Visszajelzés A nagy hajsza (9.) - 2022. március - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 23.3.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Anulu73

    Anulu73 Fórum biztosa

    Sziasztok! Ezt az eventet az első néhány alkalommal szerettem. Akkor még a bal oldal teljesítésével bőven megvolt a jobb oldal is és végig ugyanazok a helyszínek váltották egymást. Utoljára a farmaranyfáért mentem végig a jobb oldalon. Már nagyon sok a helyszín és folyton változtatják, ezért nem szeretem csinálni. A felhőt megszerzem, meg még a bal oldalon ameddig jutok minden megerőltetés nélkül addig megyek.
    Mindenkinek jó játékot kívánok!
     
  2. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Sziasztok. Valahogy nem szeretem ezt a fajta eventet. Én biztosra a különbségkeresőst tudom. Bár a múltkor váltogattam, 2-3 régi pályát begyakoroltam, így amikor az volt, ment a 135 pontos (soha nem volt max, azt hiszem 130 volt, de legtöbbször 120), amikor más pálya jött, ott ment a különbségkeresős. Nincs tervben a végigvitel, csinálom, ahogy tudom, vonzó számomra szinte semmi, egyet kivéve, a felhőt a rávalókkal, az talán menni fog. Egy ilyen eventet csináltam végig, a két farmaranyfáért, és azóta lett még egy picolóból, úgyhogy még azok is vonzóak. Bár sajna mostanában soha semmi jót nem adnak....
     
    Kuzdern, -kaktuszable-, ildiko44 és 11 más kedveli ezt.
  3. Rizstej

    Rizstej Fórummogul

    Reggeli felkészülés 8)
    Szépen kiiktattam az automatikus faszüretelést, majd a szédült szántón leszedtem kiskezemmel az ólakat egyenként (volt kb 10-12 db még), miközben rájöttem, hogy ide nem is növényt akartam tenni este, hanem fákat (tegnap folyamatosan szedtem az ólakat). Sebaj, gondoltam a maradék helyre mennek a fák, a növények helyére meg majd délután. Majd azzal a mozdulattal géppel egyben learattam a széleken már kint lévő fákat :wuerg:xD. Még szerencse, hogy ők nem voltak sokan, és a füvészkertek meg éppen éretlenek voltak még. Azért nem hiszem, hogy ez olyan nagy veszteség lenne :)
    Viszont a mamutost ügyesen elkerültem, azt sikerül délutánra tartogatni.8) (még)
    A kaka meg folyik kifelé, eladni sem lehet (van kint a piacon az is ócóé, de most még drága, így áll) ezért a főBahán bekávéztam, mert nagyon megcsappant a mennyiség.
    Szóval a készültségi fok jelenleg főfarmon növény, szédültön növény és fa, erdőben mamutok.
    Egyébként nekem sem a kedvenc eventem, se a minijáték se a hajsza miatt.
    A felhő kell, az egyértelmű, a továbbiakba meg Fortuna is bele fog szólni.
     
    Melan, fakír1020, Kuzdern és 12 más kedveli ezt.
  4. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sziasztok. Nagyjából kiszámoltam hogy várhatólag 0 percezni nem kell vagy igen kismértékben ha a 6000 korommal számolva a teljes event alapon sem ha a szédültön végig Macskagyökérrel v Hógolyóval ( napi 3*) illetve este a főfarmon és a tisztáson is ezt ültetjük.o_O
    6 nap alatta szédültön 3000 röpi( napi500) nem 100% alapono_O illetve 1500 a másik2 farmról reggel:music:+500 a kezdésre/ez eddig 5000/ várhatólag a maradék1000 -et az event-gaz is lehozza 6 nap alatt.:)
    Persze ez csak akkor érdekes ha 100000 körüli növényt letermeljük amiből olyan 27000 körül ( 65 játék) fér bele a normál alapú termelésbe 2 területen.:music:
    Őszintén 73000 növény exrákkal való lehozása igy is drágának tűnik.:cry:
    Elképzelhető hogy 1 db 200% bónuszt mégis felhasználok , mert a komforton való termelés jelentősen csökkentené a felhasznált szuper -trágya mennyiséget.:music:
     
    Utoljára szerkesztett: 24.3.22
    Melan, fakír1020, Kuzdern és 13 más kedveli ezt.
  5. juliannakoczkas

    juliannakoczkas Fórum hercege

    Sziasztok :)
    Ez egy nagyon drága event azoknak akik végig szeretnék vinni, semmiért.....
    A 44 órás felhő vicc, még ha az a 200% mindenre vonatkozna, érdemes lenne valamire, de így nem sokat ér :(
    A piccolo láda a másik......
    Értem én, hogy nem lehet a "nyeremény" /nem is értem miért hívják nyereménynek, hisz kőkeményen megdolgozunk érte/mindig FA fa, na de azért ezek az eventek a túlzás kategóriába tartoznak....
    Ez persze csak az én véleményem, és mivel event, minden erőfeszítés nélkül csinálom, jutok ameddig jutok.
    Mindenkinek jó, és sikeres játékot kívánok!
     
    Melan, Alexandra0727, Pitemano és 15 más kedveli ezt.
  6. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Sziasztok eventezők, szia Toma :) Ma reggel olvastam az event leírást, aztán ahogy szoktam elkezdtem bújni a csevegőt. A szemem kigúvadt mikor olvastam a számolásokat, hogy miből mennyi kell, és komolyan nem tudtam eldönteni mit csináljak. De úgy, hogy ezt ilyen klasszul levezetted, már nem kérdés mit fogok, illetve mit nem fogok csinálni. Szóval köszi :inlove:
     
    Melan, fakír1020, Gio és 21 más kedveli ezt.
  7. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok! Még ha este el is ültetem a 10 növényt, utána szombattól tudok hétfőig játszani, ha nem jön közbe semmi. Tényleg csak az lesz, jutok ahová jutok, ezek szerint nem sokraxD Jó játékot mindenkinek!:D
     
    fakír1020, Gio, Kuzdern és 8 más kedveli ezt.
  8. marcsi152

    marcsi152 Fórum bárója

    Sziasztok!:inlove:

    Köszi Toma a számolást és a kijózanítást!o_O

    Eddig sem volt egyszerű ez az event, de most horror mennyiségekkel, .....talán a felhőt megcélozom,;) de nem dőlök a kardomba,:p ha mégsem sikerül!:wuerg: Sokkal fontosabb a vv kertecském, ...hogy a fagyasztóm és a spájzom megteljen!!:D
    Anno a FA fákért naggyonmegdolgoztam, de most mindenből van!:p

    Jó játékot mindenkinek!!!:inlove:
     
    Melan, maszilva, fakír1020 és 25 más kedveli ezt.
  9. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

    Sziasztok!

    Elolvastam a számolásokat, taktikákat, köszönöm, és kialakítottam a sajátomat: mivel ezt a minijátékot egyáltalán nem bírom elviselni, alapból úgy álltam hozzá, hogy remélem, kihagyható, és most rájöttem, hogy valóban. Én pajtát töltögetek és remekül fogok szórakozni, tényleg, én szeretem.
    Akinek meg ehhez van kedve, annak is jó szórakozást!
     
    Melan, fakír1020, Gio és 15 más kedveli ezt.
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!

    Első olvasatra én is kicsit tovább terveztem... de azt hiszem nekem is elég lesz a bal oldal :music: Sőt lehet a felhő is elég lesz;)
     
    Gio, Kuzdern, jucus100 és 11 más kedveli ezt.
  11. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Kedvenc eventem annyira , hogy imadom a keresgelest :) csak a kezem nagyon rossz allapotban van , nehezen tudom az egeret kezelni, de nem adom fel :)
    Koszonom a szamolgatast , azthiszem most az a jatek jon, hogy jutok ameddig jutok, remelem a felhot megtudom szerezni :)
    Sok sikert mindenkinek ! Jo eventezest !
     
    maszilva, fakír1020, Gio és 16 más kedveli ezt.
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jobbulást a kezednek!
    Kíméld... csak óvatosan keresgélj;)
     
    fakír1020, Gio, marcsi152 és 5 más kedveli ezt.
  13. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Koszonom szepen Holdfeny! igyekszem ovatosan keresgelni , neked is jo keresgelest kivanok!
     
  14. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Sziasztok. Én is szeretem ezt a keresgélős játékot, de 3 farmon csinálom, így az event végére rendesen besokallok tőle. Majd kiderül sikerül e a felhő, nálam az az első , a második, és így tovább.
     
    fakír1020, Gio, Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    3 farmon?
    Te jószagú málnabokor:eek:o_O:music:
    Kitartó vagy!
     
    fakír1020, Gio, marcsi152 és 6 más kedveli ezt.
  16. hóóvirág

    hóóvirág Fórum félistene

    Sziasztok!

    Én imádom ezt a fajta játékot, igaz, a végére már nem vagyok túl lelkes...
    Azt hiszem, nekiállok, belehajszolom magam. Nagyon jók a nyeremények, mi másért tartogatnám a bónuszokat, pöriket? Évente ha egyszer jön olyan event, ami tényleg olyan nyereményt ad, mint pl a farmaranyfa, de lehet, ritkábban...
    Remélem, a családtagjaim is hagyják, és a pörik is sikerülnek :)

    Mindenkinek sok sikert :)
    Aki nem eventet hajszol, annak szép tavaszi napsütéses hétvégét :)
     
    fakír1020, Gio, Kuzdern és 10 más kedveli ezt.
  17. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    Gratulálok!!!!!
    Hát már a piccolóra nem vágyom mindig megviccel, a FA fa nem akar jönni, de ami késik....az előőőőőxD
    Remélem, hogy a napsugárra nem kell várni, ma jól kicsavarogtam magam a vizsgálatok után és nagyon élveztem, hogy melegen süt a napocska...A játékkal jutok amire jutok, nem fogom eröltetni, nekem ez a játék nagy feladat...Jó játékot mindenkinek!!!
     
    Utoljára szerkesztett: 24.3.22
    maszilva, fakír1020, Gio és 11 más kedveli ezt.
  18. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Sziasztok, látom, mindenki felhőtlenül boldog.:) Mindig imádtam ezt a játékot, bár az utolsó két alkalommal nem csináltam végig a jobboldalt. Most sem fogom, de az előkészületeket megtettem, nehéztüzérség hadrendbe állítva, kerék csapágyas. S ma végre lelepleztem a nagy összeesküvést: a rendszergazdáknál van egy külön kijelző, amire rá van írva a nevem, s ami azonnal riaszt, ha PP-t pörgetek. olyankor nagy a riadalom, Hans ordít a takarítónőnek: Frau Müller, komm bitte her! Jetzt! Ja, Herr Hoffmann! Frau JUCUS spielt? Majd nemes egyszerűséggel, illetve a felmosó végével odébb taszajtja a nyilat a terménybónuszról..........Jó szerencsét mindenkinek!:)
     
    ZitaGAZDA03, ildiko44, Melan és 23 más kedveli ezt.
  19. SnéDóri

    SnéDóri Fórum hercege

    Apu kezdődiiiiiiiiik.
     
    fakír1020, Gio, Kuzdern és 8 más kedveli ezt.
  20. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Kedves Játékosok!

    A nagy hajsza (9.) event élő, online!

    14:00 órakor legyetek szívesek a játékból kilépni majd a farmra visszatérést követően ellenőrizni a Hírek felületén az event játékba kerülését, az eventórában az ikon jelenlétét.

    Az előkészített aratásokat csak akkor indítsátok, ha minden feltételt ellenőriztetek!



    Sikeres játékot kívánunk
    a Farmerama csapata
     
    Gio, stellácska26, -ágianyu33- és 7 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.