Visszajelzés A nagy hajsza 8. - 2021 szeptember - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 7.9.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Rizstej

    Rizstej Fórummogul

    Jelentem a felhőt beüzemeltem, szédültre fáimat visszatelepítettem, erdőben és főfarmon még mennek az eventnövények, továbbra is azzal, hogy lesz ahogy (amíg) lesz...
    R
     
    Fuhur, -W-595-, Amira09 és 5 más kedveli ezt.
  2. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    Nkem mos nem nagyon sikeredett, még bőven van mit termelni, hogy a felhőig eljussak ez a cél tovább igazán nem is folyatom a piccolo meg nem is érdekel, mert semmi izgalmasat nem is adott, az előzőket kitettem és lett belőle 1-1 tündér termálforrás, kukacoskodás és Ingrid tanítványa. Az utóbbinak örültem, de ez van.....nincsenek álmaim már a játékban..valójában csak szép lassan haladok.... Ügyeskedjetek és ha olvasom nagyon tudok örülni más sikerének...:inlove:
     
    maszilva, jófarmerlány, Fuhur és 8 más kedveli ezt.
  3. mingo826

    mingo826 Fórum ismerője

    11 lejátszott játék és 1370 pont az arányom, cask a 90 másodpercest csinálom, mig nem probáltam ki azt hittem ez a legnehezebb, de ha kicsit a gyakorlon begyakorolod, akkor több pontot tudsz csinálni mint a 10 tárgyason. Érdemes kipróbálni!:)
    Most a reggeli aratás után parti pöriből vagy 60 pörgetés után let egy 6 órás +1növény bónuszom, majd 37 pörgetés után egymás után egy 100%-os és egy 200%-os .:inlove: Így még haladok ma egy kicsit holnap cask két aratásom lessz és holnap után is csak három.
     
    Utoljára szerkesztett: 10.9.21
    jófarmerlány, ildiko44, fiam62 és 6 más kedveli ezt.
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó reggelt!

    28 lejátszott játéknál tartok:music: korom hiányom :oops:
     
  5. Amira09

    Amira09 Fórum ismerője

    Sziapja! :)
    Igen, jól gondolod. A felhő volt a cél. Részemről az event kipipálva.
    Annyi minden más dolog van, nem szeretnék még több ezer eventgazt ültetgetni, áldozni rá pedig főleg nem (PP, SZT, KK, VP).
    Kosarat sosem veszek. Az eventeket általában első - második nap végigviszem és már rendezem is vissza a farmot.
    Talán ez a 2., amiből a felhőnél kiszálltam. Ha legalább lenne egy FA-fa a nyeremények között. xD
    Szép napot, jó munkát, sikeres keresgélést!
     
    jófarmerlány, ildiko44, Éva0315 és 2 más kedveli ezt.
  6. Hagymácska55

    Hagymácska55 Fórum ismerője

    Sziasztok. Tegnap semmi, ma pedig megszánt a kerék, egy pusz1 , és egy 100%o termésbónuszt pörgettem. Így valószínű ma már nekem is meglesz a felhő. Holnap unokázom végre , addig meg nő aminek nőnie kell.:sleepy::sleepy:
     
    jófarmerlány, ildiko44, Éva0315 és 5 más kedveli ezt.
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    végre elértem a 31 játékot...
    Bónusszal a kerék továbbra sem jutalmazott meg:(
    délután kipakolom a titokfákat, remélem aratáskor egy az egyben adják majd a kormot:music:
     
  8. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Most értem haza, 60 PP próba.. ;) Az a baj, hogy 1000 fele mennem kell még.

    [​IMG]
     
    jófarmerlány, Éva0315, Fuhur és 9 más kedveli ezt.
  9. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Szia! A fák nem csak nagyítót adnak? Nekem sem jött bónusz a kerékről. Most 42 játékon vagyok túl koromra várok holnap meglesz a felhő utána már csak játszom kedvemre. Ez a kandúriás nem jön be hiába gyakoroltam túl sötét. Ezen csak a10 darabot keresem a többin az időalapút játszom 120 130 pont jön. 134 volt a legtöbb. Jobb oldalon a 63-as jön, de az nem izgat. Sok sikert idő még van bőven. Bocsi közben megnéztem adja a kormot is.
     
    jófarmerlány, ildiko44, Éva0315 és 4 más kedveli ezt.
  10. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    Sikeres Eventet kivánok mindenkinek!:) Érjétek el amit szeretnétek:)
     
    jófarmerlány, Éva0315, jucus100 és 6 más kedveli ezt.
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A nagyító is jól jön;) De inkább a koromnak örülnék;)
     
  12. FRANCIS122000

    FRANCIS122000 Aktív író

    Szia.
    Ez csodálatos, micsoda dömping és le is akarod majd mind játszani???:eek:o_O

    Én most nyomtam le 70 játékot, nagyon fárasztó és időben is sok. Az átlagom csak 110 lett.
    Váltáskor, 2 órakor belefutottam az új helyszínbe, amit még nem gyakoroltam be. Régen már volt ez a játék, de kellett volna a frissítés így a gyakorló pálya nélkül kemény 5 pontot értem el.
    Szóval ilyen sokat jelent Wolf[Black] segítsége amit mindannyiunknak biztosít és nagyon sok munkája van benne, ezért ezer köszönet érte!!!
     
    Utoljára szerkesztett: 10.9.21
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Én inkább valami hasznosabbat ültetnék mint az eventnövény;)
     
  14. cirmi54

    cirmi54 Fórum mestere

    A bal oldalt befejeztem! xD A jobb oldal nem igzgat, nem kapkodok.
    Jó munkát mindenkinek! :)
     
  15. szekulagábor

    szekulagábor Fórum bárója

    Füstöljek Neked? :D
     
  16. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf


    Nagyon ügyes vagy melléd szegődött a szerencse. Én ha a fejem tetejére állok akkor sem tudok kipörizni semmi bónuszt. Egyszer volt hogy felkínált 100-as 200-ast de nyilván nem ott állt meg a kerék.
     
  17. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Nálam sem jön mindig. Mondjuk most a belépéssel nagyobb gondom volt ismét. Már felszóltam faternak, hogy valamit csináljon. :D Most valamennyire működik.
    Szia!

    50 játékom van lekeverve, de nem visz rá semmi, hogy nekiálljak. Nagyon nem szeretem ezt az eventet. Nem tudom még, hogy mi lesz a kimenetel.
     
  18. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Lehet hülyeség, de nálam a netről is leszedett amikor elindúlt volna az event. Soha az életbe nem jártam még így és csak pislogtam.:music:
    Nem bírtam belépni se Kliens-be se Unity-be, az az nagy nehezen belépett, de nem váltott területet, mindíg csak újra akart tölteni.
    Elmormoltam néhány keresetlen összetett felszólító módú igét, aztán kilőttem a rútert majd újra visszakapcsoltam. :oops:
    Közben elszívtam 1 cigit, ettem egy csokit , mire ezzel végeztem újra be tudtam lépni rendesen ment minden.:music:
    Onnantól talán 26 percenként arattam az eventes gazt, amit majd le is termeltem a 90 játékhoz 1db 100%-os bónusszal.
    Neked ennyivel hamar meglesz amit szeretnél:inlove:
     
  19. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Szia!
    Akkor jó sok időt kell rászánnod hogy lejátszd, nekem sem a szívem csücske csinálgatom aztán jutok ameddig jutok. Én nem gyűjtöm mert sok idő lenne egybe lejátszani.
     
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Azt hiszem a rúter kikapcsolás mellé a csokit ki fogom próbálni;)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.