást, amire szükségem van. Nincs kedvem ezt továbbra is nyomni.
    Az oka pedig nem más, mint az, hogy még annyi növényt kellene ültetnem, amit eddig. Beleértve a bónuszokat, stb.
    Eddig többször mindent végigcsináltam, nem tudom hogy, de sikerült. Most nem.
    Mindig a különbségkeresőssel játszottam és az átlag 105 közelében volt, alig alig jött 95, most pont fordítva, jellemzően 95 és néha 105.
    Nekem sem időm, sem türelmem, hogy ilyen tárgyak neveivel foglalkozzam és benyaljam mi hol van. Na, ez nálam már nem a játék része. Ez nem kikapcsolódás. Kiguvadnak a szemeim, az egerem nem mindig találja meg a helyes jelzést, volt most számtalanszor, hogy 2x kellett rákattolnom, mire vette a lapot a rendszer. Valójában szerettem a különbségkeresést alapból, érdekes, még ha időrabló is, de ez már tényleg sok. Kb 110-120 ezer növényt lenyomni, nem kevés idő és sok hozzávaló.
    Amikor 50-60 ezer kellett, az még belefért, de ez már agyrém. Soha nem veszek semmi csillivilli trágyát, sőt már mást sem, mert ami jön okosan beosztva elég. Már munkásokat sem, próbálom beosztani a kuponokat, max ha nem lesz elég, akkor kitalálok valamit. Néha nem is árt, ha kicsit megszakítjuk a játékot. Ami már annyira nem okoz akkora örömöt, azt nem nehéz abbahagyni. Igazából éjt nappallá téve már nem éri meg nekem, hogy görcsöljek itt a végével, meg egyáltalán a játékkal.
    Tegnap meglett a 90 játék, még most 16 vár, aztán még lesz valamennyi és kész.
    Ez van, elfogadtam és lépek tovább. Ajánlom ezt annak is, aki most kissé szomorkás, mert nem érdemes. Majd jön a következő.
    Mint ahogy minden busz után jön egy következő, szokták mondani, ha valaki lekési az adott járatot :)
    Sok sikert, aki még szenved vele!
     
  18. borderland57

    borderland57 Fórumszaki

    Csatlakozom libuskához, de én csak 90 játékig megyek, mert már nagyon unom és több muníciót nem vagyok hajlandó beáldozni. Amúgy a különbségkeresőssel én is csak 92 átlagot tudok hozni, mert sokszor olyan lassan veszi be a kattintást vagy csak másodszorra, az idő meg megy, nem a unity lassúságához van igazítva.
     
    szellorozsa, jucus100, jutka190226 és 3 más kedveli ezt.
  19. anyucigazda

    anyucigazda Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!Nagyon szomorú vagyok,mert mindent szó szerint beáldoztam az event teljesítéséért,órákig szedegettem ki a gazdakörikből a party pörgetéseket,bónusz reményében,kaptam is 4 et,jó pár milla árán ,a csengőpengő készletem 300 milláról 60ra apadt,de még ez sem elég hogy még le tudjam termelni a visszalévő 79 játékot.most 17000-en áll a pontszámlálóm,hozom is a 135 pontokat a gyakorlópályák jóvoltából,de minden hiába.Még ültetek a teliholdason hogy legyen még pörgetés de nagyon gyéren ad bónuszt.Anélkül meg ennyi idő alatt nem lehet ennyi növényt legyártani.Azt hiszem legközelebb nem vágok bele ilyen kaliberű eventbe,pedig imádok keresgélni.Az event idejét figyelembe véve kb 20.000 pontnál kéne legyen a vége nem 27525 nél.
     
  20. Farm_Tadity_

    Farm_Tadity_ Fórum veteránja

    Én sem szeretem ezt a játékot. Eddig azért csinálgattam és sikerült is teljesen végigvinnem. De most már egyszerűen elegem lett. Lehet ez már régóta élt bennem de most ért a csúcsra. Most az első nap sikerült megszereznem a felhőt majd a bal oldalt végigvittem és azt mondtam, most már elég. Nem vagyok hajlandó továbbvinni. Azóta egy területen ültetgetek, de csak úgy tessék-lássék alapon, és az összejött egy-két játékot megcsinálom. De már igy is elegem van belőle. Azt hiszem ez volt az utolsó, hogy ebbe a hajszás játékban részt vettem. Mert ez tényleg az aminek a cime mondja: hajsza. És a hajszából van épp elég a való világban, én a játékban játszani szeretnék, nem pedig gürcölni látástól mikulásig. Főleg úgy nem, hogy korántsem műkszik jól a játék, vannak napok amikor sorozatban fagy le. Ha néha lenne akkor az elmegy, de sorozatban? Újra és újra inditani, és közben elveszt az ember pontokat ha éppen keresgetés közben áll le, hát az meg már több a sokknál. Még a piccolo ládáért sem vagyok hajlandó kinozni magam, ami mostanában valahogy nem ad egy értelmes ajándékot sem. Akkor minek? Ez már nem öröm, hanem kinszenvedés.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.