Visszajelzés A nagy hozzávaló-vadászat! - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Enike**, témanyitás ideje: 10.1.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!
    Nagyon szeretem, mikor az event este zárul és nem délután. Most ugyan kész lettem, de sokszor pont ez az idő hiányzik, mikor délután vége van. Biztos másnak is jó ez az időbeosztásnál, remélem sokszor lesz így,:D
     
    stb_farmer kedveli ezt.
  2. stb_farmer

    stb_farmer Rutinos

    Egyetértek Veled, az esti event zárást én is sokkal jobban szeretem :)

    Nekem még kell 2 Gazdaságos szatyor meg egy Erős szatyor, de most már meglesz. Kimaradtak aratások, de még így is be tudom fejezni most ez a "laza" eventet :) Felröpiből van egy halom felesleg, nekem mindig az egaz-ból van "hiányom" - mert nem tudok mindig aratni, amikor kellene :-D
    Egy évvel ezelőtt, amikor kezdtem a játékot, örültem, ha egy-egy eventből egy-két részfeladatot meg tudtam oldani, most meg már eljutok általában a felhőkig is :) Szóval az új gazdáknak is van lehetőségük a jó játékra, csak nem szabad türelmetlennek lenni - és főleg nem csalódottnak, ha nem sikerül egy-egy event befejezése. Én mindig is úgy álltam hozzá, hogy minden megszerzett nyeremény a javamra van :)
    (És köszönet itt a sok hasznos tanácsért és segítségért a régi, rutinos gazdáknak, érdemes a fórumon is sokat olvasni, sokat lehet tanulni)
     
    Othep, GA-BI-O-Farm, ulmo12 és 2 más kedveli ezt.
  3. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Kedves Játékosok!
    A "Nagy hozzávaló vadászat" event véget ért.

    A csevegő topikot zárjuk.

    Köszönjük a hozzászólásokat, a segítő tanácsokat, a visszajelzéseket.

    Találkozunk a következő eventek csevegőiben!

    Szórakoztató játékot kívánunk Mindenkinek!
     
    Kuzdern, GA-BI-O-Farm és stb_farmer kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.