Visszajelzés A nagy hajsza event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Kiwi, témanyitás ideje: 22.3.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    Szia!
    A piccolóval az a baj, hogy nem olyan mint egy egyéb láda, amiből tesztfarmon vagy rendes farmon beírva a nyitni kívánt darabszámot, egyszerűen egyszerre kinyitja az ember. A piccolót ki kell helyezni még tesztfarmon is, mint a nem tesztfarmokon egy területre a nyitáshoz, tehát a piccoló területenként nyitható meghatározott darabszámban a terület nagyságától függően. Régebben volt olyan teszt csak kíváncsiságból, hogy 5x1 területnyi nyitás volt, de nem volt egyik területen sem farmaranyfa, de volt olyan is amikor szintén 5x1 területnyi nyitásból volt 2 is egy területen. De ugye ezt nem vehetjük semmilyen aránynak, hiszen területenkénti nyitásról beszélünk, ami területtől függően max 44db. Ha esetleg egyéb módszerrel lehetséges is egyszerre nyitni ezekből 1000 db-ot, az akkor sem segít a játékosoknak, hiszen ők ettől függetlenül még mindig csak max 44-et tudnak egyszerre nyitni, ennek eredménye pedig továbbra is szerencse kérdése marad a megnyerhető dekorok esély beállításain belül.
     
  2. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Kb. ez a 11. ilyen event. ;) Ma lesznek jók a felhők, amikre vártam, így még csak 9 játékon vagyok túl. Ilyen átlagom még soha sem volt, főleg az elején. Csak a különbségkeresővel játszok.

    [​IMG]
     
    PZoli64, alex0824, marcsi152 és 2 más kedveli ezt.
  3. rudcsi24

    rudcsi24 Fórumszaki

    Tudom, hogy minden nap 3 helyszín van, de van olyan helyszín, aminek van ünnepi "kiadása"! ;) EZÉRT kérdeztem, hogy a simát, vagy az ünnepi helyszínt nézzem át! De köszönöm a kioktatást! ;)
     
  4. k.a.t.i

    k.a.t.i Fórum biztosa

    az ajtók temploma a kovetkező pálya, átnézheted az unnepi helyszint is, de az biztos, hogy holnap kettőig nem lesz olyan. Nincs sima... Minden nap három van a kovetkező nap egy kiesik és jon egy új pálya. tehát három pályát kell átnézned egyszerre. nem tudsz csak egy pályával játszani főleg amig nincs is :D
     
  5. rudcsi24

    rudcsi24 Fórumszaki

    Úgy látom, senki nem akarja (?) megérteni. TUDOM, hogy minden nap 3 pálya van, és hogy 2-kor vált, CSAK azt NEM TUDOM, hogy melyik helyszínnél (vagyis amelyiknek van ünnepi kiadása) lesz a téli. Mert annál TUDOM, hogy van újabb tárgyak! Kezdetektől játszom, nem hülye vagyok, csak bekavart, hogy már egy ideje vannak ünnepi helyszínek is, és nem tudtam, hogy most is berakták-e őket! ;)
     
  6. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Szia!

    A mostani 3 helyszín közül egyedül a Pajtának van ünnepi változata is, de a minijátékban most a sima változat van. Szerintem a többiből is az lesz. (Úgy gondolom, most nincs is semmi apropója, hogy téli helyszíneket tegyenek be.)
     
    Fuhur, alex0824, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  7. Olgi52

    Olgi52 Törekvő

    Bocs, segíteni akartam, semmiképpen kioktatni :(
     
  8. rudcsi24

    rudcsi24 Fórumszaki

    NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM!!! Ilyen (erre a) válaszra vártam!! ;) Köszönöm, tényleg hálás vagyok!!! :*
     
    farmerogirl kedveli ezt.
  9. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Igazán nincs mit. :) Viszont ez csak az én véleményem (mármint hogy nem lesz téli helyszín); garanciát nem merek vállalni érte... :p
     
    GA-BI-O-Farm és stb_farmer kedveli ezt.
  10. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Pörgettem, mielőtt neki ugrok rendesen a termesztésnek. o_O
    Kb. számokat írok. 200 szabad és közel 300 PP pörgetés ért célba.
    Csak +1 hozamosak jöttek.
    Növényre 8db, fára 3 db és ólakra 4 db.
    Száz és kétszáz százalékost hiányolom. Gondolom nem fért bele ebbe a paár percbe, amíg lepörgettem ezt a mennyiséget. :D Még gondolkozok, hogy pörgessek- e.
     
  11. bosslady54

    bosslady54 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Nálam a Lakás helyszínt mutatja, hogy az van játékban (amit jól begyakoroltam) ezzel szemben az Ajtók temploma helyszín jön be. Másnál is így van?
     
  12. CsakJucinak12

    CsakJucinak12 Fórumprofi

    végre befejeztem a teljes játékot. Hát vagy 260 játékot kellett lejátszanom a mamutért. Kimerültem.-.--.-

    u.i.: Szó szerint egy darab Kacsa Katám és szupertrágyám sincs.
     
    Utoljára szerkesztett: 25.3.23
    Arrah, GA-BI-O-Farm, SnéDóri és 6 más kedveli ezt.
  13. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Ma 3 helyszín van játékban, nem 1: Lakás, Pajta és Ajtók temploma.
    Ezek váltják egymást még 23 óra 11 percig, azaz holnap 2-ig.
    Nem Te választod meg, hogy melyikkel játszol.
    3 helyszínt kell begyakorolnod 1 napra.
     
  14. cirmi54

    cirmi54 Fórum mestere

    Felhőn a kitehetők!
    A jobb oldali ajándékok nem túl vonzóak, de tovább keresgélek, mert játszani jóóó! :D
    Üdv. Gazdatársak! :)
     
    alex0824, GA-BI-O-Farm és Kuzdern kedveli ezt.
  15. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Meguntam és elegem van ebből az eventből. Még jó hogy nem hoztak új helyszínt, hajat is tépnék, de lehet fogok anélkül is.

    Alig van változás a nyereményekben, de inkább legyen a mamutfa, mint mondjuk egy Rákkincs (+). De! Az, hogy továbbra se változtatnak afelől, hogy kevesebb játékot kelljen lejátszani, az azért már kiveri a biztosítékot nálam. Nem tudom hanyadik event ez, ahol 27.000+ pont kell a jobb oldali jutalomsáv teljesítéséhez, de nem a harmadik, hanem több, az biztos. Minimum 200+ játék kell hozzá! Az rendben van hogy bónusz rész, meg miegymás, de azért ennyi mini-játékot lejátszatni a játékosokkal, több mint pofátl*ág.

    Miért nem lehet mondjuk 9.999 pontra módosítani? Kerüljön többe a malomtermék, arányosan a kért növény mennyiséggel, kelljen játszani 30 játékot a bal oldal maximum teljesítéséhez, aztán még 60 játékot a jobb oldalihoz, és még akkor azt mondom, hogy jobb mint a 200+ játék, de azért az a 90 is sok még, de ne legyünk túl nagyravágyóak, a játékmester nem erről híres...

    Mi lenne, ha végre nem késztetnék a játékosokat várakozásra? Játszhassa mindenki le a játékokat, amikor akarja. Ötlet, csinálják a következőt: tegyenek a 3 helyszín alá a jelzett módon 3 gombot. A gombra kattintva 50 db korom felröppenőért újra lehet sorsolni az adott helyszínt. Nem mindegyiket, csak amelyiknél rákattintunk. A napi váltás ugyan úgy marad, de ha van 2 jó helyszín, amit kedvelünk és meg van az agyunkba, de a harmadik jól keresztbe tesz nekünk, legyen lehetőségünk legalább újra sorsolni... Inkább újra sorsolom 20x és elköltök rá 1.000 felröppenőt, mint hogy egy nem megszokott, nehéz helyszínnel kelljen szenvednem! :mad:

    És ahogy gondoltam:

    [​IMG]

    Tudom, ez nem az ötletes topic, de azt is tudom hogy több az esélyem arra hogy megnyerjem az ötöslottó főnyereményét, mint hogy a játékmester ilyen, játékosoknak kedvező funkciót vezetne be... -.-

    Mivel kezdem unni ezt az eventet, de kell a mamutfa, ezért lekevertem 500+ malomterméket, és holnap 14:00 órától elkezdek játszani. Komótosan. Nem fogok törekedni a maximális pontszámért, és főleg nem a 60 db tárgykeresőssel fogok, csak a 10-essel játszani. És ott se fogok törekedni hogy megtaláljam időn belül mind a 10-et. Nem gyötröm magam ezen már. Az 500+ malomtermékből úgy is "nyugalmasan" meg lesz a jobb oldal.

    [​IMG]

    Amennyiben következőleg is ez lesz, vagy ennél rosszabb, megfontolom hogy szánjak-e időt és energiát erre az összetákolt valamire.
    A játékmester meg életében nem játszotta végig csak egyszer ezt az eventet. Most úgy oda ültetném a gép elé, hajrá, 300 játékot kérek, maximális pontszámmal! :D Ha nincs haja, kitépem én neki, hogy észhez térjen... xD

    Sajnálom, de nem jön rám valahogy a pozitív énem ezen csodálatos event láttán. :sleepy:
     
    Utoljára szerkesztett: 25.3.23
    aida2330, éva5111, PZoli64 és 39 más kedveli ezt.
  16. Csoknya

    Csoknya Junior szaki

    Event játékokban kezdőnek számítok. Most belevágtam a nagy hajszába. Megpróbáltam infókat gyűjteni arról, h miként is kéne ezt csinálni, hogy elérjem legalább a felhőt. Elnézést az esetleges bugyuda kérdésért, de mi az a Panni? Hogyan lehet rengeteg pörgetést gyorsan megcsinálni, azt sem értem, h Picolo ládát milyen próbapályán lehet előre megnézni....bahhhh...:oops: lehet feladom....:p
     
  17. Ecóka2

    Ecóka2 Fórumprofi

    Holnap délután kezdem a "keresgélést", mivel az a 3 helyszín jobban tetszik. Már begyakoroltam a pályákat /nagy segítség a gyakorló pálya, köszönöm a fáradozást/! Felhő a lényeg utána jutok ameddig jutok.
     
  18. Csoknya

    Csoknya Junior szaki

    Ecóka, megmondanád, hogy hol van a gyakorlópálya? Köszi!
     
  19. csopke1

    csopke1 Fórum hercege

  20. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Sziasztok!

    Nagyon egyetértek - azzal együtt is, hogy milyen csodás gyakorlópályákat készítettél nekünk.
    Először is be kell gyakorolni még a régi pályákat is, hogy aztán élesben minél kevesebb pontveszteséggel játszam -> ehhez idő kell.
    Utána minél kevesebb pontveszteséggel játszani olyan koncentrálást igényel, hogy jobban elfáradok 100 játékban, mint a napi 8 órai munkában. Ez így már sajnos nem szórakozás.
    Mivel egy ideje már a soknövényes gazdakörikkel küzdök - szerencsére már csak egy van, az is nemsokára kész lesz - egy ideje a tisztáson is növényt ültetek, így nincsenek kint a mamutok, kissé kifogytak az extráim. Így aztán ezt a bődületes növénymennyiséget nincs mivel letermelnem gyorsan.
    Szóval ezt az eventet elengedtem. Rápihenek a következő ilyenre - ha lesz. Egyébként mellékesen szeretem ezt a keresgélőst, jól is megy, csak kár, hogy ipari mennyiségű játékra vagyunk kényszerítve a főnyereményért.
    Le a kalappal és nagy kalappal azoknak, akik megcsinálják! :inlove:
     
    csopke1, aida2330, PZoli64 és 10 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.