Visszajelzés A nagy hajsza 8. - 2021 szeptember - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 7.9.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. ursa11

    ursa11 Fórum félistene

    Szia,
    Én már nem jövök event kezdésre , az a tapasztalat, hogyha fél három, háromkor kezdem el, nagyjából ugyanott vagyok, mintha kettőtől itt küszködnék, mérgelődnék, inkább nem. Mondjuk most a fél három se volt nyerő. :(
    65 van bekeverve, 90 játékot céloztam meg, hááát nem biztos, hogy meglesz. Számolni kéne, de nincs kedvem. Vasárnap Visegrádra megyünk és ma áramszünet volt nyolctól egyig, kénytelen voltam váltani, ajtómosás event volt délelőtt.
    Úgy tervezem, hogy két részletbe játszom le a minijátékot, egyik nap délután, másik nap délelőtt, így csak három pályát kell tudni. Nem igazán erőltetném az új pályákat, gyorsabb a régieket begyakorolni.
     
  2. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Az a gond, hogy a hétvégén város nap van. Lehet megjelenek ott is és akkor nem lesz keresgélés az biztos. Lehet majd engem kellenek keresni. :D Holnap meg hozom ki muttit az otthonból, be kell neki vásárolnom. Megfordult a kocka, gyerekkoromban ő tartott el, most nekem kell. ;) De hát ez van. Este viszem vissza, utána megint megyünk ki, akkor lányomékkal.
     
  3. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Hát elég ha legyártod a gazokat, aztán lazítás gyanánt majd lejátszod;)
    Együttérzek veled, 9 éve mi is ez csináljuk a fiammal, az az, e hónap 29.-én lesz 2 éve, hogy már csak bejárunk. Pillanat alatt kapott valamilyen agyi görcsöt, sajnos lebénult a jobb oldala, ott a beszédközpont így nem beszél, nem nyel, szondával táplálják.:sleepy:
    Mi is jártunk ilyenkor ősszel is a környék beli falvakba, meg itt nálunk is minden féle gasztrofesztiválra.
    Kívánom Neked érezzétek jól magatok, az mindennél fontosabb, pótolhatatlan emlékek:)
    Ezért nem szerettem és most sem szeretem a hétvégi eventeket.
     
  4. pecástündér

    pecástündér Fórumszaki

    A kedvenc eventem, hiába kéri a rengeteg növényt és felröpit. Kihívást látok benne, mivel igazából nem költök a farmra, esetleg pár havonta egy doboz cigi árával esek kísértésbe. Viszont.... Igyekszem a farmom összes lehetőségét kihasználni, taktikázni. A tárgykeresősre mindig spórolok PP-t, sz.trágyát, és Kacsa Katát is.
    Most nagyon-nagyon kegyes volt a kerék, 160-170 körüli pörgetésből adott 6db 100-as bónuszt, meg pár db +1-est is. A növények megvannak, pár kört nulláztam a felröpiért, most már csak nemesített hortenziázok érte, érésgyorsítókkal. 112 játék bekeverve, 52 lejátszva, a többi már csak szabadidőre, és felröpire vár. :)
    Pár perc gyakorlással, hálás köszi Wolf[Black]-nek, az új pálya is jól megy.
    Mindenkinek kitartást, és sok sikert kívánok!



    ( Remélem, a videót jól sikerült beillesztenem)
     
    Matold, -Erbrow-, Fuhur és 19 más kedveli ezt.
  5. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    A bal oldalon a 21. keresésen vagyok túl...:)a jobb oldal övön aluli:wuerg:röpi van bőven...a pörgetések nem hoztak szerencsét
    Csakis a kitartásomra számíthatok:)csodás időnk lesz hétvégén, használjátok ki:D
     
    Sárika555, -Erbrow-, Amira09 és 15 más kedveli ezt.
  6. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Sziasztok!

    Lejátszva: 0 minijáték
    Bekeverve: 114 db
    Cél: rózsa skorpióól - mert olyan még nincs (az minimum 190 minijáték)
    De hogy mikor lesz ennyi időm lejátszani a 135 pontos minijátékokat a hétvégén, még nem tudom...

    De nem is ezért jöttem... Kukkantsatok rá a paszulyra! Ha megszerzem a mostani felhőt és aktív lesz a skorpiós is, akkor éppen 600 felhősornál fogok tartani. :D (Tudom, hogy néhány darab hiányzik az elejéről, így van, akinél ennél több is lehet.)

    [​IMG]
     
    HéricsBáró, jucus100, Matold és 18 más kedveli ezt.
  7. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Kerestem a hiányzó 400- at, de rájöttem, hogy a kecskéd lelegelte. Egészen kidülledtek a szemei. :D
     
    jucus100, Magdusnéne, -W-595- és 10 más kedveli ezt.
  8. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Szia Kata :) Hát gratulálok, ügyes vagy és nagyon elszánt :D Én ennyire nem vagyok elszánt. Van jó néhány felhősor ami hiányzik. Vagyis nekem nem hiányzik, csak nincs meg xD. 118 oldalon van 354 felhősor, amiből három szürke .
    [​IMG]
    Ez is azt mutatja, hogy jó néhány eventet kihagytam. A tavalyi évet pld. 1/1-ben. Szóval nagy gratula Kata az elszántságodhoz :) :inlove:
     
    Utoljára szerkesztett: 11.9.21
    Magdusnéne, -W-595-, Éva0315 és 6 más kedveli ezt.
  9. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene




    600 felhő?:D az igen.. én nekem 416 van asszem..:D
     
    jucus100, -szida-, Éva0315 és 5 más kedveli ezt.
  10. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Továbbra sincs bónusz, de legalább már 28 lejátszott játéknál tartok... :D Talán nem ördögtől való gondolat, hogy a hétvégén meglegyen a felhő. De már most látom, hogy ez is egy olyan event volt, ami után nem akarok majd ültetni.
     
    ildiko44, barbi021951, Amira09 és 5 más kedveli ezt.
  11. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Az is több mint ami nekem van úgy. hogy tök jól állsz :)

    Event. A felhő kész. és bevetésre készen. A mai nagy aratásra vár. Eredetileg azt terveztem, hogy megállok 54 játéknál, de aztán átértékeltem és most járok az 58. játéknál. Még a végén meglesz a rákkincs. A jobboldalon a 60. sornál járok a 85 -ös átlagommal.
     
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia szomszi :)
    Nevess ki, ha gondolod, mert még én is nevetek magamon: 57 játék után álltam meg, és erősen gondolkodom rajta, hogy folytatni fogom holnap aratás után..
    Engem is a rákkincs vonz a baloldalon, a jobb oldal változatlanul nem érdekel, de a 60. sornál hagytam abba én is, mint ahol Te vagy most :)
    Felhőügyben én így állok, hogy ez jó vagy nem nem tudom, sok megvásárolható kimaradt, nem gyűjtőm őket, csak, ha számomra hasznosak:[​IMG]
    PS: szürke felhőm csak kettő van a virágfestés hiányzik rólunk, sajnálom azért elhasználni, hogy feltegyem a felhőre :oops::music:
     
    Utoljára szerkesztett: 11.9.21
    HéricsBáró, -W-595-, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  13. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Kint süt a nap, én meg a felhőért harcolok:Da fele már megvan...ez az igazi hajsza event...vagyis nekem azxD
     
    ildics1981, jucus100, -Erbrow- és 14 más kedveli ezt.
  14. semmirevaló

    semmirevaló Fórum mestere

    Ne haragudjatok de nem tetszik, hogy a tárgy keresésben nagyon lassú a játék. És az idő meg telik! Hiába kattintok a tárgya újra kell ki jelölni a tárgyat! Lehet, hogy az gépen nagyon gyors?!
     
  15. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Ez is a játék egyik hibája. Én is azt vettem észre, hogy rákattintok valamire, de nem veszi be időben. Én a különbségek megtalálásával szoktam játszani, de emiatt rendszeresen pontot vesztek.
     
    semmirevaló kedveli ezt.
  16. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Nézegettem felettünk a pereket, már megőrültem, hogy most mennyi az annyi. :D Szerintem ez nem rossz. Nekem 582 van. Mikor ezzel a farmommal újra kezdtem a játékot, az éppen aktuális eventet nem tudtam megcsinálni. Azóta sem tudom, hogy mi volt az. Már többször kerestem, de nem sikerült megtalálnom. Azóta szerintem minden felhőt megszereztem és meg is vettem, ha igaz. Jó lenne, ha valami akcióba visszahoznák a régi felhősorokat is, de erre szinte 0% esély van. A lényeg, hogy az 546 felhő az nem olyan rossz. Nekem pl. fogalmam sincs, melyik mire hat, mikor kellene aratnom. Ez már az a kategória, mint a mostani event, hogy keresgélnem kell, azt meg nem szeretem. :D ;)

    SOS
    Itt a játékban, milyen betűtípust használnak? Ahogy látom olyan írott az a betű, pl.

    Ismét itt vagyok. :D
    Még beáldoztam 100 PP- t. :D
    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 11.9.21
    ildiko44, jucus100, Magdusnéne és 9 más kedveli ezt.
  17. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Sziasztok! A felhő megvan ez volt a cél a többi meg csak bónusz. Nem görcsölök csak játszom, mert szeretem. Aratok, mikor eszembe jut, hogy idő van, de inkább az egyéb elfoglaltságok vannak. Hétvége mosás, főzés egyebek. Szerintem a felhő mindenkinek elérhető aki akarja. Sok sikert jó hétvégét mindenkinek. Természetesen a kerék semmit nem adott, sőt nem is láttam rajta bónuszt, így le is léptem.
     
    maszilva, ildiko44, Sárika555 és 8 más kedveli ezt.
  18. zotya280303

    zotya280303 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! 34 játékot játszottam még van lekeverve, de megvárom, míg ez a két igen sötét helyszín távozik. Persze nagyon nehéz, mert szeretnék játszani, de ez a kettő nem jött be. A többin 110-120 pontot sikerült elérnem, de ezeken nagyon messze vagyok. A célom a felhő, de ha már játszom szeretnék minél több jutalmat begyűjteni a jobb oldalról is. Addig is kapálok, keverem a malomterméket és majd lesz ami lesz.
     
    ildiko44, Éva0315, Magdusnéne és 2 más kedveli ezt.
  19. swarek

    swarek Törzsjátékos

    Sziasztok!
    Lassan haladok, jelenleg 29 játékra elegendő növényt termeltem le. Hétvégén biztos nem végzek, a pályák se jönnek be a pajtát leszámítva. Mivel semmi kedvem nincs ehhez a minijátékhoz, így annyira nem küzdök, cél a felhő mindegyik farmon, esetleg 54 játék a bónuszláda miatt. A jobb oldalit elengedtem, így nem hiszem, hogy annyira küzdeni fogok a maximális pontokért. Minél előbb szeretném letudni ezt az eventet, az időrabló minijátékával együtt. Amennyi pontot szerzek, annyit szerzek. Nem fogok extrákat áldozni rá, nekem már nem ér meg annyit a jobb oldali rész.
    Mindenkinek sok sikert, érje el a kitűzött célját!
    Jó hétvégét!
     
    ildiko44, jutka190226, Éva0315 és 5 más kedveli ezt.
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    44 játék lejátszva... jó lenne holnap elérni a felhőt.. és utána gyorsan elfelejteni ezt az eventet:music:
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.