Visszajelzés A nagy hajsza 8. - 2021 szeptember - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 7.9.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Az álom hal meg utoljára. :D Én ebben reménykedek. ;) azt hiszem, minden szót megtaláltam, ha nem is sorrendben :D
     
    jutka190226, terike65, Éva0315 és 5 más kedveli ezt.
  2. sosoump

    sosoump Fórum mestere

    Sziasztok!

    Csoda történt:D eljutottam a felhöig! Ilyen még nem volt. Bár lehet, hogy ez nem az én érdemem,
    nem emlékszem a régebbi tárgykeresösekre, szerintem azoknál nem lehetett relativ könnyen a felhöt megkapni.
    Gyöngy tervét követtem (mint mindig:inlove:) Köszönöm! Már csak 11 kutakodás van hátra. Azzal elérek a 61. szintig.
    Utána nálam kakukk, nincs az a mindent adó kütyü amért még egy azaz egy event-gazt vissza ültessek.
     
    Amira09, jutka190226, Éva0315 és 6 más kedveli ezt.
  3. edit5511

    edit5511 Fórum veteránja

    A bal oldal kész a jobb uldalon meglett az áhított keselyű innen már jutok amíg jutok,
     
    jutka190226, Éva0315, soresne és 5 más kedveli ezt.
  4. snepi76

    snepi76 Utánpótlás-írogató

    Köszi a segítséget!
     
    jutka190226, Éva0315 és jófarmerlány kedveli ezt.
  5. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    Most értem el a felhőt a többi már nem is érdekes......amit elérek az van, nem görcsölök mert nincs értelme.....
     
    maszilva, jutka190226, kovacstne és 15 más kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A felhőig játszottam;) A többit elengedtem...:music: Majd jön a következő event;)
     
    Szomszika, ildiko44, jutka190226 és 10 más kedveli ezt.
  7. cili53

    cili53 Fórumelemző

    Sziasztok!
    Sikerült végig csinálni, nem terveztem csak 90 játékot játszani, de olyan jól sikerült a pörgetés, hogy 17 event növényt adott egy kis kocka, sikerült túltermelnem:)
    [​IMG]
    vége:
    https://ibb.co/31cdRs7
    Gratulálok aki befejezte, sikeres keresgélést aki még küzd!:)
    .
     
    maszilva, Sárika555, Amira09 és 19 más kedveli ezt.
  8. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    43 keresésen vagyok túl, nehezen haladok túl jó idő volt ma is kint...a felhő a cél;)
    Ja...és kedd este 22 órakor zár be ez az event...ez is megnyugtatottxD:D
    Az esti zárás, a dolgozó gazdák mentsvára:)
     
    ildiko44, jutka190226, terike65 és 11 más kedveli ezt.
  9. Ecóka1

    Ecóka1 Fórum ismerője

    Hibát találtam a Unitity közepes gyakorló pályánál az Ella hálószobájában a Fotóalbumnál a Naplót hozza helyesnek (bal felső részen). A feliratosnál jól szerepel. Nagyon köszönöm a munkádat, sokat segít.
     
    jutka190226 és Éva0315 kedveli ezt.
  10. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Sziasztok! 46 játékom van eddig, a felhő már bizti, h holnap meglesz! A többit pedig meglátom!
    Gratulálok a készeknek!
     
    Amira09, marcsi152, ildiko44 és 2 más kedveli ezt.
  11. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    És végre elértem odáig, hogy már csak 5 játék maradt vissza... Remélem a reggeli aratás után már csak 3 lesz belőle.
    Mindenestre ez az event is sikeresen kedvem szegte.
     
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Sajnálom, hogy elment a kedved, de szurkolok neked, hogy a minimum célod az eventből meglegyen. Tény, hogy nem volt könnyű ez az event, sajnos ilyent, hogy könnyen teljesíthető lesz nem is ígért senki sem. Viszont elmondhatod, Te mindent megtettél a sikerért.
    Kívánom neked, hogy érd el a felhőt és a jókedved se szálljon el :)
     
    ildiko44, Éva0315, Magdusnéne és 3 más kedveli ezt.
  13. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusztok!
    Kíváncsi lennék rá, hogy aki a 27.525 pontot teljesíti a jobb oldalon, az milyen taktikát alkalmaz? Játékonként a maximális 135 pontot teljesítve is 204 mini játékra van szüksége. Ehhez 203 Detektíveszköz kell, mert egyet kap a kezdéskor. A 203 Detektíveszköz felemészt 83.636 Porzós kalliandrát és 5.684 kormot. Ennek az elérése a számomra (feltehetően a koromra való tekintettel, [és itt nem a felröppenőre gondolok]) lehetetlen. Gratulálok mindazoknak, akiknek sikerül a jobb oldali oszlopot is maradéktalanul teljesíteni!
     
    ildiko44, Éva0315, ^^Ayumi^^ és 2 más kedveli ezt.
  14. Olgi52

    Olgi52 Törekvő

    Egyszerű a válasz. Volt kb. 14.000 szupertrágyája és rengeteg ideje, hogy kb. 45 percenként arasson. Meg némi 0 percezés a felröpiért.
    Mondjuk nekem is van sok szupertrágyám, de az időm sokkal többet ér, mint az event bármilyen ajándéka.
     
    ildiko44, Éva0315 és jutka190226 kedveli ezt.
  15. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Sziasztok. Én szép kényelmesen haladok a magam tempójában. A felhő már a birtokomban, a bónuszládákat szerintem még sikerül megszerezni, a többi lehet másé. Már a multkorit sem sikerült teljesen végigvinni, de nem leszek miatta szomorú. Amikor a farmaranyfákat kellett megszerezni, még igen kicsi volt ez a farmom, de azt a hajszát sikerült teljesen befejezni, azért van varázsfám is. Akkor még a bónuszok is jobban potyogtak. Most másfél év után 226 os a szintem, kevés a ppörim, így nehezebben kedvez a kerék. De én szeretem ezt a keresgélést, csak túl sokat kér .:sleepy:
     
    Éva0315, Kuzdern, -gyöngy-581 és 2 más kedveli ezt.
  16. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Meglett a felhő, de ettől még szomorúan nézem a lecsupaszított pajtát... :):sleepy:
    Azon merengtem, hogy mikor volt olyan event, amit ipari mennyiségű szupertrágya és a KK nélkül is nagyjából lehetett teljesíteni. Az hiszem jó régen :oops:
     
    gazdagnő, ildiko44, Éva0315 és 3 más kedveli ezt.
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Köszönöm, hogy megírtad az eredményedet :) Gratulálok a felhőhöz:inlove:.
    Minden visszapótolható, így a szuperek is. Hidd el megérte ez a felhő a pajtaáldozatot :) Majd takarékoskodsz a következő eventeknél a használatukkal, remélem olyanokat kapunk, hogy sokkal könnyebben teljesíthetőek lesznek. A Viking baltadobálás eddig nem volt nagyon vészes event, remélem most sem lesz az. :D
    Az éremboltban, -ha lesz ebben az eventben is- pedig ott lesznek- az extrák amikre beválthatod az érméket.
     
    HéricsBáró, ildiko44, Éva0315 és 3 más kedveli ezt.
  18. judorf

    judorf Haladó

    Sziasztok!
    Valamikor tegnap délután lettem kész a teljes eventtel. Szerintem az új helyszín a legkönnyebb, bár korántsem a legátgondoltabb. Én biztos nem kérnék Röfi tortájából sem egyéb élelméből, tuti a földön heverő villáját szervírozná mellé. Míg csináltam azon gondolkodtam, hogy mi lehet ennek a disznónak a fiókjaiban? Amúgy az event rengeteg szupertrágyába és egyéb bónuszokba került, de ez engem nem érdekel. Sikeres játékot mindenkinek!
     
    Magdusnéne, ildiko44, Éva0315 és 5 más kedveli ezt.
  19. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Igen, igen :music: Szerencse, hogy van mivel pótolni a hiányzókat. Remélem, hogy tényleg megérte a fáradozást a felhő :)
    De... igazad van, kevesebbért is küdöttem már. És a lényeg az eredmény :music:
     
  20. mini76mini

    mini76mini Törekvő

    Sziasztok!
    Milyen taktikával lehet ezt az eventet megcsinálni? Én még a felénél sem vagyok. Általában az ilyen jellegű eventeket nem sikerül megcsinálni még félig sem. :(
     
    gazdagnő, jutka190226 és Éva0315 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.