Visszajelzés A nagy hajsza 8. - 2021 szeptember - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 7.9.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. imifiu

    imifiu Junior szaki

    Úgy látom, olvasom azért zömmel felhő itt most a cél sokaknak, ahogy nekem is:)
    Ha többet szeretnénk akkor kell a szerencse a pörgetésnél, vagy a polcon keresgélünk :D

    Remélem a szüret nem lesz ilyen;)
     
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A szerencse nagy ívben elkerül:music:
    A polcon ugyan van ez az.... de az most ott is marad8)
     
  3. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Nekem is ez lett (volna) a vágyam, de kifogyok szupertrágyából... :( Még ma megpróbálok összeszedni anyit, amennyit lehet, a fáim meg beérnek holnap. 34 játéknál már én is látom a célt.
     
  4. Pandapoc♥

    Pandapoc♥ Fórumprofi

    Sziasztok. Az elején bónuszokat pörgettem és ma reggel még 2 kört le kellett gyártanom, de a kezdeti nehézségek ellenére készen lettem. Hát kb. 220 játék kellett hozzá és kellő türelem. Sok sikert kívánok mindenkinek. :)
    [​IMG]
     
  5. snepi76

    snepi76 Utánpótlás-írogató

    Nem értem,hogy lehet ilyen gyorsan készen lenni? Én szupertrágyázok,felhasználtam 2 db 100%-os terménybónuszt is,és sehol sem tartok még. Komfort termőtalajom van,meg kacsa kata szupertrágyám is. A bónusz amit enged,az a fehér ártatlanság. Mit nem csinálok jól?
     
    Éva0315 és jutka190226 kedveli ezt.
  6. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Szia! Ha lettek volna a pörgetésből bónuszaim én is tovább mentem volna. Láttam néhányszor a keréken nem túl sokszor ezért be is fejeztem. 67 játékom van meg valószínűleg a bal oldal végig meglesz és talán még a ferdefa. A mostani helyszínek nem túl szimpatikusak nekem így eredetileg úgy terveztem, hogy várok a játékkal, de rájöttem hiába nem lesz jobb. A pajta jó ott elérem a 135-ös pontszámot a többin csak 10-et keresek 95-105-ért attól függ hányszor kell a tárgyra kattintanom. Azért most már jobb az átlagom mint régen, de nem görcsölök a jobb oldalért. Mindig van egy cél azt szeretném a többit meg tudni kell elengedni. A felhő a kis farmokon is meglesz bár még röpire várok. Sok sikert mindenkinek.
     
    maszilva, juliannakoczkas, ursa11 és 5 más kedveli ezt.
  7. milanzs

    milanzs Rutinos

    31 játékom van meg...hogy lesz ebből felhő...?
     
    jutka190226 és Éva0315 kedveli ezt.
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Gratulálok!
    220 játékhoz óriási türelem kell!

    Én alig várom, hogy elérjem az 50-et:wuerg: még 4 játék és végeztem:music:
     
    Szomszika, jutka190226, cili53 és 8 más kedveli ezt.
  9. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Pannik kitétele után szoktam 1 területet váltani, h. biztosan érződjön a hatásuk.
    Event elején nem volt időm játszani, általában éjjel termeltem (1-1 kis bónusszal csöppel), felhő megvan, konkrétan 63 játéknál tartok. a 90-et lenyomom, aztán majd meglátjuk. Fölös sok energiám nincs, még akkor se, ha a nyeremények nem lennének rosszak.
    Gyakorolni nem nagyon volt időm, így azt játszottam, hogy a traktoros ment jól, annál a 90 mp-est, a másik kettőnél a 10 tárgyast. Mire vált, addigra az ajtók temploma is "feljön" 90-esre (remélem!). Így viszonylag gyors és amit lehet, ki tudom hozni a pontokból. Jobb oldal most 6420, ez picit több, mint 100. A 10-eseknél 95 a leggyakoribb.

    Milanzs! még 19 játékkal!!!
     
  10. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    220 játék? Atyagatya. Ehhez nagyon elszántnak, és türelmesnek kellett lenned. Én most tartok 75. lejátszott játéknál, és már kiegyenesedett a hajam tőle xD Szóval gratulálok Neked :)
     
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Gabi :)
    Gratulálok, le a kalappal előtted, hogy ilyen gyorsan és szerencsésen játszottad végig az eventet.
    Én ma álltam neki újra a gaz termelésnek, mindjárt aratom az első kör 1X1-et, hogy meddig jutok el? Nem tudom, de kíváncsi vagyok rá, mit bírok :D Még van 60 óra az eventből vissza, majd kiderül a vallatásnál és a végére. Jelenleg 1 db 1X1-en 11 növényt fogok aratni. A keréken nagyon sok terménybónusz volt ahogy pörgettem, de sajnos kb 150-ból egyet sem kaptam, "csak" 3 db +1-es növénybónusz és egy Jack aktív.
    Szia!
    Amit én másképpen csináltam eddig és most is az, hogy újra kezdtem az eventet az az, hogy nem használtam komfort talajt. Nekem az túl lassú volt. 1X1-en termeltem és bónuszokkal és megvan a felhőm.
    Igaz, hogy ide szupertrágyából sokkal több kell, de több növényt is kapsz.
    A bónuszok közül pedig aktív egy szupertrágyára ható felhőm és a másik rekeszben pedig karácsonyi sütit tettem.
     
    Utoljára szerkesztett: 12.9.21
  12. jucus100

    jucus100 Rutinos

    Sziasztok !
    61 játék lejátszva, még van 20.000 növényem, de felröpi, elfogyott, nulla percezni csak hétfő tudok. Felhasználtam a felhőket, de addig is krókuszt ültetek. Az van kinemesítve úgy hogy még beáldozok egy kis szupertrágyát. Aztán játék letudva. :):)
     
  13. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    A komfort föld csak akkor jó, ha
    - nem a vég a célod, hanem közben valami rész
    - nem tudsz folyamatosan aratni
    - rengeteg 100%-200%-os terménybónuszt pörgettél.
    Egyébként rossz megoldás, mivel:
    - a 2x2 területméret, csak 44 felröpit ad, képtelen többet (+ a széleken egy kevés még jön)
    - a +terményadók, a csatnitól és az elfeledett töklekvártól kezdve KOCKÁNKÉNT adják a pluszt. Tehát a csatni komforton +88 termést ad, 1x1-en 404-et. Van egy kis különbség.
    - idő: aki gyorsan akar haladni, ilyenkor dobja be az összes gyorsítót, ld. felhősorok, fehér ártatlanság, karisüti, szupertrágya. Én, aki nem figyelem pontosan a felhőket, 39 perc alatt tudtam legyártani 1 kört, amikor élt, ami élhetett. A gesztenyesor 6 órás időtartam. Ha ehhez igazítod, akkor is kényelmesen 8, ideális esetben 9 kört le lehet termelni. 1 körről 2 területen lejön (csak csatnival) 2x606=1212 termés. Ha a pörgetések és/vagy termésbónuszok, Jack(ek) és/vagy propeller még rátesznek, akkor nem csoda, csak technika. Igaz, ehhez oda kell ragadni az egérhez.
    A karisütit azért nem tudod használni, mert a másik aranyban a terménybónuszok ülnek. Már rég kinőttük a 2 rekeszt, de a fejlesztők szőrösszívűek és kérlelhetetlenek. Pedig a javaslat-topikokban szinte folyamatosan bombázza őket ezzel valaki.
    Ezek az infók - bár hosszabban - minden eventismertető és csevegő elején leírattanak. 1x mazsolázd át! 2 db 100%-os bónusznál át kell számolni, mi éri meg jobban. Bombadil Toma táblázatai segítenek, ha nem, akkor ő személyesen (bocs, Toma, hogy a bőrödre alkuszom!) - vagy más is, aki matekzsonglőrebb, mint én.
    Jó játékot!
     
  14. .Shinari.

    .Shinari. Haladó

    Sziasztok.88 játéknál tartok.11719 ponttal ,133 az átlagom,az azért nem rossz.Kicsit gyakoroltam a gyakorlópályán főleg az újabbat.Van terménybónuszom reggelig,de hogy mire lesz elég majd kiderül.Kitartást :)10-15 játék után nekem is ki kell mennem rágyújtani :)
     
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Kitartó és szorgalmas vagy;) Valamint kegyes volt hozzád a kerék!:music:
    Játszani jó:inlove: Én a következő aratás után kipakolom az állataimat szaporodni;)
     
  16. Susie0509

    Susie0509 Fórum hercege

    Sziasztok
    Volt bónuszom is, Jack is. Kis kocka 15 növényt adott 35 percenként, így kihasználtam a lehetőségeket.
    236 keresgéléssel letudtam a jobb oldalt is. Estére elfogyott a röpim, így reggelre már tudtam hosszút ültetni, mivel a növény készen lett tegnap.
    https://ibb.co/dpZTfFy
    Előre nem volt tervem, úgy voltam, hogy jutok, ameddig jutok. Most sokat "kell" unokáznom, de így alakult.
    Mindenki érje el a céljait, legyen szép napja, jó játékot.
    Zsuzsa
     
    maszilva, Nana470801, jutka190226 és 16 más kedveli ezt.
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Ezen a kimegyek rágyújtani jót mosolyogtam, (én is dohányzom) köszönöm, hogy leírtad.
    Ami nálam mos leszűrődött az az, hogy az ajtócsengőt sem árt kikapcsolni, meg kiakasztani a ne zavarjanak táblát a kilincsre. Most buktam el egy minijátékot, amit éppen elindítottam amikor a szomszédom jött kölcsönkérni egy tojást. Neki segített, nekem nem annyira, de hát az életet nem lehet kizárni.. ez van, ez a VV és mi ott élünk. Remélem több hasonló nem fordul már elő :)
     
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Részemről vége;) A felhő a holnap reggeli aktiválásra vár!
    Jöhet az édes semmit tevés;) Az apró saját célok elérése!:inlove:
     
  19. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!

    Milyen jó lett volna, hogy a lejátszott játékokat számolná a bal oldal befejezése után is.
     
    barbi021951, Rizstej, jutka190226 és 9 más kedveli ezt.
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Apja :)
    Te egy örök álmodozó vagy, viszont jól esik olvasni az álmaidat :inlove:
    Jelenleg a 2. játékomban itt tartok: 84/75 a rákkincs már csak egy aratásra van, remélem jó bónuszokat fog adni, amit aztán egy újabb eventre tudok felhasználni :D
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.