Visszajelzés A nagy hozzávaló-vadászat! - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Enike**, témanyitás ideje: 10.1.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Event kész! A dekorokat holnap összeépítem és keresek nekik jó helyet;)
     
    barbi021951, ildiko44, inanna11 és 5 más kedveli ezt.
  2. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Filmre gondoltam, igen. Valahogy leíratta magát velem a napok után. :D Láttam már sokszor. A számolás joga volt, ami nagyon megmaradt bennem. Nem hiába, itt is kell számolni az eventeknél.
    Fent írtam, hogy pörgettem mégis csak. Viszont még utána ismét elpörgettem vagy 100 PP- t. Utólag néztem, hogy akkor jött egy 100%- os termésre. Így nem volt nehéz. :)
     
    barbi021951, inanna11, Sali~*.* és 2 más kedveli ezt.
  3. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Köszönöm, de ez még növényeknél is nagyon nagyon kevés. De mindegy, akkor ezek szerint erre kell számítani.
     
    Othep kedveli ezt.
  4. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Sziasztok!
    Az eventtel sehol sem tartok. Az első feladatot adtam be most nagyhirtelen pár perce. Közben nézegetem ezt a boltbelsőt a vásárolgató farkassal és hirtelen az a rémkép jelent meg előttem, hogy beteszik a legközelebbi tárgykeresős játékba. Már látom is a keresendő tárgyak listáját:
    Láda paradicsom, kosár narancs, tartós tej, italhűtő, friss tej, joghurt, chips, mogyoróvaj, tojásos polc, bevásárló kocsi, kis kosár, nagy kosár, gabonapehely, ketchup, lekvár, zacskó, bukó ablak, kirakat, napvédő roló, szemközti ház, gerenda, ventilátor, fénycső, üres kosár, teli zsák, lila árcédula, sárga árcédula, akcióra mutató ujj, bevásárló lista, farkas cerkája, farkas csíkos nadrágja, farkas lompos farka ...
    xD
     
  5. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Látom, Te már előre memorizálsz. Nem kellene az ördögöt a farkas helyett a falra festeni. Kérlek, ne adj tippeket a játékmestereknek!:inlove:
    Én úgy, de úgy. úúúúúúúúúúúú ráléptek az ujjomra.:D kiszerkesztem a hsz-t mielőtt még félre érted. A tárgykeresős eventeknek szól az úúúúúúúúúúú:)
     
    Utoljára szerkesztett: 12.1.23
    Nagyii58, inanna11, vihence és 3 más kedveli ezt.
  6. Szaby200342

    Szaby200342 Junior szaki

    Üdv mindenkinek!

    Tetszik az event, csinálgatom is és remélem hogy végzek is vele legkésőbb hétfőig! :music:
    Bár vizsgaidőszak van, próbálom tartani a lépést!

    Egy valamit azonban nem értek..
    A matek után a következő jött ki: az event teljesítéséhez szükséges 632 merőkanál illetve 850 érmés pénztárca.

    Szegfűvel vártam az eventet, mert még nekem ez a leghosszabb érésűm, majd a mai nap folyamán jött felröpim az e-gazból is, most így állok: 457 merőkanál illetve 272 érmés pénztárca. :cry:

    Milyen logika alapján van az, hogy nagyobb eséllyel adja az event azt a típusú felröpit, amiből igazából kevesebb kell?
    Ez másnál is így van? o_O

    Remélem meg lesz a pénztárcám is az event végére, mert hanem adok egy nagy pofont saját magamnak, azért mert letermelem az e-gazt.... :(
     
  7. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Ne aggódj, mire végzel a gazzal a pénztárcád is összegyűlik. Szerintem másoknál is így van, így rakták össze, de míg gyártod a
    gazt a főfarmon a szántón próbálkozz különböző érésidejű gazok termelésével, vagy csak ültess valami hosszabb gazt.
    Úgy dereng nekem a szegfű sosem adta igazán jól a felröpit, próbálkoztál már a vöröskáposztával, rozzsal?
     
    barbi021951, PZoli64, Szaby200342 és 9 más kedveli ezt.
  8. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Szia!

    Én az alábbit szoktam csinálni ha úgy érzem, lehet, hogy nem leszek kész: nagyjából kiszámolom, hogy mennyi idő telt el és megnézem, hova haladtam annyi idő alatt, majd megnézem, mennyi van még hátra.
    A te esetedben 1,5 nap alatt meglett a 1/3-a a szükséges pénztárca mennyiségnek. Az eventre bő 6 napunk van. Ha előre láthatóan tudsz hosszabb érésűeket (pl. a szegfű) továbbra is naponta 1-2 alkalommal aratni és vetni, tehát tartod a tempót, már hétfő előtt, talán vasárnap reggel is már, meg lesz a bukszamennyiséged. :)
    Volt már olyan, hogy kétféle röpi esetén a gyakrabb jött jobban, ezt el kell fogadni, mint ahogy az ég kék, a fű meg zöld.

    Jó játékot!

    u.i.: szerintem nem gond, hogy egy közel 19 órás növényt szaporítgatsz, mert a közel négy órával hosszabb hortenzia nálam 1*1-es területen 1:1 arányban adja a felröpiket, úgy kalkulálok, hogy közel lehetsz te is a területek kimaxolásához.
     
    Utoljára szerkesztett: 13.1.23
  9. kigyo51

    kigyo51 Aktív író

    Szia!
    Én egy hibát észleltem!!!! Lehet, hogy csak nálam van, de kettő különböző laptopon is ugyanaz a jelenség.
    Vagyis a Nagy hozzávaló-vadászat Event képernyőjén az első zöld plusz jel alatti feladat megoldása után a játék NEM lép tovább. Azaz NEM aktiválódik a következő beadó ablak. NEM LEHET a beadásokat elvégezni!!! NEM Zöldül ki a Következő Plusz jel azaz szürke marad!!!!

    Rájöttem a javításra!!!! A Farmeramainstaller.exe - t kell újra le kellett töltenem és felinstallálnom.

    Gazda: kigyo51
    ID:16990724
     
    Utoljára szerkesztett: 13.1.23
    edina242 és Samborg kedveli ezt.
  10. Szaby200342

    Szaby200342 Junior szaki

    Próbálkoztam már mással is, de úgy észleltem hogy a leghosszabb adja a legtöbbet! :p
    Bár ez a szerencse kérdése is!

    Várom már hogy tudjak már ültetni valami nagyobb érésűt is majd! :music:


    Én is így próbáltam kalkulálni a matekkal, de ugyebár ez nem egyenes arányos, mert az eventet két területnyi nagy érésűvel vártam, most meg a napokban csak egy területen tudom termeszteni, a másikon csak az e-gaz megy, így az első napon több felröpi jött a megszokottnál. Max ha végzek az e-gazzal, akkor a főfarmon is nagy érésű növényt fogok termeszteni! :D
     
    Sali~*.*, Samborg és stb_farmer kedveli ezt.
  11. CoralineJones74

    CoralineJones74 Kivételes tehetség

    Farkas farka...??? Úristen!! A főnököm Farkas....:sleepy:
     
    PZoli64, inanna11, vihence és 4 más kedveli ezt.
  12. stb_farmer

    stb_farmer Rutinos

    Én hagymával egész jól szoktam felreppenőt kapni - persze ez csak saját vélemény :)
     
    Szaby200342, mini76mini, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  13. mini76mini

    mini76mini Haladó

    Bocsánat a kérdésért, de mi az a Jack?
     
    apcimama kedveli ezt.
  14. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Bízzunk benne, hogy férfi. :D
     
  15. stb_farmer

    stb_farmer Rutinos

    ITT olvashatsz róla
     
  16. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Eventem letudva, további szép hétvégét ;)
     
    Fuhur, Rigó0311, soresne és 8 más kedveli ezt.
  17. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    Tegnap reggel én is elkészültem az eventtel, kitehetők kinn menet a pajtaépítés, azt hiszem szükség is van rá. Holnap igazán nem érek rá, a hétvégi szoros progi az életcél.....legyen kellemes és ügyes napotok....aki még dolgozik, annak sok sikert...xD
     
    Fuhur, stellácska26, mamszi5107 és 8 más kedveli ezt.
  18. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Helló!
    Na, hogy állsz? :) Látod már a végét?
    Én nem vártam hosszúval az eventet (mostanában elfelejtem), már lekevertem az összes szükséges egyszerű zacsit és 4 gazdaságosat és még van (per pill) 450-500 felröpim. Körben mindenhol fáim vannak, amikről tudvalevő, hogy rosszabbul adják, mint a növények.
    Biztos vagyok benne, hogy neked is meglesz. Hogy állsz?
    Tipp: ha az elején a hosszúak adta felröpiket kb. megjegyzed, könnyebb lesz a későbbi kalkuláció. Az eventek legalább 80%-a úgy van kitalálva, hogy sétatempóban, erőlködés nélkül (extrázás) is teljesíthetőek legyenek. Ez olyan típusú.
    Jó játékot!
     
    ildiko44, PZoli64, vihence és 2 más kedveli ezt.
  19. Szaby200342

    Szaby200342 Junior szaki

    Haladok!
    Most tartok 625 pénztárcánál, az eventnövényt nagyjából letermeltem, még 1-2 ültetés és meg is van, ezért most hosszú érésűt raktam estére mind a két területre, hátha reggelre a 700-at is át tudom lépni!

    Azután meg remélem hogy valahogy az a 150 meglesz a hétfő és a keddi nap alatt! :D
     
    ildiko44, GA-BI-O-Farm, vihence és 2 más kedveli ezt.
  20. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó


    200 szint felett. Bizony még 1 évvel ezelőtt is gondot okozott a felröpi és minden más, ami segíti az event teljesítését. Egyszer már írtam: 12 év alatt szert tettem 6 db Fa fára. (az első 4 kemény pénzbe került). Amiknek a termését átváltom sztrágyára. Vannak kis farmjaim-egy van, amin néha eventezek-, ezért látom, és tudom: sokkal több a kecsegtető ajánlat, és gyorsan lehet szintet lépni. De! event-et végigvinni szinte lehetetlen. Nincsenek fák, ólak, terményesek, és a hozzávalók bizony esélytelenek egy kezdő, vagy haladó számára. Lásd az előző event-et. Termények beadása, olyan fatermések, amelyekhez csak pénzzel lehet hozzájutni(vagy csere útján-de nincs mit adnod cserébe), szóval Tp-ügyben haladhatsz. Kérdés, hogy pajta van-e hozzá? A 12 évem alatt nem jött össze 5 virágfestés. Nem tudok nullázni ólakkal. És nem indultam soha a TOP-on, mert magam-magam nem tudtam összehozni biztonsággal egy olyan pajtakészletet, amiről azt gondoltam, hogy elég. (csak dobáltam a ládákért). Persze nekem ez jó volt, de azt gondolom, hogy ennyi év után, ilyen idejű játékos múlt mellett már nehéz megemészteni a sok hibát, botlást és a folyamatos gáncsolást. Az event-et befejeztem tegnapelőtt, termelek, mert a gazdakör kb. 10 %-on áll. Aki olvassa a kedves szomszédaim, barátaim közül, nem kérek felröpit:) Na pláne nem a pénztárcát, amiből több kell, viszont jóval kevesebb jön:). Ne küldjetek sehová, főleg ne a panaszkönyvbe, mert nem panaszkodtam. Csak a tapasztalataimat írtam le. Alexandra, nem a személyednek szól, de a gondolataim az írásod alapján keletkeztek.:)
     
    ildiko44, mamszi5107, Szaby200342 és 7 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.